HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 347.990
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Kak nije fail,tak skup mobitel mora imat barem osnovne stvari da rade kak spada,ak su stariji mobiteli uspjeli imat dobar mikrofon ,sta sad ovom ne valja nije mi jasno??To koda kupim mercedesa i umjesto volana dobim neko plasticno smece.

 

Prijatelju, ovaj tvoj video je za neku Nokiu ako sam ja dobro uočio {#} !!??

 

Ne znam kakve to veze ima s HTC-ima uopće, a ti {#} {#} ??!!

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Pa normalno da je za nokiu,to ti je uspredba samo stara nokia vs novi sensation,i gle kak nokia ima rijesen zvuk .

Evo jos jednom cu postat:

 vs 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 18:20 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Kada zbrajaš nešto, pa ne možeš zbrajati orahe i kruške {#} !

 

kako sam konzultirao net, Nokia ima 3.15 MP CarlZeiss optiku i stereo zvučnike, ali je ostalo u redu, i da se razumijemo, to nije loš mob ALI NIKAKO u rangu sa HTC Sensationom po apsolutno ničemu. Eh, kada bi HTC Sensation imao stereo zvučnike i CarlZeiss optiku, tko mu ravan {#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Poanta price je,ak je STARA nokia,mogla rijesiti snimanje kak treba,zasto onda novi sensation nema normalan mikrofon.Glupi fail jednostavno.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Poanta price je,ak je STARA nokia,mogla rijesiti snimanje kak treba,zasto onda novi sensation nema normalan mikrofon.Glupi fail jednostavno.

Da, i sam to mogu potvrditi, ali nismo dizajneri niti ti niti ja, tako da {#} {#}!!

 

Što se tiče inače tih i takvih detalja, znaš tko bi bio moj 1 favorit, Nokia N95 8GB, e ona je imala stereo kvalitetne zvučnike, ili da je E72 imala stereo zvučnike, ovako ostaje samo se nadati kako će u dogledno vrijeme HTC implementirati stereo zvučnike na svoje mobove, a do tada mono, osim na slušalicama, makar nit ove što dolaze s aparatima, nisu bar za mene nešto premium dizaln i kvaliteta {#}  !!!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Poanta price je,ak je STARA nokia,mogla rijesiti snimanje kak treba,zasto onda novi sensation nema normalan mikrofon.Glupi fail jednostavno.

A pravo pitanje je kako snima u uvjetima slabijeg osvjetljenja. Na mom desire-u su frami znali padati do niskih 5 frama. Jedini lijek za to je bio dizanje ISO-a na 800 i onda bi bilo nekih 20-25 frama ali bi bilo puno šuma. 

 

Jednostavno mi nije jasno zašto toliko fušare sa tom kamerom, i to nije da im je prvi put nego se evo već godinu dana provlači od desire-a i nisu rješili problem...Pa nokia n95 je imala fantastično snimanje ako se ne varam, jest VGA reza, ali konstatno 30frama fluidan video. Pa i moj stari SE w995 je imao konstatnih 30fps-a samo što je imao nisku rezu, ali to pričamo o mobu sa procesorom od 200-300mhz procesor, a ne dvojezgrenim čudima...

Stoja
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Mitch kaže...
MariusEight kaže...

HTC Holiday s 4.5 inča mi je ipak preveliki, a Evo 3D je ubiti Sensation s 3D ekranom. Malo više memorije, a slabija kamera. Ne vjerujem da će biti mnogo aplikacija i igra te filmova koji će to uopće iskoristiti... Mislim na 3D.

Tako da je meni, osobno, Sensation najbolji izbor. Sense 3.0 je na nekim mjestima bugovit, al će se to sve izgladiti s budućim nadogradnjama softwera.

3D nije onaj 3d na koji misliš...neću sad objašnjavat, ali evo 3d ima duplo jaču kameru od sensationa (15 mp ukupno, 3x5mp)

a velke ti razlike od 0.2 inča (holiday 4.5", sensation 4.3")

O kojem onda ti 3D pričaš? :DD

U Americi se prodaje EVO 3D CDMAa sad u srpnju dolazi Europska verzija, EVO 3D. I od kud ti da ima fotke od 15 mp??? Znači ima 3 senzora po 5 mp???? LOL. Ja ih vidim samo 2...

Prije se dobro informiraj nego li počneš pisati takve smiješne stvari...

4.3 inča je već neka granica izmedu mobitela i tableta... Barem meni.

 

 

Sensation ima konstantno snimanje na 30 fps, međutim ima jako mali bit rate snimanja za 1080p video. Samo oko 2 Mbit/s. Ne znam da li će to biti moguće ispraviti novim softwerom..

 

I da, Sensation ima stereo snimanje videa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 21:58 (MariusEight).
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Razlika u zvuku je ako se snima u 480 ili 720p, s tim da 480 snima glasnije, ali s updateom na 2.3 snimanje zvuka je ispravljeno i sad snima glasnije.
hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...
Razlika u zvuku je ako se snima u 480 ili 720p, s tim da 480 snima glasnije, ali s updateom na 2.3 snimanje zvuka je ispravljeno i sad snima glasnije.

Snima glasnije,ali ne i kvalitetnije...sensation ima stereo mikrofon na kojem bi snimanje zvuka trebalo biti savršeno ko na sgs2 i na SE Arcu...nadajmo se da je to softwerska greška...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ma joj,neispalti se kupovat niti sensation niti samsung novi,jer to je jos sve sfusareno i prelose,treba cekat da izbace jos novije modele.Nemreju bit neke stvari koje su prije radile na starijim mobitelima normalno,staviti na novije mobitele i da radi 3 puta losije.

Ovo s kamerom me sad tolko razocaralo da najradiije vise nebi nikad kupio niti jedan htc + mala interna memorija umjesto da stave normalnih 8 gb i sd ak oces,ma joj uzas.

 

Samsung je krenuo dobrim putem kaj se tice hardwera,sam da ne rade preplasticne mobitele i da poboljsaju vise taj odvratni touchwiz....Najbolji mob bi bio kad bi bilo kuciste od sensationa na samsungovom mobitelu + sense,e onda bi to bila prava stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 9:41 (kach).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Ma joj,neispalti se kupovat niti sensation niti samsung novi,jer to je jos sve sfusareno i prelose,treba cekat da izbace jos novije modele.Nemreju bit neke stvari koje su prije radile na starijim mobitelima normalno,staviti na novije mobitele i da radi 3 puta losije.

Ovo s kamerom me sad tolko razocaralo da najradiije vise nebi nikad kupio niti jedan htc + mala interna memorija umjesto da stave normalnih 8 gb i sd ak oces,ma joj uzas.

 

Samsung je krenuo dobrim putem kaj se tice hardwera,sam da ne rade preplasticne mobitele i da poboljsaju vise taj odvratni touchwiz....Najbolji mob bi bio kad bi bilo kuciste od sensationa na samsungovom mobitelu + sense,e onda bi to bila prava stvar.

potpis...htc mi je u srcu prije svakog mobitela al neke stvari su jednostavno neoprostive...samusng is a way to go dok htc ne uspije složit zvuk kako to bog zapovijeda...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 14:21 (dec54).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
MariusEight kaže...

O kojem onda ti 3D pričaš? :DD

U Americi se prodaje EVO 3D CDMAa sad u srpnju dolazi Europska verzija, EVO 3D. I od kud ti da ima fotke od 15 mp??? Znači ima 3 senzora po 5 mp???? LOL. Ja ih vidim samo 2...

Prije se dobro informiraj nego li počneš pisati takve smiješne stvari...

4.3 inča je već neka granica izmedu mobitela i tableta... Barem meni.

 

 

Sensation ima konstantno snimanje na 30 fps, međutim ima jako mali bit rate snimanja za 1080p video. Samo oko 2 Mbit/s. Ne znam da li će to biti moguće ispraviti novim softwerom..

 

I da, Sensation ima stereo snimanje videa.

wtf ? ti se informiraj, on ima 3D ekran koji prikazuje samo 3D filmove, znači neznam ko bi to mogo gledat, a usto ima sučelje u 3D, to ti je GRAFIČKA trodimenzionalnost sučelja, nije sad da ti gledaš sve u 3D bez naočala.  A da tebi ovise 5 mm veličine ekrana onda moraš tražit crvenu dlaku u jajetu....

 

ovo za senzore, neznam jesi ti onda ikad vidio stereoskopski fotoaparat, moraš okinut 3 slike radi 3 različita kuta, onda ih softver spaja u jednu veliku, a kako se ovdje radi o 5MP senzorima to te dovede na 15mp otprilike.

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Evo 3D CAMERA:

Primary     5 MP, 2560х1920 pixels, autofocus, dual-LED flash
Features     Stereoscopic photos (2 MP only) & videos; geo-tagging
Video            Yes, 1080p@24fps (2D), 720p@30fps (3D)
Secondary     Yes, 1.3 MP

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
MariusEight kaže...

Evo 3D CAMERA:

Primary     5 MP, 2560х1920 pixels, autofocus, dual-LED flash
Features     Stereoscopic photos (2 MP only) & videos; geo-tagging
Video            Yes, 1080p@24fps (2D), 720p@30fps (3D)
Secondary     Yes, 1.3 MP

lol na nekim drugim stranicama piše drukčije, treba čekat official...

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...
Samsung je krenuo dobrim putem kaj se tice hardwera,sam da ne rade preplasticne mobitele i da poboljsaju vise taj odvratni touchwiz....Najbolji mob bi bio kad bi bilo kuciste od sensationa na samsungovom mobitelu + sense,e onda bi to bila prava stvar.

Manje više to možeš imati :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 17:51 (Dkc).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Najbolji bi mobitel bio da ima specifikacije ko atrix, ekran go galaxy s2, softver ko htc i otkljucan bootloader
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Sljedeći tjedan Sensation dolazi kod nas u prodaju.

 

Izvor: HTC Hrvatska - Facebook

 

Petra Pan
‎6. je mjesec... kad će HTC Sensation??? :)))
Tuesday at 1:44pm · Unlike ·

    You and Žeka Gusak like this.
        HTC Hrvatska Uskoro :)
        Tuesday at 5:55pm · Like
        Hrvoje Kušlan A evo 3d?..
        Tuesday at 7:29pm · Like
        HTC Hrvatska trebao bi doci u kolovozu
        Tuesday at 9:33pm · Like
        HTC Hrvatska Početkom idućeg tjedna Sensation... :)
        Yesterday at 5:28pm · Unlike · 2 people
        Petra Pan aaaaaaaaaaaa!!!! weeeeeeeeeee :)))))
        Yesterday at 5:40pm · Like
        Hrvoje Kušlan kod operatera ili u slobodnoj prodaji?
        Yesterday at 6:03pm · Like
        Petra Pan koliko sam ja čula VIP dobiva ekskluzivu mjesec dana pa onda tek dolazi i dalje... E sad, jel to točno..vidjet ćemo!
        22 hours ago · Like
        Mario Lukinec Konačno! :)))
        20 hours ago · Like
       HTC Hrvatska Tako je, Sensation u Hrvatskoj od idućeg tjedna...
        3 hours ago · Like

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Mogo si ih i cijenu pitat ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Pitalo ih par ljudi al ne žele reći. :)

 

Vjerojatno oko 4.500 kn...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Obzirom je Samsung Galaxy II 4398 bez ugovora u T-com-u, smatram da će biti malo skuplji {#} !

 

Iskreno se nadam da se varam, pa da će padati cijena, svakim danom, malo pomalo{#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ja ću ga uzet na pretplatu u VIP-u, pa očekujem oko 2 500 kn. :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Uz tarifu 200 bez limita HTC Sensation košta 2000,00 kuna, otvoren ili NE, za sada se ne znam {#} {#} !?

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Hehe, slatke muke. Ma za sad mi je svejedno. Sense 3.0 mi se baš dopada.Ako će biti velike promjene u rootu, eh onda ćemo vidjeti. Al prema XDA d., vele da se radi na riješenju...

Iako mislim da će brzo doći update za softwere da se isprave ti sitni bugove koje ima. {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Mene više zanima kod koga će se prvo prodavati HTC EVO 3D

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2011 12:46 (ivek095).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

o, pa ne znam... at&t, orange, (umetni bilo koju usa mrezu ovdje...)

 

 

najvjerojatnije ce ga prodavati ista ekipa koja je prodavala i htc evo.

 

 

dakle nijedna u evropi.

 

 

 

http://www.gsmarena.com/htc_sensation-review-605.php

 

po slikama dolje, meni se ekran ne svidja nimalo. dizajn izvana je zgodan, boja pase, ali slika je grainy do bola.

 

 

 

 

cim mi ga netko pokloni, promijenit cu misljenje.

14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

evo stigao u vip

cijena mi se ćini ok,mislim da koliko me pamćenje služi što sam vidio dok je bio im samsung galaxy s2 u ponudi da je u tarifi bez limita 400

htc jeftiniji 400kn

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2011 11:04 (dart_tom).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
dart_tom kaže...

evo stigao u vip

cijena mi se ćini ok,mislim da koliko me pamćenje služi što sam vidio dok je bio im samsung galaxy s2 u ponudi da je u tarifi bez limita 400

htc jeftiniji 400kn

E ovo su već pristojnije cijene....

 

SGS2 na Tarifu 250kn u T-Mobile košta 2998kn.

 A HTC Sensation u VIPu na tarifu 200kn košta 1999kn.  

 

HTC Sensation je naglo preuzeo mjesto mog naj vjerojatnijeg sljedećeg telefona. 

I rather like the restless nights
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Uzeo HTC Sensation u VIP-u u Splitu u CCO-u na Tarifi Bez Limita 600 za 9,00 kn ^^
Doduse, morat cu ga cekat 4-5 dana, ali stize :)
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Zaljubljen sam <3

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
zaki kaže...

Zaljubljen sam <3

Šta je onaj tvoj oglas......  1099kn.

 

Možda sam vidovit, ali pretpostavljam da je to taman da si pokriješ HTC Sensation u tarifi Bez limita 400... {#}

 

hehe

I rather like the restless nights
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice