Windows Phone 7.8 u RTM-u?

poruka: 14
|
čitano: 2.381
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone 7.8 u RTM-u?".
15 godina
odjavljen
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

imam rom baziran na 7.8 par tjedana i jedino sto sam primjetio da u music hubu postoji jos tab "bio" i tab "related"... i jos sam primjetio da skoro pa odmah nalazi slike artista. nis toliko bitno. :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

Jedna od najbitnijih stvari koje većina očekuje, je da Skype radi stalno! Koja mi korist od njihovog programa, na njihovoj platformi, ako sam stalno offline!? Izgleda da im je uslugu osmislio netko tko je prethodno radio u nekoj od državnih institucija, jer ovakav šlamperaj je smiješan.

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?
SkyPe kao takav na WP7 osmislili su zato da bi ljudi poceli kupovati WP8. Da SkyPe radi kao sto treba jako puno ljudi bi ostalo na WP7. A to znaci manje love MSu i Nokiji.
 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

Kad bi bar Skype radio tako dobro na iPhoneu kao što radi na WP 8.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

Jej, dobivam promjenu veličine pločica, ne znam kako sam do sada mogao bez toga, zapravo i sada možemo mjenjati dvije veličine pločica. Hvala Microsoftu na tako bogatoj nadogradnji i brizi o svojim korisnicima.

 
5 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Phone 7.8 u RTM-u?
dd.inc kaže...

Jedna od najbitnijih stvari koje većina očekuje, je da Skype radi stalno! Koja mi korist od njihovog programa, na njihovoj platformi, ako sam stalno offline!? Izgleda da im je uslugu osmislio netko tko je prethodno radio u nekoj od državnih institucija, jer ovakav šlamperaj je smiješan.

točno to. bez tog, skype je totalno beskoristan... em sisa bateriju, em lose radi (sumovi, prekidi itd), barem onaj kojeg sam ja probao koristit.

royalhero kaže...

Jej, dobivam promjenu veličine pločica, ne znam kako sam do sada mogao bez toga, zapravo i sada možemo mjenjati dvije veličine pločica. Hvala Microsoftu na tako bogatoj nadogradnji i brizi o svojim korisnicima.

točnije, 3 veličine... mini, medium i large i to samo neki tileovi... oduševljenju nikad kraja. iako sam ja dosta zadovoljan sa sadasnjim romom i telefonom. jos da ima prednju kameru (za taj famozni skype kad i ako dođe, iako sumnjam) bio bih još sretniji.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

ja bi rado i BT file transfer htio vidjet

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone 7.8 u RTM-u?
HBomb kaže...

ja bi rado i BT file transfer htio vidjet

Vidjet ćeš malo sutra, Microsoft kaže da nam to ne treba, jer oni znaju šta je najbolje za nas...

Bio je prijedlog na user voice-u za BT transfer u WP 7.8, ali ništa od toga, dobit ćemo nove pločice, jedva čekam.  :D

16 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

ma te pločice će mi bit fora s početka, kad ću ih premještat, prevrtat i oblikovat dok ne posložim kak mi paše... ali brate mili, daj nešto konkretno, korisno :/

oh well, vidjet ćemo u narednim tjednima detalje.. hoping for the best

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

ajde i ja čekam da svoju lumiu 800 nadogradim, nekako mi ovako monoton start, kad samo iste veličine. Vidjeti ćemo što će doći s novom verzijom.

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1944580

evo novijeg roma, lijep je i vjerovatno dobro radi jer ja imam v1 i radi bezprijekorno.... za omnia7 telefone

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Windows Phone 7.8 u RTM-u?

Jel ima kakvo šuškanje kad ce 7.8 izac? Od jucer sam vlasnik Lumie 800 i zbilja ne bi bilo lose imati mogucnost detaljnije konfiguracije start ekrana.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Phone 7.8 u RTM-u?

niš više nego sto se u tekstu spominje: "...kroz par tjedana".. iako bi ja na tvom mjestu šibnuo gore neki custom ROM. barem zbog bluetootha, file explorera (ako ti treba) i jos i večih mogučnosti custmozacije (doduse samo mijenjanje boja, kako tileova tako i pozadine). hacknut IE10 pa mos instaliravat direktno s weba (npr s dropboxa) itd... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Re: Windows Phone 7.8 u RTM-u?
skank666 kaže...

niš više nego sto se u tekstu spominje: "...kroz par tjedana".. iako bi ja na tvom mjestu šibnuo gore neki custom ROM. barem zbog bluetootha, file explorera (ako ti treba) i jos i večih mogučnosti custmozacije (doduse samo mijenjanje boja, kako tileova tako i pozadine). hacknut IE10 pa mos instaliravat direktno s weba (npr s dropboxa) itd... 

Ma ne, ne treba mi to nista, sto se tice BT-a, po meni ga nisu trebali ni izmislit. Mislio sam samo da malo bolje iskoristim start meni, ovako je malo bzvz... No dobro, cekat cemo.

Rvat katolik!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice