Zna netko distributere za....

poruka: 9
|
čitano: 2.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zna netko distributere za....

Evo bas sam postao komentare za monitor koji imam u jednoj drugoj temi, i palo mi na pamet da se malo tu raspitam...

 

Zna mozda netko ako ima kakav distributer / trgovina za sljedece monitore:

 

DoubleSight

Planar

Westinghouse

 

ili neke malo vece NEC-ove (od 24" pa navise) jer koliko ja vidim kod nas prodaju samo 20"

 

 

Ako znate i neki shop u Njemackoj ili Italiji koji ima te marke moze i to...

 

Thanx :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zna netko distributere za....

sad neznam z ate monitore...al za ove velikih dijagonala prek 22" .......................

znam da mi je frend reko da je njegov strai narucivo takve skupe monitore iz norveske ili danske..........

narucis i dostave ti od bilo kud

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zna netko distributere za....

Ma pitao sam za ove blize zemlje jer mi je tamo lako otic i kupit sam...

 

A sad, ne znam... nekako mi je narucivat monitor od tako daleko cudno, mislim da ima previse sanse da se monitor osteti.

 

Znas mozda, ili ako ti se da pitat frenda koja je to trgovina, i ako ima nesto online da pregledam?

I ako je vec tako kupovao je mu sve doslo neosteceno doma?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zna netko distributere za....

Probaj poslati mail sa upitom u neki veci ducan s informatickom opremom(vemil.hg.links) i pitati ih dali bi ga mogli uvesti tj.da ga hoces kupitiCool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zna netko distributere za....
Lion King kaže...

Probaj poslati mail sa upitom u neki veci ducan s informatickom opremom(vemil.hg.links) i pitati ih dali bi ga mogli uvesti tj.da ga hoces kupitiCool

 da i to je jedna od vjerojatnih mogucnostiŠutim
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Zna netko distributere za....

ovo ne pisem zbog spamanja

ovog sam se sjetil tek nakon prijasnjeg postaBelji se

ovak

nazovi u bossiz-oni su ti ovlasteni distributer za samsung.sony.....

pa ih priupitaj jer mozes kod njih narucivat.........................

ak ti oni narucuju opet ti je od proizvodjaca normalno samo kaj bus cekal jer bu vjerojatno posebno narucivano

probajCool

 

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zna netko distributere za....

Uglavnom me zanimaju ona 3 proizvođača... ali nisam uspio nac nista u ovim krajevima...

Nisam uopce znao da je tako nesto (mislim pitat neki shop da mi naruči) izvedivo... probat cu. mozda kod Linksa , ve mulja ili hg spota...

 

 

Zna mozda netko koji je zastupnik (ili neki shop) za NEC monitore kod nas?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zna netko distributere za....

NEC Displays imaš u Akord Studio (Onaj Akord studio je malo krivo napisan, nikada se ne sjetim kako se piše...), ali su toliko skupi da ti se ne isplati kupovati u HR. Za veće monitore ja koristim www.monitorgalaxy.com, čisto jer mi su 2x Spectraview 2690 došla puno jeftinija čak s prijevozom i carinom...

E8500 + IFX-14, Corsair Dominator DDR3 2GB, Gigabyte X38T-DQ6, 8800GT + HR03 GT, Samsung 753LJ x2, Cosmos 1000, Sve OC
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zna netko distributere za....
Grayseal kaže...

NEC Displays imaš u Akord Studio (Onaj Akord studio je malo krivo napisan, nikada se ne sjetim kako se piše...), ali su toliko skupi da ti se ne isplati kupovati u HR. Za veće monitore ja koristim www.monitorgalaxy.com, čisto jer mi su 2x Spectraview 2690 došla puno jeftinija čak s prijevozom i carinom...

Zahvaljujem :)

Koliko vidim, imaju dosta toga sto me zanima...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice