Yahoo na prodaju

poruka: 8
|
čitano: 2.402
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Yahoo na prodaju".
12 godina
protjeran
offline
Yahoo na prodaju

Fulali ste podnaslov - piše da Yahoo nije na prodaju.

 

Inače mislim da je Yahoo malo precijenjen, 44.6 mlrd. USD???

Prije tri godine su odbili tu ponudu, baš me zanima za koliko će se sada prodati.

 

 

Stisni hvala ako sam ti pomogao. ^^
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Yahoo na prodaju

Amo skupt pare sa foruma i kupit :D

 

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Yahoo na prodaju

Nekako mislim da će ih Microsoft kupit i to za dio cijene koju su nudili. A tko im je kriv.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 23:05 (Xanzzu).
12 godina
neaktivan
offline
Yahoo na prodaju

Neznam koliko mnogo toga Yahoo! trenutno može ponuditi da bi neki veliki izdatak (od strane Microsofta) bio opravdan.

Firma koja, u najbolju ruku, stagnira na svim poljima, nema više relevantni udio u pretraživanjima (izjednačena je s Bingom s oko 3-4%), samim tim ni u reklamnom biznisu...

Dobro, s druge strane, ipak ima 7 mlrd $ assetsa i 1 mlrd $ prihoda godišnje...

 

Neprihvaćanje one M$ove ponude 2008. je ispala totalna glupost. Tržišna vrijednost im se sad procjenjuje na 20, max 23 miljarde dolara.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Yahoo na prodaju

Kupiti Yahoo je bacanje novaca, možda bi se isplatili kupti dijelove za neke male novce, mail još uvijek ima puno korisnika pa bi se tu možda nešto zaradilo na reklamama, ali opčenito gledano, yahoo nigdje nije prvi, a u tim sferama ili si privi ili te nema, a postati prvi u tim sferama je jako teško i upitno, google je pokušao do sada napraviti 3 društvene mreže, dvije su propala, a vrlo vjerojatno će i treča. Ti likovi su bili ludi što nisu uzei lovu koju im je Microsoft nudio i otišli na Bahame. Sad bi Microsoft razmišljao kome da proda to sranje. 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Yahoo na prodaju

Nedavno sam negdje pročitao da je Yahoo Mail trenutno najpopularniji mail na svijetu. Tj da ima najviše korisnika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Yahoo na prodaju
Xanzzu kaže...

Nekako mislim da će ih Microsoft kupit i to za dio cijene koju su nudili. A tko im je kriv.

Zašto kada već imaju ugovor po kojem sve pretrage yahoo-a vrši bing.

 

MS je za siću na pladnju dobio cijeli pretraživački udio yahoo-a.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Yahoo na prodaju
Paolo2612 kaže...
Xanzzu kaže...

Nekako mislim da će ih Microsoft kupit i to za dio cijene koju su nudili. A tko im je kriv.

Zašto kada već imaju ugovor po kojem sve pretrage yahoo-a vrši bing.

 

MS je za siću na pladnju dobio cijeli pretraživački udio yahoo-a.

Iako im je to vjerojatno bio najveći interes, sumnjam da će Microsoft propustiti priliku da kupi cijelu tvrtku. 

Živi bili pa vidjeli.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice