Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 58.243
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Friday kaže...

Ja se ne mogu požaliti na moderatore osim na pirata. On me mrzi... Čak mi je prije par mjeseci dao žuti karton!

Lega, ne zajebavaj

NiramX kaže...
Neću se miješati u ostalo, ali odgovor na ovo pitanje je ne. Filozofija se ne temelji na empirijskim dokazima.

Da ?!

Negdje sam pročitao da je filozofija temelj za sve znanstvene discipline koje su se razvile kroz povijest.

Da nije bilo filozofije, kritičkog razmišljanja ne bi se ni "empirijski" dokazali tretirali kao pravovaljani.

★OMG! 了不起 NISPE !
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Budokai kaže...

Da ?!

Negdje sam pročitao da je filozofija temelj za sve znanstvene discipline koje su se razvile kroz povijest.

Da nije bilo filozofije, kritičkog razmišljanja ne bi se ni "empirijski" dokazali tretirali kao pravovaljani.

 

To je točno, ali sama filozofija nije znanost. Zato se i dogodio rascijep, odnosno nastanak znanosti. Filozofija je najbliža čistom nauku.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Budokai kaže...

Da nije bilo filozofije, kritičkog razmišljanja ne bi se ni "empirijski" dokazali tretirali kao pravovaljani.

 Al si se uhvatio rijeci "empirijski" danas ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
moderator
online
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Budokai kaže...
Ti ne možeš podnijeti poraz, čak kad te netko ubije čistom logikom.

ROTFL Kad si ti ikog porazio u raspravi ičime, a kamoli "čistom logikom"?

 

Budokai kaže...
Ti uvijek tražiš "znastveni dokaz" pa i za logiku.

S obzirom da ja tako nešto ne tražim, ispada da nešto ne štima s tvojim razumijevanjem napisanog.

 

Budokai kaže...
Račune sam otvarao jer me tvoj prijatelj Drago redovito banirao zbog različitih političkih stavova (zbog ničeg drugog).

I to se zove demokracija i tolerancija prema različitom razmišljanju ?!

...

Kao što sam u već prije napomenuo, trol sebe doživljava kao žrtvu moderatora. Ništa novo, ništa neviđeno. Moderatori ne trpe gluposti, a na sebi sam primijetio da što sam stariji, to imam sve manje i manje tolerancije za gluposti. Drago je nešto stariji od mene, tako da je za očekivati da ima još manje tolerancije za gluposti. Pazi - za gluposti! To što ti svoje poruke doživljavaš kao izljeve mudrosti, to je drugi par opanaka. 

 

Budokai kaže...
Reci ti meni pripada li filozofija i filozofsko razmišljanje u znanost ili ne ?

Reci ti meni kad si ti to filozofirao? U tvojim porukama može se vidjeti samo "filozofiranje", ali ne i filozofiranje. 

13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Ikarus01 kaže...

 netrebaju ništa spajati ako su crnog zoharbiza i još par drugih vratili,mogu i Budokai.

No to šljaka samo ako je neko tražio ban a ne ga i dobio zbog drugih razloga.

 Ja sam tražio crni karton, i kasnije ih zamolio da mi vrate acc i hvala im na tome. :)

Točnije hvala Miru, ako se dobro sjećam.

iclock2much
11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Nisam mogao naći onu temu o promjenama na BUG-u tako da sam otvorio novu. Imam nekoliko problema.

 

Obožavam koristiti neuređenu listu kao oblik formatiranja svojih postova, ali novi editor je odbija koristiti (barem onako kako bi trebalo). Prilikom pisanja posta ta lista uopšte ne postoji. Je li to do mene ili je svima tako?

 

Ne mogu pronaći subscript i superscript (ili na našem index i exponent) koji je bio super dodatak za sitne preinake u editima ili pisanje tihim glasom.

 

I jedan prijedlog, da li bi se mogli dogovoriti da Domagoj u dva klika doda liniju koda koja bi omogućila da kada se post edituje, postoji box za dodavanje razloga tako da na mjestu gdje stoji Poruka je zadnji put editovana stoji i razlog u onom sitnom, neintruzivnom fontu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Onjegin kaže...

Nisam mogao naći onu temu o promjenama na BUG-u tako da sam otvorio novu. Imam nekoliko problema.

 

Obožavam koristiti neuređenu listu kao oblik formatiranja svojih postova, ali novi editor je odbija koristiti (barem onako kako bi trebalo). Prilikom pisanja posta ta lista uopšte ne postoji. Je li to do mene ili je svima tako?

 

Ne mogu pronaći subscript i superscript (ili na našem index i exponent) koji je bio super dodatak za sitne preinake u editima ili pisanje tihim glasom.

 

I jedan prijedlog, da li bi se mogli dogovoriti da Domagoj u dva klika doda liniju koda koja bi omogućila da kada se post edituje, postoji box za dodavanje razloga tako da na mjestu gdje stoji Poruka je zadnji put editovana stoji i razlog u onom sitnom, neintruzivnom fontu?

Znaci da Domagoj nakucka online verziju worda? :)

Ne talasaj ... bas je dobro ovako kako je.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Bastardo kaže...

Znaci da Domagoj nakucka online verziju worda? :)

 

 

Domagoj je silverlight MVP. Možemo ga malo gnjaviti

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Jučer me bratić pita zašto, kada se ulogira na forum, poruke u temama ne budu uvijek prikazane novije poruke gore? Znam da je prije nekoliko godina postojalo da uvijek budu novije poruke gore, a kod promjena foruma ta mogućnost se uklonjena. Bilo bi zgodno, ali i potrebno da se uvede mogućnost biranja da li želite novije/starije poruke gore kada se ulogirate?

 

Znam da ne brisanjem keša ostaju novije poruke gore, međutim to nije to.

 

Anketa:

3 Neka ostane kako je
0 Uvesti novije poruke gore
8 Bilo bi zgodno, ali nepotrebno
LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Bastardo kaže...
Onjegin kaže...

Nisam mogao naći onu temu o promjenama na BUG-u tako da sam otvorio novu. Imam nekoliko problema.

 

Obožavam koristiti neuređenu listu kao oblik formatiranja svojih postova, ali novi editor je odbija koristiti (barem onako kako bi trebalo). Prilikom pisanja posta ta lista uopšte ne postoji. Je li to do mene ili je svima tako?

 

Ne mogu pronaći subscript i superscript (ili na našem index i exponent) koji je bio super dodatak za sitne preinake u editima ili pisanje tihim glasom.

 

I jedan prijedlog, da li bi se mogli dogovoriti da Domagoj u dva klika doda liniju koda koja bi omogućila da kada se post edituje, postoji box za dodavanje razloga tako da na mjestu gdje stoji Poruka je zadnji put editovana stoji i razlog u onom sitnom, neintruzivnom fontu?

Znaci da Domagoj nakucka online verziju worda? :)

Ne talasaj ... bas je dobro ovako kako je.

 U prošlom editoru je bio dostupan index i eksponent. Ne vidim razlog zašto ga u ovom nema.

Iako, Hint Onjegin može se kopirati iz Worda i normalno postati na forum.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Najbrži kaže...

Jučer me bratić pita zašto, kada se ulogira na forum, poruke u temama ne budu uvijek prikazane novije poruke gore? Znam da je prije nekoliko godina postojalo da uvijek budu novije poruke gore, a kod promjena foruma ta mogućnost se uklonjena. Bilo bi zgodno, ali i potrebno da se uvede mogućnost biranja da li želite novije/starije poruke gore kada se ulogirate?

 Što fali ovome?

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
sirka666 kaže...

 Što fali ovome?

 Što moram svaki puta namještati kada brišem povijest browsera. A pretpostavljam da uvođenje takve mogućnosti nije previše zahtjevno s programerske strane.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Što mislite o tome da se ponovno napravi statistika koga je najviše na forumu, kojih imena ima najviše na forumu, iz koje država se Bug posjećuje itd. kao što je to bilo jedne od prošlih godina?

44 Hoćemo statistiku!
1 Nećemo statistiku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 22:19 (Marko :D).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

nesto tipa top 10 posters

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
4mal kaže...

nesto tipa top 10 posters

 To se vec moze vidjeti ako gledas po tajnoj formuli zvjezdica. Ako hoces po broju postova to su trollovi iz Birca.

 

Ako hoces po istinskoj kvaliteti... Prati mene.

16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
doktor1 kaže...

 

 

EDIT:

 

Imam 2700 postova u zadnjih 6 mjeseci!

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 11:36 (Friday).
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Onjegin kaže...

 To se vec moze vidjeti ako gledas po tajnoj formuli zvjezdica. Ako hoces po broju postova to su trollovi iz Birca.

 

Ako hoces po istinskoj kvaliteti... Prati mene.

Ne diraj mi Birtiju.

 

Da si završio onaj svoj Review bilo bi nešto od tebe ovako....

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Kakav crni birc? Mi u BF4 temi smo krema foruma. Nakucali smo skoro duplo postova od birca (druge teme) u manje vremena

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Friday kaže...
doktor1 kaže...

 

 

EDIT:

 

Imam 2700 postova u zadnjih 6 mjeseci!

@doktor1  ova gore slika prikazuje samo poredak po zvjezdicama, nema veze sa brojem postova.

Šteta što se broj poruka može vidjeti samo za sebe. Nebi bilo loše da je za svakog člana ispod zvjezdica napisan i broj postova.

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Zura kaže...
Šteta što se broj poruka može vidjeti samo za sebe. Nebi bilo loše da je za svakog člana ispod zvjezdica napisan i broj postova.

 

 

Ova mi je 10.731...

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Friday kaže...

Kakav crni birc? Mi u BF4 temi smo krema foruma. Nakucali smo skoro duplo postova od birca (druge teme) u manje vremena

 neke bi se dalo unajmiti i ko profesionalne daktilograf(kinj)e.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Meni je ovo 7.113 poruka. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Friday kaže...

Ova mi je 10.731...

Samo toliko?! Pa što si radio tih 6 godina? Ja sam za 4 i pol godine nakucao 15.355 poruka a znam ih još koji su nalupali puno više od mene.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
mario.L_hr kaže...
Friday kaže...

Ova mi je 10.731...

Samo toliko?! Pa što si radio tih 6 godina? Ja sam za 4 i pol godine nakucao 15.355 poruka a znam ih još koji su nalupali puno više od mene.

 

Imam posao i troje djece... A i lijen sam!

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
mario.L_hr kaže...
Friday kaže...

Ova mi je 10.731...

Samo toliko?! Pa što si radio tih 6 godina? Ja sam za 4 i pol godine nakucao 15.355 poruka a znam ih još koji su nalupali puno više od mene.

 tvoja statistika u zadnjih pola godine govori da si se umorio. dok se petko tek ufurava.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Zura kaže...

 tvoja statistika u zadnjih pola godine govori da si se umorio. dok se petko tek ufurava.

 Otišla ekipa iz birtije pa nije neka fora piti sam.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

+1...slabo spamate decki ;)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Mitch kaže...

+1...slabo spamate decki ;)

 

Znači pratiš sam sebe? Spojiš se na forum po ideš pogledati šta si pisao, ili?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Stavio tu opciju prije par godina cisto iz zahebancije :D

Iako ni ne koristim uopce tu opciju od kad je @Ribar otisao u vjecna lovista....da se bar on vrati sa svojim sarkasticno superhumoristicnim postovima na cakavstini :D to bi bila prava nadogradnja i osvjezenje...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice