HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 346.977
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...

Unutarnji zvucnik je daleko najbolji od bilo kojeg koji sam ja do sada koristio, vanjski takoder no.1!

 

Moguce da je to najbolji zvucnik koji si imao, no na Hero-u je visetruko bolji. Desire isto ima smece zvucnik.

Naravno, unutarnji. Vanjski je dobar.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 21:30 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stylicious kaže...

Pa mala lova sigurno nije, ali buduci da mjesecno trosim 300tinjak kuna na tele2, a posto sam zadovoljan uslugom, produzit cu ugovor koji mi je ionako istekao prije par dana. Bila bi velika lova da platis 1300kn pa svaki mjesec 300kn, a da doticnih 300 nemozes iskoristiti ^^

 

Ma da, sve pet, ako trosis 300kn mjesecno onda je to ok.

Samo to nije mala lova.

 

14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Imao sam prije desire s-lcd ekran i morao sam se dobro namuciti da nes procitam na suncu,a sensation ima isto s-lcd.Kaj se tice vanjskog zvucnika,neznam kakv je na sensationu al znam da je na desireu bio smece pogotovo na desire HD-u jos je gori.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...

Unutarnji zvucnik je daleko najbolji od bilo kojeg koji sam ja do sada koristio, vanjski takoder no.1!

To je super, al HTC kao i Samsung prakticira smeće od zvucnika. Daleko najbolje zvucnike stavlja SonyEricsson, a odmah iza njega Nokia.

Što se ekrana tice: dobar je, ali nije bolji sigurno od AMOLED-a, a posebice ne od onoga na Samsungovom GSII.

Također zaboravio si napomenuti trokiranje web pretraživaća sa uključenim flashom. To nije nešt što sam ja izmislio, već sam se u to uvjerio osobno kad sam u VIP-u isporbao i Sensation i SGSII, a i sve recenzije bruje o tome bugu. Imaš jako puno video usporedba na youtubeu

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 21:28 (microman).
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...
benko kaže...

Unutarnji zvucnik je daleko najbolji od bilo kojeg koji sam ja do sada koristio, vanjski takoder no.1!

To je super, al HTC kao i Samsung prakticira smeće od zvucnika. Daleko najbolje zvucnike stavlja SonyEricsson, a odmah iza njega Nokia.

Što se ekrana tice: dobar je, ali nije bolji sigurno od AMOLED-a, a posebice ne od onoga na Samsungovom GSII.

Također zaboravio si napomenuti trokiranje web pretraživaća sa uključenim flashom. To nije nešt što sam ja izmislio, već sam se u to uvjerio osobno kad sam u VIP-u isporbao i Sensation i SGSII, a i sve recenzije bruje o tome bugu. Imaš jako puno video usporedba na youtubeu

Pa trokira kada se recimo vrti video pa ti slide-as stranicu, tako i onako mi je iskljucen flash.

 

Sensation-a sam prevenstveno kupio radi qHD reze, zato i smatram da ima najbolji ekran !

Full HD Addict :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 21:35 (benko).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

 HTC kao i Samsung prakticira smeće od zvucnika. Daleko najbolje zvucnike stavlja SonyEricsson, a odmah iza njega Nokia.

 

Kaj se samsunga tice neznam kak je na ostalim modelima ali na mojoj omniji 7,vanjski zvucnik je u rangu po kvaliteti ko kod sony ericssona,full sam se iznenadio kak ima dobar zvucnik:)

13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Vidio sam Sensation i zbilja nema neke ogromne razlike izmedu WVGA i qHD.

Samsung je definitivno bolji uredaj iako sam fan HTC-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...

Pa trokira kada se recimo vrti video pa ti slide-as stranicu, tako i onako mi je iskljucen flash.

 

Sensation-a sam prevenstveno kupio radi qHD reze, zato i smatram da ima najbolji ekran !

Glupost, ako je suditi po rezoluciji tu je i dalje iPhone Bog i batina. Jer na svega 3,5" ima 614,100 piksela, dok Sensation ima na 4,3" 518,400 piksela.

 

nadalje Sensation ima rezoluciju 540x960, a SGSII 480x800. Naravno takva razlika je toliko "primjetna".

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...
microman kaže...

 HTC kao i Samsung prakticira smeće od zvucnika. Daleko najbolje zvucnike stavlja SonyEricsson, a odmah iza njega Nokia.

 

Kaj se samsunga tice neznam kak je na ostalim modelima ali na mojoj omniji 7,vanjski zvucnik je u rangu po kvaliteti ko kod sony ericssona,full sam se iznenadio kak ima dobar zvucnik:)

O tome možeš samo sanjati, a posebice kad u pitanje dolazi SE W serija.  Omnija 7 je SGS sa Windows platformom i drugačijim dizajnom, a hadrwerski su isti, kvaliteta zvučnika je daleko od jednog SE W890i kojeg imam još uvjek doma i kojeg nebi prodao za nikakve pare.

I'll be back
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
BMK kaže...

Vidio sam Sensation i zbilja nema neke ogromne razlike izmedu WVGA i qHD.

Samsung je definitivno bolji uredaj iako sam fan HTC-a.

Samung je jedna obicna kanta za smece pored Sensationa.....

microman kaže...
benko kaže...

Pa trokira kada se recimo vrti video pa ti slide-as stranicu, tako i onako mi je iskljucen flash.

 

Sensation-a sam prevenstveno kupio radi qHD reze, zato i smatram da ima najbolji ekran !

Glupost, ako je suditi po rezoluciji tu je i dalje iPhone Bog i batina. Jer na svega 3,5" ima 614,100 piksela, dok Sensation ima na 4,3" 518,400 piksela.

 

nadalje Sensation ima rezoluciju 540x960, a SGSII 480x800. Naravno takva razlika je toliko "primjetna".

iPhone ima premali ekran.tocka.

Full HD Addict :)
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

Glupost, ako je suditi po rezoluciji tu je i dalje iPhone Bog i batina. Jer na svega 3,5" ima 614,100 piksela, dok Sensation ima na 4,3" 518,400 piksela.

 

nadalje Sensation ima rezoluciju 540x960, a SGSII 480x800. Naravno takva razlika je toliko "primjetna".

 

Gustoća ekrana ništa ne govori osim o kvaliteti tehnologije.

Ali to uopće ne znači da ti je potrebno, pogotovo na ekranu u koji ne buljis po cijeli dan. Ja bih radije retina display htio vidjeti na monitorima.

 

Drugo, SGSII je bolji uredjaj hardverski, tocka. Osim možda plastičnog look-and-feela koji neki spominju. Veća reza na Sensationu isto nije za baciti, makar nije najbrutalniji LCD ekran koji postoji. Ali SGSII ima puno bolji ostatak hardvera (što i nije toliko jako bitno, pošto su oba uređaja top modeli).

HTC Sensation izvlači HTC Sense 3.0, koji je kod mene prevladao u odluci o kupnji. Android bez HTC Sensea je nešto sasvim drugo, to sam već jednom rekao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 21:53 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...

Samung je jedna obicna kanta za smece pored Sensationa.....

Da zato ta "kanta za smece" zvana SGSII trenutno otvara stranice prepune flasha, što se za sensation nemože reci.

 

Ovakav fanboyistički ispad ti nije trebao.

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
microman kaže...

Glupost, ako je suditi po rezoluciji tu je i dalje iPhone Bog i batina. Jer na svega 3,5" ima 614,100 piksela, dok Sensation ima na 4,3" 518,400 piksela.

 

nadalje Sensation ima rezoluciju 540x960, a SGSII 480x800. Naravno takva razlika je toliko "primjetna".

 

Gustoća ekrana ništa ne govori osim o kvaliteti tehnologije.

Ali to uopće ne znači da ti je potrebno, pogotovo na ekranu u koji ne buljis po cijeli dan. Ja bih radije retina display htio vidjeti na monitorima.

 

Drugo, SGSII je bolji uredjaj hardverski, tocka. Osim možda plastičnog look-and-feela koji neki spominju. Veća reza na Sensationu isto nije za baciti, makar nije najbrutalniji LCD ekran koji postoji. Ali SGSII ima puno bolji ostatak hardvera (što i nije toliko jako bitno, pošto su oba uređaja top modeli).

HTC Sensation izvlači HTC Sense 3.0, koji je kod mene prevladao u odluci o kupnji. Android bez HTC Sensea je nešto sasvim drugo, to sam već jednom rekao.

Neznam dal si skužio moj post,al ona usporedba sa iPhonom4 je bila čisto slikovite naravi da se vidi da po rezoluciji je iPhone i dalje vodeci jer ima najviše pixsela.

 

Nadalje ja neznam kako SGSII ima plastični look-feel kad jedino plastično je stražnji poklopac koji je više prednost nego mana.

I za kraj. Funkcionalnost pored izgleda. Za mene Sensation nije u potpunosti funkcionalan jer sa Flashom ne funkcionira kak treba.

I'll be back
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

Neznam dal si skužio moj post,al ona usporedba sa iPhonom4 je bila čisto slikovite naravi da se vidi da po rezoluciji je iPhone i dalje vodeci jer ima najviše pixsela.

 

Nadalje ja neznam kako SGSII ima plastični look-feel kad jedino plastično je stražnji poklopac koji je više prednost nego mana.

I za kraj. Funkcionalnost pored izgleda. Za mene Sensation nije u potpunosti funkcionalan jer sa Flashom ne funkcionira kak treba.

 

A gle, to je skroz individualno. Recimo, ja sam pomalo corav i nosim naocale, i hocu veci ekran da bolje vidim citati. Onaj tko ima 20-20 vision, njemu je retina ok.

Meni je premali makar ima vise pixela. Presitno mi je.

 

Ne znam, samo kazem sto sam citao za plasticnost. Nisam ga vidio u rukama, zato sam napisao da ga neki spominju, i to u dosta "renomiranih" reviewova. Ja nemam pojma.

 

A kaj se tice flasha, ono tak svejedno. Surfanje na mobu je za nuzdu, i uvijek ce biti. Ako ne radi flash nema veze.

Pa ni iphone ni ipad nema flash, pa nikom ne smeta, cak su se ljudi i navikli da ga nema. Stovise, tko drzi do sebe vise ni ne stavlja flash jer je svjestan da ce mu site biti neupotrebljiv na iOS uredjajima, a to vise nije beznacajni dio uredjaja.

 

Al istina, siteovi sa flashom ne rade predobro na Sensationu.

No to nije nista sto se ne da sfixati s updejtom. Posto nema veze s hardverom, nego je ocito softverski bug.

 

Mene vise nervira onaj WiFi problem sto sam spominjao, a koji nije rijesen ni sa zadnjim updejtom za Sensation.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 22:38 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...
benko kaže...

Samung je jedna obicna kanta za smece pored Sensationa.....

Da zato ta "kanta za smece" zvana SGSII trenutno otvara stranice prepune flasha, što se za sensation nemože reci.

 

Ovakav fanboyistički ispad ti nije trebao.

OTA update je rijesio te probleme....Flash radi..i to jako dobro !

Full HD Addict :)
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...
microman kaže...
benko kaže...

Samung je jedna obicna kanta za smece pored Sensationa.....

Da zato ta "kanta za smece" zvana SGSII trenutno otvara stranice prepune flasha, što se za sensation nemože reci.

 

Ovakav fanboyistički ispad ti nije trebao.

OTA update je rijesio te probleme....Flash radi..i to jako dobro !

 

Probaj npr otvoriti www.mmo-champion.com na mobu.

Tamo mislim da cak i nema flasha, a vuce se ko zadnji luzer dok skrolas full width stranicu.

Na Heroju je bolje radilo.

 

Al mene takve stvari ne smetaju uopce. Postoji hrpa drugih browsera ako ovaj nativni ne valja.

Ne kuzim sto ste se sad browsera uhvatili.

16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
benko kaže...
microman kaže...
benko kaže...

Samung je jedna obicna kanta za smece pored Sensationa.....

Da zato ta "kanta za smece" zvana SGSII trenutno otvara stranice prepune flasha, što se za sensation nemože reci.

 

Ovakav fanboyistički ispad ti nije trebao.

OTA update je rijesio te probleme....Flash radi..i to jako dobro !

 

Probaj npr otvoriti www.mmo-champion.com na mobu.

Tamo mislim da cak i nema flasha, a vuce se ko zadnji luzer dok skrolas full width stranicu.

Na Heroju je bolje radilo.

 

Al mene takve stvari ne smetaju uopce. Postoji hrpa drugih browsera ako ovaj nativni ne valja.

Ne kuzim sto ste se sad browsera uhvatili.

Meni je browser jako vazna stvar..dok sam u pokretu zelim citati..vijesti, review-e, zanimljivosti, poucne clanke..itd...

 

Na Sensationu to radi odlicno, internet je jako brz, dodatni "Sense" feature u browseru mi jako dobro dodu, sveukupno ugodno iskustvo na njemu.

Full HD Addict :)
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
Stylicious kaže...

Pa mala lova sigurno nije, ali buduci da mjesecno trosim 300tinjak kuna na tele2, a posto sam zadovoljan uslugom, produzit cu ugovor koji mi je ionako istekao prije par dana. Bila bi velika lova da platis 1300kn pa svaki mjesec 300kn, a da doticnih 300 nemozes iskoristiti ^^

 

Ma da, sve pet, ako trosis 300kn mjesecno onda je to ok.

Samo to nije mala lova.

 

 

Ma bio sam iznenaden jer je u ponudi 300 Samsung SGSII 2295,00 kn, pa mi je bilo cudno kako HTC moze kostati 1k kuna manje uz iste uvjete ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
benko kaže...

Meni je browser jako vazna stvar..dok sam u pokretu zelim citati..vijesti, review-e, zanimljivosti, poucne clanke..itd...

 

Na Sensationu to radi odlicno, internet je jako brz, dodatni "Sense" feature u browseru mi jako dobro dodu, sveukupno ugodno iskustvo na njemu.

Otvara on brzo stranice sve to stoji,ali nema onaj buttery smooth scrolling sto zna bit dosta iritantno,i izmjena tabova je katastrofalno rijesena.Kod opere mini recimo mi se svida kak su rijesili izmenu i gašenje tabova,ili bas pravi stock androdi browser ima isto super rijesne tabove.Ali sensov mi je nagori browser kaj postoji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 23:37 (kach).
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Otvara on brzo stranice sve to stoji,ali nema onaj buttery smooth scrolling sto zna bit dosta iritantno,i izmjena tabova je katastrofalno rijesena.Kod opere mini recimo mi se svida kak su rijesili izmenu i gašenje tabova,ili bas pravi stock androdi browser ima isto super rijesne tabove.Ali sensov mi je nagori browser kaj postoji.

 

 

Pa da, instaliras i koristis ono sto ti pase, ne znaci da je mob smece ako Senseov browser ne valja.

14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Nije sensation smece,ali nije najbolji kak svi govore ima mana ko i svi ostali mobiteli.Kaj se tice hardwera sgs2 ga dere sam tak,ali noramlno sgs2 isto ima mana no necemo sad o tome.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 23:56 (kach).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

Nije sensation smece,ali nije najbolji kak svi govore ima mana ko i svi ostali mobiteli.Kaj se tice hardwera sgs2 ga dere sam tak,ali noramlno sgs2 isto ima mana no necemo sad o tome.

 

Pa cinjenica je da je SGSII bolji, to svi govore.

Mislim da je to neupitno. Samo npr kod mene ne prolazi jer nema Sense.

15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Neću duljit da me se ne optužuje da spamam ,samo ne znam kak bi se onda moglo nazvat ovo gore offtopičarenje s sgs2 ako je tema sensation.

uglavnom sense browser je najbrži browser koji sam isprobao, a jedini razlog zakaj korisim dolphin je taj da onaj na sensu nema exit gumb, pa ako hoću ugasit browser moram stiskat back gumb, a ako sam posjetio dosta stranica to može potrajati, može se ugasit i i na home, ali onda mi ne ugasi stranice koje sam posjećivao i idući put mi otvori zadnje posjećenu.

hobi: androidhr.blogspot.com
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Za sve zainteresirane i vjerne TELE2ovce ovjde (Pozdrav Gregoru! {#} ) bio sam u TELE2 centru i teta reče da Sensation u njihovu ponudu dolazi sigurno ovaj mjesec odnosno kroz par dana!!!

 

Cant wait! Jedan je moj! Hehe

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Hvala za informaciju iako sam i sam pretpostavljao da bi to trebalo biti ovaj mjesec tj. negdje sredinom jer je tako došao u VIP (ekskluziva od 30 dana).
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

evo dobre vijesti za sadasnje i budice ponosne vlasnike HTC Sensationa: otkljucavaju se bootloaderi!

 

izvor: http://infoprisms.com/htc-is-unlocking-bootloaders-with-sensation-and-evo-3d

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Moze mi netko, tko se razumi u foto/video kazati sto koja opcija u postavkama foto/video znaci i kako najbolje sto namjestiti za sto bolje fotografije i video snimke. Eto, hvala unaprijed.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Čitam recenzije i forume i lome se koplja koji je bolji: Sensation ili Samsung Galaxy S 2.

 

Što vi mislite? Posebno ako netko ima iskustva s oba? Ipak se radi o velikoj lovi kak god da okrenenš pa se nebih htio zaje... ko sa zadnjim mobom stoga molim mišljenje. :-)

 

Osobno nisam neki fan Samsunga ali ako je bolji...

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Evo pogledaj si ovdje

 

http://www.t3.com/feature/samsung-galaxy-s2-vs-htc-sensation-the-verdict

 

ali kao sto kazu, ne mozes ni s jednim pogrijesiti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?
Evo objave na stranici Tele2. Za sada piše samo "uskoro".
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice