iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 886.474
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav, znam da je vjerojatno kriva tema (ako je, uputite me na pravu).

Dobio sam poziv da li mogu otkljucati iphone, naime ocevom prijatelju je poslat iz austrije sa porukom "ako ga mozes otkljucat, tvoj je za korištenje"... Naravno prvo sam pitao da li je ukraden, al uvjeravaju me da nije (whatever)... I sad me zanima da li ga je moguce otkljucat i kako (flashanje, restoranje na factory settings ili nesto slicno)? 

p.s. ne znam koji iphone, saznat cu tek popodne kad ga dobijem

thanks

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Najvjerovatnije je ukraden i ne mozes ga otkljucati bez zamjene maticne ploce.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jakic007 kaže...

Najvjerovatnije je ukraden i ne mozes ga otkljucati bez zamjene maticne ploce.

 Ok, thanks. A postoji li koja druga opcija, tipa da nije ukraden pa misli na neko drugo "otključavanje"? :)

13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Samo ga je trebalo hard resetati. Sad me zanima jedna druga stvar, naime trazi da ubacim SIM karticu da ga aktiviram. Mogu li koristiti bilo koju karticu da ga aktiviram samo da testiram jel sad sve okej tj hoce li kad ga vratim druga osoba moci ubaciti svoju i koristiti ga ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
msimu666 kaže...

Samo ga je trebalo hard resetati. Sad me zanima jedna druga stvar, naime trazi da ubacim SIM karticu da ga aktiviram. Mogu li koristiti bilo koju karticu da ga aktiviram samo da testiram jel sad sve okej tj hoce li kad ga vratim druga osoba moci ubaciti svoju i koristiti ga ili?

 Ako je aktiviran na sve mreže onda možeš bilo koju, a ako je zaključan na neku mrežu onda samo prihvaća karticu od tog operatera.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ok, thx. Izgleda da prihvaca bilo šta jer sam ubacio bon bon, ALI nakon sto ga spojim na wifi trazi mi da se logiram na icloud da ga aktiviram jer je ovaj iphone povezan sa nekim appleIDom. Moze li se to nekako zaobici?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
msimu666 kaže...

Ok, thx. Izgleda da prihvaca bilo šta jer sam ubacio bon bon, ALI nakon sto ga spojim na wifi trazi mi da se logiram na icloud da ga aktiviram jer je ovaj iphone povezan sa nekim appleIDom. Moze li se to nekako zaobici?

 Ne može, to znaći da je iPhone ukraden, možeš to zaobić jedino ako kupiš drugu matičnu ploču što se nikako ne isplati. O kojem se uopće iPhone-u radi?

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

4s... da, to sam i pretpostavio. Ovaj očev prijatelj mu je rekao da nije ukraden, ali vraga on zna. A ništa mogu mu samo reći da kontaktira prethodnog vlasnika i da ga zamoli da ukloni device sa svog iCloud računa (što naravno ovaj neće jer vjerojatno zna da je ukraden al mi mulja oca)

13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
msimu666 kaže...

4s... da, to sam i pretpostavio. Ovaj očev prijatelj mu je rekao da nije ukraden, ali vraga on zna. A ništa mogu mu samo reći da kontaktira prethodnog vlasnika i da ga zamoli da ukloni device sa svog iCloud računa (što naravno ovaj neće jer vjerojatno zna da je ukraden al mi mulja oca)

 To ti je jedina opcija, kontaktirat prethodnog korisnika i nadat se najboljem.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Imam iPhone 4s 16 gb zaključan tmbile mrežu ,zna li itko kako ga Jailbreakati i otključati na sve mreže .softver je na 8.3 verziji.preferiram preko team vieweer ako je moguće Jailbreak ...
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...
Imam iPhone 4s 16 gb zaključan tmbile mrežu ,zna li itko kako ga Jailbreakati i otključati na sve mreže .softver je na 8.3 verziji.preferiram preko team vieweer ako je moguće Jailbreak ...

 Možeš ga Jailbreak-at, ali ne i otključat.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Znaš li ti Jailbreakati 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...

Znaš li ti Jailbreakati 

 Znam

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
protjeran
offline
iPhone Jailbreak

Kakva je situacija u ios svijetu sa prebacivanjem fileova iphone - komp/mail/ostale aplikacije/Bluetooth/upload preko browsera...

 

Jel se išta promijenilo po tom pitanju?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Jailbreak-ani iPhone-i 4S i iPad 2 su dobili downgrade na 6.1.3 bez SHSH blobova, nize vam je video step-by-step.

 

 

Kompletni tutorial.

 

 

Osobno sam probao na svom iPhone-u 4S (ovaj downgrade je bio razlog zasto sam ga kupio), i malo je rec da sam odusevljen.

sent from my Apple iPhone 4S
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 12:51 (Psych0).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Psych0 kaže...

Jailbreak-ani iPhone-i 4S i iPad 2 su dobili downgrade na 6.1.3 bez SHSH blobova, nize vam je video step-by-step.

...
Osobno sam probao na svom iPhone-u 4S (ovaj downgrade je bio razlog zasto sam ga kupio), i malo je rec da sam odusevljen.

 Slobodno pitam zašto? Brže radi nego sa novijim iOs-om?

10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Osa kaže...
Psych0 kaže...

Jailbreak-ani iPhone-i 4S i iPad 2 su dobili downgrade na 6.1.3 bez SHSH blobova, nize vam je video step-by-step.

...
Osobno sam probao na svom iPhone-u 4S (ovaj downgrade je bio razlog zasto sam ga kupio), i malo je rec da sam odusevljen.

 Slobodno pitam zašto? Brže radi nego sa novijim iOs-om?

 Naravno da slobodno pitas, zato smo tu da razmjenimo iskustva.

Po meni da, puno brze radi nego na najnovijem 8.4.1 (u usporedbi sa maminim 4S-om), razlika se definitivno vidi.

Kod samog paljenja mobitela se sve vidi, multitasking, tipicne animacije koje iOS 6 ima su po mom ukusu, na iOS 7+ su po meni nepotrebno produzene.

Za mobitel ovog godista, iOS 6 je majka.

Ono sta mi bude eventualno falilo iz novijih verzija softvera, mozda nabacim jailbreak i instaliram tu i tamo koji tweak.

Ali uz sve ovo, zasada ni ne razmisljam o jailbreaku.

Eto, ukratko moje iskustvo.

sent from my Apple iPhone 4S
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

Imam iPhone 4 već dvije godine na 6.1.3., daleko najbolji software, ali najveci problem je šta 90% aplikacija više ne možeš instalirati, a ove ostale su izgubile podršku za sve ispod iOSa 7.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
SHELBY_09 kaže...

Imam iPhone 4 već dvije godine na 6.1.3., daleko najbolji software, ali najveci problem je šta 90% aplikacija više ne možeš instalirati, a ove ostale su izgubile podršku za sve ispod iOSa 7.

 Ono sta ja koristim je tu, ostalo me ne zanima. :)

. .
sent from my Apple iPhone 4S
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Psych0 kaže...

 Ono sta ja koristim je tu, ostalo me ne zanima. :)

 Ne kuzim kako si instalirao npr. Instasize, Instagram, PlayTube... sve zahtjevaju min. iOS7.0, a playTube cak 8.0 ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 14:11 (SHELBY_09).
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
SHELBY_09 kaže...
Psych0 kaže...

 Ono sta ja koristim je tu, ostalo me ne zanima. :)

 Ne kuzim kako si instalirao npr. Instasize, Instagram, PlayTube... sve zahtjevaju min. iOS7.0, a playTube cak 8.0 ?

 Instasize i Instagram sa AppStore-a, skinuo je zadnje kompatibilne verzije za moju verziju softvera, a PlayTube putem VShare-a.

sent from my Apple iPhone 4S
16 godina
offline
iPhone Jailbreak

a kak da ja to skemijam a imam ios 7.1.2 i jailbreak. Nudi mi samo updejt na ios 8.4.1?

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

a kak da ja to skemijam a imam ios 7.1.2 i jailbreak. Nudi mi samo updejt na ios 8.4.1?

 Isto kao sto sam ja na 8.4.

Bitno je da je mobitel jailbreak-an, i da mozes instalirati tweak OpenSSH.

Samo prati video, nije bitno koji je iOS gore, samo dok je jailbreak-an.

sent from my Apple iPhone 4S
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

Odlično!!!

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Lord_Marko kaže...

Odlično!!!

 Ajd ako se odlucis za instalaciju, javi kako je proslo, da nisam jedini u klubu preporodenih vlasnika 4S na forumu 😜

sent from my Apple iPhone 4S
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

evo na pola, instalirava se  samo kaj mi kamera, bljeskalica i power dugme ne radi. pal mi na pod i od toga ne radi. sad ga zaista razmisljam popravit 

 

ak ce bit sve ok onda ide i mamin 4s na 6.1.3 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Javi dojmove :))

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

RADIIIII. Ja sam presretan. Ovo vise nije sporo. Ovo je raketa. Bome nis od novog moba. Nosim ovog na servis. Novo dugme i kamera i bit ce on jos dobar dosta dugo 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Evo drago mi je da sam nekom omogucio da osjeti istu srecu i zadovoljstvo kao ja, ja sam procitao taj clanak, i isti cas se bacio u potragu za mobitelom, jer znam kakav potencijal ima na 6.1.3, jednostavno predobro da bi se propustilo.

Sad se bacam u potragu za kaljanim staklima za prednju i straznju stranu, nabavit maskicu i amen!

sent from my Apple iPhone 4S
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak

ja moram svoga odnjet na popravak. bil mi je pal prije mjesec dana i ne radi mi dugme za zakljucavati i zadnja kamera i bljeskalica. neznam kolko ce me to ispast. ali nebitno. sad se isplati porpaviti posto mobitel opet leti 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice