Motorola Moto G

poruka: 471
|
čitano: 133.932
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

sta sa garancijom i gdje?

 

za samsunga znam da ako ga kupis bilo gdje u europi da ga mozes odnesti u bilo koji servis europatradea i to je to

trebati racun i jamstveni list, sta sa motorolom?

 

tele2 kaze na svojim stranicama ovo:

 

Servis Motorola uređaja nalazi se na adresi:
MMM-Agramservis
Slavonska avenija 22D, Zagreb
Tel: +385 1 2456 555

 

ps jel motorola radi sa 3G od tele2?

 

 

poz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Motorola Moto G

3G radi na   850 / 900 / 1900 / 2100 MHz

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
lllnuclearlll kaže...
Bugzapper kaže...

Moja 8 GB verzija kupljena na Amazonu UK je na putu za HR, medutim gledam na UPS stranicama da je tezina paketa samo 0,3 kg ???

To mora bit greska ili?

 

Nemoj ispravljač(punjač) i slušalice očekivati u paketu...

Znam da ima samo kabel i mobitel, ali vidim da je isti paket od kolege Merlina imao kilogram.

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/36821729/slike/UPS%20%20Tracking%20Information.png

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Dakle, nikad nisam kupovao nesto preko neta, a ovaj telefon me jako zanima. Svi narucujete preko Amazona? Dajte mi recite, mogu li kupiti telefon sa Maestro karticom posto samo nju posjedujem? Hvala
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
jurica_m kaže...
Dakle, nikad nisam kupovao nesto preko neta, a ovaj telefon me jako zanima. Svi narucujete preko Amazona? Dajte mi recite, mogu li kupiti telefon sa Maestro karticom posto samo nju posjedujem? Hvala

Bojim se da ne, mora bit neka vrsta kreditne VISA, Master Card, Diners...

 

EDIT;

Uzmi si prepaid karticu od HPB-a

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2014 6:33 (Bugzapper).
15 godina
online
Motorola Moto G

kolko dobijete prosjecno screen on time i trajanje baterije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
Bugzapper kaže...
jurica_m kaže...
Dakle, nikad nisam kupovao nesto preko neta, a ovaj telefon me jako zanima. Svi narucujete preko Amazona? Dajte mi recite, mogu li kupiti telefon sa Maestro karticom posto samo nju posjedujem? Hvala

Bojim se da ne, mora bit neka vrsta kreditne VISA, Master Card, Diners...

 

EDIT;

Uzmi si prepaid karticu od HPB-a

Ja sam platio sa svojom RBA maestro od tekuceg na Amazonu UK. Telefon me ispao 1301 kunu na dan 18.12.2013. Jedino kaj me UPS opet za***o trebao je doc 23.12. a dosao je 30.12. Paket je 0.3 kg.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2014 15:14 (N00bie).
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Da, vidio sam na Amazonovoj stranici da je moguce platiti Maestro karticom. Jel stigao Kit kat?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G

 

jurica_m kaže...
Da, vidio sam na Amazonovoj stranici da je moguce platiti Maestro karticom. Jel stigao Kit kat?

*Currently only available on Nexus 5

12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
N00bie kaže...
 Paket je 0.3 kg.

Uhhhh thx, jer vec sam se bio uplasio da cu dobit praznu kutiju :-)

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

dali netko nesto zna o garanciji u HR?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Motorola Moto G
babobabo kaže...

dali netko nesto zna o garanciji u HR?

 

 

Pa nazovi motorolu hrvatska i pitaj... Iskeširat 1600kn za mob bez garancije je meni bezveze...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2014 23:35 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Sinoc sam preko Amazona narucio svoj primjerak Moto G od 8 GB, uz to sam i narucio punjac, futrolu, usb otg kabel i Nokijine WH-510 Cyan slusalice, a sve zajedno me izaslo s postarinom oko 1700 kn jer neke stvari nemaju ukljucenu besplatan shipping. Zadovoljan sam i sad cekam da mi stigne. Koliko ste vi cekali? Stavio sam standardnu dostavu. I da ukoliko paket stigne, a da nema nikoga doma, mogu ga podici u posti ili gdje vec?
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
jurica_m kaže...
Sinoc sam preko Amazona narucio svoj primjerak Moto G od 8 GB, uz to sam i narucio punjac, futrolu, usb otg kabel i Nokijine WH-510 Cyan slusalice, a sve zajedno me izaslo s postarinom oko 1700 kn jer neke stvari nemaju ukljucenu besplatan shipping. Zadovoljan sam i sad cekam da mi stigne. Koliko ste vi cekali? Stavio sam standardnu dostavu. I da ukoliko paket stigne, a da nema nikoga doma, mogu ga podici u posti ili gdje vec?

Obicno jedan radni dan da krene od Amazona do UPS-a, pa jedan dan od Engleske do HR i jedan dan Overseasom do kucne adrese.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
A daj mi reci, sto ako se dogodi da nikog nema doma? Mislim, svi smo na poslu, a ne znam kad ce tocno stici. Imaju oni neki moj broj pa da to osobno podignem ili kako to ide?
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Vidim da je sada neko snizenje na 8gb verziju i sad je razlika izmedu 8 i 16gb oko 30£. Cini mi se da je onda i 16gb na nekoj akciji jer je i prije razlika bila takva. Zna li tko kolika je prije bila cijena 16gb verzije?
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
jurica_m kaže...
A daj mi reci, sto ako se dogodi da nikog nema doma? Mislim, svi smo na poslu, a ne znam kad ce tocno stici. Imaju oni neki moj broj pa da to osobno podignem ili kako to ide?

Imaju tvoj broj, pa ce te Overseas nazvat u slucaju da nema nikog kod kuce.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
11 godina
offline
Motorola Moto G

Da li je možda netko provjerio kakvo je stanje s garancijom kod nas ako se naruči preko Amazon-a?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
njofra13 kaže...

Da li je možda netko provjerio kakvo je stanje s garancijom kod nas ako se naruči preko Amazon-a?

Da sve elektronicke naprave pa tako i Moto G ima jednogodisnju garanciju koju ostvarujes preko Amazona.

 

EDIT;

Fasciniran sam s Moto G performansama, kvalitetom zvuka i drzanjem veze.

Moj stari Defy je otisao u zasluzenu mirovinu :-)

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 22:57 (Bugzapper).
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Bugzapper, sto mislis pod tim drzanje veze? Ajoj, tek jucer narucio, ne mogu docekat.
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
jurica_m kaže...
Bugzapper, sto mislis pod tim drzanje veze? Ajoj, tek jucer narucio, ne mogu docekat.

Mislim na stabilnost veze u uvjetima slabog signala, jer npr. na poslu zgrada mi ima aluminijsku fasadu

koja brutalno blokira signal, medutim s Moto G mobitelom nemam problema.

 

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
15 godina
offline
Motorola Moto G

Dali se zna kada treba doči dual sim verzija nešto čitam po netu da su je najavili ali nigdje ne viim da se može kupiti?

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
ivan262 kaže...

Dali se zna kada treba doči dual sim verzija nešto čitam po netu da su je najavili ali nigdje ne viim da se može kupiti?

 

Nema ga nigdje u Europi ili USA za kupit. Prodaje se samo u Brazilu, Indiji i jos par mjesta.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
15 godina
offline
Re: Motorola Moto G
gamer34 kaže...
ivan262 kaže...

Dali se zna kada treba doči dual sim verzija nešto čitam po netu da su je najavili ali nigdje ne viim da se može kupiti?

 

Nema ga nigdje u Europi ili USA za kupit. Prodaje se samo u Brazilu, Indiji i jos par mjesta.

 A neče se ni prodavati, šteta, odličan mobitel, ali mi treba dual sim varijanta.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

zvao sam motorola hr

rekli su mi da garancija nevrjedi kod nas jer taj model nije u prodaji na naše tržištu. (nezanju da li će uopće biti kod nas)

da li postoji kakav web shop koji daje garanciju 2 godine

co.uk. ili de. ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
wick kaže...

zvao sam motorola hr

rekli su mi da garancija nevrjedi kod nas jer taj model nije u prodaji na naše tržištu. (nezanju da li će uopće biti kod nas)

da li postoji kakav web shop koji daje garanciju 2 godine

co.uk. ili de. ?

 

A sta nije da Amazon daje garanciju?

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
gamer34 kaže...
wick kaže...

zvao sam motorola hr

rekli su mi da garancija nevrjedi kod nas jer taj model nije u prodaji na naše tržištu. (nezanju da li će uopće biti kod nas)

da li postoji kakav web shop koji daje garanciju 2 godine

co.uk. ili de. ?

 

A sta nije da Amazon daje garanciju?

Daje ti Amazon i šalješ njima za svaki kvar.

13 godina
offline
Motorola Moto G

znači isti drek koda si kineza naručio...hebeš ovakvu EU

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Jbg nije to do EU nego proizvodaca, kako mogu Apple i HTC mogu i drugi, ali nece.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
16 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Cojonero kaže...

znači isti drek koda si kineza naručio...hebeš ovakvu EU

Pa baš to. Hebeš i sve te proizvođače koji nemaju Internacionalne servise.

 

Jedino Appleu svaka čast na podršci što se tog tiče. Ne znam kak Samsung stoji s tim...

 

eidt. Što i HTC ima Internacionalnu gararanciju koja radi svuda?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 19:43 (lllnuclearlll).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice