HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 348.006
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Na moju pre veliku žalost, u prostorije BUG-a nije sletio jedan primjerak HTC Sensation-a, {#} tako da ću do daljnjeg morati izgleda čekati {#}, čekati novi 224 BUG {#}, i možda se i opet samo nadati kako će napokon ipak napraviti jednu kvalitetniju recenziju, hmmmmmmmmmmmm, {#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

Prijatelju, a koji launcher koristiš, obzirom na slučaj kod mene i na Gingerbread-u na HTC Sense i Go Launcher EX, scrola se u liniji od gore prema dolje i obrnuto, kod ovog drugog možeš i po poljima scrolat, a na Sense-u niti ne znanam kako podesit na scrolanje po poljima, t a k o da ne znam, nisam siguran o čemu se kod tebe u stavri radi {#} .

 

BTW; osobno imam više od 330 aplikacija instaliranih, što onih na njemu samom, serijski predinstaliranih, i ostatak od blizu 300 skinutih, priznajem, imam recimo 5 raznih kalkulatora, ali od viška glava ne boli, ili sve (za sada samo 3) aplikacije Lookout-a, tako da osobno mogu samo zadovoljno presti i guditi kao vrlo zadovoljan user ove makinje {#} !!!!  

ja koristim sense, probao sam go launcher koji je ok ali fale mi sense widgeti. na froyu su se aplikacije listale neprekidno, a na gingeru i sensu 2.1 stavili su polja. a lista se okomito

hobi: androidhr.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Neznam zakaj te pere tak taj sensation,kad sam vidio kakvu losu kameru ima + snimanje zvuka ,zgadio mi se kompletno cijeli sensation,a ekran je bezveze(s-lcd) samsung ga rastura(SuperAmoled) ,jedino kaj valja je taj sense,touchwiz mi je najveca mana kod samsunga.Jos jedna stvar samsung ima gorilla glas, 16 gb interne ,1 gb radne memorije,a ovo sranje nema ni to.Fail sam takav za htc.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

samsung s2 je plasticniji ali vrhunski napravljen i slozen i puno je laksi sto neki ljudi vise vole a uz to je i jako tanak

i isto ima gorila staklo tako da prvo provjeris pa onda pises

15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Stvarno neznam. Očito je trzanje pri skrolanju jako subjektivna stvar...i neki to primjete, a neki ne.

 

Ja na potpuno novom DHDu, bez nekog posebnog launchera, na kompletno stock sučelju, vidim trzanje i lagani lag u skrolanju.

Ako se sjetim, snimiti ću to kamerom pa podijeliti video.

 

 

Normalno, to trzanje je poprilično blago i nekima je to zanemarivo. 

Ali meni sve što nije ultra glatko, 60fps, savršeno tečno kretanje ekrana je - Trzanje i LAG.

 

 

Isto tako i moj običan DESIRE na Stock OSu ima tragično trzanje makar to bio potpuno svježe instaliran ROM.

Nekakav Launcher PRO to popravi donekle, ali ipak je tragedija da originalni OS nije tečan.

 

 

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 19:31 (Bladepu).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Neznam zakaj te pere tak taj sensation,kad sam vidio kakvu losu kameru ima + snimanje zvuka ,zgadio mi se kompletno cijeli sensation,a ekran je bezveze(s-lcd) samsung ga rastura(SuperAmoled) ,jedino kaj valja je taj sense,touchwiz mi je najveca mana kod samsunga.Jos jedna stvar samsung ima gorilla glas, 16 gb interne ,1 gb radne memorije,a ovo sranje nema ni to.Fail sam takav za htc.

 

Iskreno, osobno sam i protiv kamere"na" mobu, pa bila ona i 24 Gb-a, i ne znam koliko CMOS-a ili čega snage, veličine, kada recimo Olympus napravi manga voice snimač, podari ga sa stereo mikrofonima, makar to izgleda kao neki ogavan metalni kukac, tako da što se tiče zvučnika, možda bi trebao HTC i svi ostali poraditi na nekom inovativnom ultra obliku zvučnika/mikrofona, stereo naravno (kada vidim da su napravili ultra tanki i savitljiv ekran, zašto ne i neke ultra tanke i savitljive stereo zvučnike/mikrofone, za slušanje muzike i snimanje HD videa. Ovo savitljivi shvati karikirano i pomalo cinično i sarkastično, jer je evidentno da se može "sve", samo ako se hoće i želi) 

 

Osobno, onkve boje kao na samsungu, meni malo mi izgledaju petunirane, neprirodne, dočim vidljivost na suncu, da, priznajem, uvijek treba poboljšavati stanje, ALI neka se zna, otkada sam upgrade-ao na 2.3.3 Gingerbread, sve se je poboljšalo, uvelike, i vidljivost na suncu, sa 40% jačine rasvete, relativno odlično vidljiv za ranije na 2.2.1 Froy-ou, a kada spominješ gorila staklo, pa i moj HTC DHD ima gorilu, hey boy, očitaj malo bolje podatke.

 

A za što bi ti trebao možda mogućih 64 GB ukupne memorije, za nacionalnu biblioteku, he he he he he he!!!!

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ima gorilu ok,ali zivciraju me ti standardi kaj se ne postoju kod novih mobitela,danasnji mobiteli bi sve to trebali imati,moja bivsa glupa nokija n78 je imala video snimanje perfektno fluidnio bez ikakvog trzaja u low light prostorijama,a o zvuku dan e pricam kako je kristalno cist bio.

Isto ovo s tom internom memorijom drkaju bezveze,kaj ne stave 8 ili 16 gb interne i gotovo..2011 je halo.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ima li kakvih informacija kad bi se Sensation mogao pojaviti u Vip-u?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

Ja sam slao Vipu email jucer, nemaju nikakvih informacija za sada!

Full HD Addict :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 13:14 (benko).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ja rađe čekam HTC Evo 3D GSM verziju :)
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

dok sam malo uspoređivao sensation i galaxy S2 sam naletion na ovaj naslov koji me je razveselio :D

 

HTC Sensation

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno....................COD4 nick: IsMyYy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
d3stroy3r_cro kaže...

dok sam malo uspoređivao sensation i galaxy S2 sam naletion na ovaj naslov koji me je razveselio :D

 

HTC Sensation

to ti je USA CDMA verzija, znači da kod nas dolazi krajem 7.-8. mj

 

sad je glavna usporedba : Galaxy SII vs. HTC Evo 3D GSM ;)

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Sensation u vip dolazi ovaj mjesec, a evo 3d u srpnju.
hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

Moram ga imati najbolji mobitel na svijetu Iphone 4 je peglica nasprom njega {#}.

13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Evo 3D je kolko vidim malo bolji,ima 1Gb rama i sve ovo oko 3D-a je zakon :D.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Htc sprema jos bolju stvar za kraj godine ;)
hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...

Ja sam slao Vipu email jucer, nemaju nikakvih informacija za sada!

Ja sam danas bio u VIP-ovom centru, i za sada ga nema, kao niti informacija o dolasku!

Ali kada sam postavio pitanje, jedna stranka je izjavila kako je vidjela reklamu na televizoru o dolasku HTC Sensationa u prodaju "ovaj" mjesec, sada kad točno {#} {#} !?

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...
Htc sprema jos bolju stvar za kraj godine ;)

Pričaš li to o HTC Holiday-u, možda {#} {#} {#} !!!!

ATJ Lučko
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Mislim da ćemo ga navjerojatnije oko 15. 6. vidjeti u ponudi VIP-a.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Pratim svaki dan na raznim site-ovima što i kako opisuju Sensation-a, jednom riječju oduševljenje {#} !

 

Sada, kako su u VIP-u preko reklama najavili skori dolazak, to bi moglo biti {#} !

 

Što reći, teško će mi biti odvojiti se od DHD-a, ali obzirom što dolazi u zamjenu, čak sam siguran kako će netko tko će od mene i otkupiti sebi "novi" mob, biti još jedan zadovoljan "novi" sretan user takvog jednog komada hardware-a {#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Kako to misliš, najavili skori dolazak? Ne gledam baš previše TV... :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
MariusEight kaže...

Kako to misliš, najavili skori dolazak? Ne gledam baš previše TV... :)

U subotu sam slučajno naišao onako priupitati s nogu, gdje mi je ljubazna prodavačica kazala kako "nemaju ga još trenutno", i u tome trenutku se javila jedna gospođa s komentarom kako je na televizoru primjetila i zapamtila raklamu o skorom dolasku u VIP-ove centre USKORO HTC Senstaiona!!

 

NAVODNO  je 15. 06. Dan D, dolaska, uh što me svrbe prsti {#} {#} {#} !!!!

 

Još malo, brojimo sitnooooo {#} !!

ATJ Lučko
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Točno znam kak ti je! I meni je tak! XDDD Predugo to traje! :)))

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
vas opako pere taj htc sensation, kad za mjesec dana shvatite da izađe duplo bolji telefon onda će bit svega.

sensation vam je samo beta novih dvojezgrenih uredaja od htc-a, oni vam time provjeravaju ispoliranost softvera i hardvera, a koliko vec vidim, softver je AJME meni bugovit sa ovim senseom, cim ga kupite odma si kupite i neki posteni launcher.

htc holiday/evo 3d ce bit izbrusena verzija sensea 3.0
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

HTC Holiday s 4.5 inča mi je ipak preveliki, a Evo 3D je ubiti Sensation s 3D ekranom. Malo više memorije, a slabija kamera. Ne vjerujem da će biti mnogo aplikacija i igra te filmova koji će to uopće iskoristiti... Mislim na 3D.

Tako da je meni, osobno, Sensation najbolji izbor. Sense 3.0 je na nekim mjestima bugovit, al će se to sve izgladiti s budućim nadogradnjama softwera.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 16:17 (MariusEight).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
MariusEight kaže...

HTC Holiday s 4.5 inča mi je ipak preveliki, a Evo 3D je ubiti Sensation s 3D ekranom. Malo više memorije, a slabija kamera. Ne vjerujem da će biti mnogo aplikacija i igra te filmova koji će to uopće iskoristiti... Mislim na 3D.

Tako da je meni, osobno, Sensation najbolji izbor. Sense 3.0 je na nekim mjestima bugovit, al će se to sve izgladiti s budućim nadogradnjama softwera.

3D nije onaj 3d na koji misliš...neću sad objašnjavat, ali evo 3d ima duplo jaču kameru od sensationa (15 mp ukupno, 3x5mp)

a velke ti razlike od 0.2 inča (holiday 4.5", sensation 4.3")

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

 

Sramota za HTC,za ovo nepostoji nikakvo opravdanje.Jednostavno takvi failovi se NEBI SMJELI događati u 2011-oj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

 

Sramota za HTC,za ovo nepostoji nikakvo opravdanje.Jednostavno takvi failovi se NEBI SMJELI događati u 2011-oj.

nije veliki fail, ali ovo izgleda ko da je snimano u 15 fps

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Kak nije fail,tak skup mobitel mora imat barem osnovne stvari da rade kak spada,ak su stariji mobiteli uspjeli imat dobar mikrofon ,sta sad ovom ne valja nije mi jasno??To koda kupim mercedesa i umjesto volana dobim neko plasticno smece.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Kak nije fail,tak skup mobitel mora imat barem osnovne stvari da rade kak spada,ak su stariji mobiteli uspjeli imat dobar mikrofon ,sta sad ovom ne valja nije mi jasno??To koda kupim mercedesa i umjesto volana dobim neko plasticno smece.

 

pa ne kuzim, mikrofon je po meni cist ok ??

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice