VIP USB STICK prepaid

poruka: 6
|
čitano: 5.493
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
VIP USB STICK prepaid
pitanje

kupih neki dan ovo čudo tehnike,međutim,na stranicu koju navode gospoda iz VIP-a,vipmevmc.vipnet.hr.....ne može se doći....

pokušao sam i preko njihove službe,no njihova služba će me kontaktirati između 1 i 5 dana.....do tada nema teorije da saznam koliko mi je još

kuna ili meMb ostalo na računu....zna li netko rješenje?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: VIP USB STICK prepaid
a da malo opises kako ne mozes doci ,dali si dobio uputstvo zainstalaciju ,da li si pingovao i sl stvari ....jer tvoj post ti sada dodje ko kad odes ko doktora i kazes mu da ti je lose i onda cutis ceo dan :/
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: VIP USB STICK prepaid
cherso kaže...

kupih neki dan ovo čudo tehnike,međutim,na stranicu koju navode gospoda iz VIP-a,vipmevmc.vipnet.hr.....ne može se doći....

pokušao sam i preko njihove službe,no njihova služba će me kontaktirati između 1 i 5 dana.....do tada nema teorije da saznam koliko mi je još

kuna ili meMb ostalo na računu....zna li netko rješenje?

 

  moreš poslat sms poruku sa sticka, al nisan baš siguran šta triba bit u poruci i na koji broj, mislin da je nešto kao TPJ na broj 777....
uglavnom, čini mi se da to ni ne piše na njihovoj stranici... 
15 godina
neaktivan
offline
VIP USB STICK prepaid

pa ako preko toga ideš na internet(kompom)samo upali program "Vodafone Mobile Connect Lite" i idi pod "View usage" i tamo češ sve naći.

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
VIP USB STICK prepaid

Što nije to još uvijek papreno skupo i neisplativo?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
VIP USB STICK prepaid

Kolko košta VIP sim kartica za mobilni internet? Ko ona za mobitel, ali za internet. Samo kartica bez sticka?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice