Wooden White Widow projekt

poruka: 9
|
čitano: 3.192
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Wooden White Widow projekt

Evo ovak ekipa pošto sam dobio posao i svašta nešta imam priliku si priuštiti komplet vodeno a bome i novu konf,pa ću prvo raditi kejs od drveta,kako budem stizao tako ću ažurirati temu,za početak trebam nekog ko ima corsair 900d kejs(u tom stilu ću raditi) da mi malo više poslika kejs i posta ovdje u temi,taman mi ta veličina odgovara i sve to.

 

Kejs će biti opet crno/bijela kombinacija kao i sadašnji lianli,svi prjedlozi i kritike su dobrodošli ;)

U Subotu startam s radom.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Wooden White Widow projekt
http://valid.canardpc.com/cache/banner/gru6mh-4.png
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Wooden White Widow projekt
mirzet1976 kaže...

 Znam njemu sam se prvom i javio :) :) 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
12 godina
offline
Wooden White Widow projekt

Ima kakvog napretka?

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Wooden White Widow projekt
Tony1999 kaže...

Ima kakvog napretka?

 Nacrte napravio ali nikako uhvatiti vremena :/ od pon do sub 07:00 do 16:00 radim kad dođem doma mrak već padne a i ja nisam za ništa osim tuširanja i spavanja,kad se malo proljepša vrijeme se bacam na završetak.

Visina 75CM

Širina 55CM

Dužina 65CM

 

Mjere kejsa.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
11 godina
offline
Re: Wooden White Widow projekt
kruskar kaže...
Tony1999 kaže...

Ima kakvog napretka?

 Nacrte napravio ali nikako uhvatiti vremena :/ od pon do sub 07:00 do 16:00 radim kad dođem doma mrak već padne a i ja nisam za ništa osim tuširanja i spavanja,kad se malo proljepša vrijeme se bacam na završetak.

Visina 75CM

Širina 55CM

Dužina 65CM

 

Mjere kejsa.

 A što širina 55cm, koji je razlog tome

http://valid.canardpc.com/cache/banner/gru6mh-4.png
13 godina
offline
Re: Wooden White Widow projekt
mirzet1976 kaže...
kruskar kaže...
Tony1999 kaže...

Ima kakvog napretka?

 Nacrte napravio ali nikako uhvatiti vremena :/ od pon do sub 07:00 do 16:00 radim kad dođem doma mrak već padne a i ja nisam za ništa osim tuširanja i spavanja,kad se malo proljepša vrijeme se bacam na završetak.

Visina 75CM

Širina 55CM

Dužina 65CM

 

Mjere kejsa.

 A što širina 55cm, koji je razlog tome

 Ovako,planiram da iza ploče stane i napajanje i hdd-ovi/ssd-ovi i sve ostalo što može uništiti lijep izgled iliti kejbl menađment,visina je ta radi vode jer planiram nekako nagurati 3x480mm i 1x360mm radijatore unutra,2 psu-a,ploča za 2 proca mora moć stat unutra.

A i osobno volim velika glomazna kućišta.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
12 godina
offline
Re: Wooden White Widow projekt
kruskar kaže...
mirzet1976 kaže...
kruskar kaže...
Tony1999 kaže...

Ima kakvog napretka?

 Nacrte napravio ali nikako uhvatiti vremena :/ od pon do sub 07:00 do 16:00 radim kad dođem doma mrak već padne a i ja nisam za ništa osim tuširanja i spavanja,kad se malo proljepša vrijeme se bacam na završetak.

Visina 75CM

Širina 55CM

Dužina 65CM

 

Mjere kejsa.

 A što širina 55cm, koji je razlog tome

 Ovako,planiram da iza ploče stane i napajanje i hdd-ovi/ssd-ovi i sve ostalo što može uništiti lijep izgled iliti kejbl menađment,visina je ta radi vode jer planiram nekako nagurati 3x480mm i 1x360mm radijatore unutra,2 psu-a,ploča za 2 proca mora moć stat unutra.

A i osobno volim velika glomazna kućišta.

 To neka opasna pila u planu?

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
13 godina
offline
Re: Wooden White Widow projekt
Tony1999 kaže...
kruskar kaže...
mirzet1976 kaže...
kruskar kaže...
Tony1999 kaže...

Ima kakvog napretka?

 Nacrte napravio ali nikako uhvatiti vremena :/ od pon do sub 07:00 do 16:00 radim kad dođem doma mrak već padne a i ja nisam za ništa osim tuširanja i spavanja,kad se malo proljepša vrijeme se bacam na završetak.

Visina 75CM

Širina 55CM

Dužina 65CM

 

Mjere kejsa.

 A što širina 55cm, koji je razlog tome

 Ovako,planiram da iza ploče stane i napajanje i hdd-ovi/ssd-ovi i sve ostalo što može uništiti lijep izgled iliti kejbl menađment,visina je ta radi vode jer planiram nekako nagurati 3x480mm i 1x360mm radijatore unutra,2 psu-a,ploča za 2 proca mora moć stat unutra.

A i osobno volim velika glomazna kućišta.

 To neka opasna pila u planu?

 Upravo tako,planiram sada 6-7mj raditi i što manje trošiti(živim s starcima,davati njima 1000kn u kuću ostalo sve šparati) i jedan dio djelova izvana naručiti(dual cpu mbo i same procesore kao i vodeno) a ostatak kod nas u rvackoj kupiti.

Želim si složiti kantu koja će narednih 5-10 godina sve žvakati od programa do igara.

 

 

EDIT
Vrijeme je da se maknem od 775 socketa pre dugo sam na njemu.

 

EDIT2

Na 775 sam od 2005te godine i dan danas se taj isti socket drži i gura nekako uz OC sve današnje igre i programe,no nije to to više,tako da je plan za ovu godinu što bolje kupiti složiti i biti opet tako neki dulji vremenski period miran.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 20:35 (kruskar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice