U lovu na Skype

poruka: 12
|
čitano: 3.811
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U lovu na Skype".
15 godina
offline
U lovu na Skype

Jos fali da FB kupi Skype. Ko da im nije dovoljno sve sto imaju od slika do svih konverzacija jos da imaju i audio i video. Skype bi napravio veliku gresku kada bi se ''prodao'' ali mislim da im to nije u planu.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
offline
U lovu na Skype

Bilo koja tvrtka koja drži sama monopol svojim proizvodom (ima alternativa, ali su marginalne), kao što su Skype, ili npr. Steam, učinile bi veliku grešku svojom prodajom.

Time će biti još manje konkurencije zbog asimilacije njenih usluga/proizvoda od strane kupaca, te gube autonomiju odlučivanja koja većinoma vodi u lošije poslovanje nego za vrijeme samostalnosti, a da ne počinjemo o otpuštanjem "viška" radnika nakon spajanja tvrtki.

Koliko je samo game developera nakon spajanja gubilo autonomiju te izdavalo lošije igre, što je na kraju dovelo do propasti istih studija.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U lovu na Skype

Ne vjerujem da će skype itko preuzeti, izaći će na burzu s određenim postotkom dionica samo zbog dotoka svježeg kapitala...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
U lovu na Skype

facebooku i chat steka pa hoce gotovo rijesenje koje bi rijesilo taj problem :)

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
U lovu na Skype

Mislim da bi bilo najbolje da Skype kupi Google. Jedino je Google dovoljno moćan da stane u kraj najvećoj legalnoj mafiji na svijetu - telekomima. Mislim da je sljedeći stupanj razvoja flat telefoniranje. Sramotno je koliko telekomi naplaćuju telefoniranje između država i kontinenata, dok na Skype imate još kvalitetniju uslugu sa video prenosom, besplatno.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U lovu na Skype

nedaj bože da se u vlasničku strukturu uvuče facebook jer ću iste sekunde počet koristiti icq ili aol

14 godina
offline
Re: U lovu na Skype
uss kaže...

Mislim da bi bilo najbolje da Skype kupi Google. Jedino je Google dovoljno moćan da stane u kraj najvećoj legalnoj mafiji na svijetu - telekomima. Mislim da je sljedeći stupanj razvoja flat telefoniranje. Sramotno je koliko telekomi naplaćuju telefoniranje između država i kontinenata, dok na Skype imate još kvalitetniju uslugu sa video prenosom, besplatno.

Flat telefoniranje ? Sto bi to bilo ?

Meni se cini da ti nista ne razumis.

 

P.S. Na koji to nacin besplatno koristis skype ?

15 godina
offline
Re: U lovu na Skype
Pretpostavljam da je mislio na voip telefoniranje skypeom za koje se nacelno moze reci da je "besplatno" u odnosu na klasicnu telefoniju.
14 godina
neaktivan
offline
Re: U lovu na Skype
JackIsBack kaže...
Pretpostavljam da je mislio na voip telefoniranje skypeom za koje se nacelno moze reci da je "besplatno" u odnosu na klasicnu telefoniju.

Jel znate sto vam stoji na caller ID-u posiljatelja kad tim "nazovi skype VOIP-om" nazovete neku fiksnu liniju ili mobitel ? Skype ima veze s pravim VOIP-om koliko i junfer s pi*dom

 

P.S. Volim detalj besplatno u navodnicima ;)

14 godina
offline
U lovu na Skype

Mislim na plaćanje mjesečne pretplate i neograničen razgovor sa bilo kojom zemljom u svijetu. U Njemačkoj takva tarifa već postoji. Skype je besplatan ako razgovarate sa drugom osobom koja također ima računalo. Ako je već moguće razgovarati neograničeno sa osobom u bilo kom dijelu svijeta i to besplatno, mislim da bi bilo dobro da isto omoguće i fiksnim telefonom, naravno uz neku razumnu cijenu.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: U lovu na Skype
uss kaže...

Mislim na plaćanje mjesečne pretplate i neograničen razgovor sa bilo kojom zemljom u svijetu. U Njemačkoj takva tarifa već postoji. Skype je besplatan ako razgovarate sa drugom osobom koja također ima računalo. Ako je već moguće razgovarati neograničeno sa osobom u bilo kom dijelu svijeta i to besplatno, mislim da bi bilo dobro da isto omoguće i fiksnim telefonom, naravno uz neku razumnu cijenu.

Ne mogu, jer je sami operateri plaćaju te inozemne fixne rezgovore, pa onda moraju i nama nabit cijenu za to. Dok besplatni razgovor PC Skype - PC Skype je ipak nešto posve drugo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: U lovu na Skype
uss kaže...

Mislim na plaćanje mjesečne pretplate i neograničen razgovor sa bilo kojom zemljom u svijetu. U Njemačkoj takva tarifa već postoji. Skype je besplatan ako razgovarate sa drugom osobom koja također ima računalo. Ako je već moguće razgovarati neograničeno sa osobom u bilo kom dijelu svijeta i to besplatno, mislim da bi bilo dobro da isto omoguće i fiksnim telefonom, naravno uz neku razumnu cijenu.

 

Ne bi blo dobro da je besplatno. Nkad ne bi imali ovakav napredak u mobitelima i telefoniji da je bio besplatan, pa cak i da je bio jeftin. Ovaj gust koji danas imamo s internetom u svakom dzepu sam ja spreman platiti i ne placam ga preskupo. Naravo da bih volio da je malo jeftinije, ali radije bih i ovako pa da svako malo imamo nesto bolje i brze nego da bude jeftinije, a ostane sve kako je danas u sljedecih 50 godina.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice