Motorola Moto G

poruka: 471
|
čitano: 133.952
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Da, negdje sam vidio da to pise, ne mogu se sjetit gdje tocno.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Uredjaj kupljen bilo gdje u EU sa racunom i/ili ovjerenim jamstvom moraju primiti na servis i pod garanciju to mi je receno i u samsung servisu i u motorola (agramservis), e sad jedino kako ko naleti na kakvog servisera. Jer bas me zanima kakve to ima veze sto se ne prodaje kod nas ali se prodaje kod nas u europi ili ne? 

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

e a kada i kako cemo na 4.4?

dali kada u UK dobiju dobijamo i mi ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Evo, i meni stigla moja Motorola Moto G. Odličan telefon za tako malo para. Naručio sam ga 4. siječnja i stigao mi na adresu prekjučer, dakle 8. siječnja što je brzo. Ispod imate par slika. Isto tako, naručio sam punjač za njega, točnije ovaj:http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038PECX0/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE. Sad imam slijedeći problem da mi taj punjač malo puni, malo ne. Dakle, kad ga uštekam, puni sekundu, pa se iskopča i tako u nedogled. Isto tako, kad je na punjaču, touch se čudno ponaša pa sad telefon punim preko kompa što traje cijelu vječnost. Dajte, mi, molim vas preporučite neki punjač tu kod nas u trgovini, ak može u T-com centru da si sutra otiđem kupiti, ak može kakav link.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 19:17 (jurica_m).
12 godina
protjeran
offline
Motorola Moto G

Hmm, ja ga punim na punjacu od tableta i napuni se za 2 i pol sata, znaci treba ti sto jaci jer time se 

ubrzava punjenje.

Kolko ti pise na tom punjacu da moze dat ampera? 

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Bugzapper kaže...

Hmm, ja ga punim na punjacu od tableta i napuni se za 2 i pol sata, znaci treba ti sto jaci jer time se 

ubrzava punjenje.

Kolko ti pise na tom punjacu da moze dat ampera? 

ma piše ovako:

input rated:

100-240

50-60Hz

0.5 amps

Output rated:

5V 1A

 

Al velim ti, ukopčam ga, i onaj "grom" u ikoni baterije stalno blinka, dakle sekundu puni, sekundu ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 19:57 (jurica_m).
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
jurica_m kaže...

ma piše ovako:

input rated:

100-240

50-60Hz

0.5 amps

Output rated:

5V 1A

 

Al velim ti, ukopčam ga, i onaj "grom" u ikoni baterije stalno blinka, dakle sekundu puni, sekundu ne.

Hmmm nije preslab, moj daje duplo vise ampera 2A, ali ocito tu nesto ne stimakod tog punjaca.

Jel imas od nekog smartphona stari punjac?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Bugzapper kaže...
jurica_m kaže...

ma piše ovako:

input rated:

100-240

50-60Hz

0.5 amps

Output rated:

5V 1A

 

Al velim ti, ukopčam ga, i onaj "grom" u ikoni baterije stalno blinka, dakle sekundu puni, sekundu ne.

Hmmm nije preslab, moj daje duplo vise ampera 2A, ali ocito tu nesto ne stimakod tog punjaca.

Jel imas od nekog smartphona stari punjac?

Nažalost nemam, sutra bih otišao u Tcentar kupiti punjač, a sad ne znam koji.Znaš li koji link ili tak nešto da se opet ne zeznem?

12 godina
protjeran
offline
Motorola Moto G

Trazi bilo koji USB punjac s barem 2A (ampera) i 5V (volti) na izlazu.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 2 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G
Molim za pomoć ako netko zna - za Moto G postavke za mobilni internet, konkretno na VIPu... I kako mobilni uopće uključiti? Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Maild kaže...
Molim za pomoć ako netko zna - za Moto G postavke za mobilni internet, konkretno na VIPu... I kako mobilni uopće uključiti? Hvala unaprijed.

  Vip apn postavke

 

Otvori postavke,

u postavkama ispod potrošnje podataka otvori više ,

ideš na mobilne mreže,

zatim na Acccess Point Names,

i tu otvori novi APN sa Vipovim postavkama...

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 23:37 (bodija).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
bodija kaže...
Maild kaže...
Molim za pomoć ako netko zna - za Moto G postavke za mobilni internet, konkretno na VIPu... I kako mobilni uopće uključiti? Hvala unaprijed.

 Vip apn postavke

 

Otvori postavke,

u postavkama ispod potrošnje podataka otvori više ,

ideš na mobilne mreže,

zatim na Acccess Point Names,

i tu otvori novi APN sa Vipovim postavkama...

Hvala, trebalo je umjesto data.vip.hr upisati gprs0.vipnet.hr i sada mobilni internet radi. :)

10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Dali je netko  napravio update na 4.4. ?

Hoćemo li imati problema zbog IP adrese iz Hrvatske?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
YTuMamaTambien kaže...

Dali je netko  napravio update na 4.4. ?

Hoćemo li imati problema zbog IP adrese iz Hrvatske?

 

Ne, neće biti problema. Za Motorole kupljene u UK, barem moj Moto G , update na Kitkat je predviđen do kraja mjeseca.

 

Ovdje možeš pratiti temu u kojoj ljudi iznose tko je i kada dobio update.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 11:21 (jurica_m).
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

U slatkom iščekivanju svoje moto G-ice{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G
Evo i Google play verzije. Naravno, samo za odabrana trzista... :/ https://twitter.com/android/status/423170764880097280
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Ranim jutrom stigao update 4.4 Kitkat (187.8 MB)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
YTuMamaTambien kaže...

Ranim jutrom stigao update 4.4 Kitkat (187.8 MB)

Skida se :-)))

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Stroj stigao i odrađen update na "MAČKA"{#} za sada sve radi i super sam zadovoljan s kupnjom i uloženo/dobiveno {#} sad slijedi upoznavanje s maćkom.......

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 22:53 (Smille).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Evo da se i ja nadovežem na temu. Nakon dugo razmišljanja koji telefon uzeti kao prijelaz na android sa ios-a,odlučio sam sa za Moto G koji mi se stvarno čini kao best buy trenutno.  Kupljen danas na njemačkom Amazonu koji je za razliku od engleskog dosta jeftiniji (razlike 100-200 kn).

Uzeo verziju od 16 GB (englezi mislim trenutno ni nemaju više verziju 16GB) , platio 219,26 eura sve komplet sa dostavom. Sada čekam da stigne pa javim prve dojmove. Prvi odabir mi je inače bio LG G2 ali je ipak cijena prevagnula. Malo preskup uređaj za testiranje kako će mi sjesti android.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Ne piši gluposti baš išao pogledati i jeftiniji je na amazon.co.uk nego na amazon.de i tako je već duže vrijeme. Jedino je istina da ga sad nema u skladištu na amazon.co.uk (jučer je bilo) i ako ga ne bude sutra sigurno će biti za koji dan. Vjerojatno ga na amazonu.co.uk nema zato jer ga tamo svi (koji znaju da je tamo jeftiniji) kupuju.{#}

 

P.S. Jedino se na amazonu.de dobije i punjač, ali za razliku u cijeni kupiš još bolji punjač u HR i još ti ostane.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto G
summus kaže...

Ne piši gluposti baš išao pogledati i jeftiniji je na amazon.co.uk nego na amazon.de i tako je već duže vrijeme. Jedino je istina da ga sad nema u skladištu na amazon.co.uk (jučer je bilo) i ako ga ne bude sutra sigurno će biti za koji dan. Vjerojatno ga na amazonu.co.uk nema zato jer ga tamo svi (koji znaju da je tamo jeftiniji) kupuju.{#}

 

P.S. Jedino se na amazonu.de dobije i punjač, ali za razliku u cijeni kupiš još bolji punjač u HR i još ti ostane.

Neznam jel sam ja gledao krivo jučer i danas ali na LINK kaže da je ima na lageru. Jučer sam naručio svoju, ali još nije poslana. Nadam se da bude danas tokom dana...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
Tihi Lee kaže...

Evo da se i ja nadovežem na temu. Nakon dugo razmišljanja koji telefon uzeti kao prijelaz na android sa ios-a,odlučio sam sa za Moto G koji mi se stvarno čini kao best buy trenutno.  Kupljen danas na njemačkom Amazonu koji je za razliku od engleskog dosta jeftiniji (razlike 100-200 kn).

Uzeo verziju od 16 GB (englezi mislim trenutno ni nemaju više verziju 16GB) , platio 219,26 eura sve komplet sa dostavom. Sada čekam da stigne pa javim prve dojmove. Prvi odabir mi je inače bio LG G2 ali je ipak cijena prevagnula. Malo preskup uređaj za testiranje kako će mi sjesti android.

e a koko je sa dostavom?

zar su poceli dostavljat u HR?

16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Uređaj je stvarno super za cca 1.400kn nemože bolje, a bez ikakvih obaveza prema operaterima jedino preporuke tko uzima i može financ. da uzme od 16GB model jer je 8 malo ili na granici kad se nakaće navigacije(imam 2 uvijek na mobu) i sad mi je ostalo 2.2GB prostora.

 

Dođe na kućnu adresu za 3-5dana max. nemaš problema s tim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 13:33 (Smille).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G

Dobro dečko ne uzbuđuj se {#}.

Možda sam se oko cijene malo preračunao ali na kraju ti dođe tu negdje cijena. Dok sam kupovao nije bilo 16 GB na skladištu UK Amazona pa sam uzeo na njemačkom. Uglavnom 1600 kn,valjda je razlika u cijeni možda zbog tog punjača,za kojeg neznam dal će biti unutra. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
Mislim da ide UPS-om dostava,a kod nas ti dofura Overseas do kuće. Ako se ne varam. Ako neko točno zna nek napiše.
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
Tihi Lee kaže...
Mislim da ide UPS-om dostava,a kod nas ti dofura Overseas do kuće. Ako se ne varam. Ako neko točno zna nek napiše.

Pa mislim da nije problem procitat ove tri stranice u ovoj temi di smo najmanje 3 puta pisali iskustva s dostavom.

NHF ali tak je..

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Konaćno obukao svoju G-icu u case i stavio screenprotector i za sada super zadovoljan mobom.{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
Smille kaže...

Konaćno obukao svoju G-icu u case i stavio screenprotector i za sada super zadovoljan mobom.{#}

Ne treba ti zastita za ekran, Gorilla glass je dovoljan.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

A jook{#} ništa ja nevjerujem nek je on gore pa neka gorila odmara{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice