Vaš Desk

poruka: 4.820
|
čitano: 2.074.927
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Moonwalker82 kaže...

 Ekran nije na zidu nego je od očiju udaljen točno 76cm što je za dijagonalu od 68cm idealno a ti slobodno kvari oči bulječi u njega s 30-40cm

Kvalitetan ekran ne kvari ništa, a udaljenost ti ovisi ne o dijagonali, nego o rezoluciji.

Ali dobro, svatko ima svoja razmišljanja kako i zašto nešto radi, ja osobno bih to napravio drugačije.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
15 godina
offline
Re: Vaš Desk

Pa nije ga meni problem približiti koliko treba, problem je kad ga moraš udaljiti a nemaš kamo :-) Vjeruj mi, udaljenost je idealna. Pa stavi slike kako si ti napravio da vidimo

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Moonwalker82 kaže...

 Pa stavi slike kako si ti napravio da vidimo

Kad sredim sve, još za sada ne jer je daleko od onoga što želim, kućište od stakla dolazi uz Ryzen procesor.

Da vidiš kako Corsair K70 RGB Rapidfire fino svijetli prekrasnim crveno bijelim nijansama.

ps. na stolu koji ja imam mogu biti dva računala jedno do drugoga sa kućištima na stolu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 21:25 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...
Moonwalker82 kaže...

Da vidiš kako Corsair K70 RGB Rapidfire fino svijetli prekrasnim crveno bijelim nijansama.

 Dok ne naprave mehaničku tipkovnicu sa LCD ekranom, ja G15 ne mijenjam. A cirkus od boja me ne zanima previše. Imam duple RGBW trake u kućištu, jednima upravljam touch kontrolerom, a drugima preko strix ploče, i vjeruj mi, mogu napraviti cirkus kakav hoćeš. Ali meni jedna traka svijetli bijelo, a druga je isključena. Tako je bolje za oči. Vidjet ćeš, još si mlad :-D

11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Kolega Moonwalker82, koju grafu imas u planu nabave?

 

p.s. To je bas pravi kutak, svaka cast!

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
metallic kaže...

Kolega Moonwalker82, koju grafu imas u planu nabave?

 

p.s. To je bas pravi kutak, svaka cast!

 Hvala kolega! 1080Ti strix je u planu

11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Opa, visoko se puca! Bit ce opaka konfa svakako!

Po komponentama se vidi da dobro znas sto zelis, ali prijateljski savjet je da se strpis jos malo kad jos nemas GPU, jer Vega samo sto nije, pa da ne trosis previse bez potrebe.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 21:51 (metallic).
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
metallic kaže...

Opa, visoko se puca! Bit ce opaka konfa svakako!

Po komponentama se vidi da dobro znas sto zelis, ali prijateljski savjet je da se strpis jos malo kad jos nemas GPU, jer Vega samo sto nije, pa da ne trosis previse bez potrebe.

 Hvala kolega na savjetu! S obzirom da već čekam nisam se zaletavao kupiti 1080 jer im cijena pada iz tjedna u tjedan. Ako 1080ti bude koštala preko 30% više od 1080 onda je neisplativa i kupit ću 1080 i imati je dok mi bude dostatna za moje potrebe. Ako u međuvremenu izađe Vega još bolje zbog cijena, ali osuđen sam na nVidiu zbog G-sync monitora

15 godina
offline
Vaš Desk

Bože moj šta čitam i ne vjerujem...

 

@Valentin17

 

Kad već imaš 30 godina , onda se u skladu s godinama i ponašaj a ne se prepucavat po forumima kao dva klinca kojemu je tata kupio bolji bicikl.. 3 diplome kako tvrdis, ne razumjem kakve uopce imaju veze sa svim ovim i cemu se spominju..

NORMALNI ljudi kako ti tvrdis kupuju po NORMALNOJ cijeni (3000kn +-) a ako ti tvrdis da nabavljas po 2400 spadas pod nekolicinu koji tko zna kojim putem ih nabavljaju.. Obicni (normalni ljudi) smrtnici placaju po redovnoj cijeni. Nasladjivanje nije lijepo, mislim da si dovojno zreo da to znas.. No dobro..

 

On topic, meni se bas svidja sto je kolega Moonwalker82 uradio s tako malo prostora. Treba razumijeti da je radjeno po njegovim potrebama , izboru i ukusu, a o tome se bas i ne raspravlja puno.. kao sto i ti imas slobodu svoj stol i svoj prostor sredjivati po svojim mogucnostima, potrebama i ukusu. Ako ti se svidja super , ako ne opet super, ne treba puno biti pametan :)

Moj PC  
13 0 hvala 4
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

nedjelja je ljudi moji, sto se radi? pa slika se setup naravno :D 

 

sala na stranu, slikao sam ga jer sad imam novi kejs, stari postovi su bili sa Corsair-om 760T, sad je sa Phanteks Enthoo Evolv TG

 

i video sam uradio, uskoro dolazi ... 

 

  

EDIT :  ljudi evo vam cijeli stan, da vidite da sam uredan, i oprostite zbog kabla u spavacoj, kad sam se probudio zaboravio sam ga sloziti gore na ormaric :/

 Vrhunski uređeno, nedaj ženi da ti se u stan useli, jer će ova idila biti osuđena na propast.

Cijenite više pitku vodu.
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
Glavas_ZG kaže...

 Vrhunski uređeno, nedaj ženi da ti se u stan useli, jer će ova idila biti osuđena na propast.

Jebat ženu kad imaš ovakvu gajbu.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
@glavas_zg ženu samo za spavaću sobu i kuhinju. Sve ostalo ne dam! Hahah.
Hvala ti na komentaru :)
16 godina
moderator
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

nedjelja je ljudi moji, sto se radi? pa slika se setup naravno :D 

 

sala na stranu, slikao sam ga jer sad imam novi kejs, stari postovi su bili sa Corsair-om 760T, sad je sa Phanteks Enthoo Evolv TG

 

Super mi je tvoj setup, a i ostatak stana ti izgleda zakon  Neću se čuditi oko urednosti, jer i sam sam takav. Nekoga veseli kreativni nered, nekoga ne dira pola posto kako mu dom izgleda, no kod mene nema unutarnjeg mira dok nije sve na svojem mjestu.

 

Vidim li to još uvijek celofan na desnom boku Evolva? 

 

Inače, razmišljao sam da si uzmem isti takav "stol" (kuhinjska radna ploča od oraha + dvije ladice kao "noge"), ali čini mi se da bi mi bilo preplitko za sve što bih htio staviti gore. Kolika je točna dubina radne ploče (dakle udaljenost od prednjeg do stražnjeg ruba)? Jesi li nečime fiksirao ploču za police ili je samo položena gore? Ima li kakvih vibracija ploče od zvučnika?

Prati me na YouTubeu! www.youtube.com/c/SUPERDAVOR
14 godina
offline
Vaš Desk

nedjelja? radi se na poslu, naravno...kao i 90% ostalih nedjelja u godini i praznika ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
@glavas_zg ženu samo za spavaću sobu i kuhinju. Sve ostalo ne dam! Hahah.
Hvala ti na komentaru :)

 

Daj mi link gdje da kupim onog keramickog francuskog buldoga, btw. nije mi problem svicarska jer imam prijatelja u zurichu.

16 godina
online
Vaš Desk

Od kada sam stavio pvc kanalicu mučila me žica od tipkovnice, (prekratka) pa sam danas uzeo RadSonic Icy Box USB 3.0 + charger da riješim taj problem...

Uz to sam provuko i audio kabel na kojem mijenjam HI-FI / Headphones audio izlaz kroz kanalicu da ne visi sastrane pokraj zida...

prošle godine prošle godine
prije deset dana prije deset dana
trenutno trenutno
prije deset dana prije deset dana
trenutno trenutno
Moj PC  
15 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Davor kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

nedjelja je ljudi moji, sto se radi? pa slika se setup naravno :D 

 

sala na stranu, slikao sam ga jer sad imam novi kejs, stari postovi su bili sa Corsair-om 760T, sad je sa Phanteks Enthoo Evolv TG

 

Super mi je tvoj setup, a i ostatak stana ti izgleda zakon  Neću se čuditi oko urednosti, jer i sam sam takav. Nekoga veseli kreativni nered, nekoga ne dira pola posto kako mu dom izgleda, no kod mene nema unutarnjeg mira dok nije sve na svojem mjestu.

 

Vidim li to još uvijek celofan na desnom boku Evolva? 

 

Inače, razmišljao sam da si uzmem isti takav "stol" (kuhinjska radna ploča od oraha + dvije ladice kao "noge"), ali čini mi se da bi mi bilo preplitko za sve što bih htio staviti gore. Kolika je točna dubina radne ploče (dakle udaljenost od prednjeg do stražnjeg ruba)? Jesi li nečime fiksirao ploču za police ili je samo položena gore? Ima li kakvih vibracija ploče od zvučnika?

 pozdrav Davore,

 

hvala puno na lijepom komentaru.  sto se tice urednosti, drago mi je da se tu slazemo :) 

 

nesto si krivio vidio, skinio sam celofan sa kucista kad sam spojio cijeli komp.  u vezi tih nogu za stol, bolje ti je uzeti ovako dva mala ormarica kao kod mene, jer je dosta teska ta kuhinjska ploca, a one nogice su jako tanke, pa ne znam kako bi izdrzale toliki teret. 

 

evo ti LINK sto se tice ploce, sve ti ovdje pise o njoj :) plocu nisam morao fiksirati jer je podosta teska i ne mrda nikud, pogotovo kad jos stavis neke stvari na nju, kao npr  mom slucaju monitor, zvucnike .. itd  

 

nema osjetnih vibracija, imao sam dok sam imao onu obicnu suplju Linnmon TOP od tog deska. ovo je prava stvar! mozes komotno i mis koristiti bez podloge, ide kao ludo :) 

 

lp

9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
C3c1l kaže...
siick_bubble_gumm kaže...
@glavas_zg ženu samo za spavaću sobu i kuhinju. Sve ostalo ne dam! Hahah.
Hvala ti na komentaru :)

 

Daj mi link gdje da kupim onog keramickog francuskog buldoga, btw. nije mi problem svicarska jer imam prijatelja u zurichu.

 hi,

 

izgleda da nema vise bas takva figura. 

 

ali imaju dvije razlicite. 

 

link

 

link

8 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Da ne otvaram novu temu, da li neko koristi nekakav laptop dock, nešto preko usb C ili usb 3.0 da ide sve ostalo.  Port replikator, nešto tako. 

Nešto kao ovo
 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Da i ja metnem svoj cirkus
 
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Hostile kaže...
Da i ja metnem svoj cirkus

 A ovo je??

14 godina
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže...
Hostile kaže...
Da i ja metnem svoj cirkus

 A ovo je??

Cirkus

11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Iskreno slabo što tu vidim, a najmanje cirkus.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Hostile kaže...
Da i ja metnem svoj cirkus

 upali svjetlo ili pričekaj dan, malo se odmakni, smiri ruku i opali par fotki... ovak nešto baš i nema smisla, jer se penisa ne vidi...

11 godina
offline
Vaš Desk

Stigla nova podloga cca 50kn ebay 900x40cm prije toga sam koristio razer jedno 6-7god i odlucio se za novu.i novi mis je tu. jos samo ovu tipkovnicu treba zamjeniti za neku mehanicku, ova mi je super zbog dodatnih tipki. al i ona ce u arhivu kad tad

 

Evo i link za podlogu posto je bilo vise upita na pm.

 

u kompu mi je normalno zarotirana, ne znam zasto ovdje ovako krivo zarotira.

http://www.ebay.com/itm/222369193138?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 13:59 (dennocro).
Moj PC  
15 0 hvala 3
7 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
dennocro kaže...

Stigla nova podloga cca 50kn ebay 900x40cm prije toga sam koristio razer jedno 6-7god i odlucio se za novu.i novi mis je tu. jos samo ovu tipkovnicu treba zamjeniti za neku mehanicku, ova mi je super zbog dodatnih tipki. al i ona ce u arhivu kad tad

 Može link za tu podlogu?

My pleasure darlin
9 godina
offline
Re: Vaš Desk

Također sam zainteresiran, i zanima me kakve je teksture.

11 godina
offline
Vaš Desk

od ispod je guma a gore ko neko platno, odma sam se priviknuo na nju sa novim misem. na razer podlozi nisam ovaj mis koristio tako da ne znam razliku, al sam ful zadovoljan. samo sam kalibrirao za ovu podlogu mis i tjt.

 

http://www.ebay.com/itm/222369193138?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Moj PC  
7 0 hvala 6
9 godina
offline
Re: Vaš Desk

Naručeno. 

16 godina
offline
Vaš Desk

Stigao novi namještaj pa sam malo sredio sobu, pokušao sam da sakrijem sve kablove. Recite mi šta mislite.

slike

 
24 0 hvala 6
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice