OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 159.742
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: OnePlus 5

Da, slazem se da je i 450€ previse, ali to mi je recimo gornja granica cijene koju cu moci prihvatiti. Sve preko toga i uzimam Mi6

 

Realno, idealna cijena je 400€, kaosto je kostao originalni 1+3, s T modelom su samo odlucili iskoristiti odlicnu prodaju da zarade malo vise.

 

 

16 godina
offline
OnePlus 5

Izgleda da je sluzbeni datum predstavljanja 20ti 6! 

 

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Kako su se kretale cijene sa 1+3 i 1+3T. Jel 1+3T od samog pocetka cca440€ ili je u pocetku bio skuplji. Pitam cisto da znam sto mogu ocekivati sa 1+5

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Upravo sam dobio poruku od One+, live 18:00h 20.06

 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 5
robee1 kaže...

Upravo sam dobio poruku od One+, live 18:00h 20.06

 A sada je i objavljeno . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
13 godina
offline
OnePlus 5

poznavajući povezanost oppo i 1+a, kako je bilo kod predstavljanja 1+1, oppo je imao isti telefon u svojoj ponudi sa minimalnim izmjenama, vjerujem da će ovo biti finalni dizajn 1+5, uz minimalne izmjene

ako i bude neke devijacije, sumnjam da bude nešto drastično

http://www.gsmarena.com/oppo_r11_announced_dual_camera_with_2x_optical_zoom_snapdragon_660_chipset-news-25428.php

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Vrlo lako moguce a ujedno i bzvz. Bit ce to tocka na ''i'' sto se tice c/p iphonea koji je vec poprilicno naporan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

Iskreno se nadam da ne..

13 godina
offline
OnePlus 5

i ja se isto nekako nadam da bi dizajn na kraju mogao biti malo drugačiji, ali obečanje ludom radovanje, tako da prije ne bude nego li da bude

ovako im fali originalnosti koje su imali na početku, koliko toliko, ali je bila jednim dijelom 

možda iduće godine ubace ekran kao lg g6 ili s8

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 14:16 (matija656).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
matija656 kaže...

poznavajući povezanost oppo i 1+a, kako je bilo kod predstavljanja 1+1, oppo je imao isti telefon u svojoj ponudi sa minimalnim izmjenama, vjerujem da će ovo biti finalni dizajn 1+5, uz minimalne izmjene

ako i bude neke devijacije, sumnjam da bude nešto drastično

http://www.gsmarena.com/oppo_r11_announced_dual_camera_with_2x_optical_zoom_snapdragon_660_chipset-news-25428.php

 nesto tako je u onom drugom videu koji sam objavio tu

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Vala je ružan ovaj oppo do bola,barem meni.Ovakav izgled je za mene dealbreaker.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 5
robee1 kaže...

Vrlo lako moguce a ujedno i bzvz. Bit ce to tocka na ''i'' sto se tice c/p iphonea koji je vec poprilicno naporan.

OnePlus si ne može dozvoliti toliku "slučajnu" sličnost s iPhone 7. Apple će ih pojesti na sudu, a dok se sudska trakavica ne riješi vjerojatno bi uspjeli ishoditi zabranu prodaje, što bi uništilo OnePlus jer nemaju drugih telefona u proizvodnji. 

 

Leakane fotke su mi sumnjive jer su preslične i R11 i iPhoneu 7, a neke sitnice i detalji izgledaju photoshipirano. 

 

Ne vjerujem dok ne vidim 20.6.

 

BTW Evan Blass kaže da 22.6. dolazi verzija s 8 GB RAM.

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

99% kineza izgleda kao iphone

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 23:03 (robee1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

što je bitno kako izgleda mislim stvarno. Bitko kakav je softver/hardver te kako leži u ruci ujedno kvaliteta izrade itd. a ne hebena estetika. Uglavnom čudno će biti ako ostane 1080p te 5.5" da kod ekrana ne naprave nikakve promjene. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 5
Sad odjednom vijesti da leakane slike zapravo nisu slike petice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 5
...
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: OnePlus 5
PiXeLsss kaže...
...

 haha napravit ce jeftiniju verziju iphone 7+ a da fura android.
Ne kuzim zasto tako tanke mobitele zele, neugodnije za drzat u ruci i baterija pati.

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

focus on what matters 

 

sve je u marketingu. Samo je pitanje kakva bude cijena to je najbitnije, jer ako stave dual cameru koja ne vjerujem da će biti na razini ostalih. Socet naravno novi baterija tu negdje, ekran isti malo drugačije dimenije možda izbace 3.5mm. 3/3t je dobar mobitel ali je dobar jer je dobra cijena. Ako ne budu nekakve promjene veća cijena dosta ljudi na 3/3t teško da će ga tko kupiti. Pa se orjentirati na indiju. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 5
Ma dobro je sve to ako ce cijene ostanu kakve su bile.. ode li na 500€ il vise mene oneplus nece vidjet.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
onda si kupite Samsung i nema vas više u ovoj temi,nadam se....
Moj PC  
8 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 5
vepar kaže...
onda si kupite Samsung i nema vas više u ovoj temi,nadam se....

 Kakav je to glup odgovor? Pa baš zato što ljudi ne žele kupovati Samsung i davati velike novce za njega su i kupovali Oneplus jer je bio "flagship killer" i što za duplo manje novce nudi flagship specifikacije telefona, razvili su cijeli marketing oko toga. Sad ako poskupe postaju kao i ostali, nude flagship koji je 50-100 € jeftiniji od Samsunga, LG-a, Huaweija, ... (stavi marku koji hoćeš).

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Slazem se da se vrlo vjerojatno nece isplatiti ako bude vise od 450€. Ja ga cekam da izade pa cu onda odluciti vjerojatno izmedu njega i s8. Jer ako bude 500€ ili vise nece se isplatiti s obzirom da je s8 oko 4000kn vec na njuskalu, barem moje misljenje.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5

Drago mi je što će zadržati metalno kučište. Svi su pobjegli na fakin staklo, čak i uvijek metalni HTC. Mislim da je još samo Huawei sa P10 na metalnom kučištu.
Osobno mi draži metal jer daje bolji osjećaj u ruci, ne ostavlja otiske i pri eventualnom padu se udubi, što je bolje nego razbijeno staklo.
Ne vjerujem da će koštati iznad 500€ jer sigurno i u OP znaju da je to psihološka granica za koju ako pređu, izgubit će dosadašnje lojalne kupce i sigurno neće privući nove. Možda jedino ako se radi o 8/256GB modelu.

Izostanak 3.5mm priključka bi bilo veliko razočarenje s moje strane.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 1:57 (zuper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 5
zuper kaže...

Drago mi je što će zadržati metalno kučište. Svi su pobjegli na fakin staklo, čak i uvijek metalni HTC. Mislim da je još samo Huawei sa P10 na metalnom kučištu.
Osobno mi draži metal jer daje bolji osjećaj u ruci, ne ostavlja otiske i pri eventualnom padu se udubi, što je bolje nego razbijeno staklo.
Ne vjerujem da će koštati iznad 500€ jer sigurno i u OP znaju da je to psihološka granica za koju ako pređu, izgubit će dosadašnje lojalne kupce i sigurno neće privući nove. Možda jedino ako se radi o 8/256GB modelu.

Izostanak 3.5mm priključka bi bilo veliko razočarenje s moje strane.

Koliko god se neki kunuli u Kineze i te njihove cijene...vidi se da kad se podigne kvaliteta uređaja da se podiže i cijena. To je normalno i ne bi trebalo biti čudno.

 

Ne postoji kombinacija - visoka kvaliteta, niska cijena. 

 

Ako će tipa za 500-600 eura dat OP5 s 8/256GB, opet je to povoljnije za 200 eura od konkurencije koja ima 4gb rama i 64gb interne.

 

OP ne izdvaja neku lov za marketing (sve je to preko preporuka), nemaju prodajna mjesta., i imaju direktnu prodaju što je najpovoljnije. Proizvođač - kupac., bez prosrednika. Zato i imaju takve cijene uređaja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 9:07 (R36).
11 godina
offline
OnePlus 5

Nije sve u chipsetu, ako S8 sa boljim dizajnom, ekranom i kamerom košta 4000kn kod nas nov na njuški, zašto bi toliko platio oneplus 5 koji ima marginalno više rama?

Poanta oneplusa je odnos uloženo/dobiveno, kao i kod xiaomija. Treba još sačekati cjelokupnu sliku o+o5, te konačnu cijenu. Međutim ako bude viša od dosadašnje za njihov proizvode, Mi6 je bolji izbor kada im se stabilizira cijena malo

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 5

Mi6 je vec sad ispod 3000kn tako da ako ode cijena preko 450€, ne uzimam ga. Eventualno vise love za vise storagea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

racunalo.com navodi cijenu od 550 $ 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

550 USD,ne pada mi na pamet kupiti ga za te pare.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5
Ne može flagship killer biti nešto što košta kao taj flagship. Pa ne znam tko bi za iste novce uzeo ovo naspram S8 ili i7.
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

ipak je ta cijena za americko trziste, znaci tu je 550€

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice