Povratak smartbookova?

poruka: 10
|
čitano: 2.240
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povratak smartbookova?".
12 godina
neaktivan
offline
Povratak smartbookova?

Zanimljivi bi bili, ali ne znam kako će to uspjeti na tržištu. Dok ne vidimo cijene i performanse - ništa od ovoga.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Povratak smartbookova?
Ako tako nesto izbaci Apple bit ce popularno.
Osobno ne vidim nesto korisno od njih. Oni mogu biti jeftina zamjena za notebook odnosno tablet sa vecim ekranom i tastaturom.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
royalhero kaže...

Zanimljivi bi bili, ali ne znam kako će to uspjeti na tržištu. Dok ne vidimo cijene i performanse - ništa od ovoga.

 

Mene jako zanima koliko ce im baterije trajati, jer im to ipak bude glavna i jedina prednost (za sada) naspram x86 rjesenja. Velika autonomnost bi nasla svoje mjesto kod poslovnjaka, samo je problem softverske nekompatibilnosti.

 

Zanimljivo bude pratiti razvoj stvari izmedu softverske industrije i arm arhitekture na windowsima. 

http://izrada-igara.bloger.hr/ -> Blog o izradi igara :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 10:51 (Koki007).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
Koki007 kaže...

 

Mene jako zanima koliko ce im baterije trajati

Rekli su puno, aj ti sad znadi koliko. Kao što sam rekao, prije performansi - ništa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
Drazen kaže...
Ako tako nesto izbaci Apple bit ce popularno.
Osobno ne vidim nesto korisno od njih. Oni mogu biti jeftina zamjena za notebook odnosno tablet sa vecim ekranom i tastaturom.

Nema više Steve da to odradi kako treba.

Niti ja, ultrabook-ovi na niskonaponskim Sandy Bridgeovima su mi bolji.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
royalhero kaže...
Drazen kaže...
Ako tako nesto izbaci Apple bit ce popularno.
Osobno ne vidim nesto korisno od njih. Oni mogu biti jeftina zamjena za notebook odnosno tablet sa vecim ekranom i tastaturom.

Nema više Steve da to odradi kako treba.

Niti ja, ultrabook-ovi na niskonaponskim Sandy Bridgeovima su mi bolji.

Daj se lupi tavom po glavi.

 

 

OT: Pa Asus ima svoje Transformere koji su to isto, jedino se čekaju Windowsi 8 za ARM.

12 godina
neaktivan
offline
Povratak smartbookova?

Na ovome računajte da nećete igrati ME3 ili MW3. Ovo će zadovoljavati potrebe 90% normalnih korisnika, office, facebook, youtube. Meni ovo djeluje obećavajuće.
Imam pravi stolni PC koji bi mi bio za zahjtevnije svari (čitaj igranje te tu i tam te obradu video).

No glavna je stvar cijena i trajanje baterije, a u prenosivot ne sumljem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
ScorpiusCRO kaže...

Na ovome računajte da nećete igrati ME3 ili MW3. Ovo će zadovoljavati potrebe 90% normalnih korisnika, office, facebook, youtube. Meni ovo djeluje obećavajuće.
Imam pravi stolni PC koji bi mi bio za zahjtevnije svari (čitaj igranje te tu i tam te obradu video).

No glavna je stvar cijena i trajanje baterije, a u prenosivot ne sumljem.

MC3 bi bilo dovoljno za mene.

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
Drazen kaže...
Ako tako nesto izbaci Apple bit ce popularno.
Osobno ne vidim nesto korisno od njih. Oni mogu biti jeftina zamjena za notebook odnosno tablet sa vecim ekranom i tastaturom.

 

Redefinicija industrije s novim izumom nikad viđenim : laptopom koji nije laptop..

 

Jao jao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 20:53 (ormar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartbookova?
Redefinicija definicije.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice