LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 271.640
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

I kada dođe u Rvacku u prodaju konačno {#} ?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 0:00 (ATJLučko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Vjerojatno u isto vrijeme kad i Lg Optimus G te cijena mu bude ko Lg Optimus G {#}

14 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Odličan mob za cijenu. Imao sam u planu naručiti ga na frendovu njemačku adresu pa da mi donese, ali ne prihvaća našu karticu tako da ništa od toga.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Zna li netko kada bi ga se moglo kupiti u Njemackoj, tj. kada ce obnoviti zalihe?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
power_user kaže...

Odličan mob za cijenu. Imao sam u planu naručiti ga na frendovu njemačku adresu pa da mi donese, ali ne prihvaća našu karticu tako da ništa od toga.

Ovo je sigurno? Ja sam mislio da je preko Google Playa mob otključan? 

14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Rainalcar kaže...
power_user kaže...

Odličan mob za cijenu. Imao sam u planu naručiti ga na frendovu njemačku adresu pa da mi donese, ali ne prihvaća našu karticu tako da ništa od toga.

Ovo je sigurno? Ja sam mislio da je preko Google Playa mob otključan? 

Kreditnu, ne SIM karticu. Mob je otključan za sve mreže...

14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Eol kaže...
Rainalcar kaže...
power_user kaže...

Odličan mob za cijenu. Imao sam u planu naručiti ga na frendovu njemačku adresu pa da mi donese, ali ne prihvaća našu karticu tako da ništa od toga.

Ovo je sigurno? Ja sam mislio da je preko Google Playa mob otključan? 

Kreditnu, ne SIM karticu. Mob je otključan za sve mreže...

Da, kreditnu, ja sam probao s AMEXom, ali ne vjerujem da neka druga radi

 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Zna li tko, ako bi se naručio mob u njemačkoj ovih dana, jel bi stigao (tamo na adresu naravno) početkom prvog mjeseca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Prije bi reka sredinom mozda (u americi je shipping 4-5 tjedana)..

 

Everybody lies-House
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 21:06 (Xedani).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

A bi li moga ko reci koliko bi me otprilike ispalo kad bi iz Njemacke se narucilo i kad stigne tamo poslalo poston u Hrvatsku?

Everybody lies-House
15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Xedani kaže...

A bi li moga ko reci koliko bi me otprilike ispalo kad bi iz Njemacke se narucilo i kad stigne tamo poslalo poston u Hrvatsku?

To i mene zanima, pretpostavljam da bi morali platit još neku carinu {#}

12 godina
protjeran
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

 teška pušiona

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Jeli itko uspio nabaviti mobitel? Itko zna odakle "sigurno" nabaviti? A da ne izađe na kraju 4500 kuna?...

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Moj je kupljen, ali je nažalost još uvijek u Njemačkoj. Brat ide krajem mjeseca tamo pa će ga u povratku donijet. Ne znam ako bi stizao poštom jel bi mi ovi naši opalili još neku carinu? Čak sam i razmišljao da mi ga pošalje kolega kod kojeg je tamo busom, a ne znam koliko mi je to pametno. I da, kupljen je u trgovini a ne na playu pa je cijena 395€

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

kad dolazi kod nas?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
power_user kaže...
Eol kaže...
Rainalcar kaže...
power_user kaže...

Odličan mob za cijenu. Imao sam u planu naručiti ga na frendovu njemačku adresu pa da mi donese, ali ne prihvaća našu karticu tako da ništa od toga.

Ovo je sigurno? Ja sam mislio da je preko Google Playa mob otključan? 

Kreditnu, ne SIM karticu. Mob je otključan za sve mreže...

Da, kreditnu, ja sam probao s AMEXom, ali ne vjerujem da neka druga radi

 

 Nebi rekao da neprihvata karticu, ja sam probao i sve je proslo (doduse za nexus 7 - tablet), jedino sto nisam narucio jer mi netreba tablet, nego nexus 4 koji je rasprodat, pa cekam da dode na stanje, na kojem tacno koraku ti nije prihvatio karticu?

14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
vlado0550 kaže...
power_user kaže...
Eol kaže...
Rainalcar kaže...
power_user kaže...

Odličan mob za cijenu. Imao sam u planu naručiti ga na frendovu njemačku adresu pa da mi donese, ali ne prihvaća našu karticu tako da ništa od toga.

Ovo je sigurno? Ja sam mislio da je preko Google Playa mob otključan? 

Kreditnu, ne SIM karticu. Mob je otključan za sve mreže...

Da, kreditnu, ja sam probao s AMEXom, ali ne vjerujem da neka druga radi

 

 Nebi rekao da neprihvata karticu, ja sam probao i sve je proslo (doduse za nexus 7 - tablet), jedino sto nisam narucio jer mi netreba tablet, nego nexus 4 koji je rasprodat, pa cekam da dode na stanje, na kojem tacno koraku ti nije prihvatio karticu?

 

Na samom kraju, upisao sam adresu, potvrdio sve sto treba, vec sam bio uvjeren da cu uspjeti, i na kraju pita nacin placanja, u dropdownu pokaze google wallet-AMEX-nedostupan
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

 

vlado0550 kaže...

 Nebi rekao da neprihvata karticu, ja sam probao i sve je proslo (doduse za nexus 7 - tablet), jedino sto nisam narucio jer mi netreba tablet, nego nexus 4 koji je rasprodat, pa cekam da dode na stanje, na kojem tacno koraku ti nije prihvatio karticu?

 

power_user kaže...
Na samom kraju, upisao sam adresu, potvrdio sve sto treba, vec sam bio uvjeren da cu uspjeti, i na kraju pita nacin placanja, u dropdownu pokaze google wallet-AMEX-nedostupan

 Uspjesno sam prosao taj korak sa Visom !

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 4:28 (vlado0550).
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

razmisljam uzeti taj mob, do 4. mj. sam u Americi, ali me muci onaj neki problem s touchom, o cemu se tu tocno radi? dali je to fkt moguce osjetiti u svakodnevnoj upotrebi ili su to malo recenzenti picajzlavi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Blade18 kaže...

razmisljam uzeti taj mob, do 4. mj. sam u Americi, ali me muci onaj neki problem s touchom, o cemu se tu tocno radi? dali je to fkt moguce osjetiti u svakodnevnoj upotrebi ili su to malo recenzenti picajzlavi?

 

Koji "onaj neki touch problem"?

Uvijek možeš prodati taj telefon zainteresiranima {#} ako se pojavi imaginarni ili stvarni problem kad se vratiš... 

14 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
Trenutno sam u Francuskoj, jucer sam nasao trgovinu nekog operatera s Nexusom u izlogu, čak su ga imali tamo, ali cijena uređaja 800€!? Najskuplji telefon kojeg imaju, cak je i Note 2 skoro 100€ jeftiniji.
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 9:10 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Cijena im je visoka zato što trenutno telefona nema nigdje. Mislim da bi krajem prvog mjeseca trebali stizati ovi sa Play-a pa će mu onda cijena pasti.
I o kojem je problemu sa touch screenom riječ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

nisam siguran koji je tocno problem, znam da su nesto govorili za touch, mozda neki lag ili tako nesto... bilo je to na gsmareni i na pocketnow.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Blade18 kaže...

nisam siguran koji je tocno problem, znam da su nesto govorili za touch, mozda neki lag ili tako nesto... bilo je to na gsmareni i na pocketnow.com

 

Navodno ima taj neki lag jer su ekran i staklo spojeni, to jest nema prostora izmedu njih. Na isto se ljudi zale i na iPhonu 5 jer koristi tu tehnologiju.

12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ima taj problem, da

Imho nex 4 je smece... onscreen tipke daju 4.3 incni ekran,kamera losa,stalno neki novootkriveni problemi, 10gb memorije max...

Sve to u redu da kosta 350 dolara ali ne kosta... niti je dostupan,a vec su sad najavljeni uredjaji jaci i bolji od njega,neki su vec i dostupni.

 

Evo link za taj problem sa touchem

 

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=40445

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 9 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Sad neznam sta da radim, cak i kad bi nabavio po cjeni od 350$ :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
maks0806 kaže...

Sve to u redu da kosta 350 dolara ali ne kosta... niti je dostupan,a vec su sad najavljeni uredjaji jaci i bolji od njega,neki su vec i dostupni.

 

Mobiteli tipa? Reci mi gdje ću nabaviti mobitel ovakvih specifikacija a da ne pređe mi cifru 2100 kuna? A posto su vec dostpuni, nebi to trebao biti problem nabrojiti?

Ubi bene, ibi patria.
15 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

mislim da cu preskocit i ovaj model moba, jos uvijek ostajem na galaxyu s2 koji me vec pomalo zivcira...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Taj koji govori da je Nexus 4 smeće od telefona, preporučio bih mu da se ne zaletava jer ga još nije probao.  Najlakše je ovako na slijepo komentirati. Ja sam primjerice baš suprotno čuo, da je vrhunski telefon. Po raznim recenzijama je vrhunski, uostalom niti jedan Nexus do sada nije bio fail pa zašto bi onda ovaj trebao biti. Velim, pričekajte da ga netko tu nabavi pa da napiše vlastite dojmove. Ja, recimo, da imam para, uzeo bih ga odmah. Imao sam Nexus S, sad imam Galaxy Nexus i tvrdim da su to odlični telefoni.

A što se tiče on-screen tipki, to što pričaš maks su bedastoće. Kada gledaš neki video, tipke nestanu, a developeri su razvili opciju Expanded desktop koju imam na svojem Galaxy Nexusu, pa kada odaberem tu opciju, tipke nestanu, što je izvrsno kod gledanja filmova, kod surfanja, a posebno kod igranja igara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 15:44 (jurica_m).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice