Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje

poruka: 45
|
čitano: 6.534
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje".
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
esko kaže...

 Stvarno mislis da Nintendo nije za iste pare mogao napraviti konzolu koja ce parirati konkurenciji? Ne budi naivan. Htjeli su da ponude publici nesto novo i totalno su uspjeli. Jako cijenim njihovu hrabrost. Treba zasluzit kod publike i uspjet prodavati konzolu kao vruce kifle a imati samo jednu igru. Mislim da je ovo koncept buducnosti.

 Definitvno, i ja smatram da je značajan pad inteligencije ljudi budućnost. Vruće kifle? PS4 se prodavao pet puta brže...

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
JozoBozo121 kaže...
esko kaže...

 Stvarno mislis da Nintendo nije za iste pare mogao napraviti konzolu koja ce parirati konkurenciji? Ne budi naivan. Htjeli su da ponude publici nesto novo i totalno su uspjeli. Jako cijenim njihovu hrabrost. Treba zasluzit kod publike i uspjet prodavati konzolu kao vruce kifle a imati samo jednu igru. Mislim da je ovo koncept buducnosti.

 Definitvno, i ja smatram da je značajan pad inteligencije ljudi budućnost. Vruće kifle? PS4 se prodavao pet puta brže...

 Heh, nadam se da ne vidis sebe u toj buducnosti. Djecko, nemoj da si ljubomoran, ipak ces morat sacekat ps6-7 pa da ga mozes ponijet svugdje sa sobom :)

13 godina
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
Sva sreća pa nemamo tablete i smartphone koje nosimo svagdje sa sobom a imaju iste ili bolje perfomanse.

robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
robimarko kaže...
Sva sreća pa nemamo tablete i smartphone koje nosimo svagdje sa sobom a imaju iste ili bolje perfomanse.

 Bas, dobro je znat da necije gamerske prohtjeve ispunjava Doodle Jump 😂

16 godina
neaktivan
offline
Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje

Pa zelda izgleda isto i na Wii U kao na switchu :)

 

Eno CEMU pichi zeldu, doduse jos uvijek bez zvuka, ali i to ce se ispeglati za par sedmica.

 

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
zeleni kaže...

Pa zelda izgleda isto i na Wii U kao na switchu :)

 

Eno CEMU pichi zeldu, doduse jos uvijek bez zvuka, ali i to ce se ispeglati za par sedmica.

 

Hahaha, oce oce, pitat cu te za par sedmica. Bez zvuka i sa 1273 druga problema i sve to u 10fps na 4790K...

15 godina
neaktivan
offline
Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje

Činjenica je da novu igu može uopće emulirat nekakav emulator je velika stvar ... bez obzira šta se emulira wii u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
lizard_ago kaže...

Činjenica je da novu igu može uopće emulirat nekakav emulator je velika stvar ... bez obzira šta se emulira wii u.

Ne moze se rec da ju emulira jer to je 1% od potrebnog posla za dobit funkcionalnu igru. 

 

15 godina
neaktivan
offline
Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje

Slažem se da za igranje igre potrebno je cjelovito iskustvo ... no isto moraš se složit da je impresivno vidit da nešto uopće radi, 7 dana nakon što je igra uopće izašla na wii u konzoli (bez obzira na problem s zvukom). Definitivno takvu igru nebig igrao na emulatru ... jer sreća moja da već imam wii u :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
esko kaže...

 Heh, nadam se da ne vidis sebe u toj buducnosti. Djecko, nemoj da si ljubomoran, ipak ces morat sacekat ps6-7 pa da ga mozes ponijet svugdje sa sobom :)

 Fala lepa, ali meni ne treba ps6-7 koji se nosa svuda. Meni je gaming kad se zavalim u fotelji pred nekim lijepim TV-om od barem 100cm dijagonale i surround sustavom. Kako da igram nešto dok se vozim u tramvaju, autobusu ili vlaku kad netko stalno ide simo-tamo, ljudi viču, pričaju na telefon, itd. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje

Sviđa mi se ideja switcha, ali Nintendo bi treba razmisliti o portanju svojih naslova na PC i ostale platforme. Mislim da bi na mobilnoj platformi i PC-u lijepo zaradili da izdaju sve svoje prošle naslove i tim eliminiraju emulatore. Ali, to su samo moji snovi, going back to emulator :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2017 9:18 (zbuzanic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
Ali nintendo vise ide na rizik(wii/wiiu/switch) zato i jesu inovativniji.razlika izmedu ps4 i ps3 je samo snaga,igrat cu isto sve kao i na ps3 samo bolja grafika,neki to ne kupuju.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
Zlaco kaže...
Ali nintendo vise ide na rizik(wii/wiiu/switch) zato i jesu inovativniji.razlika izmedu ps4 i ps3 je samo snaga,igrat cu isto sve kao i na ps3 samo bolja grafika,neki to ne kupuju.

 Ali Sony vise ide na rizik (PSP, PS Vita, PS VR) zato i jesu inovativniji. Razlika između Gameboya i Switcha je samo snaga, igrat ću isto sve kao i na Gameboyu samo bolja grafika, neki to ne kupuju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2017 17:34 (JozoBozo121).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
ansha kaže...
zeleni kaže...

Pa zelda izgleda isto i na Wii U kao na switchu :)

 

Eno CEMU pichi zeldu, doduse jos uvijek bez zvuka, ali i to ce se ispeglati za par sedmica.

 

Hahaha, oce oce, pitat cu te za par sedmica. Bez zvuka i sa 1273 druga problema i sve to u 10fps na 4790K...

 

4 sedmice poslje 

 

https://www.reddit.com/r/cemu/comments/62wu38/botw_megathread_2_174_edition/ :)

 

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ni Nintendo Switch ne voli bežične uređaje
JozoBozo121 kaže...
Zlaco kaže...
Ali nintendo vise ide na rizik(wii/wiiu/switch) zato i jesu inovativniji.razlika izmedu ps4 i ps3 je samo snaga,igrat cu isto sve kao i na ps3 samo bolja grafika,neki to ne kupuju.

 Ali Sony vise ide na rizik (PSP, PS Vita, PS VR) zato i jesu inovativniji. Razlika između Gameboya i Switcha je samo snaga, igrat ću isto sve kao i na Gameboyu samo bolja grafika, neki to ne kupuju.

 hahahaha usporedba gameboya i switcha lol

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice