Novi mobilni Bug Online - javna beta

poruka: 198
|
čitano: 28.203
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi mobilni Bug Online - javna beta".
13 godina
neaktivan
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Upravo sam primjetio jedan iritantan bug :-/ Dakle, kad na mobitelu (Stock Android 5.0.2. -> Google Chrome) napišem post, pošaljem ga i sa "back" se vratim nazad na temu, post se duplira?!
Napravio sam test, i poruku poslao u 23:30. Nakon 3 sata tj. u 2:21 ponovno otvorio Chrome, napravio "back" i pojavila se duplirana poruka, identičnog sadržaja samo sa vremenom 2:21 ?! Znači, nisam mogao greškom dva puta kliknuti "pošalji". 

 
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Imam dva prijedloga za sad:

- na forumu kad se stisne dodatni meni pa "podforumi" font bi mogo biti malo manji.

- font citata s foruma bi mogo biti mrvicu tamniju.
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Aaaalelujaaaa! Bilo je i vrijeme. Izgleda super. 

 

EDIT: E tak treba izgledati mobilna stranica. Bas prckam malo i jako lijepo uradjeno. Onome kaj to dela sad okrenite janjca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 6:02 (ukay1000).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Svaka cast. Bio sam jedan od najvecih kriticara m.buga al ostaonsam bez rijeci. Slobodno mozete konkurisati za najljepsi m. sajt.
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Pohvale za izgled i opcenito funkcionalnost, ali jedna velika zamjerka na "ucitaj vise" na popisu aktivnih tema jer kad napokon ucitam primjerice trecu "stranu" i otvorim neku temu, pa se posli vratim natrag na popis u zelji da nastavim dalje na cetvrtu stranu to ne ide vec kao budala opet iznova "ucitaj vise" "ucitaj vise" i tako mali milijun puta...
Puno bolje bi bilo da, bas kao sto tema ima svoje numerirane strane, i glavna stranica ima numeraciju pa ako sam u pregledavanju dosa do trece strane, kliknem na temu i vratim se nazad opet dodjem na trecu stranu, a ne sve ispocetka... to je iritantno i na staroj verziji bolje rijeseno...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Luciano kaže...

Upravo sam primjetio jedan iritantan bug :-/ Dakle, kad na mobitelu (Stock Android 5.0.2. -> Google Chrome) napišem post, pošaljem ga i sa "back" se vratim nazad na temu, post se duplira?!
Napravio sam test, i poruku poslao u 23:30. Nakon 3 sata tj. u 2:21 ponovno otvorio Chrome, napravio "back" i pojavila se duplirana poruka, identičnog sadržaja samo sa vremenom 2:21 ?! Znači, nisam mogao greškom dva puta kliknuti "pošalji". 

 Hvala ti. Ajde provjeri sad, trebalo bi bit ok. Ne moraš čekat tri sata :-)

Domagoj
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
peace_of_cake kaže...

vidim da je stara mobilna verzija jos uvijek u pogonu na adresi https://m.bug.hr

To realno nikad nije bila supportana adresa, vidiš da i certifikat fali, no eto, zatvorio sam i to sad. Hvala ti!

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 6:40 (Domagoj).
15 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Edge kaže...
Imam dva prijedloga za sad:

- na forumu kad se stisne dodatni meni pa "podforumi" font bi mogo biti malo manji.

- font citata s foruma bi mogo biti mrvicu tamniju.

 Sa drugim prijedlogom se u potpunosti slazem a sa prvim donekle.

 

Na Edgeu na lumiji 1520 taj font izgleda ok al bi se font  hardwer, news i ostali mogli malo vise istaknuti. 

14 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
malina22 kaže...
Edge kaže...
Imam dva prijedloga za sad:

- na forumu kad se stisne dodatni meni pa "podforumi" font bi mogo biti malo manji.

- font citata s foruma bi mogo biti mrvicu tamniju.

 Sa drugim prijedlogom se u potpunosti slazem a sa prvim donekle.

 

Na Edgeu na lumiji 1520 taj font izgleda ok al bi se font  hardwer, news i ostali mogli malo vise istaknuti. 

 Ni na desktop forumu nije to toliko istaknuto, možda staviti drugu boju (svijetlo plava?).

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Nadam se da ce sad i destkop verzija dozivjeti ovakav revamp...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Widget za android Bugdroid ne sljaka vise.

 
Da li je jos nekom tako?

U aplikaciji se vijesti vide ok.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 9:47 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
napokon ovo se ceka vec neko vrijeme,samo me zanima hoce li ovo biti preneseno u mobilnu aplikaciju koju najvise i koristim ili cemo se jos muciti s ovim sto sad imamo :(
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Nije valjda da je Pavlešić "ulovio" vremena da vam napravi novu mobilnu stranicu? :D

Sviđa mi se napredak, ali da ima još nekih mušica koje su kolege spomenuli. Nabacim i ja koji savjet ako naletim na nešto iako ne koristim mobilu stranicu baš :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
@djigibao to je neslužbeni app, s kojim nemamo nikakve veze i nije tema za ovu raspravu.
...
16 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Super izgleda, bravo!
težiti pozitivi, opraštati i vjerovati u bolje sutra
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Miro kaže...
@djigibao to je neslužbeni app, s kojim nemamo nikakve veze i nije tema za ovu raspravu.

 Znam i slazem se ali sam mislio da bi mozda tvorci ove app mogli malo pogledat pa prepravit...isprike  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
neaktivan
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Primio na znanje da postoji mobilna verzija na kojoj ne mogu editirat, formatirat tekst, postavljati slike . Kako da mi se više ne pokazuje na desktop verziji ikona mobitela dolje desno jer smeta kad želim klinut 'nova poruka' 

There is no job like cron job!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Odlicno.

Ovo trebate napraviti i s desktop verzijom. :)

 
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Nakon malo koristenja nervira me sto je tipka za izbornik s desne strane a izbornik iskoci s ljeve, moram bezveze naprezat palac :P. Za one koji ne zele podsjetnik za mobile verziju na androidu, upisite about:debug u url bar, otvorite postavke, uklanjanje pogresaka UAstring, odaberite desktop.
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
aaaa...sjajno! novi m.bug.hr je brz, lijep, ucinkovit! bravo, bravo!
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

S4, Opera mini, Firefox beta

 

Web

- prevelike slike i naslovi, previše skrolanja

- horizontalno skrolanje ne radi u Operi

 

Forum

- bijela pozadina troši bateriju i ekran na Amoled ekranima

- ne vide se slike (palčevi i sl.) U Operi, u Firefoxu se vide

- nisam uspio poslati odgovor ni kroz Operu, ni kroz Firefox

- popis stranica je samo na dnu, potreban je i na vrhu

 

Stara verzija je bila presiromašna, ali čini mi se da se sada otišlo u drugu krajnost i da su stranice 'preteške'. To u kombinaciji s neupotrebljivim radom u Operi (koja štedi kompresijom) znači znatno veću potrošnju prometa.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 23:08 (Visak).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Jedan bug report...kad procitam temu na mobilnom, ostane neprocitana ne desktopu...obrnuto valja :)

 

 

Mozda je samo do mene ali ne bih rekao...probano i incognito

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
hrvooje kaže...
Kažeš da tu/td neće biti na mobilnom, a ja gledam u njih.

 Odnosilo se na zahtjev prikaza imena onih koji su kliknuli na tu/td, a ne prikaz samih ikona.

...
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
@Mitch Jučer to ja prijavio.

Dok sam na mobilnom forumu, na računalu mi se pojavljuje da sam Offline. Isto se događalo i na staroj verziji stranice. Je li ovo feature ili bug? Malo sam zbunjen. :D
11 godina
neaktivan
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Slanje privatnih poruka ne radi.

 

Edit:

 

Android 4.2.2, Chrome 44.0.2403.133, klikanje na Send je izbacivalo gomilu narandžasto teksta (jučer), danas poruka prolazi, ali ako odgovorite na jednu poruku i ponovo pritisnete odgovori prozor za odgovaranje će se paliti i gasiti. 

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 2:11 (Onjegin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Meni je nesto zbugano sa prijavom.

Kada kliknem prijava zablesa skroz, iskoci onaj obrazac za prijavu i odmah nestane.

 

XIAOMI redmi 1s

MIUI 7

Mozilla

 

Defaultni MIUI browser radi bez problema, kao i desktop verzija na Mozilli

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Osobno mi smeta sto nema mogucnosti editiranja posta posto se dogodi da napises nesto krivo i sl. te onda radim dupli post, a to je nesto sto uistinu izbjegavam.

 

Kazete da ne postoji sluzbena app? Ok, istina....no ono sto j3 ekipa napravila s BugDroid-om mi je samo olaksalo pregled vijesti, citanje i sl. te u iscekivanju sluzbene aplikacije nadam se da ce BugDroid ekipa poraditi na novoj verziji.

 

Kazete da tu aplikaciju ne zelite komentirati i sve to stoji, ali da nema te aplikacije izgubili bi poprilican broj citatelja preko "manjih dijagonala" (posto znam koliko je ljudi svakodnevno koristi).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Na iOS Safari plavi header na vrhu se sakrije kod scrolla sto je dobro ali kada se zascrolla da se prikaze onda zna zablinkati. Ista stvar se dogodi kada se otvori prozor za novu poruku i otvorim tipkovnicu.
Nije strasno ali nije ni bas "eye candy" :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Ja kad otvorim bug forum, stoje mi "najnovije" teme, tipa 10 ujutro danas kad sam gledao i moram prstom prema gore kliziti dok on refresha novije teme...

Inace dizajn 10/10!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Zašto svaka internetska stranica nema isti ovakav lijep dizajn, stvarno su lijepe boje i brzo je.
All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice