Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.621
|
čitano: 11.375.631
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Amazon637 kaže...

Sad sam suzio izbor mobitela. Definitivno sam izbacio Sony Z3. 

 

Sad je ostala solucija da uzmem:

 

Iz kojeg razloga si izbacio Z3? Ako ne Z3, onda M8. Samsung Galaxy Alpha nema što tu raditi, ovo su dva flagshipa, a Alpha je neki midrange uređaj s previsokom cijenom.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 11:11 (Deawood).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deawood kaže...
Amazon637 kaže...

Sad sam suzio izbor mobitela. Definitivno sam izbacio Sony Z3. 

 

Sad je ostala solucija da uzmem:

 

Iz kojeg razloga si izbacio Z3? Ako ne Z3, onda M8. Samsung Galaxy Alpha nema što tu raditi, ovo su dva flagshipa, a Alpha je neki midrange uređaj s previsokom cijenom.

Jucer sam ga isprobao. Ali nisam imao sugovornika da izvucem iu njega kako funkcionira. Tj taj kaj ga ima ne koristi 10% njegovih mogucnosti. 

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne kužim baš, ali nema veze. Svakako ti preporučam M8, mob je stvarno super. Baterija dosta dugo traje, odličan ekran, jako dobar materijal izrade i predobro izgleda, odlični zvučnici (za mobitel, definitivno no1 u svijetu mobitela) i ono najbitnije mobitel radi gotovo pa savršeno. Jedini problem je ta kamera, prosječna je. Uspoređivao sam s Z i iPadom i oba uređaja daju poprilično bolje fotke nego M8. Nije da M8 radi loše fotke, ali s obzirom da je flagship, nije baš za pohvalu.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ni ja ne kuzim, niti kuzim zasto je z3 izbacio a ubacio alphu ali ok...

M8 bih ja uzeo, radi pouzdanije, lijepši, fluidniji ui i bolji za mjuzu, te bolji ekran i izrada. Ako pak oces veci ekran, bolju kameru onda g3

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Definitivno ti preporucujem g3,zvijer od mobitela,pre zadovoljan sam sa njime

tomas
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sheimus kaže...

Definitivno ti preporucujem g3,zvijer od mobitela,pre zadovoljan sam sa njime

a jesi probao nesto drugo od konkurencije??

 

tipično da svi hvale samo ono što imaju...

 

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Danas je u stvari teško odabrati loš mob, nijanse djele jedan od drugog, te osobni prioriteti, no mislim da je m8 bolji sveukupno, imao oba višekratno i nekako je m8 bolji. Naravno svatko će preporučiti ono što ima

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mob do 200 eura. Zagreb. Bez kineza i ne polovno. Bio je lg g2 mini za 1500kn ali ga vise nema u svijetu medija.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Uzmi polovno s garancijom, dobiješ duplo bolji mob za istu cjenu. Ili naruci moto g s mobicityja

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deawood kaže...

LG G2, ali nisam siguran dali ćeš ga moći baš za 2300kn naći.

Kako ne kolega?

 

Na "drugom" forumu pod oglasnik prodaju se po 1700-2000Kn s garancijom

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

@edge ne mogu poslati poruku na pm. Pitaj Lp

 
1 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ziga kaže...
Deawood kaže...

LG G2, ali nisam siguran dali ćeš ga moći baš za 2300kn naći.

Kako ne kolega?

 

Na "drugom" forumu pod oglasnik prodaju se po 1700-2000Kn s garancijom

 

Rekao je na rate, znači novo ;) 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ZecO5 kaže...

Pozdrav, ne mogu se odluciti između HTC Desire 610 i Samsung Galaxy S4 Mini, velicina ekrana mi nije bitna cak bi mozda preferao manji, koristio bi ga za everyday stvari...
Desire 610 ima lošiju kvalitetu ekrana i kameru, ali zato ima bolji zvuk i Quad procesor :/

S4 ima AMOLED, više RAM-a, nije tako velik i nema probleme sa displayom :P

Molim pomoć!

Svaki ima svoje prednosti i mane, ali na kraju su tu negdje. Možda je S4 mini ukupno gledano nešto bolji uređaj, ali i koji je izašao prije više od godinu i pol, to isto uzmi u obzir.

 

S4 mini - Dosta kompaktniji i lakši, malo bolji ekran, bolja kamera, IR blaster, više RAM memorije, izmjenjiva baterija bolji WI-FI i još par sitnica.

610 - Bolji zvučnici, micro SD do 128GB, brži 3G, ispoliraniji softver, malo bolji procesor.

 

Sve u svemu slični uređaji, a po meni je S4 mini malo kompletniji. Na tebi je odluka.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

 

Trebo bih pristojan mobitel za svakodnevnu upotrebu. gMail, Trello, excel i slicno bi bilo najvise u uporabi.

Cijena do 2000 kuna.

Hvala lijepa. 

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Motorola Moto G.

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nije pitao za 1000 nego za 2000

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moto G je 1700 kn.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

motorola g, imal' ruznijeg telefona u tom cjenovnom rangu :D 

 

 

{#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Moj PC  
5 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakva moto g do 2000 ako ne trazi novo...za 2000 se gleda lg g2,xperia z1,mozda uleti i koja z2...

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moto g 1700kn ko je lud da da toliko haha, pa nova je cca 1300kn , polovne su oko 1000 vec prije 3mj bile

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, imam pitanje u vezi odabira uredaja troumim se oko Z2, G3 i Note 3. Pa sta vi ovako mislite koji je najbolji odabir, cijena izmedju njih je u razlici mala. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa skoro bih rekao da uzmeš onaj koji ti se više sviđa, jer su ta tri modela stvarno odlična.

 

I sam sam dvoijo (troijo :D) između tih modela pa sam na kraju uzeo Note radi većeg ekrana i S pena.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

I ja isto vise "vucem" prema note 3, ali onaj QHD kod g3 nekako isto vuce svoje. Strah me je jedino onoga zagrijavanja kod G3, takoder ne znam da li je to popravljeno sa novim updatetom.
Koristio sam Samsung Galaxy S5 mini, ne znam kakav mu je veliki brat sa 2 gb. Da li uopce vrijedi razmisljati o Galaxy-u S5. Hvala  jos jednom

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Žena mi traži preporuku nekog novog smarthphonea a ja sam totalni noob po tom pitanju, jbg, kada sam zaostao još koristim Nokiu C5 {#} tako da mi je podhitno potrebna preporuka nekog smarthphonea. 

 

Uslov je da je do 1200 kuna ili 300 maraka i da je ekran ispod 5 inča.  

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
boxer kaže...

Žena mi traži preporuku nekog novog smarthphonea a ja sam totalni noob po tom pitanju, jbg, kada sam zaostao još koristim Nokiu C5 {#} tako da mi je podhitno potrebna preporuka nekog smarthphonea. 

 

Uslov je da je do 1200 kuna ili 300 maraka i da je ekran ispod 5 inča.  

S4 mini nije los, a s obzirom na povoljne ponude u Hrvatskih operatera, da se nabavit za te novce i nije los izbor uopce, a curama/zenama se generalno svidja..

mozes pogledati i ako se da nac koji Nexus 4, ima i njih za te novce, on je naravno jos bolji ako ga nadjes, a kazem, trebao bi ga moc nac..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
helix24 kaže...

I ja isto vise "vucem" prema note 3, ali onaj QHD kod g3 nekako isto vuce svoje. Strah me je jedino onoga zagrijavanja kod G3, takoder ne znam da li je to popravljeno sa novim updatetom.
Koristio sam Samsung Galaxy S5 mini, ne znam kakav mu je veliki brat sa 2 gb. Da li uopce vrijedi razmisljati o Galaxy-u S5. Hvala  jos jednom

Je, to je cool stvar kod LG-a, ali stavi jedan pored drugog i teško da ćeš skužit neku razliku. Mene su upravo te mušice i slabija baterija na kraju odbile od G3. Note 3 ima dosta bolju bateriju, dok je kod Z2 još malo bolja. Velim, modeli vrlo blizu jedan drugom, stvar osobne preference.

Ma nema na čemu ;)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Baterija - Z2
Kamera - Z2
Display - Note 3

G3 je možda lijepo izbalansiran, Z2 ima bolesnu bateriju i vrhunsku kameru, Note 3 pak ima paket pun funkcija, odaberi koji ti najbolje paše
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Markane, malo puno si falio s kamerom. Z2 ustvari ima najgoru od svih ukupno gledajući.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EchoOne kaže...
boxer kaže...

Žena mi traži preporuku nekog novog smarthphonea a ja sam totalni noob po tom pitanju, jbg, kada sam zaostao još koristim Nokiu C5 {#} tako da mi je podhitno potrebna preporuka nekog smarthphonea. 

 

Uslov je da je do 1200 kuna ili 300 maraka i da je ekran ispod 5 inča.  

S4 mini nije los, a s obzirom na povoljne ponude u Hrvatskih operatera, da se nabavit za te novce i nije los izbor uopce, a curama/zenama se generalno svidja..

mozes pogledati i ako se da nac koji Nexus 4, ima i njih za te novce, on je naravno jos bolji ako ga nadjes, a kazem, trebao bi ga moc nac..

Problem je što to moram kupiti u BiH zbog garancije, dostupnosti i sl. budalaština. 

Cijenu u kanama sam napisao samo kao pokazatelj, i treba mi par preporuka mobitela koji se kreću u tom rangu. Zaboravio sam napisati da mobitel između ostalog treba biti DUAL SIM. 

U ponudi novih mobitela ne mogu naći Samsung S4 mini no našao sam Samsung S3 mini, cijena je prihvatljiva 280 KM a kompaktne je veličine. Samo ne znam da li ima nešto bolje u tom rangu pa ću još morati potražiti.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
explorer 4 kaže...

Markane, malo puno si falio s kamerom. Z2 ustvari ima najgoru od svih ukupno gledajući.

Ne, nema :) Note 3 nema bolju kameru od Z2, kako može imati, može pojašnjenje? Bez obzira na megapixele i išta :)

 

G3 je dobar, imam ga trenutno, ali kamera je stvarno loša za slikanje u klubovima i ekipu i sl.. gdje mi je Z1 najbolja bila, kad se zbroje sve varijable, Z2 ima najbolju kameru

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice