Nokia 5800 xm wlan problem

poruka: 8
|
čitano: 4.620
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 xm wlan problem

imam problem sa povezivanjem moba (5800) na wlan, kada se povezem na mrezu i pokrenem web preglednik izbaci mi poruku "web pristupnik ne odgovara"

pokusao sam se povezati na vise razlicitih modema i uvijek isto!! znate li kako da rijesim problem???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nokia 5800 xm wlan problem

Je li signal na najvisoj razini? Jesi 100% siguran da si upisao ispravan WEP/WPA-PSK kljuc? Imas najnoviji firmware (v40)? Mozes li se nekim drugim uredjajem bez problema bezicno spojiti na tu mrezu?

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 xm wlan problem

Siguran sam ua wep kljuc i signal je jako dobar ok 80-100% i da imam novi firmware, a ovo za drugi uređaj..jbg nisam probao, ali sam probao svoj mob spojiti na vise razlicitih modema i nece!!!!

16 godina
moderator
offline
RE: Nokia 5800 xm wlan problem

Ako se drugi na iste mreze spajaju bez problema, a siguran si da je WEP kljuc ispravan, onda ti je mobitel najvjerojatnije u banani. Nema tu neke mudrosti - nemas sto podesavati. Odnesi ga na servis.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 xm wlan problem

to se i meni dešava na nekim mrežama nije do moba nego do rutera

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 xm wlan problem

to se i meni dogada kad se spajam na neciju tudu mrezu i onda neznam pass ili je mreza zasticena....ja mislim da ti sve dobro radi samo se spoji na neki wirless besplatan ili svoj

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 xm wlan problem

to se i meni na n95-ici događalo, spajao san se na susjedov wlan koji nema zaštitu i jedno tjedan dana mi je bilo tako, onda san vratija na početne postavke i kad san ga upalija i iša se spojit sve je bilo u redu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 xm wlan problem

dobro hvala na savjetima, probat cu vratit sve na tvornicke postavke!Osmijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice