Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

poruka: 12
|
čitano: 2.437
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA".
16 godina
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA
Hajd da se hoće zajedno svi pokupit i otići na Mars, sranja američka.
 
1 17 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Nece da kazu, ali Mars ima atomsferu slicnu zemlji i moze se tamo normalno zivjeti. 

 
1 11 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA
Ivo Robić kaže...

Nece da kazu, ali Mars ima atomsferu slicnu zemlji i moze se tamo normalno zivjeti. 

 

Sad si gotov kad te proglase teoreticarem zavjere i budu trazili peer rewieve za svako slovo napisano.

12 godina
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Ko to kaže, ko to laže 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Mislio sam da će obavijestiti naciju kako su pronašli tragove inteligentnog života na ... Zemlji! Ali da to još nije posve sigurno.

 
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA
Keso kaže...

Mislio sam da će obavijestiti naciju kako su pronašli tragove inteligentnog života na ... Zemlji! Ali da to još nije posve sigurno.

 Ta vijest je na cekanju. Jabuka je prodala rekordni broj elektronicnih pomagala. Mora se znati red i sto je bitno.

15 godina
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Bug o ovome izvješćuje valjda posljednji na svijetu. čudi me da im nije "procurilo" još u nedjelju, s obzirom na krticu u NASA-i. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Mislim da ste krivo napisali u tekstu, naime koliko sam shvatio, ta slana voda postaje tekuca tek pri -23 stupanj C a ne pri zemaljski toplih 20 stupnjeva. Evo i citat s nasa.gov.

 

These darkish streaks appear to ebb and flow over time. They darken and appear to flow down steep slopes during warm seasons, and then fade in cooler seasons. They appear in several locations on Mars when temperatures are above minus 10 degrees Fahrenheit (minus 23 Celsius), and disappear at colder times.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Da je ovo tema o appleu već bi bilo 8 stranica komentara.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

Posuđeno sa fejsa 

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P BF4 Nick:Godfather0501
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA
Toma Kruz kaže...

Posuđeno sa fejsa 

 i ovo isto 

traktorka kardashian traktorka kardashian
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
neaktivan
offline
Na Marsu postoji tekuća slana voda, kaže NASA

kakav mars i voda ???

pa zemlja je ravna ....... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice