LG G4 - Rasprava

poruka: 2.288
|
čitano: 423.188
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

za 1. neznam a drugo dobis sve

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
4mal kaže...

za 1. neznam a drugo dobis sve

 hvala hvala:D

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
exilestar kaže...

Pozdrav namjeravam kupiti G4 u slobodnoj prodaji tocnije sancta domenica,sad me zanima ako kupim obican model bez koze,zlatni,hocu li dobiti slušalice u pakiranju? A ako kupim kozni hocu li dobiti i slusalice i plasticni cover?

Ja sam kupio u HT-u mettalic gray i dobio slucalice to je sve standard oprema samo se razlikuje je li koza ili plastika.

Uz koznu se kako si i napisao dobiva jos dodatna plasticna maskica. Naravno sve jos provijeri sa SD-om

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 18:49 (INKOGNITO3).
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

lows, mids, highs, bass, sve je kategoriju ispod konkurencije.. i pogledaj xda, nisam jedini sa tim problem, plus ja ti imam sluske od 600kn (akg k518), tako da je sve jasno

 hmmm ne znam nisam primjetio, aj bas kad mi dodu nove sennheiser budem ih stavio na pc i u mobitel te usporediti iako do sad nisam skuzio razliku. Si probo s drugim slusalicama? Te tvoje slusalice ne znam kako koristis na mobu pogotovo LG-u kad trebaju malo jace pojacalo(meni bi to bilo pretiho).

Mozes ti imas sluske i od 100eura meni tako svejedno dosta je bitan taj IMPEDANCE, imam i ja od 200eura, ali imaju dosta velik impedance pa kad ih prikljucim na mobitel pojacam do kraja bude skroz tiho.

Slusam techno, house tipa te muzike i stvarno nisam primjetio nista do sad.

Pjesme koje slusam sve su 320kb/s ili flac.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 17:12 (Iron13).
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Iron13 kaže...
MARKOZD15 kaže...

lows, mids, highs, bass, sve je kategoriju ispod konkurencije.. i pogledaj xda, nisam jedini sa tim problem, plus ja ti imam sluske od 600kn (akg k518), tako da je sve jasno

 hmmm ne znam nisam primjetio, aj bas kad mi dodu nove sennheiser budem ih stavio na pc i u mobitel te usporediti iako do sad nisam skuzio razliku. Si probo s drugim slusalicama? Te tvoje slusalice ne znam kako koristis na mobu pogotovo LG-u kad trebaju malo jace pojacalo(meni bi to bilo pretiho).

Mozes ti imas sluske i od 100eura meni tako svejedno dosta je bitan taj IMPEDANCE, imam i ja od 200eura, ali imaju dosta velik impedance pa kad ih prikljucim na mobitel pojacam do kraja bude skroz tiho.

Slusam techno, house tipa te muzike i stvarno nisam primjetio nista do sad.

 

 Meni je isto ok, al dobro ja sam seljak i slušam cajke ripane s jubita.

16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Malo se igram sa G4 i nemogu se načuditi bateriji (barem u odnosu na samsung S6). Napuno ga u petak. 
Ok, nije puno korišten, ali meni S6 i na standby potroši bateriju za dva dana. Ovaj valjda izbacuje greške.
Mislim, koji su ovo podaci? Baterija još na 69%. Korištena 71sat i 50 min, preostalo vrijeme: 164 sata i 28 minuta ?!

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
overhaul kaže...

Malo se igram sa G4 i nemogu se načuditi bateriji (barem u odnosu na samsung S6). Napuno ga u petak. 
Ok, nije puno korišten, ali meni S6 i na standby potroši bateriju za dva dana. Ovaj valjda izbacuje greške.
Mislim, koji su ovo podaci? Baterija još na 69%. Korištena 71sat i 50 min, preostalo vrijeme: 164 sata i 28 minuta ?!

 Ubaci sim karticu prvo u mobitel...

11 godina
offline
LG G4 - Rasprava

kao sto je vec receno, ubaci SIM karticu pa onda vidi

sve ti je pogaseno osim NFCa, naravno da ce biti dobar stand by time..

meni screen on time ne prelazi 3h30min (ali je zato dobar stand by time zahvaljujuci kojem mogu 2 dana bez punjenja - bez GPSa, NFCa, bluetootha - dakle samo wifi i 3g)

 

ugl, ja sam vec nekoliko dana na V10E i mogu reci da i dalje imam touch probleme - tj tap to awake ne radi ispravno svaki put a tap to unlock da ne pricamo..

sto se tice laga, s vremena na vrijeme zna zatrzati koja animacija 

 

definitivno bi ovaj mobitel bio zvjer sa custom ROMovima - no nazalost njih jos nema na vidiku..

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 10:25 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Tako je nekako i kod mene, ali se mob dosta brzo puni pa nije neki problem, a i mogu uvjek swapat bateriju ako idem negdje di mi nije zgodno na punjač spojit.

 

A vidim da je ekipa pocela unlockat bootloadere, mislim da nas tjedni djele od kvalitetnih romova, a i tip koji slaže cm12/blispop je skupio dovoljno love za g4 tako da će i to kroz mjesec/dva biti dostupno.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Kod mene je baterija dobra uz moje korištenje, definitivno bolja nego na S6, stand by je odličan, SOT je solidan (3,5/4h), s tim da sam ja ultra power user

 

Ali još jednom, kamera je naprosto FANTASTIČNA, jednostavno me svaki dan sve više ostavi bez daha

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

HT upravo se skida v10d :)

Inace Screen on je cca 3.30-4h heavy user ali bez igrica

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 17:23 (INKOGNITO3).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Kod mene je baterija dobra uz moje korištenje, definitivno bolja nego na S6, stand by je odličan, SOT je solidan (3,5/4h), s tim da sam ja ultra power user

 

Ali još jednom, kamera je naprosto FANTASTIČNA, jednostavno me svaki dan sve više ostavi bez daha

Daj mi reci jer govoriš ovo fantastična za auto mod ili manual mod??

 

13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Oboje mislim, većinom slikam u auto modu kad mi je nešto hitno i trebam neki snap, a manual mode nekad koristim kad slikam iz zabave, ugl rezultati su odlični

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G4 - Rasprava
Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Danas mi je stigao g4 mob je fantastican,jedino mjesto na kojem konstantno trza je kada na pocetnom zaslonu prebacim na smart bulletin

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
thebatman kaže...

Super slike !!!
Ako bi mogao malo po noci i pred zalazak i izlazak sunca slikati vise i opisati kako si namjestio ISO itd pogotovo za nocne

10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
INKOGNITO3 kaže...
thebatman kaže...

Super slike !!!
Ako bi mogao malo po noci i pred zalazak i izlazak sunca slikati vise i opisati kako si namjestio ISO itd pogotovo za nocne

 A to ti je lako, dakle f 1.8 je fiksan, tako da se mogu samo shutter speed i iso kombinirati.

 

U večini slučajeva gdje ima svjetla pustim aparat sam na automatici da odredi sve. eventualno forsiram  HDR gdje ima prevelikog kontrasta.

 

Po noći sve ovisi imam li sa sobom stativ nekakav ili mogu li mobitel namjestit da stoji mirno. Ako mogu onda si stavim shutter tipa 8 ili 15 sec. Iso uvjek držim na 50 (što je iso veci, slika ima više šuma). Npr možeš staviti iso 50, shutter 15 sec i tajmer staviti na 3 sec, namjestiš mob na nekakvu klupicu ili nešto i to je to. (tajmer staviš tako da pocme okidat sliku kad je u stanju mirovanja)

 

Kad nemam neki stativ ili ne mogu namjestit mobitel da stoji sam duže vrijeme, e onda stavim shutter na možda 1sec i dižem iso po potrebi.

 

 

15 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Imam problem sa ekranom (kupljen u vipentu kada je izašao). Screen bleeding bijele boje na gornjem rubu.. Jasno izražen na čistim bojama, tipa kada povučem izbornik odozgora (prvotno mislio da je takav dizajn androida).

 

 

Da li je netko imao sličan problem i da li ga je nosio na servis na zamjenu ekrana? Ako je, da li mjenjaju i okvir kod promjene lcda?

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
DarK.xy kaže...

Imam problem sa ekranom (kupljen u vipentu kada je izašao). Screen bleeding bijele boje na gornjem rubu.. Jasno izražen na čistim bojama, tipa kada povučem izbornik odozgora (prvotno mislio da je takav dizajn androida).

 

 

Da li je netko imao sličan problem i da li ga je nosio na servis na zamjenu ekrana? Ako je, da li mjenjaju i okvir kod promjene lcda?

 

 

 Ista stvar i kod mene i kod frenda, mislim da je to tako.

10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Stalno se pise o brzini punjenja Galaxy S6, a meni se G4 od 20% do 100% napuni za 1 sat sto je vrlo brzo. 

Kako je kod vas ostalih? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Pozz kolege...evo postao vlasnik G4, pa ovako iz provjerenih izvora molim najbolju metodu roota.
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
ocean77 kaže...

Stalno se pise o brzini punjenja Galaxy S6, a meni se G4 od 20% do 100% napuni za 1 sat sto je vrlo brzo. 

Kako je kod vas ostalih? 

 Čini mi se da se munjevito puni, ali nešto me zajebaje njegov punjač pa punim na onaj od note4, evo sad sam ga u 19:06 stavio punit sa 19% pa javim koliko je napunio za 30min.

 

EDIT: evo nakon 35 min sa 19% na 64%

Luc989 kaže...
Pozz kolege...evo postao vlasnik G4, pa ovako iz provjerenih izvora molim najbolju metodu roota.

 Ja svojega još nisam rootao, ali sada cu flashati ovaj custom rom, da dobijem root, 60fps i još neke sitnice, javim ako bude uspješno. 

http://forum.xda-developers.com/g4/development/h815-eu-l-p-t-sea-twn-t3176195

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2015 19:42 (thebatman).
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
thebatman kaže...
ocean77 kaže...

Stalno se pise o brzini punjenja Galaxy S6, a meni se G4 od 20% do 100% napuni za 1 sat sto je vrlo brzo. 

Kako je kod vas ostalih? 

 Čini mi se da se munjevito puni, ali nešto me zajebaje njegov punjač pa punim na onaj od note4, evo sad sam ga u 19:06 stavio punit sa 19% pa javim koliko je napunio za 30min.

 

EDIT: evo nakon 35 min sa 19% na 64%

 

 

 

Da, to je brzo...tako je i meni sto se brzine tice i cudno mi je da to ni sam LG nije naveo nigdje kao Samsung, a ne sjecam se da sam i u recenzijama negdje vidjeo da je to netko primjetio.

Za 30 min napuniti oko 50% je odlcno i korisno.

10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Stavio sam ovaj gore custom rom:

 

- baziran na v10e

- kvaliteta videa je podignuta u odnosu na stock

- 60fps FHD video je dostupan

- sve aplikacije su u dual window modu dostupne

- root

- adblock host (nema reklama nigdje jeeeej)

 

Generalno sve brze radi, developer je sve malo tweakao. Baš kao da imam novi mob. Nije placebo efekt jer sam prije 3 dana flashao v10e stock, napravio hard reset kao i sada i vidim razkiku.

 

O bateriji je tesko govorit jer sam tek sinoc flashao, ali evo koristim ga jutros, slikao par slika i videa, surf, whatsap sve preko 3g i baterija je na 87% sa 43min SOT 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Evo za ostale vlasnike LG G4 kupio sam dvije maskice i mogu rec da je ova odlicna, ne zijeva nigdje i na milimetar napravljena (te jeftine sa ebaya znaju ne nasjedat kako spada)... Druga je od spigena neo hybrid i mogu rec da je razocaranje jer je zvucnik prekriven straznjom stranom maskice tj na maskici su samo rupice za zvucnik koje ocito nisu dovoljne i kad je zvucnik na najglasnije pocne vibrirat... sramota za maskicu te cijene i kao neki brend... inace super izgleda mobitel u njoj i sve ostalo je odlicno... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
thebatman kaže...

Stavio sam ovaj gore custom rom:

 

- baziran na v10e

- kvaliteta videa je podignuta u odnosu na stock

- 60fps FHD video je dostupan

- sve aplikacije su u dual window modu dostupne

- root

- adblock host (nema reklama nigdje jeeeej)

 

Generalno sve brze radi, developer je sve malo tweakao. Baš kao da imam novi mob. Nije placebo efekt jer sam prije 3 dana flashao v10e stock, napravio hard reset kao i sada i vidim razkiku.

 

O bateriji je tesko govorit jer sam tek sinoc flashao, ali evo koristim ga jutros, slikao par slika i videa, surf, whatsap sve preko 3g i baterija je na 87% sa 43min SOT 

 Joooj kako si me navukao sad. Dobio sam LG G4 konačno prije 4 dana i rekao sam si da neću flashat ništa neko vrijeme, barem zbog garancije, i sad par sati nakon što sam vidio tvoj post imam taj custom ROM...

Ali da, razlika se osjeti, nadam se da je i baterija malo bolja, ostalo ćemo vidjet nakon dužeg korištenja.

http://myanimelist.net/profile/TheRunner
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
TheRunner kaže...
thebatman kaže...

Stavio sam ovaj gore custom rom:

 

- baziran na v10e

- kvaliteta videa je podignuta u odnosu na stock

- 60fps FHD video je dostupan

- sve aplikacije su u dual window modu dostupne

- root

- adblock host (nema reklama nigdje jeeeej)

 

Generalno sve brze radi, developer je sve malo tweakao. Baš kao da imam novi mob. Nije placebo efekt jer sam prije 3 dana flashao v10e stock, napravio hard reset kao i sada i vidim razkiku.

 

O bateriji je tesko govorit jer sam tek sinoc flashao, ali evo koristim ga jutros, slikao par slika i videa, surf, whatsap sve preko 3g i baterija je na 87% sa 43min SOT 

 Joooj kako si me navukao sad. Dobio sam LG G4 konačno prije 4 dana i rekao sam si da neću flashat ništa neko vrijeme, barem zbog garancije, i sad par sati nakon što sam vidio tvoj post imam taj custom ROM...

Ali da, razlika se osjeti, nadam se da je i baterija malo bolja, ostalo ćemo vidjet nakon dužeg korištenja.

 Uvjek mozes flashat stock, nisam jos unlockao  BL jer nema ništa vrijedno unlockanja.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Jesi išo preko Flash fire-a? Ja sam si otključao BL kako bi si recovery stavio jer je jednostavnije i imam iskustva s tim pa nisam htio komplicirat.

http://myanimelist.net/profile/TheRunner
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 16:25 (TheRunner).
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
TheRunner kaže...

Jesi išo preko Flash fire-a? Ja sam si otključao BL kako bi si recovery stavio jer je jednostavnije i imam iskustva s tim pa nisam htio komplicirat.

 Nisam, skinuo img i preko one metode kad ga prebacis na internu memoriju i u cmd okines komandu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice