Čitanje podataka sa SIM kartice

poruka: 5
|
čitano: 1.740
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Čitanje podataka sa SIM kartice

Stari mobitel ne radi (ne pokazuje mrežu, ne uspostavlja pozive..) ali prikazuje podatke iz telefonskog imenika. Kad stavim tu istu SIM karticu u novi mobitel ne prikazuju mi se podaci iz telefonskog imenika.  Stari mobitel ne prikazuje se prilikom spajanja na PC. Novi mobitel prikazuje se ali nema prikaza datoteka. Rješenje?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Čitanje podataka sa SIM kartice
Slobodnjak kaže...

Stari mobitel ne radi (ne pokazuje mrežu, ne uspostavlja pozive..) ali prikazuje podatke iz telefonskog imenika. Kad stavim tu istu SIM karticu u novi mobitel ne prikazuju mi se podaci iz telefonskog imenika.  Stari mobitel ne prikazuje se prilikom spajanja na PC. Novi mobitel prikazuje se ali nema prikaza datoteka. Rješenje?

 Glupo pitanje, ali jesi li siguran da su brojevi na SIM kartici? Možda su na starom mobitelu, u aparat spremljeni, ne na karticu...

 

S obzirom na situaciju koju opisuješ, po meni je rješenje ručni prijepis.

Live long and prosper.
16 godina
offline
Čitanje podataka sa SIM kartice

ne znam jel ti stari mobitel dummy ili android, ali ako si imao android i phonebook sync upaljen, pogledaj si ovdje.

contacts.google.com

 

ako pak nema te opcije odi na contacts>settings>export i prebaci arhivu na novi mob

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 11:39 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čitanje podataka sa SIM kartice

@Filox, izgleda da sam ja kontakte automatski spremao u imenik iako sam ovo navedeno znao. Nepopravljivi optimizam (neće krepat' mobitel) ili glupost s moje strane ne znam. A i godine me opasno sustižu nije isključena ni početna senilnost.
Hvala na pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 21:02 (Slobodnjak).
14 godina
offline
Re: Čitanje podataka sa SIM kartice

@Nixass nemam ja prikaz datoteka na starom mobitelu, to sam imao kad bih ga spojio na računalo dok je još radio. Hvala na pomoći. Osim kontakata imam jednu melodiju i nekoliko sms-ova koji mogu poslužiti kao dokaz u jednom (mogućem) sporu. Android je OS.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 21:03 (Slobodnjak).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice