HP TouchPad u srpnju

poruka: 5
|
čitano: 2.525
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP TouchPad u srpnju".
12 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad u srpnju
Znaci cijene iste kao kao i za iPad. To bi znacilo nesto ispod 4.000 kn kod nas. Rado bih probao, ali mi je 4.000 kn previse za probavanje. Nadam se da ce biti upaljenih negdje za probu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
HP TouchPad u srpnju

He, sve mi je zanimljiviji taj WebOS... jednostavno, pregledno, synergyzirano {#} samo se nadam da ce se zajedno s Pre 3 pojaviti kod nas do kraja godine, ali neko sumnjam u to...

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad u srpnju
webOS u ovim prezentacijama izgleda 10x bolje od iOSa i Androida, posto ce bit podosta manje appova nego kod konkurencije vjerovatno ce se zadrzat na ozbiljnijim korisnicima. No, vidjet cemo kada izade.
In the end there will be only ( c )haoss ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad u srpnju
Leglo kaže...
webOS u ovim prezentacijama izgleda 10x bolje od iOSa i Androida, posto ce bit podosta manje appova nego kod konkurencije vjerovatno ce se zadrzat na ozbiljnijim korisnicima. No, vidjet cemo kada izade.

 

Imam iPad (upravo pisem s njega) i na kraju se ne sluzim niti jednom drugom aplikacijom osim surfanja i maila. Djeca se igraju na njemu, ali ja ne. Zato sam mislio za sebe uzeti ovo, a iPad dati klincima da me vise ne dave.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad u srpnju
Leglo kaže...
webOS u ovim prezentacijama izgleda 10x bolje od iOSa i Androida, posto ce bit podosta manje appova nego kod konkurencije vjerovatno ce se zadrzat na ozbiljnijim korisnicima. No, vidjet cemo kada izade.

  Pa sad baš 10puta..  {#} Cinjenica je da dobro izgleda, ali iOS je ispravio grešku koji su mu mnogi zamjenali

-obavjesti. Ako još srede mutitasking da bude u pravom smislu rijeci to za sve aplikacije i ako omoguce neko

jednostavno prebacivanje između aplikacija, ne vidim u cem drugom bi WebOS trebao biti bolji.

S druge strane imamo iOS koji je s nama vec neko vrijeme, prilicno ispoliran, s prilicnim brojem mogucnosti koje

konstantno napreduju iz verziju u verziju, a da ne govorimo da su u velikoj prednosti s rješenjem što se tice aplikacija,

App storea i ocito izvrsne cloud usluge.

 

Na WebOS-u je tek da se iskaže. Pricekajmo te tablete od HP-a, pa ce biti lakše uspoređivati.

Prezentacije izgledaju super, nadam se da ce takva biti i svakodnevna upotreba.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice