Kome treba iPhone 5S?

poruka: 112
|
čitano: 32.319
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kome treba iPhone 5S?".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

U koliko sati je predstavljanje po našem vremenu?

GL&HF
14 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
AmD kaže...

U koliko sati je predstavljanje po našem vremenu?

19h.

Swedish latin super funk.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
AmD kaže...

U koliko sati je predstavljanje po našem vremenu?

Ne znam jel ovo.

 

http://new.livestream.com/accounts/1818635/events/2388518

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
mario.L_hr kaže...

Je li dovoljno dobar da dobije titulu Mučki?

 

Mislim da će ovaj tekst moći reciklirati i za slijedeće generacije novih aparata kod drugih proizvođača. Brzina kojom su uvođene inovacije i poboljšanja kod novih mobilnih uređaja će se usporiti jer se došlo do toga kome to treba i tko to može iskoristiti. Dok baterije jedva izdrže dan. Slijedi nam generacija energetski učinkovitijih mobitela. Narodski rečeno dolazi vrijeme "Tehničara".

Itekako! Pa vidiš po izjavama kakvo je ludilo izazval!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

Samo mrvicu jaći mobitel sve ostalo isto, zar stvarno mislite da bude radilo prepoznavanje otiska? Ja mimslim da ne bude radilo savršeno jer kao prvo kvalitetni uređaji koji prepoznaju otisak prsta vrijede puno više od ovog mobitela.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
14 godina
online
Kome treba iPhone 5S?
Ja ne sumnjam da ce raditi savrseno. Nije to samsung nego apple.
Potpis!
Moj PC  
9 4 hvala 0
12 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

To je vise ios vs android.

ja
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Al ekipa voli vaditi riječi iz konteksta pa pljuckati...nevjerojatno nešto..

 

Članak je na mjestu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?

Može meni netko reći što je na iPhone tako dobro? Bio sam radio na iPhone 4 sve do petice, i dalje ne vidim što je tako posebno da npr Sony, Samsung, HTC, LG itd nemaju šanse protiv apple? Btv nisam android fan moja naj draža platforma je WP8.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
77ari kaže...

Samo mrvicu jaći mobitel sve ostalo isto, zar stvarno mislite da bude radilo prepoznavanje otiska? Ja mimslim da ne bude radilo savršeno jer kao prvo kvalitetni uređaji koji prepoznaju otisak prsta vrijede puno više od ovog mobitela.

Da, Apple je inace poznat po tome da na trziste izbacuje nesavrsene i nefunkcionalne proizvode ;)

 

Inace, stand alone citaca otisaka imas vec od 30$. Posto se u iphonu vec nalazi potreban hardver da vrti sofver, ostaje trosak samog skenera, koji nije toliko velik (nalazi se i na laptopima dosta jeftinijim od iphonea).

14 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Evo sa Bug facebooka.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Iphone 5S = S stand fo same
Iphone 5C = C stand for cheap.. ( vjerovatno jedno 3899 kn, sto je jako jeftino u nasoj drzavi... )
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
kach kaže...

Approvam ovaj text jer je logican i realan. Svi ostali koji se ne slazu jednostavno niste u toku ili razmisljate zatvoreno.

 

Istovremeno uzivam kad ljudi hejtaju jer me to zabavlja.

 

Slažem se sa Petrićem u vezi članka i sa Kachom u vezi posta. Mora da sanjam. :)

12 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
sina-k kaže...

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

Jer po staroj onoj Appleovoj, što na iPhoneu fali, to vam niti ne treba.

Android zablude - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

Nažalost čitajući postove po ovom forumu pitam se imali ozbiljnih informatičara u ovoj zemlji, ili smo toliko zaostali. Apple je IT kompanija iza koje stoji ozbiljna metodologija, standardi, vizija i razvoj, isto kao i iza Microsofta, zato će se uređaj i prodavati, najveća bitka oko mobilnih uređaja se vodi na polju poslovne informatike i tu će se vidjeti koja će platforma preživjeti, bojim se da tu Android sa svojom fragmentiranosti neće preživjeti. Osim toga Android SDK i Apple SDK nebo i zemlja.  Jednostavno pitanje, zašto je isplativije biti developer za MS i Apple platforme nego za Android?

 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

jedva cekammm da dodeee kod nasssss :DDD #swag #yolooo

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
disk c kaže...

Nažalost čitajući postove po ovom forumu pitam se imali ozbiljnih informatičara u ovoj zemlji, ili smo toliko zaostali. Apple je IT kompanija iza koje stoji ozbiljna metodologija, standardi, vizija i razvoj, isto kao i iza Microsofta, zato će se uređaj i prodavati, najveća bitka oko mobilnih uređaja se vodi na polju poslovne informatike i tu će se vidjeti koja će platforma preživjeti, bojim se da tu Android sa svojom fragmentiranosti neće preživjeti. Osim toga Android SDK i Apple SDK nebo i zemlja.  Jednostavno pitanje, zašto je isplativije biti developer za MS i Apple platforme nego za Android?

Vidi se da si i ti neozbiljan.

 

Ad astra peronospora
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
disk c kaže...

Nažalost čitajući postove po ovom forumu pitam se imali ozbiljnih informatičara u ovoj zemlji, ili smo toliko zaostali.

Ovo je forum. Mjesto za pustit mozak na pašu ,pogotovo kad je u pitanju ovakav thread - komentiranje ''komentara dana''. {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Bypass kaže...
disk c kaže...

Nažalost čitajući postove po ovom forumu pitam se imali ozbiljnih informatičara u ovoj zemlji, ili smo toliko zaostali. Apple je IT kompanija iza koje stoji ozbiljna metodologija, standardi, vizija i razvoj, isto kao i iza Microsofta, zato će se uređaj i prodavati, najveća bitka oko mobilnih uređaja se vodi na polju poslovne informatike i tu će se vidjeti koja će platforma preživjeti, bojim se da tu Android sa svojom fragmentiranosti neće preživjeti. Osim toga Android SDK i Apple SDK nebo i zemlja.  Jednostavno pitanje, zašto je isplativije biti developer za MS i Apple platforme nego za Android?

Vidi se da si i ti neozbiljan.

 

Pa odgovori onda na pitanje, zašto je isplativije biti developer za MS i Apple platforme nego za Android?

14 godina
online
Re: Kome treba iPhone 5S?
Apple i MS osovi su ozbiljniji. Android je jos uvijek svacija igracka
Potpis!
12 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
disk c kaže...

Nažalost čitajući postove po ovom forumu pitam se imali ozbiljnih informatičara u ovoj zemlji, ili smo toliko zaostali. Apple je IT kompanija iza koje stoji ozbiljna metodologija, standardi, vizija i razvoj, isto kao i iza Microsofta, zato će se uređaj i prodavati, najveća bitka oko mobilnih uređaja se vodi na polju poslovne informatike i tu će se vidjeti koja će platforma preživjeti, bojim se da tu Android sa svojom fragmentiranosti neće preživjeti. Osim toga Android SDK i Apple SDK nebo i zemlja.  Jednostavno pitanje, zašto je isplativije biti developer za MS i Apple platforme nego za Android?

Ne budi smješan. Aj da si rekao za iOS, to je uredu jer tamo developeri više zarađuju nego bilo gdje, ali MS (pretpostavljam da misliš za WP) - jesi se nacvrcao gljiva nekih možda?

WP je nakon 3 godine još uvijek nigdje u odnosu na to gdje bi trebao biti. I to nije dobro za cijeli sustav. Android je predominantan, a sa svakom verzijom je sve bolji i bolji.


MS se mora probuditi hitno jer trenutno zauzima tako mizeran dio kolača da je donedavno bio manji čak i od Bade - OSa koji je Samsung napravio maltene iz sprdnje. Žalosno ali istinito.

 

A za propast Androida se ne sekiraj jer neće skoro doći.

Android zablude - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
EchoOne kaže...
disk c kaže...

Nažalost čitajući postove po ovom forumu pitam se imali ozbiljnih informatičara u ovoj zemlji, ili smo toliko zaostali. Apple je IT kompanija iza koje stoji ozbiljna metodologija, standardi, vizija i razvoj, isto kao i iza Microsofta, zato će se uređaj i prodavati, najveća bitka oko mobilnih uređaja se vodi na polju poslovne informatike i tu će se vidjeti koja će platforma preživjeti, bojim se da tu Android sa svojom fragmentiranosti neće preživjeti. Osim toga Android SDK i Apple SDK nebo i zemlja.  Jednostavno pitanje, zašto je isplativije biti developer za MS i Apple platforme nego za Android?

Ne budi smješan. Aj da si rekao za iOS, to je uredu jer tamo developeri više zarađuju nego bilo gdje, ali MS (pretpostavljam da misliš za WP) - jesi se nacvrcao gljiva nekih možda?

WP je nakon 3 godine još uvijek nigdje u odnosu na to gdje bi trebao biti. I to nije dobro za cijeli sustav. Android je predominantan, a sa svakom verzijom je sve bolji i bolji.


MS se mora probuditi hitno jer trenutno zauzima tako mizeran dio kolača da je donedavno bio manji čak i od Bade - OSa koji je Samsung napravio maltene iz sprdnje. Žalosno ali istinito.

 

A za propast Androida se ne sekiraj jer neće skoro doći.

Što se tiče Androida posjeća me na priču o mikroračunalima koje je pomeo PC. Što se tiče WP, MS je igrač koga zanimaju kompanije sa desetinama tisuća zaposlenih koji rade na MS infrastrukturi, to su ugovori koji se potpisuju na desetak godina, ono što se slažem s tobom da njih muče uređaji. Od Appla dobiješ već razvijenu metodologiju implementacije na sustave na UNIX-u i MS-u, od androida dobiješ mutne priče i nekakva third party riješenja. Zamisli samo da moraš implementirati android u MS okruženju i riješiti security. Sretno ti bilo. Sve IT kompanije žive od dugoročnih ugovora sa poslovnjacima i državama, ne od kućnih korisnika to je samo dio kolača, izuzetak je IT industrija zabave: konzole, igre multimedija itd.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
mcf kaže...
77ari kaže...

Samo mrvicu jaći mobitel sve ostalo isto, zar stvarno mislite da bude radilo prepoznavanje otiska? Ja mimslim da ne bude radilo savršeno jer kao prvo kvalitetni uređaji koji prepoznaju otisak prsta vrijede puno više od ovog mobitela.

Da, Apple je inace poznat po tome da na trziste izbacuje nesavrsene i nefunkcionalne proizvode ;)

 

Inace, stand alone citaca otisaka imas vec od 30$. Posto se u iphonu vec nalazi potreban hardver da vrti sofver, ostaje trosak samog skenera, koji nije toliko velik (nalazi se i na laptopima dosta jeftinijim od iphonea).

Imam RFID+finger reader u firmi koji smo platili 35$ (uz to gratis 5RFID kartica)...

 

U sobu imamo pristup nas 3 i uredno cita otisak svaki put, a nakon toga moras i karticu provuc...

Tako da te price ne stoje da kosta bla bla bla, a i slazem se da je apple poznat po nefunkcionalnim uredajima...

potrebno se vraitt koju godinu prije i trazit one pljuvacine da nema lan ili opticki, i bacit pogled na neke od danasnji prodavanih modela laptopova

potpis :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
ToMisLaW kaže...
Iphone 5S = S stand fo same
Iphone 5C = C stand for cheap.. ( vjerovatno jedno 3899 kn, sto je jako jeftino u nasoj drzavi... )

Iphone 5S=S stands for shit
Iphone 5C=C stands for crap

logično...

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
10 godina
neaktivan
offline
Kome treba iPhone 5S?

"Kome treba iPhone 5S?" -Limitiranim ljudima. Koji traže jednostavnost i brzinu.

Iron Maiden
 
1 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kome treba iPhone 5S?
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
Diplomat kaže...

jos 50 min :D

1969 Dodge Charger R/T
14 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?
Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kome treba iPhone 5S?
sirka666 kaže...

Evo sa Bug facebooka.

Je li se stogod promijenilo po ovom pitanju?

Je li sunce izaslo, koja je temperatura zraka trenutno u Cupertinu? {#}

http://igrali.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2013 18:31 (igrali).
13 godina
offline
Kome treba iPhone 5S?

Tu imate kvalitetan live

 

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice