Ultimativna tema za iPhone aplikacije izdvojena tema

poruka: 348
|
čitano: 178.073
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Jedna korisna stranica: http://www.freeappaday.com/

Svaki dan na app storeu ima besplatnih aplikacija, a njihova imana možete saznati na toj stranici. {#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Brokula kaže...

Jedna korisna stranica: http://www.freeappaday.com/

Svaki dan na app storeu ima besplatnih aplikacija, a njihova imana možete saznati na toj stranici. {#}

Ima takvih i appova za mob, ja imam FreeAppList, ista fora, vidiš trenutno besplatne, popularne kojima je skinuta cijena i slično, a direktno iz appa vidiš sve informacije o app-u i odmah možeš ju i skinuti.

Stoja
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Ima li netko preporuku za app koji mi daje mogucnost da sa cijelim iphoneom upravljam samo gestama? Isprobao sam activator i QuickDo ali to mi nije dosta.
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
EZY-E kaže...
Ima li netko preporuku za app koji mi daje mogucnost da sa cijelim iphoneom upravljam samo gestama? Isprobao sam activator i QuickDo ali to mi nije dosta.

Što bi ti više? Ne znam na što točno misliš? Meni je to sasvim dovoljno, home tipku nisam stisnuo od kada sam ga kupio.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
14 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Pa mislio sam na geste kao npr. Povucem prstom od skroz lijeve strane do desne i dogodi se nesto ili obratno ili od gore do dole itd. Ili kad sam u safariju da se prebacujem izmedu tabova gestama i da ih close-am uz pomoc njih. Mislim, korisno je i ovo sto nudi activator ali ja bih vise :)
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
EZY-E kaže...
Pa mislio sam na geste kao npr. Povucem prstom od skroz lijeve strane do desne i dogodi se nesto ili obratno ili od gore do dole itd. Ili kad sam u safariju da se prebacujem izmedu tabova gestama i da ih close-am uz pomoc njih. Mislim, korisno je i ovo sto nudi activator ali ja bih vise :)

  Da, bilo bi to fora, ali mislim da nista od toga.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Koja vam je aplikacija najbolja za vijesti (dnevnik.hr, 24 sata itd.), da li je tko provao heart fitnes i zna kako se zove aplikacija koja prepoznaje biljke?

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2011 8:04 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Imam jedno pitanje. Kada koristiš facebook aplikaciju na iPhoneu i kada pomoću WLana nisi spojen na internet dali se to naplaćuje (tj. dali ti ''skida'' pare s računa) ? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Roxy123 kaže...

Imam jedno pitanje. Kada koristiš facebook aplikaciju na iPhoneu i kada pomoću WLana nisi spojen na internet dali se to naplaćuje (tj. dali ti ''skida'' pare s računa) ? {#}

jap... jer ti se osvjezava fejs, tj kad ti dode poruka on skida pare

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Infinity blade je 50% off cijene. Sada je 2.99$ umjesto 5.99$! {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Brokula kaže...

Infinity blade je 50% off cijene. Sada je 2.99$ umjesto 5.99$! {#}

odlicna igra, jedna od jako zahtjevnih za iphone... preporucavam {#}

If you have NOS, you are the BOSS... dude don't slow down drift that shit !!! =)
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Koja je razlika između 24sata.hr i 24sata?

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

gangstar: miami vindication je 0.99$, požurite {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Razer_Copperhead kaže...

Koja je razlika između 24sata.hr i 24sata?

  24sata je stara, a 24sata.hr je nova.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Da li je tko koristio iBooks i da li su knjige besplatne? Ima tko preporuku za neke besplatne igre? Tipa golf, košarka i neku utrku?
Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 10:22 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Razer_Copperhead kaže...
Da li je tko koristio iBooks i da li su knjige besplatne?

Besplatne knjige mozes skinuti na project gutenberg (mislim da se to može preko iBooks aplikacije).

Osobno koristim aplikaciju Stanza (isto besplatni e-book reader). U kombinaciji sa Calibre softwerom na PC-u to je dobitna kombinacija.

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Zna li netko zašto Slooshaj kad su mi stranice dodane u favourite te kad pritisnem da se osvježi popis radio stranica doda one koje su zabilježene tako da imam dvije iste?

 

U kojem formatu moram skinuti knjigu s project gutenberga za iPhone?

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 13:39 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Razer_Copperhead kaže...

Zna li netko zašto Slooshaj kad su mi stranice dodane u favourite te kad pritisnem da se osvježi popis radio stranica doda one koje su zabilježene tako da imam dvije iste?

 

U kojem formatu moram skinuti knjigu s project gutenberga za iPhone?

ako ima, u ePub, a inace u bilo kojem pa je preko calibre SW prebaciš u ePub.

upute.

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
16 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

 

Evo jedna moja solo aplikacija: iPlan2do

 

Što reci, krenuo sam u njenu izradu najviše zato što od onih pustih aplikacija na App store-u nisam pronašao niti jednu To Do aplikaciju koja bi odgovarala MOJIM potrebama. A probao sam ih stvarno puno.

Ili su prekomplicirane zatrpane s hrpetinom opcija, koje mozda u pocetku ostavljaju wow efekt, na kraju se ispostavi da 90% toga nije ni potrebno.

Ili im je sučelje prezatrpano i nekako ne odisu lijepo, pa jos uz pretpran raspored nervozu mi stvaraju i hrpetina ikonica natrpane na malom ekranu.

Ili su toliko jednostavne da zapravo nemaju ni najbitnije stvari.

 

Ono što sam želio je

aplikaciju koja će biti brza, bez puno izbornika, bez puno skrolanja, bez puno tapkanja, s brzom mogucnosti dodavanja taskova (direkt preko text fielda na vrhu)

Da ti isti taskovi NE moraju imati datum, da mogu imati samo datum ili datum i vrijeme.

Da imaju tri vrste prioriteta cisto da se izdvoje oni bas vazni ili u drugi plan stave oni skroz nevazni.

Da mogu napravit ponavljajuce taskove, ali s custom uvjetima. Nema nista gore nego onaj nikakav repeat iz kalendara. A bome ni u jednoj drugoj aplikaciji nisam naisao na ponavljanje svaki RADNI dan. Eto i to mi je falilo.

Da mogu dodati reminder u vidu standardne iPhone notifikacije ili alarma za neko vrijeme prije događanja taska

Da se badge ikonica s brojem na mojoj ikonici od aplikacije pokazuje broj prema mojoj želji prikaza na trenutne taskove, i da ta stvar radi bez obzira jel aplikacija ukljucena, u backgroundu ili skroz iskljucena (jedan sam od onih korisnika koji redovito iskljuce sve aplikacije s iPhone-a)

Da mogu eventualno dodati notes (tipa idem u shoping pa mi trebaju i biljeske sta kupiti) i da te biljeske mogu brzo pregledati, u ovom slucaju jednostavnim tap and hold na željeni task.

Da mogu lako filtrirati taskove tako da pregledavam samo one s vremenom bez da skrolam ko konj do njih. Filtriranje je rijeseno koristenjem pinch gestikulacije.

Da mogu aplikaciju sinhronizirati s iPhone kalendarom, a tako i Yahoo kalendarom ili Gmail kalendarom i drugima.

I da mogu ukljucit password lock i zastititi svoje taskove od nezeljenih ociju.

 

 

I sve moje zelje su ispunjene, jer izradio sam iPlan2do. Doduse sinhronizacija s kalendarom je tek izradena u obliku eksporta. Taskovi napravljeni u aplikaciji se zapisuju i u kalendaru, dok import jos nije rijesen najvise iz razloga sto apple dosta pazljiv po tom pitanju pa iz straha da aplikacija nebi bila odbijena odgodio sam taj feature na slijedeci update aplikacije.

 

 

I to je to, bacite oko na slike (help) i kupite po promotivnoj cijeni za svega $0.99,

a ako budete medu prvih 10 kupaca, uz aplikaciju dobiti ce te i BAGER. :P

 

www.stripovi.tk
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Izsao je Dolphin browser za iOS.
http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
no tengo dinero kaže...
Izsao je Dolphin browser za iOS.

Da prije nekih mjesec dana.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
H4X0R_Bug kaže...
no tengo dinero kaže...
Izsao je Dolphin browser za iOS.

Da prije nekih mjesec dana.

  Ne, nego prije 9 dana.Jedino ako nisam prije vidio.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 18:48 (no tengo dinero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
no tengo dinero kaže...
H4X0R_Bug kaže...
no tengo dinero kaže...
Izsao je Dolphin browser za iOS.

Da prije nekih mjesec dana.

  Ne, nego prije 9 dana.Jedino ako nisam prije vidio.

Ja ga koristim od početka 8mj.

15 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Zombie highway igra, jurite po autocesti a zombiji se kace na vas auto i pokušavaju sam uhvatiti. Vrlo zabavno, a danas je i besplatna pa je ugrabite :D
Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Evo da podijelim s vama najnoviju aplikaciju koju sam otkrila, headhash se zove, spaja dijelove različitih lica u jedno, na to sam već i prije nailazila na različitim ženskim portalima za uređivanje, ali nije bilo ovako realno. Dakle, uzme se npr. svoje lice i stave se tuđa usta, nos, oči, bilo što i headhash to spoji i izgleda vrhunski, skroz prirodno.

 

U galeriji na njihovoj stranici možete vidjeti kako izgleda:

http://www.sokatstudios.com/index.php?r=site/gallery

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

iPlan2do - besplatan danas i sutra

 

{#}

www.stripovi.tk
 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Za sve katolike : Biblija

www.stripovi.tk
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije
Eh da si ja ko kolega iznad znam napraviti app... :( Nigdje da nađem što mi treba.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Što ti treba?

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za iPhone aplikacije

Wishlista za videoigre na sve 3 vodeće platforme, s databazom svih dostupnih igara i push odnosno badge notifikacijama za odabrane nadolazeće igre.

Napraviš mi? ;-)

 

Decide-o-tron je na dobrom putu, ali fali mu previše toga.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 15:18 (Danny_HR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice