Nokia 5800 - Cooked Firmware-i na hrvatskom

poruka: 488
|
čitano: 168.766
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

jel na v 6,0 defaultni font? kolko god drugi fontovi bili oku ugodni skoro uvijek ima problema sa prikazom na određenim mjestima ili sa određenim znakovima. Probao sam ih mali milijun i došao do zaključka da je defaultni font ipak najbolji!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DwightSchrute kaže...

jel na v 6,0 defaultni font? kolko god drugi fontovi bili oku ugodni skoro uvijek ima problema sa prikazom na određenim mjestima ili sa određenim znakovima. Probao sam ih mali milijun i došao do zaključka da je defaultni font ipak najbolji!

I ja sam došao do istog zaključka. =)

Zato je u mojoj verziji CFW-a font defaultni..

Ako si mislio na baš originalnu verziju No Crap, Just Firmware FW-a onda ne, još uvijek je onaj isti kao i prije..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Mislio sam na tvoju,sa defaultnim fontom i hr jezikom,znači spremna za skidanje? Da ne flasham bezveze,pa vraćaj sve nazad hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Nego kaj nego spremna.

Za par minuta dolazi moja custom..pa malo pričekaj, možda ti se svidi..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Može,samo daj changelog

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Dodana je moja verzija. Zajedno sa changelogom.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Super,skinuo obje,probam sutra pa stavim komentar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DamageHigh kaže...

Dodana je moja verzija. Zajedno sa changelogom.

Ne vidim link, di ga postaš ?

I see banned people.
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Imaš na vrhu prvog posta u temi.

EDIT: Btw. lijepo napreduje:

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.5.2010 11:28 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Obadvije verzije su odlične,preporučio bih ih svakom tko voli čist,stabilan,brz CFW bez nepotrebnih gluposti,sa defaultnim fontom i hr jezikom. Svaka čast,odsad je ovo na mom mobu za duže vrijeme,dosta je flashanja,to je to,hvala! Pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Heh..tnx..

Btw. koju onda verziju koristiš?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Tvoju,zadovoljan,preporučam ostalima!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

imam pitanje

ja imam neki drugi pruduct code kojeg niti nema na popisu u navifirmu, dal mogu samo staviti ovaj CFW ili moram promjeniti product code?

I was here. | http://www.bug.hr/forum/topic/44412.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
Zayc_17 kaže...

imam pitanje

ja imam neki drugi pruduct code kojeg niti nema na popisu u navifirmu, dal mogu samo staviti ovaj CFW ili moram promjeniti product code?

SAMO stavi ovaj cfw preko jaf-a!

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
14 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Ko je od vas CudnaPojava na Daily Mobile forumu da mu opalim jedno hvala? ;)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DamageHigh kaže...

Ko je od vas CudnaPojava na Daily Mobile forumu da mu opalim jedno hvala? ;)

ja, nisam.. zasto bi dao hvala' xD

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Sta bi sa homescreen za 5800 kao na N97?

15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
logic kaže...

Sta bi sa homescreen za 5800 kao na N97?

radi se na tome... stavlja se cijeli FW od n97 ana 5800, al ima previse bugova, neradi ona express music tipka ispod kamere za pozive.

a i meni je to malo glupo jer nevidis sliku na pozadini :)

al kome treba puno shortcuta nek stavi - naravno kad bude moguce.

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Zato što je rekao DcR-Nl-u za "moju verziju" (ne baš moju, nego onu samo s hrvatskim) pa je on to stavio na forum (Daily Mobile) pokraj svih DL linkova (vidi sliku)..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Kod tvoje, HR verzije mi ne radi OVI store aplikacija, kad ju pokrenem nis mi se ne dogodi. Nece se pokrenuti. To si ti stavio aplikaciju u CFW, ne? Hm, ima jos netko problema s tim? I ne znam zake, mozda nije do tebe, nego zbog v6 vjerojatno, nekak mi je sporija od v5...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
Dac kaže...

Kod tvoje, HR verzije mi ne radi OVI store aplikacija, kad ju pokrenem nis mi se ne dogodi. Nece se pokrenuti. To si ti stavio aplikaciju u CFW, ne? Hm, ima jos netko problema s tim? I ne znam zake, mozda nije do tebe, nego zbog v6 vjerojatno, nekak mi je sporija od v5...

i kod mene nije radio, ali je proradio kad sam Ovi store nadogradio sa Nokia Ovi suitom

I was here. | http://www.bug.hr/forum/topic/44412.aspx
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Iz nekog razloga Ovi ne radi niti na jednom CFW-u (barem po mojim saznanjima) - ne radi niti u v6 originalu..

Dodan je download link za ovi store u prvi post!

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Što je drugačije u mojoj verziji:

-naravno, hrvatski jezik

-defaultni font (to dvoje je i u gornjoj verziji)

-isključena vibracija pri zaključavanju i otključavanju uređaja

-maknute aplikacije KillMe i onaj FileBrowser te Nokiin beta image viewer (tko hoće, neka ih stavi, bar je to lagano - a maknuti se ne mogu nakon instala FW-a, tako da sam ih maknuo, ostale smatram da svako ima na svom mobu i da su korisne pa su ostale) (umjesto FileBrowser-a preporučam instalaciju izvrsnog X-Plore-a!)

-promjenjen onaj glupi boot screen (izgledam ljubomorno na iPhone korisnike kada mi se pali mob s tim boot screenom..=) ) u neki S60 (fora zgleda (našo sam i Windows 7 startup i N900 startup, ali nećemo se sad praviti da nešto imamo kad nemamo :P )) i maknut je zvuk pri boot-u (mrzim kad mi mob pišti-svira a ne želim)

-defaultna (i sada jedina) tema je sada justBlack by tehk. Tema je jako lagana, koristi defaultne ikone, brza i predivna..=)

 

Citirao sam te. imam pitanje..

znaci ove podebljano i podcrtano.

kako si maknuo te aplikacije?

i teme kako si izbriso?

samo da mi pojasnis ak mozes :)

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Off topic al da objavim da sam ja, mozda i najvise prozivan kao nokia funboy kupio SE X10i ;)

Al to ne znaci da necu kritikovati apple i dalje ;)

15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
logic kaže...

Off topic al da objavim da sam ja, mozda i najvise prozivan kao nokia funboy kupio SE X10i ;)

Al to ne znaci da necu kritikovati apple i dalje ;)

ljepo, prvi dojmovi :D?

EDIT: sta ces sad sa 5800? :D

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2010 18:31 (DommY).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Dao u racun ;)

 

Prvi utisci? Hmmmmmmmmmm

Pomijesani. Odusevljen ekranom i brzinom. Malo konfuzno u odnosu na nokiju. Recimo sve precice su natrpane u jedan folder pa kad se nakupi konfuzija. Nisam skuzio kako se sloze pa da mi je jedna precica barem na istom mjestu.

Net odlicno radi. Imas browsere koji podrzavaju flash iako android 1.6 ne podrzava. Baterija traje beskonacno dugo cini mi se iako se sporo i puni al se moze puniti na USB pa nije toliki proble. Sad trazim aplikacije za njega ;)

Recimo nema pokazivanje potrosnje GPRS-a mada kad je ukljucen WiFI automatski prelazi na njega. Nema mogucnosti konfigurisanja kao nokia mada mi se cini da i ne treba al vidjecu. Imam ga tek 24 sata.

16 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
logic kaže...

Off topic al da objavim da sam ja, mozda i najvise prozivan kao nokia funboy kupio SE X10i ;)

Al to ne znaci da necu kritikovati apple i dalje ;)

A n900? Iznenađen

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Ma cim ga se docepam. Nisam ja ovo platio koliko vrijedi vec mi je iskocila ponuda koja se ne odbija. Kostao me oko 150 EUR-a bez ikakvih obaveza a i to nisam u kesu platio. Ti bi to odbio? ;)

16 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
logic kaže...

Ma cim ga se docepam. Nisam ja ovo platio koliko vrijedi vec mi je iskocila ponuda koja se ne odbija. Kostao me oko 150 EUR-a bez ikakvih obaveza a i to nisam u kesu platio. Ti bi to odbio? ;)

A onda dobro. Vec si me uplasio. :P

Salim se.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Heheheh

Nista ti ne brini ;)

Mada mi se android cini poprilicno dobar. VIdjecu kad dodje 2.1 ili noviji na ovaj SE.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice