Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

poruka: 111
|
čitano: 10.846
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?".
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Oldy kaže...

Otkud vam uopće pada na pamet u mobitelima uspoređivati apple i motorolu, pa apple nema mobitela prije 2007. jel?

 

novokomponovani su oni, polako....

 

zadnji od svih su upali u to i sada bi oni nešto određivali {#}

Nije mi jasno kako oni sa najkraćim iskustvom rade najbolje mobitele :O

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Tebi možda meni ne :)

 

bug caruje, um klade valja
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
konacno se i sud opametio. neka sada jabucari malo placu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Eeeee Crapple, tko drugome jamu kopa, sam u nju pada. A padat ćete i dalje, jer kako mi se čini dno jame propada dublje.

\m/ Rest In Pieces Dismember (1988 - 2011), I'm the trendkiller!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 18:46 (D.N.R.).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Ajde još malo pa 100 komentara na ovu temu. Točno kako samo procijenio kad sam vidio naslov!!!

15 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Vidim da mi neki ovdje blate Motorolu.

Kad ljudima pokažem podvodne snimke koje sam napravio ovog ljeta sa svojom Defy na otoku Silbi samo im padne brada uz text "Nisam znao..." i tužno gledaju u svog ljubimca ma koje on marke bio :)

A to što neki ne znaju ne sprečava ih da pišu nebuloze.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
limitedition kaže...

Vidim da mi neki ovdje blate Motorolu.

Kad ljudima pokažem podvodne snimke koje sam napravio ovog ljeta sa svojom Defy na otoku Silbi samo im padne brada uz text "Nisam znao..." i tužno gledaju u svog ljubimca ma koje on marke bio :)

A to što neki ne znaju ne sprečava ih da pišu nebuloze.

Kad ti ja pokažem infinite blade 2 na svom iphonu.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Da se sad ne otvara nova tema, ovo se nadovezuje na razno tužakanje i ovaj put je Apple izgubil protiv Motorole malo žešce izgleda.{#}{#}

 

http://gizmodo.com/5866646/motorola-wins-europe+wide-sales-ban-against-ios-devices

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
ti si ocito klinac kad igras igrice, nasi dragi fandroidi su sve od reda uspjesni biznismeni i ne trate zivot na nekakve igrice :P
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...
Daj me pitaj sad kolko sam ljudi vidio sa motorolom u zadnjih 2-3 godine. *pravim se da si me pitao da ne dužimo*

Dvoje.

Ako Droid 4 dođe kod nas kako kažu da bi mogao, prvi ga kupujem. Već bih imao Droid 3 da ga Motorola prodaje ovdje.

12 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Nikome nije palo na pamet svercati neke stvari u njemacku? hebem vam poduzetnicki duh! Udjes sa 100-200 komada u EU (u madjarsku jer austrijanci i slovenci zahebaju na granici) i pravac Vrankfurt. 100 ojra po komadu zagarantirano za blagdane. Zanimljiv tajming ove presude, nisu mogli u nezgodnije vrijeme za jabuku.

 
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
BlueMax kaže...

Nikome nije palo na pamet svercati neke stvari u njemacku? hebem vam poduzetnicki duh! Udjes sa 100-200 komada u EU (u madjarsku jer austrijanci i slovenci zahebaju na granici) i pravac Vrankfurt. 100 ojra po komadu zagarantirano za blagdane. Zanimljiv tajming ove presude, nisu mogli u nezgodnije vrijeme za jabuku.

Joj ma to je uzaludno tužakanje, baš će u jednoj zemlji poput Njemačke(ajde da je neka mala državica u africi, ali njemačka) to proć, pa neće se ni skužit pad prodaje, ako im i prođe spor, a neće 90% sam siguran.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
BlueMax kaže...

Nikome nije palo na pamet svercati neke stvari u njemacku? hebem vam poduzetnicki duh! Udjes sa 100-200 komada u EU (u madjarsku jer austrijanci i slovenci zahebaju na granici) i pravac Vrankfurt. 100 ojra po komadu zagarantirano za blagdane. Zanimljiv tajming ove presude, nisu mogli u nezgodnije vrijeme za jabuku.

Je, al prvo treba doc do zabrane prodaje, sta vrlo vjerovatno nece, nagodit ce se i svrsila prica.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
ansha kaže...

Je, al prvo treba doc do zabrane prodaje, sta vrlo vjerovatno nece, nagodit ce se i svrsila prica.

A mozda sve i nije pokrenuto da bi doslo do nagodbe, Apple se zadnjih godina zamjerio velikom broju proizvođača mobitela svojim igricama s patentima.

16 godina
neaktivan
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Kak je fora gledat Android Fanboyse kako se svadjaju sa klincom, ahahaha,objasnjava puno.

Rekla kazala, ako zabrane prodaju onda ce to bit vrijedno rasprave, ovako mos komotno 20 tema dnevno o sukobu "patenata" tipkat.

No nemaju svi slucajevi jabuku i ne privlace malog zelenog robota :)

 

 

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
proćerani kaže...
limitedition kaže...

Vidim da mi neki ovdje blate Motorolu.

Kad ljudima pokažem podvodne snimke koje sam napravio ovog ljeta sa svojom Defy na otoku Silbi samo im padne brada uz text "Nisam znao..." i tužno gledaju u svog ljubimca ma koje on marke bio :)

A to što neki ne znaju ne sprečava ih da pišu nebuloze.

Kad ti ja pokažem infinite blade 2 na svom iphonu.

Što ćeš ti pokazat? Pa ne znaš ni kako se piše.

15 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Kaj samo 4 stranice komentara? Poboljšajmo statistiku: iPad rules! Android rules! Motorola rules!...Mobiteli rules!....Sposobnost govora rules!

...

Ukidanje patenata u IT industriji rules!

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

ukidanje ili barem racionaliziranje patentnog sustava..

 

svakako sam mišljenja da appleu treba malo dati po njonji..

očito su prije cca 5 godina bili toliko jadni da nisu imali niti resurse niti potrebnu tehnologiju da izbace svoj telefon.

eto igrom slučaja i jobsovom genijalnošću (ne mogu vjerovati da sam ovo napisao) jatele je napravilo masivan uspijeh i gomilu para appleu.

 

mislim da je vrijeme da sve to dođe na naplatu, tim više što je apple nakon što je pokrao tehnologije od valjda svih proizvođača po malo, a nakon toga uzvratio nebuloznim tužbicama.

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Dkc kaže...
proćerani kaže...
limitedition kaže...

Vidim da mi neki ovdje blate Motorolu.

Kad ljudima pokažem podvodne snimke koje sam napravio ovog ljeta sa svojom Defy na otoku Silbi samo im padne brada uz text "Nisam znao..." i tužno gledaju u svog ljubimca ma koje on marke bio :)

A to što neki ne znaju ne sprečava ih da pišu nebuloze.

Kad ti ja pokažem infinite blade 2 na svom iphonu.

Što ćeš ti pokazat? Pa ne znaš ni kako se piše.

Sad mi nađi povezanost između toga kako se to piše i toga da ja to mogu nekom pokazat(instalirano imam samo kliknem) i dobiješ pecivo od mene!

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?

Onda prvo klikni pa vidi kako se piše :p

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Zabrana prodaje iPada i iPhonea u Njemačkoj?
Oldy kaže...

Onda prvo klikni pa vidi kako se piše :p

A sje*o sam se, kakve to veze ima.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice