Sony Xperia Z

poruka: 3.343
|
čitano: 918.631
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
Kalmageddon kaže...

Kao sto sam i pretpostavljao, Xperia Z je dovoljno hardwareski jaka da podnese te nove verzije androda, stvarno smartphone koji se isplati imati :)

I starije xperie su dovoljno jake za lolipop ali se gleda isplativost.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
13 godina
offline
Sony Xperia Z

cijela Z serija dobiva android L, sad mozete mirno spavat http://www.androidcentral.com/sony-bring-lollipop-entire-xperia-z-series

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z
domac5 kaže...

cijela Z serija dobiva android L, sad mozete mirno spavat http://www.androidcentral.com/sony-bring-lollipop-entire-xperia-z-series

vec objavljeno stranicu iza :p

13 godina
offline
Sony Xperia Z

haha a nisam ni gledo jbg

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

Ma dobro, od viška glava ne boli ;) 

Bar će svi vidjeti na ovoj stranici :) 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
MARKOZD15 kaže...
domac5 kaže...

cijela Z serija dobiva android L, sad mozete mirno spavat http://www.androidcentral.com/sony-bring-lollipop-entire-xperia-z-series

vec objavljeno stranicu iza :p

pohvalno od sonya svakako, samo bilo bi dobro kad bi raja malo brze nego inace dobila taj update, i naravno, bez bugova i slicnih problema

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Sony Xperia Z

kak mogu saznat koji model ima JDC ekran a koji Sharp ekran? i jel su ispolirali kit kat? mislim jel radi dobro ko i na 4.3?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z
domac5 kaže...

kak mogu saznat koji model ima JDC ekran a koji Sharp ekran? i jel su ispolirali kit kat? mislim jel radi dobro ko i na 4.3?

Navodno govore ljudi da je ispoliran i da dobro radi..

 

Izvoli link za aplikaciju, preko nje provjeris i ne treba ti root:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=39259051&postcount=207

14 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
MARKOZD15 kaže...
domac5 kaže...

kak mogu saznat koji model ima JDC ekran a koji Sharp ekran? i jel su ispolirali kit kat? mislim jel radi dobro ko i na 4.3?

Navodno govore ljudi da je ispoliran i da dobro radi..

 

Izvoli link za aplikaciju, preko nje provjeris i ne treba ti root:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=39259051&postcount=207

Koja je razlika uopće između JDC i Sharp ekrana?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
13 godina
offline
Sony Xperia Z

jdc ima bolje boje.

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

ja sam takodjer probao tu aplikaciju da vidim koji je ekran i ovo je rezultat:

 

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

Vjerojatno ne radi sa Kitkatom, neznam, nemam vise taj mob pa vam nemogu pomoci

 

Uglavnom JDC je u globalu bolji, sa boljim kontrastom i kutevima gledanja .. i razlika se osjeti definitivno

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

nema problema, uglavnom svi koji su radjeni poslje 13w07 imaju jdc, ja imam 14w21, provjeriti na onoj dole plocici na kojoj pise made in china, iznad onog kao bar koda.

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z
qwxy kaže...

nema problema, uglavnom svi koji su radjeni poslje 13w07 imaju jdc, ja imam 14w21, provjeriti na onoj dole plocici na kojoj pise made in china, iznad onog kao bar koda.

Moj je 14w15, znaci trebao bi imati JDC? sta ti brojevi predstavljaju btw?

13 godina
offline
Sony Xperia Z

14w15= 15. tjedan 2014 godine

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony Xperia Z

Molim odgovor što prije: koliko dođe otključavanje xperie z i može li besplatno sa xda?

I jel normalno da je napunjen mob do 80% a na 60% je screen on sat i pol, kprištenje moba je 5 sati?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 18:54 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z
EZY-E kaže...

Molim odgovor što prije: koliko dođe otključavanje xperie z i može li besplatno sa xda?

I jel normalno da je napunjen mob do 80% a na 60% je screen on sat i pol, kprištenje moba je 5 sati?

Dode 200kn, ne moze se besplatno

 

To je normalno

15 godina
offline
Sony Xperia Z

dobio sam xperiu z besplatno na korištenje i to jer ima loš prijem signala. pa me zanima ima li tko takvih problema, i ako ima, ima li kakvih riješenja.

 

ugl stavio sam xperiu z1 i z jednu do druge i razlika 30dbm na istim postavkama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
ranko091 kaže...

dobio sam xperiu z besplatno na korištenje i to jer ima loš prijem signala. pa me zanima ima li tko takvih problema, i ako ima, ima li kakvih riješenja.

 

ugl stavio sam xperiu z1 i z jednu do druge i razlika 30dbm na istim postavkama.

 

 

4G ili 3G? ja sam imao neko vrijeme problema sa 4G signalom

Potpis!
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
Ezio kaže...
ranko091 kaže...

dobio sam xperiu z besplatno na korištenje i to jer ima loš prijem signala. pa me zanima ima li tko takvih problema, i ako ima, ima li kakvih riješenja.

 

ugl stavio sam xperiu z1 i z jednu do druge i razlika 30dbm na istim postavkama.

 

 

4G ili 3G? ja sam imao neko vrijeme problema sa 4G signalom

sa svima. i 4g i 3g i 2g... na svima naspram z1 ima od 30 do 40 db razlike... a to je zbilja mnogo. jedina solucija na netu je da priključak antene olabavljen na spoju i treba odlijepit zadnji poklopac i dobro to spojit. jer 30 db nije malo. a poznavajuć wireless i spojeve vjerujem da bi to mogao biti problem.

12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

Čisto da javim, ako će netko slati mob na servis, ne trebate ga unrootati i može biti neki drugi ROM gore, valjda je samo bitno da je bootloader zaključani :) 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

Meni su primili sa unlockanim bootloaderom :) 

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

Tolko o tome kak se gubi garancija. 

 

I da, kolko po vama vrijedi Z u savršenom stanju? 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z
Deawood kaže...

Tolko o tome kak se gubi garancija. 

 

I da, kolko po vama vrijedi Z u savršenom stanju? 

1400kn

12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
MARKOZD15 kaže...
Deawood kaže...

Tolko o tome kak se gubi garancija. 

 

I da, kolko po vama vrijedi Z u savršenom stanju? 

1400kn

Slažem se, iako ih po Njuškalo cijene više

 

Ma ti u Agramu su tikvani svi do jednog...

Prvo čekam tjedan dana da telefon dođe na red, pa je 3 dana u servisu da bi mi oni "popravili kvar" jbn repairom na Pc kompanjonu {#} (kao da ja to nisam doma 5 puta probao) i uredno napisali da je uređaj testiran i ispravan (a znam da ga nisu tesitrali jerbo da su ga korsitili 2min bi vidjeli da nešto ne valja). Pa druga tura, opet čekaj na red, pa dok je u servisu itd. itd.... Na kraju se ipostavilo da nije bio nikakav veliki kvar, promijenili su samo ekran, bateriju i kućište {#}{#}

12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

I meni su promijenili kučište i ekran , ali su i stavili STAKLENI SCREEN PROTECTOR. Da, stakleni, jako jako čudno. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia Z

evo čisto da javim. imao sam problema sa signalom. i ispada da je kabel koji spaja matičnu i glavnu antenu pri dnu bio u defektu. kupio sam kabel samo čekam da stigne, ali i ovako samo kad na živo nakačim kabel već je bolji signal.

 

tako da ako ste slučajno malo sjeli na njega i iskrivili nesto, kao moj brat. može se desit da se kabel izvuče iz kopče i treba zamjenit isti. eto možda nekome pomogne sa sličnim problemom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia Z

Nakon dugog čekanja, došao je - ExistenZ v3 > http://forum.xda-developers.com/xperia-z/development/rom-existenz-ultimate-1-0-0-light-dark-t2779949

Javim dojmove!!! {#}

 

I još jedan vrlo dobra vijest - počeo je rad na AOSP Lolipopu za Xperiju Z, dečki su ga uspjeli dići i instalirati appove, ali još uvijek ima problema s pozivima, još je u ranoj fazi

http://forum.xda-developers.com/xperia-z/orig-development/exp-lollipop-xperia-z-t2929369

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony Xperia Z

Na existen nema smisla trošit riječi. Top topova!

 

Probao netko?

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z

sad skidam  eXistenZ, zadnje pise Follow AROMA Installer...sad cu instalirati dualrecovery...sta bi to bilo, neka aplikacija jer se jos nisam susretao sa njom?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 23:49 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice