On the wall konfiguracije

poruka: 8
|
čitano: 18.000
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
On the wall konfiguracije

Meni je ova ideja dugo u glavi ponajviše jer ne trebam kućište, uživam u pogledu i hlađenje je jednostavnije...

Evo dvije u prilogu...

zrak zrak
voda voda
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 14:35 (Asta).
Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: On the wall konfiguracije

kad bi se slagao konfu onda bi si ovako nešo složio... zakon stvar. za drugu sliku znam da nije tvoja, misliš si složit nešto ili ?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
On the wall konfiguracije

Nemam vremena, mislim lako bi bilo naručiti komad iverice i izbušiti mjesta za fiksiranje dijelova, ali čisto sam htio komentirati ovdje, npr. ova vodena se mogla i bolje složiti - ne sviđa mi se što crijeva nisu također sakrivena odostraga i ne kužim kak ova plava boja u spremnicima ide uz svu tu crvenu, a osim toga crijeva do pumpi su mogla biti skroz paralelna...radijator je očito izmaknut da nema ni najmanjeg šuma blizu korisnika, ali u kombinaciji s  LED ventilatorima moglo se još poboljšati dojam :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 10:09 (Asta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
On the wall konfiguracije

pa da se tu čuda napravit pošto ne moraš slagat po nekoj šabloni neko kako god hočeš... iako, kad bi se ja upusio u tako nešto ne bih koristio drvo.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: On the wall konfiguracije

zanimljivo.

jedino bih sebi maknuo sve što svijetli i blješti jer takav nered ne želim na zidu..

i stavio bih na to veliki plexi poklopac, dovoljno velik da ima strujanja zraka i da nečije radoznale ruke ne završe u ventilatoru ili na elektronici..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
On the wall konfiguracije

Izgleda predivno, no koliko je to praktično kada nešto krepa, pa moraš provjeravati mijenjati dijelove? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
On the wall konfiguracije

Jedna "in the bad konfa", i nije baš off topic, ne?

Ova slika bi mogla i pod temu "Što se događa s našim društvom", ali radije sam stavio ovdje...

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: On the wall konfiguracije

Pa nije baš da krepa nešto svaki dan i nije problem skinut sa nosača, kao neki viseći kuhinjski element npr.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice