Seks i alkohol danas su koštali karijere Roberta S

poruka: 64
|
čitano: 11.403
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Seks i alkohol danas su koštali karijere Roberta S".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Seks i alkohol danas su koštali karijere Rober
Ukulele kaže...

@ivan262 ne brigaj, nisam ni mislila da opravdavaš školska šlatarenja, samo sam ti htjela skrenuti pozornost da si argument iskoristio u krivom kontekstu - gdje si na kraju ipak napomenuo da je "ishod" bitan za definiranje "loše radnje". Bilo kakva "slobodna ponašanja" od strane bilo koga su nedopustiva i nemaju se čime pravdati. I btw, to što nazivaš staromodnim razmišljanjem je u principu skroz divan stav no zato i valjda razumiješ zašto je čovjeka na kraju ipak "legitmino" prozvati ljigom. ;)

 

 Hvala na ljubaznom odgovoru da možemo kao ljudi da debatujemo  (n_n).

Sa odgovornošču uvjek oba dvije strane trebaju da urade sve sa svoje strane da se maksimalno zaštite. Ako idem dijelom grada koji je poznat po kriminalu neču mahati novčanikom, samo prizivam probleme, ako me pokradu krivica je u potpunosti lopova, al nisam ni  ja uradio sve sa svoje strane da se zaštitim (idem drugom rutom, ne pokazujem novčanik, ne idem sam). Ja nikada neču uraditi ništa nekoj curi koliko god mi se nudila bila pijana ili trijezna (još sam sa 26.g. nevin nit poljubio curu, iako je bilo prilika), al to ne znači da neče biti ljigavaca koji če iskoristiti priliku da iskoriste ili da pogrešno pročitaju znakove (pogotovo pod utjecajom alkohola). Treba i jedne i druge obučiti da se maximalno zaštite. Ako te neko nepozvan dira, odmah to treba prozvati, ili u najmanju ruku pitati što je to, a ne čekati godine da kažeš to mi smeta. A dečki, muškarci, starci... treba da se uzdržavaju od komentiranja kako bi sa ovom ili onom ženskom imali spolne odnose (radim u brodogradilištu, sve muški a najviše pričaju o sexu, kao da je to najvažnija stavr u svjetu (-_-), a ja im čudan pošto o tehnologiji i psihologiji :-P) jer tako na ženske gledaju samo kao sexualni objekt, a ne kao na punokrvnu osobu.

 

Razumijem u potpunosti , pa i ja suradnicima na poslu kažem da smire strasti, kada neka ženska dođe (član posade, nadglednik...) oni odmah vulgarno što bi sa njom (ne njoj direktno,među sobom), a ja kada ih pitam što pričate o tuđim ženama kada imate svoju te ih sa pitanjima ubijem u pojam, pa ne žele pored mene više o tome niti pričati , pa da vidim ovoga pajsera koju god poziciju vršio bi mu rekao da ne dira žene, al i ženama ču reči da se čuvaju njega i nejdu mu blizu.

 

 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Re: Seks i alkohol danas su koštali karijere Rober
Ukulele kaže...
..Nadam se da je ova moja škrabotina donekle jasna. :)

..

 

 -da. Daleko više nego moji textići ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Seks i alkohol danas su koštali karijere Roberta S

ne jednom sam izjavio da bi rachel williams govno izija...

 

ne sramim se toga...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Seks i alkohol danas su koštali karijere Rober
ihush kaže...

 -da. Daleko više nego moji textići ..

Priznam, namučim se žnjima ali iz petog čitanja je uvijek jasnije 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice