"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.743.919
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

U biti tražio sam 12/256, 

https://tradingshenzhen.com/en/oneplus-11/oneplus-11-12gb256gb

 

Sad je pitanje dal će cijena još ići dolje, pošto OP12 dolazi..

 

Na službenoj OP stranici, nema ga ispod 850€..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Koliko vidim za naše tržište ništa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://tradingshenzhen.com/en/oneplus-11/oneplus-11-16gb256gb-hasselblad-eu-warehouse

Ovaj je sa eu skladista, a i skuplji nepunih 100€, i prije dojde, naravno opet daleko jeftiniji nego nasi ducani i jeftiniji nego na sluzbenom OP shopu.

 

 

Za te novce je pun pogodak, ne vidim nis boljeg a da je cjenovno isto ili jeftinije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2023 15:14 (zvonac).
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja bi si radije kupio huawei pametni sat za tih 100e na njuskalu.. Ispod 4 dana za dostavu nema sanse.

A i bozic je za koji dan, dobit ce ga znaci najranije izmedu stefanja i stare godine.. Ako je to vrijedno tolko novaca nekome oke

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Darovi za Božić takve prirode se kupuju u studenom, a ne par dana prije Božića.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
domac5 kaže...
zvonac kaže...

https://tradingshenzhen.com/en/oneplus-11/oneplus-11-16gb256gb

 

Ovo je predobra cijena.

 

Jel tko kupovao s te stranice? Pretpostavljam da salju sa europskog skladista.

 Ja sam uzeo u 8.mjesecu.

Narucio 12/256 a stigla mi 16/256 verzija, njihov zajeb u moju korist. 

Ovaj s tvog linka salju iz kine, kao sto su i mog i u roku 10 dana je u tvojim rukama. Imas i slanje iz eu ali je tolko skuplje da se ne isplati. 

 

Narucio si sa kineskog skladista? Nije bilo dodatnih troskova carine i pdv-a?

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
vacs kaže...
domac5 kaže...
zvonac kaže...

https://tradingshenzhen.com/en/oneplus-11/oneplus-11-16gb256gb

 

Ovo je predobra cijena.

 

Jel tko kupovao s te stranice? Pretpostavljam da salju sa europskog skladista.

 Ja sam uzeo u 8.mjesecu.

Narucio 12/256 a stigla mi 16/256 verzija, njihov zajeb u moju korist. 

Ovaj s tvog linka salju iz kine, kao sto su i mog i u roku 10 dana je u tvojim rukama. Imas i slanje iz eu ali je tolko skuplje da se ne isplati. 

 

Narucio si sa kineskog skladista? Nije bilo dodatnih troskova carine i pdv-a?

 Tako je, nije bilo carine 

3 godine
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Poz,imam Redmi note 12 ,neki dan dodje nadogradnja od 4.5 GB na novi android valjda.
Od tada ubi cloudflare?!Kako da se rijesim ovaj problem ?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ljudi, kako ide narucivanje sa Oneplus stranice recimo novi Oneplus 12, dali se placa porez,carina?

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mp3david kaže...

Ljudi, kako ide narucivanje sa Oneplus stranice recimo novi Oneplus 12, dali se placa porez,carina?

Ne plaćaš ništa. Dostava ide iz Poljske...

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Jesi li narucivao mozda od Oneplusa ista tako? I koliko je trajala dostava?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mp3david kaže...
Jesi li narucivao mozda od Oneplusa ista tako? I koliko je trajala dostava?

 Jesam, u dva navrata. Sve ide brzo. Meni je DHL odradio dostavu, i od prvog trena nakon plaćanja možeš pratiti sve. Dobiješ račun u kutiji.

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Market s mobitelima je otišao u pakao. Realno mobiteli se zadnjih godina i nisu nešto nadograđivali, a ono najbolnije je vidjeti da Realme 8 iz 2021. godine danas na internet marketima košta jednako kao i na dan kada sam ga tada kupio.

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gledam si kupiti OnePlus 12 s Tradingshenzena, ali me zanima hoće li internet banking (OTP banka) raditi na mobitelu budući da dolazi s otključanim bootloader-om? I kakva su iskustva za sve vas koji ste kupili OnePlus kod kod njih?

Vidim da telefon podržava sve bendove tako da oko toga problema nema i da su uklonili region lock.
I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Meni je na samsungu otkljucan bootloader, probijen njihov knox i rootan je... erste/george radi normalno...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
I ja isto gledam Oneplus 12 s Tradingshenzena. Prije nešto manje od 5g sam kupio Oneplus 7 iz Kine preko Alliexpressa i tada mi je sve radilo, od Zaba, frekvencija, još i danas mob radi u nećakinje. Zato mislim da je i ovdje ista stvar. Kad bi još netko potvrdio bilo bi dobro😄. Iskreno gledao sam i Vivo i Oppo. Za Vivo vidim da nema frekvenciju B20. Oppo mi je skoro isti Oneplus. A za njih dvoje nisam siguran da li ovdje sve radi. I nemaju hrvatski meni.
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Isto gledam uzeti OP 12 i ok je cijena na tradingshenzen ... jeli itko uzeo ga od tamo... kakvo je sad stanje sa carinama?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kod trading shenzena nemate problema s carinom, mobitel je kod vas za cca 10 dana, dobijete oxygen os i sve od bankovnih apk radi kako treba + imate b20 frekvenciju.. Nema razlike osim kaj punjac ima eu adapter.. Jako dobra kupnja kome kamera nije prioritet, mobitel je top u svemu osim u kameri i kvaliteti zvuka iz zvucnika naspram iphona, nema tu dubinu zvuka, baseve no za tu cijenu nemate se kaj zalit kad je doslovno upola jeftiniji, daje jako puno za novce koje kosta

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A bas gledan recenzije kamera i da ima dobru kameru i jos sa gcamom pretpostavljam da ce bit i vise nego dobra... uglavnom mislim sd izmedju njega i xiaomi 13 pro...identicna cijena.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

i jos oppo find x6 i realme gt 5 pro

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2024 18:30 (m0mm0).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Što sam ja gledao recenzije za kamere, OP12 ne zaostaje puno za najboljima, sve je to blizu, a cijena je skoro upola manja od Ultre, iPhona. I iskreno nakon 5g. Oneplusa nemam baš volje za mijenjanje marke. Jedino me kopka taj Vivo. Engleski mi nije problem za meni, vidim da nema B20 frekvenciju, ali to je i tako za 4G mrežu, za 5G bi trebalo radit sve. Jedino me muče bankovne aplikacije i google plaćanje. Ne možes danas bez toga. Kad bi se netko javio tko ima kineski Vivo. Ako ne, radije ostati na Oneplus, tu sam siguran da sve radi.
5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
I može jedno pitanje, da li je pametnije kupovati s Tradingshenzena ili Giztopa?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
m0mm0 kaže...

A bas gledan recenzije kamera i da ima dobru kameru i jos sa gcamom pretpostavljam da ce bit i vise nego dobra... uglavnom mislim sd izmedju njega i xiaomi 13 pro...identicna cijena.

 Nema gcam za oneplus a obrada slike im je cudna, prejaki hdr na facama, izgledaju blijedo face, nemas realni prikaz boja.. Tu bi ga xiaomi podero.. 11 model je uz to jos imao najslabiji zoom naspram ostalih flagshipova, negdje se moralo stedit da bi za te novce mogli dobit mobitel koji je vrhunski u svemu ostalom.. 

btomaso8 kaže...
I može jedno pitanje, da li je pametnije kupovati s Tradingshenzena ili Giztopa?

 Sa giztop lose iskustvo, dobio sam paket skrpan dpd trakom i netko je izvadio samo mobitel van a sve ostalo ostavio unutra.

Javio sam se njima i odjebali me skupa sa paypalom jer nisam snimao sebe kako otvaram paket, nakon toga dolazim do broja sefa depota od dpd kroz koji je moj paket prosao i kaze da je sloveniji tezina paketa pala za nekih 160g. I takav paket su jednostavno poslali dalje prema meni umjesto da su ga vec tad provjerili.

Dosta ljudi je uzimalo od njih i nije bilo problema no vjerujem da nista bolje nebi proso ni sa trading shenzen.

Jednostavno covjek se mora naucit kod takvih kupnji snimaj sebe kak otvaras paket, to ti je jedino sta imas protiv njih kad se krenu izvlacit.

2 godine
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
domac5 kaže...

 mobitel je top u svemu osim u kameri i kvaliteti zvuka iz zvucnika naspram iphona, nema tu dubinu zvuka, baseve 

Imam S23 +, zadnjih godina sam imao flagship telefone xiaomi, samsung, sony, nekada HTC, prije LG , poslušao sam dosta mobitela drugih flagship modela, no niti jedan nema vanjski zvukkao IPhone.

supruga ima još uvijek iPhone 11 i taj kvalitetom, snagom zvuka, bas frekvencijama, srednjim , visokim frekvencijama sahrani sve današnje flagship uređaje drugih proizvođača..

to je jedino što me je palilo kod IPhone uređaja, no nisam kupio ni jedan IPhone ovih godina zbog drugih razloga.

 

Zašto ostali flagship modeli pa i kineski ne mogu implementirati takav zvuk vanjskih zvučnika, još mi nije jasno.

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 10:52 (Zaporožac).
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mislim da cu na kraju uzet vivo iqoo 12... trebalo bi sve radit na njemu osim google auta. Mob je 550eur sa shenzena. Jebena cijena za ono sta tak mob ima. Jedin mana je sta nema funtouch os nego oxygen. Mob ima hardware ko da je xiaomi/  samsung ultra...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
m0mm0 kaže...

Mislim da cu na kraju uzet vivo iqoo 12... trebalo bi sve radit na njemu osim google auta. Mob je 550eur sa shenzena. Jebena cijena za ono sta tak mob ima. Jedin mana je sta nema funtouch os nego oxygen. Mob ima hardware ko da je xiaomi/  samsung ultra...

 Nema baš. Faila tamo gdje i većina kineza. Nema wireless punjenje, USB 2.0, IP64, selfie bez AF i 4k snimanja.

Ja osobno ga ne bih uzeo jer nije namjenjen za naše tržište.

100 eura više Oneplus 12 je mnogo bolji izbor

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
m0mm0 kaže...

Mislim da cu na kraju uzet vivo iqoo 12... trebalo bi sve radit na njemu osim google auta. Mob je 550eur sa shenzena. Jebena cijena za ono sta tak mob ima. Jedin mana je sta nema funtouch os nego oxygen. Mob ima hardware ko da je xiaomi/  samsung ultra...

 Vivo ne može imati Oxygen OS nego Funtouch ili Origin za kinesko tržište...S Tradinga je kineska verzija s OriginOS, na koji se instalira Google Play.

7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da u pravu si origin... pisen jedno mislim drugo, a sta se tice oneplusa ... puno su mu losije kamere prije bi uzea xiaomi 13 ultra nego oneplus. Al ovi me je bas iznenadio sa kamerama. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ne vidim da su mu baš toliko loše kamere. Sve je to blizu,a za Oneplus si siguran da ti sve radi na njemu
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trading Shenzen, OP 12 - ovo za carinu  je sigurno?, obzirom da trenutno šalju samo iz Kine i nema ga još u EU skladištu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2024 11:36 (andja).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice