Jailbreak iPhone 3G

poruka: 66
|
čitano: 19.324
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

ja imam problema sa jailbreak-om, također sam iphone nedavno kupio u t-mobile, slijedio sam upute na linku koji ste predložili, ali kad radim RESTORE izbaci mi error, te dalje neznam kako! Molim pomoć

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G verzija 3.0

Moze li kakva pomoc?

 

Naime, updatea san sa 2.2.1 na 3.0 i normalno da mi se sve zivo sj...o...neman igara,aplikacija ni niceg vise..

Zna li ko kako jailbrejkat 3.0 i di ima potrebni software za skinit?

 

Thanx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
cola1986 kaže...

ja imam problema sa jailbreak-om, također sam iphone nedavno kupio u t-mobile, slijedio sam upute na linku koji ste predložili, ali kad radim RESTORE izbaci mi error, te dalje neznam kako! Molim pomoć

Koji error?

 

konx kaže...

Moze li kakva pomoc?

 

Naime, updatea san sa 2.2.1 na 3.0 i normalno da mi se sve zivo sj...o...neman igara,aplikacija ni niceg vise..

Zna li ko kako jailbrejkat 3.0 i di ima potrebni software za skinit?

 

Thanx

Očito nisi updateao, nego restoreao. Osim ako misliš na aplikacije iz Cydie, onda naravno da si njih izgubio. Upute imaš na iClarifiedu, čak na hrvatskome (preveo Random s ovog foruma):

http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4301&laid=4

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
konx kaže...

Moze li kakva pomoc?

 

Naime, updatea san sa 2.2.1 na 3.0 i normalno da mi se sve zivo sj...o...neman igara,aplikacija ni niceg vise..

Zna li ko kako jailbrejkat 3.0 i di ima potrebni software za skinit?

 

Thanx

Očito nisi updateao, nego restoreao. Osim ako misliš na aplikacije iz Cydie, onda naravno da si njih izgubio. Upute imaš na iClarifiedu, čak na hrvatskome (preveo Random s ovog foruma):

http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4301&laid=4

 

Mobitelski neobrazovan mozda jesan, al retardiran nisan =)

Updateo san ga je mi pise u njemu da je verzija 3.0.

Jel ga ja moran nanovo jailbrejkat da bi moga stavit aplikacije koje san skida priko torrenta a ne priko cydie i di cu uopce skinit tu cydiu?

 

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Imaš na tom linku što sam ti kao kako jailbreakati (s tim dobiješ i Cydiu). Za crackane appove na ovom forumu nećeš dobit pomoć.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
DragonSoul kaže...

Imaš na tom linku što sam ti kao kako jailbreakati (s tim dobiješ i Cydiu). Za crackane appove na ovom forumu nećeš dobit pomoć.

Znan, hvala evo bas mi je uspilo!

Nisan ni tija spominjat "te" aplikacije al izletilo mi pa sta ces =)

 

jos jednom, puno hvala na linku i barbi koji je to prevea.

ovo je mozda jedan od najkorisnijih foruma koje obilazim ! =)

 

pozdrav

14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

e da...jos sansamo tija pitat sad kad san sve to napravija...jailbrejka ga i to... kad san ga ristarta, nema mi gori u livom kutu niti znak da ima ikakvog signala niti mi pise koja je mreza nit nista =( kako sad to?

i sve mi privabilo na engleski i naravno nestali mi svi kontakti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

nema mi ustvai znakova zivota kad ga upalin...nemogu nikoga zvat niti ga mogu koristit..jel to neki problem sa verzijom 3.0 i moze li se to rijesit?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

mozda bi trebao napraviti i unlock ( http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4253 )

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Nešto si ti tu krivo...

Napravi restore i onda opet JB!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
unfeigned kaže...

mozda bi trebao napraviti i unlock ( http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4253 )

 

 

a evo napravija san i unlock al i dalje nista...kad ga upalin i dalje mi prikazuje appleov znak a ne onaj ananas ko sta mi ga je prije pokaziva kad je bija jailbrejkan. mozda san falija u nekom od koraka u jailbrejku ili da se vratin na verziju 2.2.1?

naime muci me taj problem sta mi ne pokazuje nikakav signal ni mrezu operatera, tako da me niko nemoze zvat nit ja koga mogu zvat...

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
vjeko kaže...

Nešto si ti tu krivo...

Napravi restore i onda opet JB!

mislis da san negdi falija? tocno san radija onako kako mi je pisalo pa opet nista... ja bi ga najradije vratija na verziju 2.2.1 pa san onda barem siguran da ce radit

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G

nakon jailbrejka i unlocka pise mi NO SERVICE =(

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Kupljen je u T-mobile i koriste se na kojoj mreži?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
vjeko kaže...

Kupljen je u T-mobile i koriste se na kojoj mreži?

Kupljen u T-mobile i koristin ga u toj mrezi... ima li pomoci?

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Pa onda ti ne treba unlock!!!

Napravi restore na 3.0 i onda ako sve radi možeš ponovo pokušat JB...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
vjeko kaže...

Pa onda ti ne treba unlock!!!

Napravi restore na 3.0 i onda ako sve radi možeš ponovo pokušat JB...

Napravija san restore i sad mi ka ima signala za zvat al nema WI-Fi!!! pa ja cu poludit! Plač

Nema mi ni cydie, a nju pretpostavljan cu dobit sa ponovo jailbrejkon...

Sta mi je radit?

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

WiFi ne radi? Nikako? Onda imaš problem, jer sam čitao da WiFi zna krepati na 3.0 (općenito 3.0 donosi dosta problema, tipa pregrijavanja (meni se pregrijava strašno kad se puni), krepavanje WiFia (jedan od autora Jabučnjaka je tako prošao(http://www.jabucnjak.hr/iphone/iphone-3.0-nevolje.html))). Ako stvarno nikako ne radi, pravac T-Mobile (ako mobitel još nije jailbreakan) i žali se. To se ne može popraviti, i ako imaš još garanciju duži su ti dati novi iPhone.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
DragonSoul kaže...

WiFi ne radi? Nikako? Onda imaš problem, jer sam čitao da WiFi zna krepati na 3.0 (općenito 3.0 donosi dosta problema, tipa pregrijavanja (meni se pregrijava strašno kad se puni), krepavanje WiFia (jedan od autora Jabučnjaka je tako prošao(http://www.jabucnjak.hr/iphone/iphone-3.0-nevolje.html))). Ako stvarno nikako ne radi, pravac T-Mobile (ako mobitel još nije jailbreakan) i žali se. To se ne može popraviti, i ako imaš još garanciju duži su ti dati novi iPhone.

A proradilo je sve fala bogu al cini mi se da wi-fi sporije trazi i slabije vata signal... jel to moguce ili ja umisljan?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G

Ima li ko link kako downgradeat sa 3.0 na 2.2.1 i kako napravit taj downgrade baseband koda?

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Probaj koristiti Google koji je tvoj prijatelj, jer pretražuje internet. Onda ćeš otkriti da baseband nećeš moći downgradeati, ako ti bootloader ne odgovara. Ali to ti nije važno, jer za unlock ti treba najnoviji baseband koji dolazi sa iPhoneOS 3.0.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Ako se ima problem sa WIFI onda pokušat Reset Network Settings...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
DragonSoul kaže...

Probaj koristiti Google koji je tvoj prijatelj, jer pretražuje internet. Onda ćeš otkriti da baseband nećeš moći downgradeati, ako ti bootloader ne odgovara. Ali to ti nije važno, jer za unlock ti treba najnoviji baseband koji dolazi sa iPhoneOS 3.0.

Joj kako je neko saljiv to je strasno. Pa jeote pitan lipo jer valjda ovaj forum sluzi za to...

14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Bok svima,

Novi sam i prvi put pišem na ovom forumu.

Naime imam iPhone 3G, i u general piše version 2,1. Skinuo sam iTunes i sad bih htio prebaciti neku aplikaciju na njega i kad npr. gdje je free, pritisnem get i ništa mi se ne prebacuje na telefon.

Sad da bi mi sve to funkcioniralo da li trebam mobitelu napravit Jailbreak onako kako je jedan korisnik stavio link na prvoj stranici ?

Inače iPhone sam dobio na poklon i ne znam je li kupljen u T-mobileu ili je kupljen na crnjaka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

trebao bi se registrirati na itune kada ti najde iphone odi na aplikacije i tamo oznaci sta hoces da ti stavi na makinu, bjegstvo iz zatvora ti je potrebno da bi mogo staviti stvari koje si naso na netu, a piratske su ili da ti radi na sve mreze.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G

Ma već jesam i kaže mi stisni ok i poslje toga ništa

 

14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

dragi ljudi ovako.jailbreko sam mob i ocito ga sjeba. Kad sam napravio reset moba mislia san da ću ga i odjailbreakati ali zajeb.Na ekranu mi stoji ananas i to je sve sto vidim i sto mogu s mobom. Zna li itko što mi je činiti

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jailbreak iPhone 3G
sjebani kaže...

dragi ljudi ovako.jailbreko sam mob i ocito ga sjeba. Kad sam napravio reset moba mislia san da ću ga i odjailbreakati ali zajeb.Na ekranu mi stoji ananas i to je sve sto vidim i sto mogu s mobom. Zna li itko što mi je činiti

Otvori iTunes, ustekaj mob u komp i odaberi Restore..

Mislim da ce ti i sam ponudit..

15 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

Hoćeš se riješiti jailbreaka? Radi li se o iPhone 3G (znam da je ovo tema "Jailbreak iPhone 3G", al nikad se ne zna <_<).  Želiš li jailbreakati iPhone, ili "ukloniti" jailbreak? Koja verzija iPhoneOSa?

U biti, ako ti unlock nije važan, updateaj na stock 3.1.2 (preko iTunesa klikneš na "Restore" i sve se odradi samo u biti). Nakon toga bi trebao imati "normalan" iPhone. Ako ga sad želiš jailbreakati, možeš pričekati Dev-Team da izdaju redsn0w za Winse, ili možeš koristiti blackra1n od Geohota. Geohotov jailbreak traje ~30s, pokreneš app koji ti se pojavi na iPhoneu, instaliraš Cydiu preko njega i to je to. No Geohot neke stvari nije dodao u taj jailbreak, pa ti neke stvari (koje najvjerojatnije nećeš ni trebati) neće raditi. 

No upozoravam, ako ti treba unlock, onda ide sasvim druga priča...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jailbreak iPhone 3G

ja jesam jailbreako iphone 3G 2.2 op.sustav.i kad sam se htjeo rjesit sranja jer mi je mob zapinjao i mnogo toga resetirao sam ga (trajalo dvi ure) nakon toga se na ekranuo pojavio ananas i nemogu više ništa ;niti izgasiti mob,niti ga puniti nikave funkciju,Znači ekran je čist i samo ananas.Blokada totalna nemogu ama bas nista.Ima li pomoći ili da ga razbijem o zid jer vjerovatno neće priznat garanciju.Pomagajte

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice