Sony Xperia Z

poruka: 3.343
|
čitano: 917.490
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
Damsigon kaže...

HVala druze samo mi objasni to sa kompresorom ne kntam to bas,a kad skinem fenom i ocistim hocel se moci staviti poklopac onda

 ma sa kompresorom ako uspiješ išta ispuhat samo. to je jako mala šansa.

 

a ako skineš zadnji poklopac. onda ga više ne možeš vratit. tj. moraš kupit novu brtvu. držat će ako imaš maskicu. tad ta brtva i nije toliko bitna.

7 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

ekipa kako vam puni mob,cini mi se da sporo puni 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony Xperia Z

Prvo napisi par podataka (koliko posto se napuni u kojem vremenskom razdoblju, starost baterije, dali koristis orginalni punjac i kabel, itd.) pa cemo ti reci dali se sporo puni ili ti se cini.

 

11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

Pozz ekipa, imam Xperiu Z C6603..Uzeo sam drugi mob ovih dana i posto ovaj nisam koristio neko vrijeme, a posto sam ispao RETARDIRANI DEBIL stavio sam adapter od mini sima u sim tray i stavio u sim citac..Kada sam ga izvadio, izgleda da je ostetio one zupce za citanje, sada nikako ne cita sim, nosio sam na servis, serviser mi je rekao da ako hocu da mi to zamjeni radi na moju odgovornost, jer je neki cip za prikaz slike blizu, a posto to mora grijati da se odlemi sa maticne(stari sim citac) i lemiti novi velike su sanse da telefon nikad vise ne proradi..Ima li tko kakva iskustva, savjete? Hvala unaprijed 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z
Kalmageddon kaže...

Pozz ekipa, imam Xperiu Z C6603..Uzeo sam drugi mob ovih dana i posto ovaj nisam koristio neko vrijeme, a posto sam ispao RETARDIRANI DEBIL stavio sam adapter od mini sima u sim tray i stavio u sim citac..Kada sam ga izvadio, izgleda da je ostetio one zupce za citanje, sada nikako ne cita sim, nosio sam na servis, serviser mi je rekao da ako hocu da mi to zamjeni radi na moju odgovornost, jer je neki cip za prikaz slike blizu, a posto to mora grijati da se odlemi sa maticne(stari sim citac) i lemiti novi velike su sanse da telefon nikad vise ne proradi..Ima li tko kakva iskustva, savjete? Hvala unaprijed 

 Ne znam, znam samo da se to vrlo lako desi. Imao sam nešto slično s jednim starijim Lg-om (svoju micro ili nano sim, već sam zaboravio, sam stavio u adaper i u LG, no ostalo je malo lufta između sim-a i adaptera koji je prilikom vađenja kartice zapeo za jedan od onih zlaznih pinova i uništio ga). Nisam nigdje nosio telefon jer mi nije bio potreban, a i popravak bi vjeorjanto koštao više nego cijeli mob

7 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

Pozdrav raja imam pitanje,naletio sam na adapter 2.1A da li steti bateriji ako budem punio da li ce brze sta puniti i hocel kvariti bateriju,ja misli da su inace 2.0A i manje 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

LJUDI TREBAM POMOC;MOZDA JE I GLUPO AL ETO;NERVIRA ME JEDNA STVAR;PREDNJA KAMERA KAD SE SLIKAM OKRENE SLIKU U DRUGU STRANU AKO MI JE SISKA NA LIJEVOJ OKRENE NA DESNU,CACKO SAM PO POSTAVKAMA NISAM MOGAO NACI DA MI SLIKU NE OKRECE JEL MOGUCE TO ISKLJUCITI ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z

A jel ti u ogledalu siska na istoj strani?

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
7 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

Dečki,telefon mi se previse grije u zadnje vrijeme,i kad je spojen na punjac grije se a tek kad ga koristim,da li netko zna sta o tome ,svaka pomoc bi mi dobro došla :) hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

Pozdrav ekipa!
I ja sam zadovoljan korisnik Z modela.
Ali zeznuo sam stvar dok sam pokušaval očistit prašinu tamo gore di je mini zvučnik kad s nekim pričate..pa jel neko imal isti slučaj da mu se dogodilo(utisnuo sam ono nešto crno,ima rupice ,sad je svinutoprema unutra) i neznam jel mi sada siguran za vodu?
Razmišljam i vrtim u glavi i mislim da je ,pošto ima rupice na sebi pa ond asvejedno voda uđe unutra bez obzira na to,i mislim da je to zaštita od prašine.. Ak sam u krivu ispravite me ,a i evo sad slika :)

 

Ako sam ti pomogao stisni Hvala :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z
Pa zvucnik si unistio,normalno da je to za prasinu i vodu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony Xperia Z

Pozz, 

 

da li je netko možda stavio nugat na Xperiu Z? Ako je kako se ponaša u odnosu na lolipop 5.1.1, bolje ili lošije?

 

lp

 

Sretna svima 2017 ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia Z

Dakle, dobru staru z je pod lupio na zadnji gornji lijevi kut i smrskal joj zadnju šajbu...

Tražim to malo po ebayu, ali sam samo ovu našao koja je iz US http://www.ebay.com/itm/Housing-Back-Glass-Battery-Cover-Tools-For-Sony-Xperia-Z-C6616-C6603-C6602-C6606-/191711752421?hash=item2ca2e930e5:g:kdYAAOSwB-1Y5e2G

Ima možda netko kakav link da je iz Kine ili Europe da naručim to

Hvala

 

Btw: mogu sam to zamijeniti ili da ju rađe vozim u Agram?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice