Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 58.246
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Imamo svi ali dobro, nemojmo sada i ovu temu okrenuti u smjeru palčeva dolje. 

 

Tek sam sad primjetio da mi se napunila i treća zvjezdica... 

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 21:16 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
KIKI3ooo kaže...

Ja mislim da su svi krenili gledati tko im je dao TD/TU na postove nazad mjesec dana

 Da, jesam. I evo cak vidim da mi jedan u jednoj od tema daje TD (necu imenovati), a u postu ispod gdje me citira, kaze da se slaze sa navedenim. E svasta... 

16 godina
moderator
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
zstef kaže...

Ove dorade su definitivno pomak nabolje.

Ono što mislim da bi još trebalo doraditi jesu nadporuke tj. njihova uočljivost.

Trenutno se klikom na link "nadporuka" stranica skrola do poruke na koju se netko nadovezuje, no nije uvijek moguće skrolati stranicu (jer je ta nadporuka npr. na dnu stranice) i onda je malo teže uočiti nadporuku.

Bilo bi dovoljno da se na klik na link nadporuka uokviri ili promijeni boju (možda čak već na hover event).

 Koristiš li ravni ili hijerarhijski prikaz?

vrinho kaže...

Pitanje za moderatora. Zašto palčevi od tih trolova ostaju kad ih se banira. Nije se moglo srediti da kad dobiju ban da se i palčevi automatski maknu?

 Bila je dvojba oko toga jer ima raznih situacija. Za sada je sistem da se to posebno zatraži od moderatora, a onda mi brišemo.

...
16 godina
online
Nadogradnja BugOnline Foruma

Tehničke sitnice mi se sviđaju, a editor je pregledniji. Prikaz TU/TD mi je ok jer se neće više tako lako lupati iako bi i dalje da se makne TD, pa se kvaliteta posta vidi po tome koliko ima TU-a, pluseva, čega god. Al bolje je nego prije.

Za ovaj premium mi je žao što je ograničen samo na pretplatnike, oni su ionako već imali onu cool bubamaru, a sad imaju još ljepšu zastavicu. Mislim (misliti je cvijeće brati, a ovo bi bila voda i na moj mlin...) da bi bilo fer svima dati priliku da imaju premium status ako nisu često kartonirani, dugo su na forumu te nisu neaktivni. Sad Pero Perić tu dođe s 2 tjedna iskustva, upitne persone i ima premium status radi pretplate dok npr. Marko Marković ima 3 godine staža i 5 zvjezdica no nema tu čast ako nije pretplatnik.

Sveukupno ovo je ipak nešto bolje, a nadam se da će biti još bolje i da budete malo "uštimali" neke sitnice (prije svega mislim na premium status).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Ravni, hijerarhijski mi je malo... hmm... čudan.

13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Miro kaže...
vrinho kaže...

Pitanje za moderatora. Zašto palčevi od tih trolova ostaju kad ih se banira. Nije se moglo srediti da kad dobiju ban da se i palčevi automatski maknu?

 Bila je dvojba oko toga jer ima raznih situacija. Za sada je sistem da se to posebno zatraži od moderatora, a onda mi brišemo.

Bilo bi bolje ali nema veze, i ovako je dobro. Glavno je da mi sada vidimo te trollove odnosno trolla i da se više ne može sakriti.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 21:21 (Marko :D).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

E samo da kažem, pokoji put kad refresham ili okrenem na novu temu ona premium ikonica se pomakne tocno na sliku, ne pored nje sad nezz jel do mene, vjerovatno mi se dobro nije ucitalo al eto samo da znate...

CoolerMaster Support
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Kupujem BUG dugi niz godina, lakse mi je, ne zelim pretplatu i sada nisam ravnopravni clan foruma kao neko ko je postao prije 17 dana pretplatnik i sada je neki premium korisnik, i iskreno ne interesuje me ko je pretplatnik, a ko ne.

 

OD DANAS CU TU I TAMO NALETITI NA PORTAL ALI FORUM ME MOZE ZABORAVITI. NIJE DA SE NISAM ODVAJAO OD NJEGA ALI SAM ZNAO TU I TAMO LUPITI NEKU GLUPOST ILI NEKU PAMETNU ODVALITI OVISNO O RASPOLOZENJU.

 

PA PA

It's so deep how can you be so shallow
 
1 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Petokraka na plavoj zastavi - gotovo da ironiju možeš rezati nožem.

 

EDIT: Ništa od nas koji imamo pretplatu preko Win aplikacije? 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 21:22 (Bukva).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
dejson kaže...

Kupujem BUG dugi niz godina, lakse mi je, ne zelim pretplatu i sada nisam ravnopravni clan foruma kao neko ko je postao prije 17 dana pretplatnik i sada je neki premium korisnik, i iskreno ne interesuje me ko je pretplatnik, a ko ne.

 

OD DANAS CU TU I TAMO NALETITI NA PORTAL ALI FORUM ME MOZE ZABORAVITI. NIJE DA SE NISAM ODVAJAO OD NJEGA ALI SAM ZNAO TU I TAMO LUPITI NEKU GLUPOST ILI NEKU PAMETNU ODVALITI OVISNO O RASPOLOZENJU.

 

PA PA

 Oprosti, al ipak ako su oni platili tu pretplatu onda imaju pravo i na tu opciju premium, to sto ti kupujes odvojeno Bug mozda i ti dobijes, citiram: "Dakle, uvodi se poseban povlašteni status, za sada to nazivamo "premium statusom", koji po automatizmu dobivaju svi pretplatnici Bug ili Mreže (vremenom možda uvedemo i druge opcije za stjecanje tog statusa)." znaci mozda nakon nekog vremena i ti dobijes jer postoje i druge opcije za stjecanje tog statusa. Nadam se da sam ti bio od pomoci iako da si procitao cijelu vijest znao bi.

CoolerMaster Support
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Bukva kaže...

Petokraka na plavoj zastavi - gotovo da ironiju možeš rezati nožem.

 

EDIT: Ništa od nas koji imamo pretplatu preko Win aplikacije? 

 Pa bilo bi fer da i vi dobijete, nadam se da cete s vremenom i vi dobiti :D

CoolerMaster Support
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Miro, gdje je moj Premium status :) Jel se to ne broji ako si pretplatnik na digitalnog izdanja? :D Pozdrav

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Adin kaže...

Miro, gdje je moj Premium status :) Jel se to ne broji ako si pretplatnik na digitalnog izdanja? :D Pozdrav

 Ista stvar i sa Bukvom valjda cete dobit...

CoolerMaster Support
12 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Kad već "pretumbavate" forum, evo Vam još jedna ideja za koju mislim da ne postoji osoba koja bi bila protiv:

kod gašenja taba u kojem je nešto upisano u novu poruku, a još nije poslano, nek iskoči onaj prozor "Jeste li sigurni da želite zatvoriti ovaj tab?"

Primjer s Facebooka:

 

Već mi se nekoliko puta dogodilo da sam na mobitelu napisao ogromnu poruku, i onda kad sam skrolao da kliknem Pošalji, kliknio sam na mobitelu na Back, i zauvijek nestane poruka :(

A i na forumu sam htio otvoriti novi tab u browseru da nešto provjerim, i slučajno sam kliknuo close na tab u kojem je bila već napisana poruka :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
dejson kaže...

Kupujem BUG dugi niz godina, lakse mi je, ne zelim pretplatu i sada nisam ravnopravni clan foruma kao neko ko je postao prije 17 dana pretplatnik i sada je neki premium korisnik, i iskreno ne interesuje me ko je pretplatnik, a ko ne.

 

OD DANAS CU TU I TAMO NALETITI NA PORTAL ALI FORUM ME MOZE ZABORAVITI. NIJE DA SE NISAM ODVAJAO OD NJEGA ALI SAM ZNAO TU I TAMO LUPITI NEKU GLUPOST ILI NEKU PAMETNU ODVALITI OVISNO O RASPOLOZENJU.

 

PA PA

 Hm, znači forum ti nije bitan, ali premium status je?

I onda kreneš pisati verzalom (vikati), kršiti osnovna pravila foruma - a htio bi biti forumaš-moderator?

Bukva kaže...

Petokraka na plavoj zastavi - gotovo da ironiju možeš rezati nožem.

 

EDIT: Ništa od nas koji imamo pretplatu preko Win aplikacije? 

 

Adin kaže...

Miro, gdje je moj Premium status :) Jel se to ne broji ako si pretplatnik na digitalnog izdanja? :D Pozdrav

 Vi ste u stvari pretplatnici Apple ili Microsofta , tako da sorry ništa (za sada) od premium statusa...

...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
CyberDemonVZ kaže...

Kad već "pretumbavate" forum, evo Vam još jedna ideja za koju mislim da ne postoji osoba koja bi bila protiv:

kod gašenja taba u kojem je nešto upisano u novu poruku, a još nije poslano, nek iskoči onaj prozor "Jeste li sigurni da želite zatvoriti ovaj tab?"

Primjer s Facebooka:

 

Već mi se nekoliko puta dogodilo da sam na mobitelu napisao ogromnu poruku, i onda kad sam skrolao da kliknem Pošalji, kliknio sam na mobitelu na Back, i zauvijek nestane poruka :(

A i na forumu sam htio otvoriti novi tab u browseru da nešto provjerim, i slučajno sam kliknuo close na tab u kojem je bila već napisana poruka :(

 Po meni je to bezpotrebno, no sve ovisi o zainteresiranosti oko ovog, iskreno svidja mi se al je vrlo bezpotrebno, no stavi anketu na PDF-u prijedlozi i mozda to prode, preporucujem da to stavis! 

CoolerMaster Support
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Sva sreća pa jQuery ima gotovu funkciju koja izbaci taj default window za potvrđivanje

Najgore je to što je mobilni bug u užasnom stanju,nije nimalo prilagođen modernim mobilnim browserima pa svi sa smartphoneima ionako koriste desktop verziju
robimarko@gmail.com
12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Sviđa mi se, nego kako funkcioniraju ove zvijezdice? Kako da ih nabijem, vamo tamo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Mislim da bi bilo lijepo mjesečni premium davati svakome tko upiše random generirani kod koji se može svaki mjesec naći u novom bugu.Za svaku osobu bi taj kod bio drugačiji,isti princip kao bugove nagradne igre.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Što se tiče Premium statusa, mislim da je ipak u određenoj mjeri morao imati veze i sa stažom na forumu i/ili brojem zvjezdica.

Moj PC  
20 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

eh da sam znao da cu biti na forumu..

prije par godina bez interneta razmisljao kako bi "cool" bilo da ti postar donosi kuci postom Bug (preplata)

(zabaceni predio gdje civilizaciija nepostoji, sad net pa nije potreba svaki mjesec radi programa khm antivirusnih tada)

TD people now you are on my "Death Note"
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
g12356 kaže...

Mislim da bi bilo lijepo mjesečni premium davati svakome tko upiše random generirani kod koji se može svaki mjesec naći u novom bugu.Za svaku osobu bi taj kod bio drugačiji,isti princip kao bugove nagradne igre.

 Brilijantna ideja, super si se sjetio, samo sto bi trebalo napravit odvojeni kod jer moze doci do "hakiranja" u sustav nagradne igre preko BUG-ova na sistemu nagradne igre ako se sve dobro ne odradi! Svaka cast na ideji!

CoolerMaster Support
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Dex.pwn kaže...

Sviđa mi se, nego kako funkcioniraju ove zvijezdice? Kako da ih nabijem, vamo tamo?

 Nisam siguran al mislim da se radi o reputaciji na forumu (postovi, vrijeme provedeno na forumu itd.)

CoolerMaster Support
16 godina
moderator
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Dex.pwn kaže...

Sviđa mi se, nego kako funkcioniraju ove zvijezdice? Kako da ih nabijem, vamo tamo?

Sve o zvjezdicama možeš saznati ovdje...

...
12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Ove zvijezdice što imam ispod profilne(jedna i pola pune još)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Dex.pwn kaže...

Ove zvijezdice što imam ispod profilne(jedna i pola pune još)

 To ti je 1 ipo :D

EDIT 30.12.201/21:41: Miro ti je dao klik-link na odgovor :D evo ti ga usput http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/zvjezdice-statusi-forumu/30831.aspx?page=0&jumpto=467491&sort=asc&view=flat

CoolerMaster Support
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 21:42 (ivanoman).
12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Ja sam redovan, stalno mi je bug upaljen i opet imam jednu ipo, prije sam imao dvije/ipo i sad mi je palo :/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Mislim da su ljudi predlagali ako me sjećanje služi da kad uđem nekome u profil da su linkani aktivni oglasi od dotičnog forumaša, ne samo broj koji praktički ništa ne znači. AKo to niste sad ubacili kod sljedećeg ažuriranja mislim da bi to bilo jako dobro.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Dex.pwn kaže...

Ja sam redovan, stalno mi je bug upaljen i opet imam jednu ipo, prije sam imao dvije/ipo i sad mi je palo :/

 Kako mislis stalno upaljen, ako si doslovno receno AFK i nemas dosta postova vec ti je cijeli dan ukljucen Bug forum na jednom te istom linku na naslovnoj onda nije ni cudo al ako si aktivan kao drugi clanovi, kao Marko onda bi vec imao i skoro 2 ipo :D

CoolerMaster Support
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Jako dobar posao, svaka čast.

 

Edit: idem se igrati sa editorom i citiranjem... Nice!

 

Hehe, sad se pol forumaša igra Terminatora . .. odlazak u prošlost i kopanje po TD-ovima. Sarah Connor? BUUUM! Evo i soundtrack...

iddqd
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 21:56 (badmad).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice