Samsung D900i

poruka: 45
|
čitano: 22.225
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Koje je vaše mišljenje o ovom mobitelu? Od koliko GB memorijska stane maksimalno u njega?

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung D900i

Iskreno, ne dobro.

Imala ga frendica i prodala za par dana.

Jednostavno mu slide ne "šljaka" dobro i još par sitnica...

Ja imam D900 obični otkad je izašel i super je.

Po većini bolji od D900i.

D900i ima radio no nema onu Samsung kvalitetu, nije na razini.

Kaj će ti uopće radio?

Kupi U900 Soul ili D900 ali obični.

Mislim da je max 1 ili 2GB.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Nemam novaca za Samsung Soul, a običnog D900 nema u ponudi od Tele 2. Koji su nedostatci D900i u odnosu na D900?

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Nemojte kupovat taj mobitel. Software mu je jako loš, spor je u otvaranju slika i dokumenata, nema tema za njega (kome je to bitno). Jako loš prijam signala ima, sam od sebe se resetira i još brdo toga. Sve u svemu jako sam nezadovoljan. Jedino kaj mu je jako dobro je zvučnik ima 1GB memorije i dobar fotić (iako ga nisam puno koristio). Imam ga 5 mjeseci i danas se je ugasil sam od sebe i neće se više upaliti i sad ga budem lijepo bacil u smeće!!!!!!!!!

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung D900i
ljenjivac kaže...

Nemojte kupovat taj mobitel. Software mu je jako loš, spor je u otvaranju slika i dokumenata, nema tema za njega (kome je to bitno). Jako loš prijam signala ima, sam od sebe se resetira i još brdo toga. Sve u svemu jako sam nezadovoljan. Jedino kaj mu je jako dobro je zvučnik ima 1GB memorije i dobar fotić (iako ga nisam puno koristio). Imam ga 5 mjeseci i danas se je ugasil sam od sebe i neće se više upaliti i sad ga budem lijepo bacil u smeće!!!!!!!!!

To vjerojatno govoriš za D900i jer D900 nema tih problema provjereno.
Kaj će ti druge teme kad sam po sebi ima zakon temu.
Animirana tema koja se mijenja u svakoj državi i prema danu/noći.
S ubacivanjem jave ima malo problema ali se sve da napraviti.
To sam prije puno vremena ubacival pa više ne pamtim, uglavno je komplicirano.
Niti me ne privlače te jave i teme.
Oba mobitela su jednako "šminkerska", Samsung je oduvijek imal najbolji dizajn. LG također u zadnje vrijeme.


Uglavnom, bolje si negdje nabavi obični D900.
Jedina "prednost" i verzije je radio, a sveopće je D900 bolji.
Ne govorim to jer ga imam nego zato kaj je to istina.
Opcija ti je i LG Chocholate VX8550, prava zvijer.
Ja sad ciljam na G800, prodam ti D900 ak hoćešCool
Šala, ovo drugo mislim.
G800 is my soon
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Da li bi onda bilo bolje uzeti Nokiju 5610 Express music ili Sony Ericsson neki s kamerom 3 megapiksela? Ja imam već više od godine dana Sony Ericsson K550i u sve na njemu radi jedino mi se je jako maska uništila.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Ja ne bih htio mobitel s joystickom nego normalne tipke, s kamerom 3 megapiksela i dosta memorije. Da li bi bilo onda bolje uzeti Sony Ericsson K770i ili LG KF600?

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung D900i

Imala ga moja zena, i moj savjet je izbjegavati. Spor je, zna se ugasiti, prebaciti sam mrezu, iako je na rucno (pa lijepo budete u roamingu, a niste svjesni), a i ima problema s karticama vecima od 512 mb (bar ovaj od moje zene, a i po forumima sam vidio da nije izoliran slucaj. Ja bih uzeo obicni d900. Ali jedan prijateljski savjet, uzmi si nokiu i miran si :-)

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Ja znam jednog lika koji je nedavno kupio D900i i njemu sve radi normalno. Osmijeh

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Samsung D900i

moj frend ima D900i i super mu radi, meni se sviđa

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Meni se taj mob sviđa i vjerovatno ću ga kupiti najesen.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung D900i

mobitel je diwan.ja ga imam i osobno nemam zamjerke..widi se da su sony ericcsoni kopija od samsunga ne samo po dizajnu nego i po nekim stawkama,ali su ispustili wažno stwar,a to je oslonac za prst kojim dižeš godnji dio gore..koji samsung ima i nije ga teško otwarat (widjeh neistinite komentare owdje) dakle..ima radio da..stane kartica od dwije gige koja wam je i prewiše ustwari ja iam od jednu i taman mi je..dizajn je prelijep,camera je za swaku pohwalu jedino što je bitno je waš odnos prema samom mobitelu,nije baš za diwljake i bauštelcei one kaj se penju u slobodno wrijeme po lijanama. preporučam također i neku torbicu za njega zbog ekrana,pucao je ljudima..swe u swemu dobar mob ako je wlasnik dobar.kao i swe ostalo.Cool

16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Slažem se s tvojim komentarom. Ja ću ga isto kupiti najesen. Mislio sam čekati Sony Ericsson C702 ali on će vjerovatno biti osjetno skuplji tako da bi od onda kada kupim D900i moglo proći i više od godine dana dok cijena ne bude pristupačnija.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung D900i
pluggerica kaže...

mobitel je diwan.ja ga imam i osobno nemam zamjerke..widi se da su sony ericcsoni kopija od samsunga ne samo po dizajnu nego i po nekim stawkama,ali su ispustili wažno stwar,a to je oslonac za prst kojim dižeš godnji dio gore..koji samsung ima i nije ga teško otwarat (widjeh neistinite komentare owdje) dakle..ima radio da..stane kartica od dwije gige koja wam je i prewiše ustwari ja iam od jednu i taman mi je..dizajn je prelijep,camera je za swaku pohwalu jedino što je bitno je waš odnos prema samom mobitelu,nije baš za diwljake i bauštelcei one kaj se penju u slobodno wrijeme po lijanama. preporučam također i neku torbicu za njega zbog ekrana,pucao je ljudima..swe u swemu dobar mob ako je wlasnik dobar.kao i swe ostalo.Cool

 Naravno da nije za "divljake" i treba torbicu za njega jer je jako osjetljiv.
Ja ju imam od početka i još je ko novi.
Ak i padne, torbica za zaštiti.
Što se tiče Sony-Erricsona, nisu vrijedni usporedbe sa Samsungom.
Oni rade mp3 playere, ne mobitele.
Legionar kaže...

Slažem se s tvojim komentarom. Ja ću ga isto kupiti najesen. Mislio sam čekati Sony Ericsson C702 ali on će vjerovatno biti osjetno skuplji tako da bi od onda kada kupim D900i moglo proći i više od godine dana dok cijena ne bude pristupačnija.

 
Pa kolko sad dojde D900i?
Kupi D900 i miran si, ili ak baš hoćeš D900i , nemoj Erricsone...
Bolje onda Nokiu, jedino ta 2 proizvođača odskaču (Nokia i Samsung).
Ili si uzmi LG
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Ja sada ima Sony Ericsson K550i cybershot i prezadovoljan sam. Sve radi kako treba jedino mi se maska oštetila. Koliko mi je puta pao pa još ništa se nije pokvarilo. Nije ni jednom u ovih 14 mjeseci koliko ga imam bio uopće na servisu.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Samsung D900i

na tom imaš password za svaku onu temu jel da

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Nemam nikakve šifre jer one teme držim na posebnoj memorijskoj kartici za koju znam samo ja i onaj tko mi ju je prodao.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Samsung D900i
Legionar kaže...

Nemam nikakve šifre jer one teme držim na posebnoj memorijskoj kartici za koju znam samo ja i onaj tko mi ju je prodao.

 da, ali jel možeš staviti šifre
Shady in the house
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Odgovor je da.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Ja ga imam preko godinu dana,prezadovaljan sam,lijep je i elegantan i pravi je užitak radit s njim.

Pozdrav iz Kaštela.

i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Samsung D900i

samo još jedno pitanje

ako je to taj mobitel na koji mislim

kad pišeš brojke onda ti se prikazuje da kao kemijska piše?

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

Da li je ovo pitanje upućeno meni? Meni se ne prikazuje olovka nego imam memoriju kodova gdje unosim kodove za zaštitu pojedinih stvari.

Legio patria nostra i neka Bog čuva sve legionare!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung D900i

ja imam d900i. da, mozes stavit kad ukucavas brojke da nekog zoves da kao pise kemijska, ali mozes stavit i da samo prikazuje normalno brojeve (i mijenjat im boju, velicinu i sl.)

opcenito, mobitelom sam jako zadovoljan, radi mi ovih 6 mjeseci bez greske, ali, kao i svaki, ima par

 

mana:

 

1) po meni najveca je ta da, za razliku od obicnog d900, ne moze otvarati dokumente. nista od pdf, doc cak ni txt fajlova. to mi zaista nije jasno, jer zasto oduzeti neku vrlo pozeljnu funkcionalnost prijasnje inacice mobitela?? samsungovi inzenjeri su ga zasrali na tome sigurno. puno se kupaca na tome opeklo, jer vrlo cesto na web recenzijama pise da ima document viewer a nema ga

kad sam ga uzeo to me nevjerojatno zivciralo, i dugo sam se mucio i trazio java aplikaciju za njega za citanje, no nothing, ap sam odustao. to mu je najveci minus, ma brojim to za dva minusa.

 

2) ne mozes staviti drugu melodiju za zvuk poruke,  osim 4 tvornicke. u ovo doba i vrijeme, to je neoprostivo i isto tako veliki minus za one koji vole customizirat mob. za melodiju poziva, mozes stavit sto hoces, pa i mp3.

 

3) kad je slajd zatvoren mobitel sam stalno zakljucava tipkovnicu nakon nekog vremena neaktivnosti i to se ponasanje ne moze iskljuciti. jako je iritantno svakih nekoliko sekundi ici na unlock pa ok.

 

4)   mobitel radi s kompom u 2 moda: modem i usb storage. modem je normalni, ali u tom modu mozes samo s kompjutera prebacivat fajlove u internu memoriju mobitela, a da bi s pc-a stavio nesta na karticu, moras ga disconnectat i u opcijama mobitela stavit na usb storage pa ga opet priljucit na komp gdje onda radi samo kao usb kartica. jos jedan minus.

 

to su mu nedostaci koji meni najvise smetaju, no sto mi je jos gore bilo jest to da je d900i samsung reklamirao kao prvi mobitel koji su napravili s potpunom paznjom na zelje korisnika, neke spike da su kao imali puno "civila" na njegovoj izradi. no, kad promotris ovo sto sam gore napisao, to je ocito samo jedna marketinska floskula.

 

However,  na startu sam rekao da sam opcenito zadovoljan i dalje koristim mob. zasto? Ima dobar zvuk, ekran je velik i kvalitetan, slajd mu je minimalno labavio nakon ovih 6 mjeseci od kad sam ga dobio, radio ima dosta dobar prijam (barem u mom kraju), izgleda eleganto i cool i jos mnostvo drugih stvari koje covjek ne uoci dok sve dobro rade.

 

moja konacna ocjena: 3 do 4

16 godina
offline
RE: Samsung D900i
DhulKarnain kaže...

ja imam d900i. da, mozes stavit kad ukucavas brojke da nekog zoves da kao pise kemijska, ali mozes stavit i da samo prikazuje normalno brojeve (i mijenjat im boju, velicinu i sl.)

opcenito, mobitelom sam jako zadovoljan, radi mi ovih 6 mjeseci bez greske, ali, kao i svaki, ima par

 

mana:

 

1) po meni najveca je ta da, za razliku od obicnog d900, ne moze otvarati dokumente. nista od pdf, doc cak ni txt fajlova. to mi zaista nije jasno, jer zasto oduzeti neku vrlo pozeljnu funkcionalnost prijasnje inacice mobitela?? samsungovi inzenjeri su ga zasrali na tome sigurno. puno se kupaca na tome opeklo, jer vrlo cesto na web recenzijama pise da ima document viewer a nema ga

kad sam ga uzeo to me nevjerojatno zivciralo, i dugo sam se mucio i trazio java aplikaciju za njega za citanje, no nothing, ap sam odustao. to mu je najveci minus, ma brojim to za dva minusa.

 

2) ne mozes staviti drugu melodiju za zvuk poruke,  osim 4 tvornicke. u ovo doba i vrijeme, to je neoprostivo i isto tako veliki minus za one koji vole customizirat mob. za melodiju poziva, mozes stavit sto hoces, pa i mp3.

 

3) kad je slajd zatvoren mobitel sam stalno zakljucava tipkovnicu nakon nekog vremena neaktivnosti i to se ponasanje ne moze iskljuciti. jako je iritantno svakih nekoliko sekundi ici na unlock pa ok.

 

4)   mobitel radi s kompom u 2 moda: modem i usb storage. modem je normalni, ali u tom modu mozes samo s kompjutera prebacivat fajlove u internu memoriju mobitela, a da bi s pc-a stavio nesta na karticu, moras ga disconnectat i u opcijama mobitela stavit na usb storage pa ga opet priljucit na komp gdje onda radi samo kao usb kartica. jos jedan minus.

 

to su mu nedostaci koji meni najvise smetaju, no sto mi je jos gore bilo jest to da je d900i samsung reklamirao kao prvi mobitel koji su napravili s potpunom paznjom na zelje korisnika, neke spike da su kao imali puno "civila" na njegovoj izradi. no, kad promotris ovo sto sam gore napisao, to je ocito samo jedna marketinska floskula.

 

However,  na startu sam rekao da sam opcenito zadovoljan i dalje koristim mob. zasto? Ima dobar zvuk, ekran je velik i kvalitetan, slajd mu je minimalno labavio nakon ovih 6 mjeseci od kad sam ga dobio, radio ima dosta dobar prijam (barem u mom kraju), izgleda eleganto i cool i jos mnostvo drugih stvari koje covjek ne uoci dok sve dobro rade.

 

moja konacna ocjena: 3 do 4

Sve ovo je dokaz moje tvrdnje, da je obični D900 bolji.
Izgleda čudno ali je istinito.
Po meni je D900 i danas jedan od top mobitela.

Kaj se tiče automatskog zaključavanja, odi na postavke pa na sigurnost i isključi automatsko zaključavanje tipkovnice.Namigiva
Nemoj gauopće skidati sa "modem" načina dok ga spajaš na komp-sve dela provjereno.
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

i iskljuceno mi je zakljucavanje tipkovnice. on ce ti svejedno kad je slajd spusten otic u lock mode. provjeri.

 

a za ovo drugo. ajd reci kako onda prebacit u "modem nacinu" direktno nesto sa kompa na karticu. gdje je ta opcija u pc studiju? udjes u phone explorer, mozes samo rukat fajlove u internu memoriju. udjes u multimedia manager, mozes pjesmu samo prebacit opet u internu memoriju.   zar ne?

 

slazem se s tobom, d900 je bolji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung D900i

ispravak, sad sam se zeznuo. moj mob uopce nema zakljucavanje tipkovnice u postavke>sigurnost. ja drzim mob na engleskom pa sam previdio da je ta opcija phone lock u smislu zakljucavanje telefona.

dakle nista od iskljucivanja te iritantne funkcije.

15 godina
protjeran
offline
Samsung D900i

kupio sam D900i, predobar je

Shady in the house
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2008 11:00 (Shady).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

welcome to the family. nadam se da ce te dobro sluzit, kao i ovaj moj mene. poklanjam ti wallpaper  Osmijeh

ovdje

master chief master chief
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Samsung D900i
DhulKarnain kaže...

welcome to the family. nadam se da ce te dobro sluzit, kao i ovaj moj mene. poklanjam ti wallpaper  Osmijeh

ovdje

 hvala
Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
Samsung D900i

ja imam samsung d900i već više od godinu dana i savršeno me služi.. mob. je vrhunski ma šta drugi pričali o tome...

dobar omjer cijene i kvalitete... treba znati cijeniti dobru stvar!!! što se tiče tema budite kreativni i sami ih izradite u photoshopu... Cool

patrik mortal
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice