LG Nexus 4 [Official Thread]

poruka: 1.532
|
čitano: 272.801
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Dan1234567890 kaže...

osim u servisu, mislimd a niti jedna drugas nije original i ne bih preporučlio kupnju. probao sam nekoliko koje su trvdile da su original i to cak i ne vrlo jeftine (cca 20$ preko ebaya), ali niti jedna nije bila mi dobra.

onda sam kupio online preko LG servisa u portugalu za skoro 30€ zajedno sa posatarinom i IVA-om. sam sa promijenio, i mogu rec da je ova sigurno original. :)

ovo je link:

http://www.spareslg.com/bateria-lg-e960-nexus-4-lg-optimus-g-e975-eac61898601.html

 Hvala na savjetu, tako ću i napraviti.

 

P.S. Android 5.1 je dostupan za Nexus 4, može se skinuti stock image a OTA ide polako.

12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Skine mi 5.1, krene instalirati i onda se pojavi greška...ima li netko sličan problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mkovnet kaže...

Skine mi 5.1, krene instalirati i onda se pojavi greška...ima li netko sličan problem?

 Da li instaliraš OTA ili factory image? Pojasni malo problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 8:50 (Kordy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Kordy kaže...
mkovnet kaže...

Skine mi 5.1, krene instalirati i onda se pojavi greška...ima li netko sličan problem?

 Da li instaliraš OTA ili factory image? Pojasni malo problem.

 OTA. Mobitel dojavi da postoji update, downloadam ga, stavim instalirati i onda zapne i pojavi se onaj android s crvevim trokutom odnosno greška...

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mkovnet kaže...
Kordy kaže...
mkovnet kaže...

Skine mi 5.1, krene instalirati i onda se pojavi greška...ima li netko sličan problem?

 Da li instaliraš OTA ili factory image? Pojasni malo problem.

 OTA. Mobitel dojavi da postoji update, downloadam ga, stavim instalirati i onda zapne i pojavi se onaj android s crvevim trokutom odnosno greška...

 Jel ti mob na full stock ili si imao npr root ili custom kernel? Ako je full stock ne znam što bi moglo prouzročiti grešku. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Stock, ali rootan je...može li to biti problem?

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
mkovnet kaže...

Stock, ali rootan je...može li to biti problem?

 

 

Vjerujem da je to problem, ovdje piše: In order for the OTA to apply successfully, without intervention, you must be completely stock, No Modifications. AT ALL.

 

Također, u tom istom postu pišu i neka rješenja kako bi se to ipak moglo izvesti, npr. :

 

Scenario #2
You are stock, with root. Custom Recovery without any modifications or deletions.

1) Download the OTA.zip and copy to your phone.
2) Boot into recovery.
3) Flash the OTA just like you would a ROM.
4) Reboot.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 10:24 (Kordy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Kordy kaže...
mkovnet kaže...

Stock, ali rootan je...može li to biti problem?

 

 

Vjerujem da je to problem, ovdje piše: In order for the OTA to apply successfully, without intervention, you must be completely stock, No Modifications. AT ALL.

 Hm, hvala, probat ću unrootat, ne da mi se sam flashat 5.1 i izgubiti podatke, zato bih OTA....ako je to uopće moguće.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 10:28 (mkovnet).
9 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

me moras izgubiti podatke ako stavis stock image...ovdje imas detaljnije:

http://forum.xda-developers.com/nexus-4/general/how-to-how-to-flash-factory-image-t2010312

 

koliko se napamet sjećam, samo u komandi flash-all maknes -w i ostaju ti tvoji podaci...

 

p.s. ako si ista mijenjao u sistemskoj particiji, OTA ti ne moze proci - rootanje mijenja system

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 12:08 (Dan1234567890).
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
ima li vas sto ste vec na 5.1? isplati li se ili ne? trenutno sam na CM nightly buildovima, a ne znam ima li smisla na 5.1 preci, kakva je baterija?
Respect the Raise...!
9 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Meni se cini bolje, ali tek par dana sam na 5.1, tako da treba pričekati...
13 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ne mora biti fejk, ali posto dolazi iz Hong Konga mogu ti nadodat PDV 25% i carinu 10% prilikom uvoza u RH.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Hm, cak i da to naplate, jeftinije je nego iz mobicityja trenutno.

 

a koliko sam skuzio, nisu bas prevelike sanse da ce nadodat to ?

s tim da je ovo new, a ono refurbished 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 12:56 (ouchh).
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]

Da!

takva je bila inicijalna, samo ex vat, a sada je sa vatom 1000kn

 

13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

POZZ. Danas sam kupio nexus 4. Na njemu je bio KK. Napravio sam update na 5.1.1 i naišao na čudan problem, kad idem nekoga nazvati, nakon što pritisnem na poziv ugasi se ekran, poziv se normalno nastavlja, stisnem lock tipku zaslon na 1sec dodje i ode....nakon završetka poziva zaslon i sve normalno radi? imao tko slično iskustvo? Problem je što nisam isprobao pozive dok je telefon bio na KK, morati ću to sutra...thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
tihy86 kaže...

POZZ. Danas sam kupio nexus 4. Na njemu je bio KK. Napravio sam update na 5.1.1 i naišao na čudan problem, kad idem nekoga nazvati, nakon što pritisnem na poziv ugasi se ekran, poziv se normalno nastavlja, stisnem lock tipku zaslon na 1sec dodje i ode....nakon završetka poziva zaslon i sve normalno radi? imao tko slično iskustvo? Problem je što nisam isprobao pozive dok je telefon bio na KK, morati ću to sutra...thx

 kolko ja znam to ti je onaj senzor koji ti prilikom stavljanja mobitela na uho zacrni zaslon,a sad mozda imas problem raspitaj se na servisu ili tako negdi jer to nebio smio biti problem s androidom 5.1.1 . Dal imaš one tvorničke naljepnice po prednjem staklu? možda je tu problem

Acta, non verba.
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

pozz. Vratima od auta mi se priklještio mob na njemu nema nikakvih vidljivih oštečenja. zvuk i to sve radi ali ne radi ekran tj. kad stisnem power tipku vidi se malo svjetlosti u ekranu ali nema slike. Sad me zanima gdje to popravit i kolka je odprilike cjena popravka ako neko zna?!

Acta, non verba.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

Ima li itko problema sa softverskim tipkama (nav bar)?

Taj dio zaslona mi ne radi, a od nedavno i jedan dio zaslona po sredini, kao remen jedan bas nasred zaslona paralelno s nav tipkama ne radi uopce, ne prima touch ali prikazuje sliku..

 

Guglo sam malo i naso neke fixeve al ne rade mi..

youtube.com/mislavbusic
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

razmisljam da zamijenim bateriju, ima li tko savjet iz prve ruke gdje kupiti pouzdanu, čak i originalnu bateriju pa da ju ugradim. hvala

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
jollyb kaže...

razmisljam da zamijenim bateriju, ima li tko savjet iz prve ruke gdje kupiti pouzdanu, čak i originalnu bateriju pa da ju ugradim. hvala

 Evo prije dva tjedna sam promjenio bateriju na svom. Imaš par stranica iza link od LG servisa u Portugalu, baterija je original i dođe te sve skupa s postarinom oko 270 kuna. Inače prije toga sam naručio preko ebaya za 30$ i baterija uopće nije ni radila tako da ja tamo nebi kupovao... 

16 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Blade18 kaže...
jollyb kaže...

razmisljam da zamijenim bateriju, ima li tko savjet iz prve ruke gdje kupiti pouzdanu, čak i originalnu bateriju pa da ju ugradim. hvala

 Evo prije dva tjedna sam promjenio bateriju na svom. Imaš par stranica iza link od LG servisa u Portugalu, baterija je original i dođe te sve skupa s postarinom oko 270 kuna. Inače prije toga sam naručio preko ebaya za 30$ i baterija uopće nije ni radila tako da ja tamo nebi kupovao... 

 mozes li mi pliz poslati link od shopa? mislim da ću tako i napraviti. 

last.fm/user/jolly_bravo
12 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]
Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

ima li jos korisnika N4? na kojem ste ROM-u trenutno, ja sam na CM12.1, ali trazim nesto stabilnije, posto je baterija vec pri kraju...

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
definho kaže...

ima li jos korisnika N4? na kojem ste ROM-u trenutno, ja sam na CM12.1, ali trazim nesto stabilnije, posto je baterija vec pri kraju...

 

Ima ima, moj je tolko sjeban od prvog dana da to nisu istine bile, cijela komplikacija..koristim 4.3 jb stock factory image stavljen..mob ima ozbiljnih problema, a u pitanju je od prvog dana nes do maticne, buga pol moba sam tak..ne pomaze ni custom rom ni root ni nista..

Polako sve vise i vise problema se javlja tak da, morat cu mu spomenik napravit i pokopat ga, druge nema.

Ne kazem da su svi sjebani i da mob nije dobar, po stekanju i to, mob nikada nije zastekao i srao, jednostavno ima ovaj moj slucaj probleme vezano za nes drugo..

Al i dalje mi je ostavio zelju da si poslje ovoga uzmem nexusa 5 :)

9 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Ja na stock romu, iako ga vise ne koristim bas puno... Ali nemam nikakvih problema. 👍
13 godina
offline
Re: LG Nexus 4 [Official Thread]
Ja na cm13 nightly
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

kakvo je stanje s baterijom? kakva je stabilnost?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 4 [Official Thread]

jeli tko prodaje svoju kantu sa ispravnim ekranom?
neda mi se cekati kineza da mi posalje ekran, a jos manje zezat s placanjem pdv-a.

ugl. ako itko prodaje, neka se javi u inbox! 

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice