Cubot X6 Octa Core

poruka: 81
|
čitano: 34.230
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

meni je dobar signal jer sam u centru grada gdje radi na 2100 a onih 850 ne funkcionira u HR. Zeza me samo kada slušalice ukopčam pa prebacuje u kontrafazu. Šteta a novi je mob. Ostalo sve radi kako treba

...mene pičke proganjaju...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

radi na

WCDMA-IMT 2000

WCDMA-CLR 850

WCDMA-800

 

Mene zanima kako hvata wi-fi signal i da li ima lampica - notifikacija za sms,gmail,fb,viber,propustn poziv.... ?

9 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Pozdrav ekipa! 
zamima me koliko vam je potrebno da se napuni mobitel? moj se puni više od 8 sati...nekad mi i prekida kada spojim, počne puniti pa prestane i tako par puta... probala sam sa punjačem od starog mobitela sa 1.5 V i napunio je bateriju za 3 sata!  

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Ako je potpuno prazan puni se oko 3-4h.

Možeš koristiti bilo koji punjač s 5V, 1A. Takvi su 99% punjača današnjih mobitela.

Ja osobno koristim Zopov. 

Inače tko nije, neka si stavi novi 1.0 rom na mobitel. Meni je bolji od 0.8

http://www.needrom.com/mobile/cubot-x6-1-0/

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Zabunila sam se, na cubotovom punjaču mi piše output 5V, 1A a input 0,2 A. a na punjaču kojem sam punila piše output 5V, 1000mA a input 0,15A. dali je to ok? znači da mi cubotov punjač nevalja? 

16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Bitno je da je izlaz 5V / 1A. OStalo nije bitno.

Da, Cubotov punjač ti vjerojatno ne radi najbolje. Ja osobno koristim Zopov punjač jer mi se pokazao kao najbolji.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
protjeran
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
rujkica kaže...

Zabunila sam se, na cubotovom punjaču mi piše output 5V, 1A a input 0,2 A. a na punjaču kojem sam punila piše output 5V, 1000mA a input 0,15A. dali je to ok? znači da mi cubotov punjač nevalja? 

1A(amper) ima 1000 mA (mili ampera), 1A == 1mA to ti je isto samo druga mjerna jedinica za struju :)

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
10 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Pozdrav!

Nitko ništa ne spominje signal. Jel se gubi signal tj. dal mobitel ostaje bez signala kada u putu dodješ na područje gdje nema 3G signal (kao Cubot GT99) ili se automatski prebaci na 2G?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

pozdrav ekipa... ja sam veeeliki basuz... danas mi je ispao mobitel iz džepa kad sam htjela čučnit (cca 30cm) i uopće se nije ogrebao nit išta ALI mi ne tadi tač više... jako sam tužna... dali postoji šansa da se to popravi i kome da se obratim? {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Nažalost postoji vjerojatnost da će popravak biti skup i težak. Uvijek treba biti pažljiv prema mobitelima i ne dozvoliti da padne.

Ako nema fizičkog oštećenja na ekranu, možda je samo digitizer otišao a možda se samo odvojio kabel koji povezuje diigitizer i matičnu ploču.

Neki bolji serviser mobitela u tvom gradu neka otvori mobitel i pogleda je li dobro spojeno a ako ne ili će se morati slati u Kinu da oni poprave ili će ti slati novi digitizer/cijeli ekran u HR da se ovdje stavi.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

I ja sam naručio ovu zvjerku sa banggood-a pa me zanima kad će mi ovaj tracking number proraditi. Link od narudžbe me baca na http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums= (+tracking number) ali nema još nikakvih detalja. Mobitel je naručen 18.06.14. I zanima me kad dođe koji ću mu ROM staviti i kako se to točno radi (neki link?). Gledao sam preko youtube-a par videa al volio bi iskustva iz prve ruke. LP

josipmatic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Stavi ovaj rom http://www.needrom.com/mobile/cubot-x6-1-0/

Tracking obično proradi za oko tjedan-dva kada dođe u matičnu zemlju. Kojom poštom ti je paket poslan, Švedskom/Njemačkom ili Singapurskom?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Stavio sam taj ROM i šljaka OK. Ima negdje popis koje su promjene i izmjene da usporedimo s starim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Da skinuo sam taj ROM i flash koji je preporučen sa ove stranice http://androidxda.com/flash-stock-rom-using-smart-phone-flash-tool a preko je države šalje neznam...mislim švicarske jer ja živim u BiH a studiram u HR http://www.17track.net/en/sim-express.shtml?num=A000091406187561&et=190002 trenutno je u nekom centru za sortiranje.

josipmatic
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

MOraš gledati drugi tracking koji se nalazi na "My orders"

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
Ag008 kaže...

MOraš gledati drugi tracking koji se nalazi na "My orders"

Probo sam i jedno i drugo evo proradio je ovaj šta odma dođe pod "view order".

josipmatic
11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

s kojim programom ste ga rootali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Framaroot obalvja svoj posao

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Jel ima problema sa ulazom sa slusalice (sa mikrofonom) kao sto ima Cubot One?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
ludimata kaže...

Jel ima problema sa ulazom sa slusalice (sa mikrofonom) kao sto ima Cubot One?

 

meni ima problema jer mi baca u kontrafazu i kineske i "naše" slušalice. Riješio sam bluetooth slušalicama ali mi je krivo jer je novi mob

15 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Na Oneu sam imao takvih problema sa slusalicama za mikrofon. Sa običnim slušalicama je bilo ok.
šteta

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Meni normalno rade slušalice s mikrofonom koje sam dobio uz njega. Istina, nisu neki high end ali rade.

A rade mi i obične slušalice bez mikrofona koje su nešto bolje.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: Cubot X6 Octa Core

Ako budes u prilici, mozes li provjeriti kako rade neke druge slusalice s mikrofonom ( da nisu cubotove) ?

Hvala!

11 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

meni je isto radilo sve OK prvih 10 dana pa se nešto "rasklimalo" na priključku očito ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Stigao s UK skladišta za samo tjedan dana i bez problema prošao carinu. Signal je dobar (vozio sam danas od Osijeka prema Erdutu), ekran bi mogao biti malo bolje kalibriran, inače radi OK. Hvala svima na pomoći. {#}

Čvarci su bomboni od svinje
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

eo ja se dvoumin dal da ga uzmem ili ne ? za 1000kn mi se cini kao predobar moblitel. Zanima od koliko GB pozdrzava SD karticu i koliko memorije ima bez kartice. I koliki je PPI ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

Samo da podijelim i loša iskustva s vama. Prije dva tjedna (prije nego sam otišao na more) telefon je počeo otkazivati poslušnost. Već prije mjesec dana je prestala raditi SD kartica u njemu, a sad je počeo zezati sa signalom. Ne zezati, nego mi je do povratka u grad bilo nemoguće išta odraditi na njemu, telefoniranje ili, nedajbože, surfanje. Ista situacija je bila i dan kasnije kad sam ponovno išao van grada.

 

Prije polaska na put uzmem SD i SIM karticu i stavim ih u stari telefon da vidim što je sa SD-om i - vidi vraga. Ne očitava SIM. Riječ je o većoj kartici, dakle utor desno od SD-a.

 

Anyhoo, na more sam otišao noseć dva stara telefona potpuno razočaran nakon nepuna tri mjeseca...

 

Preporuka nakon ovog, barem što se mene tiče, je, valjda, jasna kao dan... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cubot X6 Octa Core

Cubot x6 nakon dva mjeseca korištenja poćeo se blesirati, gms signal radi samo u gradu van grada nop ni 2G i u gradu zna prekinuti signal tjekom poziva a zatvoreni prostor ga potpuno umrtvi samo sa crveni iksići :(. U ponedjeljak ih kontaktiram i šaljem ga natrag neka ga poprave, sad koristim Lg GU230 stara pila, Cubot neka se sakrije signal full. eto ako je nekom pomoglo moje iskustvo baš se veselim što neće imati problema kao ja {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot X6 Octa Core
DDavorin kaže...

Cubot x6 nakon dva mjeseca korištenja poćeo se blesirati, gms signal radi samo u gradu van grada nop ni 2G i u gradu zna prekinuti signal tjekom poziva a zatvoreni prostor ga potpuno umrtvi samo sa crveni iksići :(. U ponedjeljak ih kontaktiram i šaljem ga natrag neka ga poprave, sad koristim Lg GU230 stara pila, Cubot neka se sakrije signal full. eto ako je nekom pomoglo moje iskustvo baš se veselim što neće imati problema kao ja {#}

Koliko te koštalo slanje? I gdje ga točno šalješ?

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
neaktivan
offline
Cubot X6 Octa Core

što se tiće signala Cubot X6 ima poznatu grešu da izgubi IMEI
imaš na needrom NVRAM pa to skini i stavi trebalo bi noramlno opet radit
ili ti Anton napravi back up i uplodaj ovdje pa da pokušaju popravit problem sa signalom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice