Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

poruka: 36
|
čitano: 3.805
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznata cijena Powercolorovog Devila 13".
12 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Zvijer {#}{#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Trebati ću nuklearku u podrumu da bi je pošteno napajao, kolko znam rekli su da će trebati 2 8-pinska konektora za napajanje.{#}  Da je dobim, prodao bi je, kupio si vrhunski PC i još bi mi ostalo.

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
kalko1212 kaže...

Trebati ću nuklearku u podrumu da bi je pošteno napajao, kolko znam rekli su da će trebati 2 8-pinska konektora za napajanje.{#}  Da je dobim, prodao bi je, kupio si vrhunski PC i još bi mi ostalo.

Piše ti u tekstu da trebaju 3 8-pinska konektora.

13 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
Znači ispod 1kw napajanja ništa.
Zvijer ali malo preskupa za naš budžet
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
kratos091 kaže...
kalko1212 kaže...

Trebati ću nuklearku u podrumu da bi je pošteno napajao, kolko znam rekli su da će trebati 2 8-pinska konektora za napajanje.{#}  Da je dobim, prodao bi je, kupio si vrhunski PC i još bi mi ostalo.

Piše ti u tekstu da trebaju 3 8-pinska konektora.

Još gore, vidim da su opet počeli X2 seriju kao što je bila 4870 x2.

Kalko1212 ingame
15 godina
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
stvarno ne vidim korist ove grafe 10kilokuna, dodaj jos hebeno napajanje. Cak i profesionalci nece ic na ovo!!
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
Makić kaže...
stvarno ne vidim korist ove grafe 10kilokuna, dodaj jos hebeno napajanje. Cak i profesionalci nece ic na ovo!!

Rađe ću za te pare kupit vrhunski PC i ostati će mi za ćevape. 

Kalko1212 ingame
12 godina
odjavljen
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
kalko1212 kaže...
Makić kaže...
stvarno ne vidim korist ove grafe 10kilokuna, dodaj jos hebeno napajanje. Cak i profesionalci nece ic na ovo!!

Rađe ću za te pare kupit vrhunski PC i ostati će mi za ćevape. 

to niti nije za tebe 

to je za one koji imaju i za tu graficku i za vrhunski pc i za cevape

http://x264blog.org/
14 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
kalko1212 kaže...
Makić kaže...
stvarno ne vidim korist ove grafe 10kilokuna, dodaj jos hebeno napajanje. Cak i profesionalci nece ic na ovo!!

Rađe ću za te pare kupit vrhunski PC i ostati će mi za ćevape. 

 

Daj odustanite više od takvih komentara. Svaki put, svaki je*eni put kad bude ovakva vijest, hrpetina vas pohrli da napiše kako ne vidi smisao i kako im je skupo. Ko da oni za vas rade tu grafičku. Kaj misliš da nema ljudi sa hrpom para koji svršavaju na takve grafe? (nemoj odgovoriti)

Diablo 3 Hardcore Fles#2427
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 10:29 (FLes).
12 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

je li ova kartica jača od gtx-a 690?

FaRk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
Mislim da će biti jer nije skresana ništa već su dva punokrvna 7970 čipa unutra
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Kosta ko i GTX690 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
FLes kaže...
kalko1212 kaže...
Makić kaže...
stvarno ne vidim korist ove grafe 10kilokuna, dodaj jos hebeno napajanje. Cak i profesionalci nece ic na ovo!!

Rađe ću za te pare kupit vrhunski PC i ostati će mi za ćevape. 

 

Daj odustanite više od takvih komentara. Svaki put, svaki je*eni put kad bude ovakva vijest, hrpetina vas pohrli da napiše kako ne vidi smisao i kako im je skupo. Ko da oni za vas rade tu grafičku. Kaj misliš da nema ljudi sa hrpom para koji svršavaju na takve grafe? (nemoj odgovoriti)

a što nije, čisto preseravanje profići će uzeti quadro ili firepro...

a za ostale stvari dobra je i jednoglava 7970

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
11 godina
protjeran
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Ova kartica pojede GTX 690 za dorucak.Tvornicki clockan GPU na 1050MHZ ju stavlja tocno uz GTX 680, ilitiga GTX 680 SLI.Perfomanse u cmarkovima ce biti vece nego sa SLI 680 radi boljeg skaliranja, dok bi to u gejmanju moglo biti drugacije jer se scalable link interface tu ponasa bolje, nema frame dropova ni sttuteringa za razliku od CF-a.A tko zna, mozda se i to promjenilo.

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 11:22 (Vegeta).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
meni sve igre rade super sa 5850 na 1080p. ali otkako sam pazario ps3 vise nema smisla nadogradjivati komp. sve su to na pc-u losi portovi sa konzola.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
robimarko kaže...
Znači ispod 1kw napajanja ništa.
Zvijer ali malo preskupa za naš budžet

Kakav 1kW, pa jedan XFX 750 bi ju pokrenuo.

--------------------------
14 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
kalko1212 kaže...

Još gore, vidim da su opet počeli X2 seriju kao što je bila 4870 x2.

Šta znaći da su opet počeli, pa ati/amd u svakoj seriji ima barem jedan model sa dva gpu, u 3*** seriji su dva modela: 3850 x2 3870 x2 , u 4*** seriji su dva modela: 4850 x2 4870 x2, u 5*** seriji je 5970, u 6*** seriji su napravili isto dva modela: 6870 x2 i 6990, u 7*** seriji nam stiže taj 7970, a možda i još koji, vidjet ćemo...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
1BIT kaže...

Šta znaći da su opet počeli, pa ati/amd u svakoj seriji ima barem jedan model sa dva gpu, u 3*** seriji su dva modela: 3850 x2 3870 x2 , u 4*** seriji su dva modela: 4850 x2 4870 x2, u 5*** seriji je 5970, u 6*** seriji su napravili isto dva modela: 6870 x2 i 6990, u 7*** seriji nam stiže taj 7970, a možda i još koji, vidjet ćemo...

 

7990 {#}

--------------------------
14 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
mate960 kaže...

7990 {#}

a da, zagubio sam se u hrpi tab-ova dok sam linkao {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 11:41 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Prava beštija od grafe.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Jedna od ljepših, možda i naj. {#} Cijena je s obzirom na njenu moć i očekivana.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
kalko1212 kaže...
kratos091 kaže...
kalko1212 kaže...

Trebati ću nuklearku u podrumu da bi je pošteno napajao, kolko znam rekli su da će trebati 2 8-pinska konektora za napajanje.{#}  Da je dobim, prodao bi je, kupio si vrhunski PC i još bi mi ostalo.

Piše ti u tekstu da trebaju 3 8-pinska konektora.

Još gore, vidim da su opet počeli X2 seriju kao što je bila 4870 x2.

 

 

nazvali su ju x2 zato što će to neće biti underclockane  kao kod 7990 kartice već punokrvne verzije ...i još malo više :D. DObar potez marketinga i zarlikuje se daleko više od 7990

13 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

odma će se znat ko je kupio ovo čudo, svaki put kad uključi pc nestat će struje u pola kvarta

 
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
McSimon kaže...

odma će se znat ko je kupio ovo čudo, svaki put kad uključi pc nestat će struje u pola kvarta

Bravo neznalac, za ovakvu karticu je ovih 450tak watti koliko vuce u gamingu nista, uopce nije puno.

clock2much
15 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
McSimon kaže...

odma će se znat ko je kupio ovo čudo, svaki put kad uključi pc nestat će struje u pola kvarta

ma da, treperit ce obliznja ulicna lampa {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Bolje bi joj pristajalo kakvo vodeno hlađenje, jer kad ova tri venta počnu izbacivati svu tu vrelinu u kućište, ostale komponente će umirati.

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

stvarno je glupo pricat da je ovo skupo, isina je da je nece kupit ni profesionalci koji ce uzet AMD fire pro ili nvidia quadro, to cekupit netko ko ima "viska" novaca

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

{#}

LOL

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Poznata cijena Powercolorovog Devila 13
dart_tom kaže...

Tekst ko da je pisao covjek s 4 godine osnovno-skolskog obrazovanja...

Cemu opce linkat to ?

 

Neki bolesni hejter koji nema posla u zivotu...

Truth in engineering.
12 godina
neaktivan
offline
Poznata cijena Powercolorovog Devila 13

Potpuno opravdana cijena. Približno kao i GTX 690.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice