OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 159.748
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
OnePlus 5

Čitao sam tekst, zato mi nije bilo jasno jer je u ponudi samo "China"... 

Možda su našli neku caku, ako netko proba naručiti nek javi dal je sve legit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
Maloprije čitao komentare na fejsu i neko je probao naručit i javili mu da ide dhl-om što znači da ide sigurno i pdv. Tak da ovo treba zanemarit.
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Bio sam jutros u Bosni, i bio sam u roamingu cijelo jutro. Oko 15h sam se vratio u HR i vratio ručno na svog operatera (HT/bonbon) i sad kraj signala antene imam stalno neki mali "x". Što to znači? Mogu uredno zvati/primati pozive, 4G radi, sve u redu, samo me taj "x" živcira. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 17:55 (lithiumion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 5
kbenzema kaže...
Maloprije čitao komentare na fejsu i neko je probao naručit i javili mu da ide dhl-om što znači da ide sigurno i pdv. Tak da ovo treba zanemarit.

 Ne mora nužno značiti. Ja sam prošlo ljeto uzeo Mi6 iz Kine i stigao mi je preko Velike Britanije bez pdv-a. Prvo je mob išao u London, i tracking je tek od tamo radio ispravno. Također je bila EU tax free opcija. Jedino kaj je paket dostavio DPD, a ne DHL. Uglavnom imaju neku shemu...

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
lithiumion kaže...

Bio sam jutros u Bosni, i bio sam u roamingu cijelo jutro. Oko 15h sam se vratio u HR i vratio ručno na svog operatera (HT/bonbon) i sad kraj signala antene imam stalno neki mali "x". Što to znači? Mogu uredno zvati/primati pozive, 4G radi, sve u redu, samo me taj "x" živcira. 

 

X ti je kada ti je podatkvoni promet iskljucen. Kada je ukljucen pisat ce ti 3G, 4G ovisno o brzini mreze, a dok je iskljucen podatkovni promet taj X-ic ce jednostano biti tu.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Danas došao ONEPLUS A5010 5TS sandstone white limited edition 128GB koji sam dobio na nagradnoj igri kod MKBHD. 

 

Meni je nažalost višak, pa ako je netko zainteresiran nek se javi na -. Nije otvoren radi slikanja i isproban.  Novi zapakiran telefon. Ne korišten.  

 

 

STATUS: prodano

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 13:47 (Franjo15).
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

odakle ga je slao s Marsa? 

 

a mogao si napisati koja je cijena 

 

btw čestitam dobiti na tome je bila kao na lutriji dobiti 

15 godina
offline
OnePlus 5

Bog ekipa!

 

Imam novi OP5T (8+128, midnight black) i prodajem ga ejr mi ne treba. Više u PM.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Zna netko neki centar/trgovinu gdje bi se mogao isprobati OnePlus 5T mobitel? (zg)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 5
majstor_fantac kaže...

Zna netko neki centar/trgovinu gdje bi se mogao isprobati OnePlus 5T mobitel? (zg)

 Mislim da ih nemaš nigdje kod nas. Jedino da ti netko od forumaša uskoči pa da 5 min na korištenje 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

OP6 ce imat notch.. toliko o njemu. Sta nam preostaje koji ne preferiramo notch, Samsung, Xiaomi?

 

https://www.theverge.com/2018/3/28/17152840/oneplus-6-notch-size-android-flagship

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 5
Xiaomi Mi Mix 2s se nameće kao dobar izbor, Samsung S9 standard.
Gore Nova launcher i neće biti puno razlike. Jedino što OP5T ima tako dobru bateriju, na znam za ostale.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Fulcrum kaže...

OP6 ce imat notch.. toliko o njemu. Sta nam preostaje koji ne preferiramo notch, Samsung, Xiaomi?

 

https://www.theverge.com/2018/3/28/17152840/oneplus-6-notch-size-android-flagship

 

 

 gdje je notch? 

6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Vidio sam to na P20, sluzi svrsi i sigurno bi dobro izgledao na amoledu, al opet taj notch mi je gadan, design flaw.

Osobno, Samsungov smjer u dizajnu mi je dosta bolji. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 5
Jim Carrey kaže...
Fulcrum kaže...

OP6 ce imat notch.. toliko o njemu. Sta nam preostaje koji ne preferiramo notch, Samsung, Xiaomi?

 

https://www.theverge.com/2018/3/28/17152840/oneplus-6-notch-size-android-flagship

 

 

 gdje je notch? 

 Al ne kužim da navedeno ljudima smeta. To mi je doslovno nejasno.

6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

A zasto nebi smetalo? Ljudima smeta stakleni back panel, metalni, vertikalni kamera setup, horizontalni kamera setup i jos hrpa stvari na dizajnu, i onda se mob stavi u case i nikad se i ne vidi pozadina.

Zasto onda nebi smetalo nesto u sto se gleda 4,5,6 sati dnevno? Valjda osobna preferencija..

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 5
R36 kaže...
Jim Carrey kaže...
Fulcrum kaže...

OP6 ce imat notch.. toliko o njemu. Sta nam preostaje koji ne preferiramo notch, Samsung, Xiaomi?

 

https://www.theverge.com/2018/3/28/17152840/oneplus-6-notch-size-android-flagship

 

 

 gdje je notch? 

 Al ne kužim da navedeno ljudima smeta. To mi je doslovno nejasno.

Evo mogu ti reći što meni smeta pa ako ti to ima nekakvog smisla.

 

Prvo i bitnije, svi uređaji s notchem su blatantno kopiranje iphonea X (essential tu ne računa jer je to samo camera cutout). "Uzeti" nešto s uređaja konkurencije i nije neki bed, al ovakvo doslovno kopiranje dizajna i k tome još elemnta koji se ruku na srce dobrom dijelu publike ni na originalu ne sviđa pokazuje nedostatak ideje,  kičme, identiteta, nazovi kako hoćeš. Jadno, lijeno, za svaki prezir.

Nije da baš sve mora bit originalno, al jebemu koji ti k.... rade dizajneri u firmi? 

 

Drugo. Notchevi nisu lijepi, 

 

Treće. Neka si zadrže to povećanje ekrana u visinu. Kupci ne trebaju taj dodatan real estate ekrana. Nitko to nije tražio. Hvala lijepa al ne treba. Ne koristi nam.

 

 

Imam OP3, i to je definitivno moj zadnji OP uređaj. 

 

Sve rečeno se odnosi i na Huawei, Asus i ostale bijednike bez odjela dizajna u firmi.

 

 

jaska jaska jaskaja
12 godina
offline
OnePlus 5

Neču nikoga posebno citirat.

 

Pričate o dizajnu a svaki mob je "pravokutan"i dizajn je kopiranje nekog. Ne može mob biti u obliku "trokuta" pa da se 100% razlikuje od drugih.

 

Ako pričamo o kopiranju Iphonea X i drugih. Sama povjest dizajna a i budučnost se svodi na to da jednog dana mobiteli uopće namju rubova nego da cijela prednja strana bude ekran.Zašto ne bi mogao imat veću površinu ekrana u istim dimenzijama a samim time i veći površinu u šta gledam. Ako pogledamo svi proizvođaći kreću prema tome, ali to ne znaći da jedni druge kopiraju nego je to logičan inženjerski slijed. Kao što je sad moderno da svi auti imaju virtualne kokpite i digitalne kokpite za "analogne funkcije" (klima, radio, i ostala podešavanj). To ne znaći da je Audi A8 kopirao npr S klasu i sl. Jednostavno navedenom se teži kako u auto industriji tako i u mobilnoj industriji i ostalim industrijama., samo je pitanje kako će tko navedeno implementirat.

 

Da puno ne dužim : Sam Jobs je rekao - Mnogo puta ljudi ne znaju što žele dok im to ne pokažeš.

 

99% njih ser... protiv tog notcha samo zato jer ga je prvi Phone uveo...inaće bi to prošlo bez tolikog filozofiranja kao što je prošao zaobljeni (edge) ekran na Samsungu S6.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 12:36 (R36).
 
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 5
Fulcrum kaže...

Zasto onda nebi smetalo nesto u sto se gleda 4,5,6 sati dnevno? Valjda osobna preferencija..

 

Na P20 imas opciju "hide notch" kome to bas smeta i zacrni taj dio i zaista se uopce onda ne primjeti.

S druge strane dobijes iskoristivi dio ekrana tamo gdje je inace notifikacijski dio...meni notch uopce ne smeta.

9 godina
offline
Re: OnePlus 5
R36 kaže...

Neču nikoga posebno citirat.

 

Pričate o dizajnu a svaki mob je "pravokutan"i dizajn je kopiranje nekog. Ne može mob biti u obliku "trokuta" pa da se 100% razlikuje od drugih.

 

Ako pričamo o kopiranju Iphonea X i drugih. Sama povjest dizajna a i budučnost se svodi na to da jednog dana mobiteli uopće namju rubova nego da cijela prednja strana bude ekran.Zašto ne bi mogao imat veću površinu ekrana u istim dimenzijama a samim time i veći površinu u šta gledam. Ako pogledamo svi proizvođaći kreću prema tome, ali to ne znaći da jedni druge kopiraju nego je to logičan inženjerski slijed. Kao što je sad moderno da svi auti imaju virtualne kokpite i digitalne kokpite za "analogne funkcije" (klima, radio, i ostala podešavanj). To ne znaći da je Audi A8 kopirao npr S klasu i sl. Jednostavno navedenom se teži kako u auto industriji tako i u mobilnoj industriji i ostalim industrijama., samo je pitanje kako će tko navedeno implementirat.

 

Da puno ne dužim : Sam Jobs je rekao - Mnogo puta ljudi ne znaju što žele dok im to ne pokažeš.

 

99% njih ser... protiv tog notcha samo zato jer ga je prvi Phone uveo...inaće bi to prošlo bez tolikog filozofiranja kao što je prošao zaobljeni (edge) ekran na Samsungu S6.

 

Zbog edge ekrana sam pobjegao sa Samsunga, zbog notcha ću pobjeći sa Oneplus-a.

Ja hoću normalan mobitel, ne zanimaju me dizajnerska sranja i zamisli da je to nešto dobro, kad nije

14 godina
offline
OnePlus 5

OP6 vjerojatno preskačem.Notch me ne zanima i gadan je,a OP5T radi predobro da bi radio gluposti....

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Gdje mogu u hrv zamjeniti foliju s ekrana?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Official 8.1 OTA je vani za OP5T.. isprobao sam geste, koje rade poprilicno dobro, ali mi nedostaje double-tap na home button za zakljucavanje pa mislim da ostajem na navigacijskim tipkama

 

I da, prazan prostor gore gdje bi notch trebao bit na 6-ci izgleda poprilicno gadno..

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 5

Kako dobiti popust od 5% za kupnju OP6?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Evo ako nekome treba 20 Eura popusta na bilo koji gears & accessory, ovo je moj referral code:

https://www.oneplus.com/hr/invite#HV6CF9VQVA6P392

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Dečki, 

daj mi recite kakva vam je baterija? Znači ja ne koristim mob puno, većinom je na WIFIju i do prije 15ak dana baterija mi je mogla biti i po 3 dana bez punjenja.. a posljednjih 10ak dana baterija mi možda 24h može izdržati uz minimalno korištenje. Koliki su postotci korištenja baterije, npr piše da mi zaslon troši 24% baterije, a za usporedbu sa S8 od cure kod nje piše 11% baterije da troši zaslon. Je li to normalno na OP5T ili nije? Prije nisam obraćao pozornost na to jer nisam imao problema s baterijom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 15:43 (dani2).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

Ja sam na Open Beti 10 i baterija je vrlo dobra, 6h SOT-a redovno s tim da punim 20%-90%..

Nikakve bugove nisam nasao, tak da mozes to probat ako ti se da prelazit na betu

9 godina
offline
OnePlus 5

Pozz zanima me dal se jos negdje moze kupit gdje oneplus 5t,Dal iam gdje na njihovim stranicama ili ?
Bilo gdje?
te dal se isplati uzet 5t pored novog 6

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 5
zee_15 kaže...

Pozz zanima me dal se jos negdje moze kupit gdje oneplus 5t,Dal iam gdje na njihovim stranicama ili ?
Bilo gdje?
te dal se isplati uzet 5t pored novog 6

 Nema službeno. Pa nema nekog smisla osim ako ne naletiš na 2500kn cijenu ili tako nešto. Kod nas na oglasnicima je 3-3500kn za 5T što je suludo kad je OP6 3500 sa dostavom od dan-dva...

Hearthstone: Maks0806#2960
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice