N80 (slide "funkcija")

poruka: 8
|
čitano: 1.110
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
N80 (slide "funkcija")

Ne mogu naci ali mislim da sam negdje vidjeo u opcijama..

..mozel se iskljuciti da u toku razgovora kada zatvorim slide sistem da mi ne prekine poziv?

 

EDIT: Sorry na pogresnom podforumu.. ako nije prob samo da mi modovi prebace u mobitele.

 

pozz

There is no pain or anger that I am not
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2008 0:16 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
N80 (slide "funkcija")

Ja mislim da se nemože! Ja imam E65 isto slide i neznam za to!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
N80 (slide "funkcija")

Pogledaj ako imaš u opcijama za pozive slide call handlig, ja na 6288 imam i mogu namjestit dali da prekine poziv ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: N80 (slide "funkcija")
Ma nema u opcijama za pozive. Nije valjda da se to ne moze nikako ukinut
There is no pain or anger that I am not
16 godina
neaktivan
offline
RE: N80 (slide "funkcija")

Ako želiš razgovarati sa sklopljenim telefonom sklopis ga prije nego uspostavi poziv ili ako te zovu javis se preko tipke. Također pritisni lijevu gornju tipku prije sklapanja da ne prekine. Drugog načina u firmwareu nema.

Dali postoji neki symbian app kao onaj za automatski lock ne znam. Btw imas smece od mobitela kao i ja :D

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2008 13:54 (Ormuz).
16 godina
offline
RE: N80 (slide "funkcija")
Ma radi se o tome sto me recimo neko nazove, otvoren mobitel.. javim se onako kako je otvoren i slucajno se malo podje sklapat, napravi kontakt i prekine poziv kao da sam ga sklopio.
There is no pain or anger that I am not
15 godina
neaktivan
offline
N80 (slide "funkcija")

ja mislim da nemoze na N i E seriji da se kontrolise stanje poziva pomocu odklapanja i zaklapanja isto u mene na N95 nemoze,a u oca na 6500 slide mozes podesavat

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: N80 (slide "funkcija")
Ima aplikacija Slide Helper v1.08 koja sluzi za ovo sto meni treba i jos par stvari.. samo.. meni ne radi na n80. Ne mogu je pokrenuti, nije kompatibilna sa mojim telefonom pa mozda jeste s ostalim slide s60 v3 telefonima pa eto..ne ka nekio proba.
There is no pain or anger that I am not
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice