Šesta beta iOS-a 5

poruka: 58
|
čitano: 5.031
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šesta beta iOS-a 5".
14 godina
offline
Šesta beta iOS-a 5

Ajde napokon da stigne i OTA. Jedina veća novost vrijedna pažnje.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Ne znam za druge, al meni je znacajniji automatski backup podataka iz aplikacija i dokumenata na iCloud. Kod mene je upravo backup najcesci razlog spajanja iphonea na iTunese. Al opet se desi da ga po mjesec-dva-tri uopce ne syncam upravo zato sto mi je lijeno spajat ga na komp (ili palit komp opcenito zbog toga). Obicno se prije nekog putovanja natjetam to obaviti, u slucaju da mi ga netko ukrade ili ga izgubim. Koliko sam vidio backup na iCloud bi to trebao raditi bez neke dodatne intervencije korisnika.
14 godina
protjeran
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
ili dok se appleu nesvidi tvoj usr pass i kikaju te ,ala google
ti cloud beckupi su previse nesigurni jer sami ti kazu u eula da mogu i hoce
citati tvoje podatke , i kad god im se digne mogu te bez objasnjenja kikati

dok to nepromjene srteno s tim
13 godina
offline
Šesta beta iOS-a 5

ajmo iFanovi

Moj PC  
1 15 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Lisac1606 kaže...

Ajde napokon da stigne i OTA. Jedina veća novost vrijedna pažnje.

i sada će rulja počet brujiti o tome kao nešto revolucionarno, ja za iOS korisnike

14 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5

i sada ce opet rulja srat po tome, samo pricekajmo koji mjesec kad izade, zasigurno ce Samsung il LG imati nekakvu slicnu uslugu :)

goricanec
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

mislim da je ipak imsg jednostavniji i bolji od skype-a 

goricanec
15 godina
protjeran
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
goricanec666 kaže...

i sada ce opet rulja srat po tome, samo pricekajmo koji mjesec kad izade, zasigurno ce Samsung il LG imati nekakvu slicnu uslugu :)

  lol, konkurencija ima OTA godinama, o cemu ti

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

A naravno Hrvatska je "JEDINO" Appleovo tržište.

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
grimyHR kaže...

  lol, konkurencija ima OTA godinama, o cemu ti

Znaš koji je problem "konkurencije"? Problem je što "konkurencija" je imala sve prije applea godinama, no isto tako nitko za to nije čuo, a kamoli masivno koristio.

 

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
Šesta beta iOS-a 5

iOS 5 ne donosi nista novo sto ne postoji na Cydia store-u.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
microman kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

A naravno Hrvatska je "JEDINO" Appleovo tržište.

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

Da i? Ako ti nece odgovarati neces koristiti tu uslugu. Reci da iCloud nema smisla samo zato šta su naši banana opetrateri loši, je jedna velika glupost.

 

I'll be back
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
microman kaže...
grimyHR kaže...

  lol, konkurencija ima OTA godinama, o cemu ti

Znaš koji je problem "konkurencije"? Problem je što "konkurencija" je imala sve prije applea godinama, no isto tako nitko za to nije čuo, a kamoli masivno koristio.

 

Problem konkurencije je to kaj se svi lože na Apple pa ne mogu pored njih kca prodat. 90% populacije su ofce a isto tak najmanje 90% ljudi koji imaju iphone opce ne koriste uređaj ko smartphone, nemaju itunes instaliran i telefon im koristi za ukras.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...

 

Problem konkurencije je to kaj se svi lože na Apple pa ne mogu pored njih kca prodat. 90% populacije su ofce a isto tak najmanje 90% ljudi koji imaju iphone opce ne koriste uređaj ko smartphone, nemaju itunes instaliran i telefon im koristi za ukras.

LOL. koje li gluposti... pogledaj samo Samsungove prodajne rezultate i kako mu dobro ide što povlači fore od Apple-a, sa druge strane pogledaj HTC i SE koji su najinovativniji u Android zajednici.

I prozvati 90% populacije ovcama je jedna ogromna glupost.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 13:36 (microman).
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Isto tak icloud je badava do 5GB. Jedna lagana navlakuša ;) ak ništ drugo cigani su proučili tržište pa su im cijene jeftinije nego recimo dropbox, ali opet ak se ne varam taj icloud nema opciju sheranja ko dropbox. Tu opciju budu dodali jednog dana i onda bude opet revolucija sheranja dokumenata.
Uglavnom jedno veliko kopiranje konkurencije koje bude prezentirano na način kak su do sad sve prezentirali i svi budu poludjeli od sreće.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
HCSC kaže...
Lisac1606 kaže...

Ajde napokon da stigne i OTA. Jedina veća novost vrijedna pažnje.

i sada će rulja počet brujiti o tome kao nešto revolucionarno, ja za iOS korisnike

 

Ja kad sam gledao preview ios 5 nisam čuo da su rekli da je to novo da to nitko nema...to je ios tek sad dobio dok android ima to već 2godi e,to sve stoji. @Lisac1606 varaš se ima dosta novosti u cijelom sistemu i još bude nešto novo sad kad dođe iphone 5 i ios5.Googlaj ios history i pogledaš kaj je sve novo.
12 godina
neaktivan
offline
Šesta beta iOS-a 5

Još od jučer imam iOS 5 beta 6 na mom iPhone-u -.-' 

BeLLo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
goricanec666 kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

mislim da je ipak imsg jednostavniji i bolji od skype-a 

Kak to jednostavniji i bolji? Koja je to jednostavnost i po čemu je bolji?

Ako oču poslat nekome poruku na skype jednostavno odem pod kontakt i pošaljem, a po čemu je to bolji?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
no tengo dinero kaže...

iOS 5 ne donosi nista novo sto ne postoji na Cydia store-u.

Pa sad nakon što izađe iOS 5 mislim da više nikom neće trebat hebena Cydia -.-' 

BeLLo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
microman kaže...
NEW_MAN kaže...

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

Da i? Ako ti nece odgovarati neces koristiti tu uslugu. Reci da iCloud nema smisla samo zato šta su naši banana opetrateri loši, je jedna velika glupost.

 

Spojiš se na hebeni Wi-Fi ako ti trebaju velike količine podataka -.-' 

BeLLo
14 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...
microman kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

A naravno Hrvatska je "JEDINO" Appleovo tržište.

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

 

Syncanje ce ionako ici automatski samo preko wlana ili ce se moci namjestiti da ide samo preko wlana. Nisu u appleu idioti pa da navlace gnjev korisnika kojima ce doci ogromni racuni zbog uploadanja fotki preko podatkovne veze.
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Cydia ti ako ništ drugo treba za appsync i resupported. Makar ima još par tweekova koje se mogu skinut i extra uredit iphone.
Btw zna ko da jedan video out kabel za iphone dojde recimo 400kn a kod kineza ima za manje od 100. Tu je onda finta g16, kad spojiš taj kabel od kineza iphone to kuži jer neda apple da se kupuje kable sa strane i špara lova. Zato ima program koji dojde 1 usd i omogućava korištenje none apple kabli.
Ovo je debelo OT ali predobra shema.
16 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Ezio kaže...
NEW_MAN kaže...
microman kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

A naravno Hrvatska je "JEDINO" Appleovo tržište.

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

 

Syncanje ce ionako ici automatski samo preko wlana ili ce se moci namjestiti da ide samo preko wlana. Nisu u appleu idioti pa da navlace gnjev korisnika kojima ce doci ogromni racuni zbog uploadanja fotki preko podatkovne veze.

NE pišem o podatkovnoj nego o vezi koju imate doma. Kolko vam je upload 256k? Sad da uploadaš 30GB pri toj vezi treba ti kolko dvadeset dana?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
Ezio kaže...
NEW_MAN kaže...
microman kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

A naravno Hrvatska je "JEDINO" Appleovo tržište.

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

 

Syncanje ce ionako ici automatski samo preko wlana ili ce se moci namjestiti da ide samo preko wlana. Nisu u appleu idioti pa da navlace gnjev korisnika kojima ce doci ogromni racuni zbog uploadanja fotki preko podatkovne veze.

  Treba vidjeti koje uvjete ce Apple postaviti operaterima.Sjetite se samo kakvi su bili paketi prije iPhone-a.Najbolji dokaz je Vip koji je morao prije uvodjenja povecati pakete.

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 14:05 (no tengo dinero).
14 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...
Cydia ti ako ništ drugo treba za appsync i resupported. Makar ima još par tweekova koje se mogu skinut i extra uredit iphone.
Btw zna ko da jedan video out kabel za iphone dojde recimo 400kn a kod kineza ima za manje od 100. Tu je onda finta g16, kad spojiš taj kabel od kineza iphone to kuži jer neda apple da se kupuje kable sa strane i špara lova. Zato ima program koji dojde 1 usd i omogućava korištenje none apple kabli.
Ovo je debelo OT ali predobra shema.

 

Ja sam ga prvi put jailbreakao kad je prije 2-3 mj izasao jailbreakme preko safaria. Do tad sam godinama koristio nejailbreakani iphone. Moram priznati da ima nekih korisnih stvari na cydii na koje sam se navikao ali daju se nabrojati na prste. Tipa sb settings, lockinfo, bite sms, ifile,... Neke od tih stvari ce se dodati u ios5 a bez nekih se moze zivjeti kao i do sad. mislim da ce mi najvise faliti ifile, a na putu i roqybt4 (za koristenje vanjskog gps-a na ipadu). Spajanje iphoneovog gpsa na ipad bi stvarno mogli dodati.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...
Ezio kaže...
NEW_MAN kaže...
microman kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod nas su brzine uploada žalosno male tak da gl sa backupom recimo dvadesetak gigabajta. Mrzim svaki hype a ovo preseravanje s oblacima je vrhunac.
Dobivaju se notifikacije koje sam imal sa jb, dobiva se imsg koji je u biti skype ali samo se zove drukčije i pristup oblaku koji je super onome kome treba.

A naravno Hrvatska je "JEDINO" Appleovo tržište.

Nije jedino niti sam napisal da je jedino, jedini je problem kaj ja živim u HR.

 

Syncanje ce ionako ici automatski samo preko wlana ili ce se moci namjestiti da ide samo preko wlana. Nisu u appleu idioti pa da navlace gnjev korisnika kojima ce doci ogromni racuni zbog uploadanja fotki preko podatkovne veze.

NE pišem o podatkovnoj nego o vezi koju imate doma. Kolko vam je upload 256k? Sad da uploadaš 30GB pri toj vezi treba ti kolko dvadeset dana?

A kaj će ti 30 GB podataka? {#} Staviš si najosnovnije, a backup si napraviš preko kompa i u čemu je hebeni problem? {#} 

BeLLo
14 godina
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...
Ezio kaže...
Syncanje ce ionako ici automatski samo preko wlana ili ce se moci namjestiti da ide samo preko wlana. Nisu u appleu idioti pa da navlace gnjev korisnika kojima ce doci ogromni racuni zbog uploadanja fotki preko podatkovne veze.

NE pišem o podatkovnoj nego o vezi koju imate doma. Kolko vam je upload 256k? Sad da uploadaš 30GB pri toj vezi treba ti kolko dvadeset dana?

 

Nemas brige oko toga jer u 99.99% slucajeva neces uploadati velike kolicine podataka. Najveci promet ce raditi fotke a u vecini slucajeva ces ih snimiti par komada i one ce se uploadati cim dodjes doma.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Šesta beta iOS-a 5
NEW_MAN kaže...

NE pišem o podatkovnoj nego o vezi koju imate doma. Kolko vam je upload 256k? Sad da uploadaš 30GB pri toj vezi treba ti kolko dvadeset dana?

Pa kao prvo Apple nudi upload 5GB a ne 30Gb, drugo, koliko ljudi doista ima 30GB na mobitelu i da ih baš odjednom treba prebaciti?

Trece govoriš o uvjetima u HR gdje je ocajna situacija s upload za razliku od drugih puno važnijih tržišta za Apple.

Cetvrto - tko kaže da ce situacija ostat kakva je. iPhone 5 i iOS5 ce se pocet masovno koristit u kod nas krajem godine, a biti ce dobro ako iP5

dođe u prodaju tek pocetkom 2012 kod nas. Te godine kod nas T-mobile a vjerujem i konkurencija pocinje nuditi LTE uslugu.

Postoje i naznake da ce novi iUređaji koristiti LTE mreže i brzine. Kakav bi onda problem za takvu mrežu bio cak i upload 30gb podataka?

 

U svakom slucaju izgleda da je ovo idealno vrijeme za lansiranje cloud usluga. Da su tako nešto ponudili prije godinu ili pola godine,

to možda nebi bilo to. Ovako bi moglo biti taman.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice