Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 58.503
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Pitanje za moderatora;

 

Zasto se vide postovi od clana samo unazad 6 mjeseci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ajar kaže...

 

* p.s. još uvijek ne znam kako citirati nekoliko različitih postova unutar svojeg 

 Da li zezaš ili stvarno? 

 

Ajd za svaki slučaj - Na svaki post koji želiš citirati klikni višestruko citiraj i na kraju stranice dole desno će ti se pojaviti nova opcija višestruko citiraj koju također klikneš i u tvom postu će ti se pojaviti višestruki citati postova. 

 

@drahic - Ako se ne varam objasnili su zbog tehničkih razloga, gušenje servera, zauzeće HDD prostora ili što već. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 8:50 (boxer).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
vrinho kaže...
Ivan M. kaže...
vrinho kaže...

 Do browsera je, u IE mi sve prikazuje a u Firefoxu samo prvi red. Ako itko nađe rješenje za Firefox neka ga napiše ovdje.

Problem je u CSS-u. Ako se isključi white-space: nowrap; na .userlist a, onda bude dobro.

 Radi ali neće sejvati, čim ugasim css odmah se vrati na staro. Što napraviti da FF zapamti postavke?

Skini Stylish addon za firefox i za domenu bug.hr dodaj sljedeći CSS:

 

@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("bug.hr"){
}

.forum .f_postovi2 .post .porukaBox .userlist a {
  white-space: normal;
}

 

BTW, ona premium zastavica je bezveze, bila je bolja ona buba...

 

P.S. Multiquote između stranica bi bio jako zgodan...

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 8:51 (Sum_of_all_fears).
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Jep slazen se sa kolegama da oni koji su pretplatnici bug-a ili ce postat imaju vise radi novih mogucnosti istog

Da im se da privilegije ,ja mislim da bi bilo fer da svi koji su dulje od 3 god.recimo barem dobe pola moguch. Od pretplatnika sto bi bilo fer...

 

A evo i pool , ako skupim 100 koji su za , uvezite moj zahtjev ,hvala 

6 slazem se
4 ne slazem se
32 briga me za status
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 9:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Stjepanj kaže...
sisko93 kaže...

- ukoliko netko prekrši pravila foruma i dobije crni mogu se obrisati svi njegovi TU/TD/HVALA, a to rade moderatori, ukoliko imaju za to povod (prijavu ili osobno saznanje da je netko sustavno trolao zloupotrijebivši ovaj sustav za iskazivanje mišljenja)

Kako ovo točno funkcionira?

I u ovoj je temi već obrisan navedeni multi acc TD troler ali svi njegovi TD-i su i dalje tu?

Nije valjda da primate za svaku poruku zahtjev za brisanje TD-a?

Nije li bolje da se to riješi automatski?

 bude s vremenom, bez brige! moderator je to vec najavio u drugoj temi! dakle svi td od "multy td trollova" ce biti obrisani!

 a što je sa bolesnicima koji pucaju td onima na koje su se zakačili, npr. osobno imam bolesnika koji je puknuo td na 90 posto mojih postova...

jel se takve može prijaviti i sankcionirati

16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Takvima treba ip zblokirat. , sad se vidi tko je ko iza maski ! 

Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
4mal kaže...

Takvima treba ip zblokirat. , sad se vidi tko je ko iza maski ! 

 Resetiraš router i eto ti nove IP...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ne moraju ni biti bolesnici. Vecina s kojima se zakacis ce ti stiskat td no matter what. Tako drustveni odnosi na balkanu funkcioniraju. Ti meni - ja tebi 3 put i decu.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Sum_of_all_fears kaže...
4mal kaže...

Takvima treba ip zblokirat. , sad se vidi tko je ko iza maski ! 

 Resetiraš router i eto ti nove IP...

 jel to sljaka ako ga iskljucim na prekidaču ili moram stisnuti reset gumb čačkalicom

Znam da je glupo pitanje no želim biti siguran.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Isključi/uključi na prekidač, taj gumb na kojem piše "Reset" ti služi vraćanju routera na tvorničke postavke.

My name is Legion... For we are many!
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

nemora bit chacka moze i igla hehe 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 9:38 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Na prekidaču, ili ga iskopčaš pa ukopčaš u struju. Nemoraš ništa resetirati.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Ljudi, a za što ste vi mislili da služi ovaj gumb?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

clear formating 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

auuu sad kad krenu premium fanboyi sa temama....

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

i falme war na svakom cosku 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
boxer kaže...
Ajd za svaki slučaj - Na svaki post koji želiš citirati klikni višestruko citiraj i na kraju stranice dole desno će ti se pojaviti nova opcija višestruko citiraj koju također klikneš i u tvom postu će ti se pojaviti višestruki citati postova. 

 

@drahic - Ako se ne varam objasnili su zbog tehničkih razloga, gušenje servera, zauzeće HDD prostora ili što već. 

 Ovo se dogodi kad pokušam obrisati višak citata. Svejedno dal s Del ili Backspace...

Kak je situacija kod vas?

Prije mi je sve bilo u redu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 9:50 (CyberDemonVZ).
16 godina
moderator
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Koliko god se trudio sagledati stvari iz svih kutova, nikako ne mogu shvatiti ovu "zašto moram biti pretplatnik da bih imao premium status/zastavicu" spiku i popratni bijes. Jednostavno ne mogu. Jednogodišnja pretplata na Bug košta 267 kuna, što znači da jedan broj košta 24,27 kuna. Dvogodišnja pretplata je 449 kuna - 20,41 kuna po broju. Za tih 20 kuna mjesečno dobiva se:

 

  • Najbolji informatički časopis u Hrvatskoj i regiji, a bit ću dovoljno samouvjeren da kažem i jedan od najboljih IT časopisa u Europi. U papirnatom izdanju stiže na kućnu adresu, prije izlaska na kioske
  • Pristup kompletnoj digitalnoj arhivi Buga, što znači da se svi stari brojevi mogu listati u browseru, u fullscreenu, u punoj kvaliteti, bez ikakvih ograničenja i začkoljica
  • Najmanje sat i pol videa vlastite produkcije i gomila drugog sadržaja na DVD-u
  • Prioritet u pozivnicama za SVE događaje u našoj organizaciji (a u 2014. godini ih je bilo preko 10), uključujući Bug Future Show, najveći IT događaj u ovim krajevima
  • Mogućnost postavljanja malih oglasa bez potrebe za čekanjem autorizacije
  • Premium status na forumu

 

Znam u kakvim vremenima živimo i znam da se nema para. No jako me rastužuje kad pročitam komentar poput prvog u ovom threadu, gdje nas čovjek prozove zbog toga što, pazi sad, onima koji su nam odlučili povjeriti svojih 20 kuna mjesečno dajemo neku dodatnu funkciju.

 

Čitava redakcija je presretna što ovdje ima mnogo kvalitetnih forumaša. Bez njihovog doprinosa forum ne bi bio ovoliko popularan i zanimljiv. Miro prvi X puta na uredničkim kolegijima skrene s teme i zastrani u priču o nečijem odličnom postu ili nekom zabavnom threadu - hoću reći da svi skupa zbilja marimo. Morate, međutim, biti barem malo svjesni činjenice da ovaj forum, Bug Online, Bug TV i časopis Bug ne mogu postojati bez neke zarade, koja mora biti barem takva da se mogu pokriti troškovi servera, programera, dizajnera, tiskare i dvadesetak ljudi koji 12 mjeseci u godini rade na tome da bi sve ovo moglo postojati. Da mi šmokljani imamo ovakvu kvalitetnu platformu za razgovor, zezanje, svađanje - ukratko, druženje.

 

Sa svim tim na umu, zar smo zbilja gamad zbog toga što želimo malo dodatno potaknuti ljude da nam postanu pretplatnici?

Selling doors, door to door.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 9:56 (Davor).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Sum_of_all_fears kaže...

Isključi/uključi na prekidač, taj gumb na kojem piše "Reset" ti služi vraćanju routera na tvorničke postavke.

 a zašto proizvođači kažu da se reset gumb treba držati od 5-10 sekundi.jel to ko neki jumper što čisti cmos(mislim da routeri više nemaju cmos) ili za nvram eeprom.

To me oduvijek zanimalo a nigdje ne piše.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo se dogodi kad pokušam obrisati višak citata. Svejedno dal s Del ili Backspace...

Kak je situacija kod vas?

Prije mi je sve bilo u redu.

 Aha ok, ne smijem označiti početak ovog što ostavljam... :)

Ovak ostane jedan red prazan, al bar nije crno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
online
Nadogradnja BugOnline Foruma

kad kliknem da procitam neku temu sa ovog spiska sa desne strane, sto me ne baci na zadnje procitano nego me baca na prvu stranicu te teme? mogli ste bar to napraviti...

 

 

-BiH-slackspace
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo se dogodi kad pokušam obrisati višak citata. Svejedno dal s Del ili Backspace...

Kak je situacija kod vas?

Prije mi je sve bilo u redu.

Vidiš da se može...

 

Prvo, selektiraj višak, kao ja u ovom primjeru...

Select viška txta.... Select viška txta....
Jedan backspace i obrisano...
Ostavi kursor tamo (unutar ovog crvenog). Još jedan backspace i riješeno...
Problem riješen.

My name is Legion... For we are many!
12 godina
protjeran
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Dešava li se i Vama ostalima da za isti post možete lupiti i TU i TD. ?

 

Evo na post iznad moga sam lupio i slažem se i ne slažem se samo kao primjer.

 

Hm, ipak ne. Kad kliknem vidjeti tko je dao TU isključi ce TD i obratno.

 

 

EDIT; ZAŠTO nise uveli opciju da se edit posta može napraviti unutar 10 minuta bar, a ne da se odmah nakon pojedine promjene u postu mora vidjeti da je Poruka uređivana....bla.bla

★OMG! 了不起 NISPE !
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 10:05 (Budokai).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Budokai kaže...

Dešava li se i Vama ostalima da za isti post možete lupiti i TU i TD. ?

 

Evo na post iznad moga sam lupio i slažem se i ne slažem se samo kao primjer.

 

Hm, ipak ne. Kad kliknem vidjeti tko je dao TU isključi ce TD i obratno.

 da normalno je

Izgleda dok je pavlesic kuckao ko mad monkey da je neke stvari previdio.

Edit:jucer je bilo tako danas vise ne.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 10:03 (Ikarus01).
9 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Sretan sam jer ste vratili td/tu prikaz. Predlazem da uvedete da clanovi foruma moraju imati na profilu koliko imaju godina. Meni je presmjesno kad ima toliko butthurt ljudi koji placu na td. Tipa ovdje u temi je netko rekao pripremite se na hrpu pp-ova o td. Nikad mi nije bilo jasno zasto ima toliko td na postove u antivirusnoj temi sad kad cu moci vidjeti tko to daje bit ce mi jasnije.  

 
5 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Marko :D kaže...

Ljudi, a za što ste vi mislili da služi ovaj gumb?

 Aksijalni moment inercije?

15 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Meni je cijela nadogradnja cool, skupa sa tim premium statusom... Sve će to sjesti na svoje mjesto kroz neko vrijeme

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Hrpa td trollera(99,9% njih je trajno uklonjeno), no najvise me iznenadila cinjenica da neki stariji forumasi djele td na svaki post di se ne spominje njegov tabor bio netko u pravu ili ne...jadno! Prava slika fanoljubaca se tek sad vidi! Inace veliki Tu" za promjene! Forum je postao jos bolji!Lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Stjepanj kaže...
Hrpa td trollera(99,9% njih je trajno uklonjeno), no najvise me iznenadila cinjenica da neki stariji forumasi djele td na svaki post di se ne spominje njegov tabor bio netko u pravu ili ne...jadno! Prava slika fanoljubaca se tek sad vidi! Inace veliki Tu" za promjene! Forum je postao jos bolji!Lp

 Spali smo na to da svak svakom zeli mrznju...

CoolerMaster Support
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Kolacic kaže...

Predlazem da uvedete da clanovi foruma moraju imati na profilu koliko imaju godina.

Zbilja? Jel ti sebe čuješ? Šta svi da predoče osobnu iskaznicu?

Tko ti brani da staviš da si 1970 godište iako si 1999?

 

To se nemože kontrolirat...

 

A i zaboli me za ovaj premium status, tu sam od početka i već sam znam koji korisnik vrijedi za diskusiju, a koji ne...

A i po novima se vidi kada je netko normalan za diskusiju a kada je poput ovog, bahati klinjo koji je najprgaviji na ovom forumu i uvijek vrijeđa i glumi...

A premium status kod takvih dolazi do problema; npr, otvori temu za neku igru, krene diskusija i on je npr "vlasnik" Assassins Creed: Unity teme; pa to bi bio živi užas od teme; radi svoje bahatosti i arogancije brisao bi postove od 90% normalnih korisnika te bi bilo potrebe otvoriti novu temu.

Jer kada pogledaš 90% postova u toj temi su mu obično vrijeđanje, a još ih je toliko i pobrisano

E to je primjer problema moderiranja premium članova! Primjer takvog, a pretplatnika šta uopće nije nemoguće! I sada ti vidi našta bi ta tema ličila!

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 10:28 (doktor1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice