Google Pixel 4

poruka: 275
|
čitano: 80.275
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
roc1 kaže...

Stvarno izgleda odlično mob...

Zanima me kako će se boriti protiv OnePlus Norda i raznih Xiaomia kod nas.

 Nikako, jer ce u prodaji bit u samo par webshopova manjih (sudeci po prijasnjim pixelima) s masnom cijenom, a operateri naravno ništa..

3 godine
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 4

To je stvarno šteta.

Bilo mi je teško odlučiti između Pixel 4a i Norda ali sam bio prisiljen kupiti Norda jer Pixel neće kod nas još dugo vremena...

 

Jedva čekam taj Google Store da dođe i kod nas. Spominjeli li itko išta vezano za to?

16 godina
offline
Google Pixel 4

Bit će kod nas, Neutrino i Mobis eventualno još neki web shopovi, a i ak bu cijena veća, amazon je tu.

Kak neće još dugo.. Pa 20tog počinje prodaja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 16:44 (zvonac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
zvonac kaže...

..Pa 20tog počinje prodaja.

 Ne znam baš, možda u SADu..

 

 

"Google announced the Pixel 4a is coming to the UK for £349, and France and Ireland for €349. It’ll be available for pre-order September 10 and on sale starting October 1. If you’re in Italy or Spain, prepare to pay €389 for the device. For Germany, the Pixel 4a is available on the Google Store for €340.20, or €14.18 per month for 24 months."

 

https://www.androidauthority.com/google-pixel-4a-price-release-date-deals-1142557/

9 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Cak je cijena i ok s obzirom da je na google storeu u italiji i španjolskoj 389,00 € (nije jos u prodaji).. Dam se kladit da ce kod nas trazit 3500

 

Zanimljivo da je u njemačkoj 340,20 €, ako ce se dat za tu cijenu nabavit s amazona bit ce super

4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
Jel moguće napraviti preorder na Njemačkom Google Store-u, neznam kako to funkcionira?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Zeppelin Graf kaže...
Jel moguće napraviti preorder na Njemačkom Google Store-u, neznam kako to funkcionira?

Ne...

 

4 godine
offline
Re: Google Pixel 4

Onda sranje. 4a će kod nas bit 3500kn, taman da ga ne kupim. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 4
Uzmeš dostavu preko mailboxde i riješeno.

Pixela nema smisla kod nas kupovat
14 godina
offline
Google Pixel 4

Možda će biti na amazon.de?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
kbenzema kaže...
Uzmeš dostavu preko mailboxde i riješeno.

Pixela nema smisla kod nas kupovat

 E vidiš, to nisam znao. Kako to ukratko funkcionira, da se uređaj kupi na google store-u, a da dođe do Zg-a?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 4
Ne znam ni ja točno haha.

Ali uglavnom registriraš se na mailboxde, od njih dobiješ adresu i onda sa google storea naručiš na tu adresu. Kad paket stigne do mailboxea, onda valjda dalje upisuješ svoje podatke i biraš dostavu. Tak nekak, nisam još nijednom koristio jer kad mi nešto treba, uvijek naručim k nekom u Njemačku pa mi dofuraju
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Kod njih se registriraš, uneseš svoju adresu i kad pošiljka kod njih stigne uplatiš im trošak preuzimanja i slanja i onda ga oni pošalju. Kad sam zadnji puta to radio prije 2-3 godine s Gearbesta, platio njima oko 15€.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Google Pixel 4

Dostupan je 4a, (google store) Njemačka, 340€, oko 2550kn, cijena  i više neg ok

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 8:32 (zvonac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 4
zvonac kaže...

Dostupan je 4a, (google store) Njemačka, 340€, oko 2550kn, cijena  i više neg ok

 Ako ko bude naruciva nek uzme i meni jedan.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
thebatman kaže...
zvonac kaže...

Dostupan je 4a, (google store) Njemačka, 340€, oko 2550kn, cijena  i više neg ok

 Ako ko bude naruciva nek uzme i meni jedan.

 Možemo složit group buy

14 godina
offline
Google Pixel 4

Da, ali dostava od 7.10., bila prije 10-ak min... Sad ponovno otvorim, sad je od 14.10.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 4

Fuck it, naručio (preko mailboxde).

Lupao F5 dok nisam dobio bolji datum (6.10.).

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 9:17 (kratos091).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

Fuck it, naručio (preko mailboxde).

Lupao F5 dok nisam dobio bolji datum (6.10.).

 Daj naruci jos 1 uplatim ti lovu

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
10 godina
offline
Google Pixel 4

Taj mob kosta tocno koliko i vrijedi, ne dobije se nista specijalno posebno za tih cca 2500.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 4
ocean77 kaže...

Taj mob kosta tocno koliko i vrijedi, ne dobije se nista specijalno posebno za tih cca 2500.

 Tocno to, ali mislim da je to najbolji kompaktni telefon trenutno, a starom mi pukao  mate 20 pro, mi note 10 da mu je pretežak, pa bi mu ovaj dao.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
9 godina
odjavljen
offline
Re: Google Pixel 4
Bar nije cigletina. Zato sam spreman iduće godine pojest govno i kupit iphone ako pixel 5 ne bude kompaktan

Kolega batman, znaš i sam da je pixel za starog najbolji, ako gledamo smartphone. Nema jebade oko namještanja ovog onog, tolko jednostavan mob nisam dugo imao. Pali i vozi
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 10:09 (kbenzema).
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
ocean77 kaže...

Taj mob kosta tocno koliko i vrijedi, ne dobije se nista specijalno posebno za tih cca 2500.

 Taj mob se izdvaja od ostalih radi aospa, updejti i ono najbitnije a cak i kljucno, kompaktnosti, potonjeg kronicno fali na trzistu smartfona..

Taj mob igra na kartu komapktnosti, a kolko citam na xda forumu, baterija je jaaako dobra..

 

On kolko kosta, tolko i vrijedi, sto za ostale smartfone ne mogu rec, nazalost, zato jer su ta vremena iza nas.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 10:19 (zvonac).
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
thebatman kaže...
kratos091 kaže...

Fuck it, naručio (preko mailboxde).

Lupao F5 dok nisam dobio bolji datum (6.10.).

 Daj naruci jos 1 uplatim ti lovu

 Nisam naručivao ništa dosad preko mailboxde, ovo mi je prvi put. Dovoljno mi je "stresno" što sam sebi, ne bi baš odgovarao za još nečiji mob.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...
thebatman kaže...
kratos091 kaže...

Fuck it, naručio (preko mailboxde).

Lupao F5 dok nisam dobio bolji datum (6.10.).

 Daj naruci jos 1 uplatim ti lovu

 Nisam naručivao ništa dosad preko mailboxde, ovo mi je prvi put. Dovoljno mi je "stresno" što sam sebi, ne bi baš odgovarao za još nečiji mob.

 Mogao si narucit prek njemackog gugla za 340€. Ak se ne varam, to je tak konacna cijena koja bi nas izisla.

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Pa i jesam naručio preko njemačkog google storea, za 340€ + mailboxde bi trebao biti 10-15€.

Zar se može direkt u HR shipati? Nisam vidio opciju da se može država birati.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...

Pa i jesam naručio preko njemačkog google storea, za 340€ + mailboxde bi trebao biti 10-15€.

Zar se može direkt u HR shipati? Nisam vidio opciju da se može država birati.

 Ah, da, mislio sam da se može direkt u HR slat..

 

Niš, čekam Amazon.de i njihovu ponudu

14 godina
offline
Google Pixel 4

I ja sam mislio, ali sam nestrpljiv. A i HTC 10 krepava lagano, resetira se i napuhala se već 3. baterija, nemam što čekati (osim da skroz krepa).

 

A mislim da mogu otkazat narudžbu dok ne shipaju, ako negdje drugdje bude bolji deal (ali nekako sumnjam, možda tek tamo 11.-12. mjesec).

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
@kratos091 ajde javi kako ti je prošlo sa mailbox.de, ja isto nemam iskustva s takvim naručivanjem, a možda me sa P5 isto čeka...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice