Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

poruka: 18
|
čitano: 13.240
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Kada stisnem tipku za standby Xperia X8 normalno odlazi u standby mode ali nakon par minuta automatski zasvjetli ekran i mobitel vise nije u standby modu no kad ga opet zakljucam on se stalno pali stalno mi svjetli ekran koliko god puta ga zakljucao on stalno radi jedno te isto (pali ekran i non stop svjetli) vec sam pokusao sa resetiranjem ali nista ne pomaze.

 

(Uskoro cu stavit link na youtube video koji pokazuje problem.)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Nisam naisao na ovaj problem, ali   pokusaj na sledeci nacin settings > display > screen timeout - i napravi da bude 30 sekundi.

Ako to ne uspje onda pokusaj da osvjezis softver mobitela, pokrenes update service i onda reinstaliras.

Bok

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

pozdrav. nazalost imam isti problem (doduse uredaj nije moj, ali moram pomoc zeni). :)

 

uglavnom. kada je uredaj u sleep modu, svako malo se pali display. no to nije uvijek tako. zna proci i par dana i da sve normalno radi, ali u principu svakih xy sekundi se pali. verzija softwarea je 2.1 update 1. Surfao sam po stranim forumima, i nemogu nigdje naci rijesenje, ali vidim da ima i drugih s istim problemom. inace ova idea da se stavi sleep time na 30 sec, nedjeljuje, pa ako itko ima neko rijesenje, puno bi mi pomogao.

 

pozdrav

13 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Onda bi trebalo uradit update service, evo direktnog linka:

http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/110/61/1309763183/Update_Service_Setup-2.11.7.13.exe

Ako ovaj problem nije bio oduvjek nego se tokom koriscenja pojavio, mislim da ce to moci da se sredi sa update service-om.

Bok

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Ništa ne pomaže ni update ni screen timeout na 30 sekundi cini se da nesta ne valja sa samim ekranom ili cipom koji kontrolira ekran.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

...pozz...može pomoć...ja sam ešto mjenjao rom na x8-ici i sad kad ga upalim samo mi se prikaže "sony ericsson"  i ne želi i ni u x recovery ući niti ga pokrene...molim vas pomoć ...Hvala unaprijed

MK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu
amd0404 kaže...

...pozz...može pomoć...ja sam ešto mjenjao rom na x8-ici i sad kad ga upalim samo mi se prikaže "sony ericsson"  i ne želi i ni u x recovery ući niti ga pokrene...molim vas pomoć ...Hvala unaprijed

ako si mjenjo rom onda bez alata

 

 

a za gore navedene probleme probajte reset telefona

13 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

...a kako da ga resetiram jer mi ni na pc companion ne učita da je to x8

MK
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Nasao sam nesto sto bi moglo da ti pomogne da rjesis problem.

Na ovom linku imas konkretne upute kako da uradis hard reset:

http://www.knowyourcell.com/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-x8/xperia-x8-guides/632610/how_to_hard_reset_the_sony_ericsson_xperia_x8.html 

Bok

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu
amd0404 kaže...

...a kako da ga resetiram jer mi ni na pc companion ne učita da je to x8

Skini si Sony Ericsson Update Service i onda tamo zamjeni cjeli sistem da ti se sve vrati na staro i napravi sve ponovo a ovo što ti neprepoznaje uključi usb debug(opcije-aplikacije-razvoj-uklanjanje programskih greški ili ti usb debug)

Don Believe The Type
16 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Ima li kakvih novosti u vezi problema sa stalno osvijetljenim ekranom. I meni se isto događa, a ni ja ne znam kako bih to riješio. Uglavnom kao što je gore napisao "sheff" (kada je uredaj u sleep modu, svako malo se pali display. no to nije uvijek tako. zna proci i par dana i da sve normalno radi, ali u principu svakih xy sekundi se pali. verzija softwarea je 2.1 update 1) i kod mene sve je točno tako. Ako je netko napravio vraćanje na tvorničke postavke neka javi da li je to pomoglo ili ako postoji neko drugo riješenje neka ga podijeli s nama.

Hvala i pozdrav.

Branko - Senj
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Reset mogao prestao je samodsebe ali sam primjetio da kad izvadim sim karticu onda se ekran opet pali.

16 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Izvršio sam resetiranje pomoću Sony PC Companiona (treba ići na "repair phone") i nakon toga više mi se ne događa da se display sam uključuje (od reseta je prošlo 4-5 dana), a dali će tako i ostati ne znam.

Branko - Senj
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu
SE_HELP kaže...

Onda bi trebalo uradit update service, evo direktnog linka:

http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/110/61/1309763183/Update_Service_Setup-2.11.7.13.exe

Ako ovaj problem nije bio oduvjek nego se tokom koriscenja pojavio, mislim da ce to moci da se sredi sa update service-om.

Bok

a sto nisi stavio link na eng,a ne kinesko japanski,kako da znam sto radit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 10:20 (fight).
12 godina
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

Tutorijal za reflash Xperie X8 na orginal 2.1

PS nije mi jasno zasto jos uvik koristite orginal 2.1.Imate bar 30-ak romova sto baziranih na Froyo,Gingeru ili pak ICS-u.

Ja otkad iman X8 2.1 je na njemu bia mozda 3 sata :D

Kasnije cu napisat nesto pametno i reprezentno, da sad ne lupam i pravim se pametan.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

ja imam problem da mi se mobitel (xperia x8) automatski resertira svaki put kad je sim kartica u njemu a bez sim kartice radi savršeno
hard reset sam već uradio a i dalje je sve isto, u najbljem slučaju prepozna karticu i radi 2 minute normalno ali onda opet ispočetka {#}
dali bi  custom rom riješio problem ili?

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 17:06 (Tehničar).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu
Tehničar kaže...

ja imam problem da mi se mobitel (xperia x8) automatski resertira svaki put kad je sim kartica u njemu a bez sim kartice radi savršeno
hard reset sam već uradio a i dalje je sve isto, u najbljem slučaju prepozna karticu i radi 2 minute normalno ali onda opet ispočetka {#}
dali bi  custom rom riješio problem ili?

KERNEL: LINK

 

ROM: LINK

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyericsson xperia X8 problem u standby modu

postupak neki?  sa engleskim sam na vi {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice