Here Maps u Appleovom App Storeu

poruka: 20
|
čitano: 3.584
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Here Maps u Appleovom App Storeu".
14 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Kratko sam probao aplikaciju, djeluje dosta ružno i bugovito.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Sam nek dode Here na android,ovaj google maps je ocajan,spor,nekvalitetan. Samo android fanboyevi i oni koji nisu nikad koristili druge navigacije tvrde da google maps valja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 10:46 (kach).
 
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
Google Maps je dobar,ali naravno u usporedbi sa pravim appovima za navigaciju se nemože uspoređivati
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Besplatna je, ima mogučnost spremanja mape što je odlično ako ideš van RH, po ikonama se vidi da je dizajn od Nokie.

 

Ima opcije za javni prijevoz, možda nam uskoro dođe i ta opcija.

Treba vidjet kako radi u praktičnom djelu, to je ono najbitnije. 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Poklonjenom konju se ne gleda u zube. Ja koristim navigon, a ovo ću samo za satelitske snimke kad mi zatrebaju. Dok se ne vrati google maps aplikacija, jer u browseru mi se ne da.

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
Ezio kaže...

Poklonjenom konju se ne gleda u zube. Ja koristim navigon, a ovo ću samo za satelitske snimke kad mi zatrebaju. Dok se ne vrati google maps aplikacija, jer u browseru mi se ne da.

Da, i ja koristim Navigon za iOS. Nekidan sam pokusao doci od Vodica do Sibenika sa Apple-ovom navigacijom - uzas. Nema pola cesta, ako ih ima krivo su smjestene. Za Nokia Drive sam cuo da je super stvar.

Rvat katolik!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
tnakir kaže...
 Za Nokia Drive sam cuo da je super stvar.

Nokia Drive je najbolja i najbrža navigacija na svijetu.Jednostavno nema te konkurencije koja moze tak brzo i jednostavno nac rutu ko Nokia Drive. Doslovno radi instantno sve kaj god da utipkas odma nade i radi. Problem je jedino bio sto nisi mogo filtrirati rutu da te ne vodi na autopute,ali to su sad sa zadnjim updatom ispravili. Lociranje je isto tak brzo radilo da doslovno 2 sekunde treba da te locira i to offline. Mene je doma u sobi uspjelo locirati kolko je precizno. S tom navigacijom ak sam se negdje izgubio mogo sam u voznji odma nac rutu za 4 sekunde. Fali mi nokia upravo zbog te savrsene navigacije...To mi je jedna od stvari koju korisitm najvise na mobu,uzasno me zivcira kaj se sad trenutno moram je*ati sa glupim google mapsom,tak da se nadam da ce ovaj HERE uskoro doc na Android.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 11:17 (kach).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
tnakir kaže...
Ezio kaže...

Poklonjenom konju se ne gleda u zube. Ja koristim navigon, a ovo ću samo za satelitske snimke kad mi zatrebaju. Dok se ne vrati google maps aplikacija, jer u browseru mi se ne da.

Da, i ja koristim Navigon za iOS. Nekidan sam pokusao doci od Vodica do Sibenika sa Apple-ovom navigacijom - uzas. Nema pola cesta, ako ih ima krivo su smjestene. Za Nokia Drive sam cuo da je super stvar.

Ima sve, problem je u imenima gradova tj. lokacijama. Nisu svi na pravom mjestu iako su ulice i sve ostalo u redu. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
15 godina
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Ja sam bija nesto sjevernije, gore kraj P. jezera i na nekoj lokalnoj cesti sam upalija navigaciju, pokazala je da sam jedno 200m u moru, a te ceste nigdi nije bilo. Apple se zasro sa ovim mapama.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 12:01 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Nema TBT, karte i satelitske snimke su mutne, offline mape su beskorisne jer su ograničene veličinom i zoomom... Poluproizvod!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Ja imam kupljen navigon, i to sam ga nesto sitno platija kad je bija na nekakvoj akciji, on je zbilja zakon. Od najvece vukojebine do metropole, sve je u njemu, precizno, brzo, ludilo...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
tnakir kaže...

Ja imam kupljen navigon, i to sam ga nesto sitno platija kad je bija na nekakvoj akciji, on je zbilja zakon. Od najvece vukojebine do metropole, sve je u njemu, precizno, brzo, ludilo...

 

Nokia here isto nema neke vukojebine. Probaj recimo beograd.

inb4 crveni...

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 16:13 (Ezio).
12 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Loše :(. Google maps je najbolji što se tiče pretraživanja. Kažeš mu Frizerski salon Pero i on ga nađe. Nokia i Apple ništa. Što se tiče izgleda Apple Maps izgledaju najbolje kad uključiš navigaciju, ali se i sa Googleom da navigirati. Nokia izgleda očajno.

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
zoki.zlikowski kaže...

Loše :(. Google maps je najbolji što se tiče pretraživanja. Kažeš mu Frizerski salon Pero i on ga nađe. Nokia i Apple ništa. Što se tiče izgleda Apple Maps izgledaju najbolje kad uključiš navigaciju, ali se i sa Googleom da navigirati. Nokia izgleda očajno.

Dokaz da nisi koristio Nokia Drive,ili bilo koju nokijinu navigaciju na symbianu. Google maps je ocajan da nemre ocajniji bit,turn by turn je koma nema glasovne navigacije,ne ispravi ti rutu ako ju fulas itd... ima tu jos puno toga za nabrojiti ali vidim da nema smisla kad nitko nije vidio nista dalje od google mapsa.

 

Isprobao sam danas ovaj HERE i isto je fail jer nemres spremit offline mape da rade normalno. Valjda ce u buducnosti izbacit neki update pa da radi savrseno ko na wp ili symbianu.

12 godina
protjeran
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

gmaps ima jako dobre mape, no katastrofa opcenito. Mogu se nabrajati mane, no meni osobno jedina vazna je da nema offline karata. I onda kad odem u inozemstvo ne mogu upalit gmaps, pa su mi iste samim time bezvrijedne. Apple maps ne treba ni komentirati, za par godina ukoliko iste poprave onda cemo ih usporedjivati sa ostalima. Koristim navigon kao i vecina ekipe, no danas sam malo testirao noki maps i djeluju jako dobro, posebice kad se uzme u obzir da su besplatne! A navigon sam kupio prije 3 mjeseca, sad imam osjecaj da sam bacio novce :)

 

Da, navigon je bolji, no nije toliko bolji da iste placam. Svaka cast nokiji na ovim besplatnim mapama, no ne shvacam zasto su iste izbacili za iOS i zasto ce iste izbaciti za android. Ovako su ih mogli ostaviti na lumiama i neki bi mogli imati odlican razlog za kupnju istih. Ovako nemaju, jer lako se downloadaju i za druge platforme. Ovo govorim iskljucivo radi nokije, naravno da meni i 99% korisnika ovog foruma ovakva politika nokie odgovara.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
kach kaže...

Sam nek dode Here na android,ovaj google maps je ocajan,spor,nekvalitetan. Samo android fanboyevi i oni koji nisu nikad koristili druge navigacije tvrde da google maps valja.

Koristio sam druge navigacije i mogu reći da gmaps valja.

U to ne ubrajam navigacije koje se plaćaju, jer google navigacija je besplatna i jako dobro radi

robimarko kaže...
Google Maps je dobar,ali naravno u usporedbi sa pravim appovima za navigaciju se nemože uspoređivati

koliko košta gmaps a koliko prave aplikacije za navigaciju?

kach kaže...

Dokaz da nisi koristio Nokia Drive,ili bilo koju nokijinu navigaciju na symbianu. Google maps je ocajan da nemre ocajniji bit,turn by turn je koma nema glasovne navigacije,ne ispravi ti rutu ako ju fulas itd... ima tu jos puno toga za nabrojiti ali vidim da nema smisla kad nitko nije vidio nista dalje od google mapsa.

 

Isprobao sam danas ovaj HERE i isto je fail jer nemres spremit offline mape da rade normalno. Valjda ce u buducnosti izbacit neki update pa da radi savrseno ko na wp ili symbianu.

Turn by turn odličan, danas me navigacija odvela na metar točno u sloveniju. 

A vidi se koliko si isprobao , jer rutu ispravi odma ukoliko skreneš sa zacrtane rute.

 

Google mape možeš spremit offline, jer kak misliš da sam ja išao u sloveniju? da sam preko rominga bio na mobilnom internetu gdje 3kn 100kb prometa?

jumboY kaže...

gmaps ima jako dobre mape, no katastrofa opcenito. Mogu se nabrajati mane, no meni osobno jedina vazna je da nema offline karata. I onda kad odem u inozemstvo ne mogu upalit gmaps, pa su mi iste samim time bezvrijedne. Apple maps ne treba ni komentirati, za par godina ukoliko iste poprave onda cemo ih usporedjivati sa ostalima. Koristim navigon kao i vecina ekipe, no danas sam malo testirao noki maps i djeluju jako dobro, posebice kad se uzme u obzir da su besplatne! A navigon sam kupio prije 3 mjeseca, sad imam osjecaj da sam bacio novce :)

 

Da, navigon je bolji, no nije toliko bolji da iste placam. Svaka cast nokiji na ovim besplatnim mapama, no ne shvacam zasto su iste izbacili za iOS i zasto ce iste izbaciti za android. Ovako su ih mogli ostaviti na lumiama i neki bi mogli imati odlican razlog za kupnju istih. Ovako nemaju, jer lako se downloadaju i za druge platforme. Ovo govorim iskljucivo radi nokije, naravno da meni i 99% korisnika ovog foruma ovakva politika nokie odgovara.

Nema offline karata, ali možeš spremiti dio mape offline. ja sam jučer navečer spremio mapu od svog sela do ptuja i sve je radilo ok a i imao sam isključen mobilni internet.

 

 

Google navigacija, u kombinaciji s places i ostlalim uslugama radi jako dobro.

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Ne ne radi dobro,imam zadnju verziju 6.14.1 i radi uzasno. Kao prvo nemres trazit rutu ako nisi spojen na 3g mrezu FAIL,nemres si spremit drzavu pod offline,nego samo jedan dio mozes spremit FAIL,turn by turn NE ISPRAVI RUTU ne znam od kud tebi da ispravi meni dosad niti jednom nije ispravio rutu. Probaj doc u sloveniju i onda tam upisivat novu rutu,nebudes mogo jer ti treba internet za to FAIL. Ne mozes filtrirat rutu da izbjegava autoceste EPIC FAIL. Lociranje gps signala traje predugo jos jedan FAIL. Probaj koristit nokiju navigaciju pa bus vidio onda kaj znaci prava navigacija,a ne ovo smece.

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
kach kaže...

Ne ne radi dobro,imam zadnju verziju 6.14.1 i radi uzasno. Kao prvo nemres trazit rutu ako nisi spojen na 3g mrezu FAIL,nemres si spremit drzavu pod offline,nego samo jedan dio mozes spremit FAIL,turn by turn NE ISPRAVI RUTU ne znam od kud tebi da ispravi meni dosad niti jednom nije ispravio rutu. Probaj doc u sloveniju i onda tam upisivat novu rutu,nebudes mogo jer ti treba internet za to FAIL. Ne mozes filtrirat rutu da izbjegava autoceste EPIC FAIL. Lociranje gps signala traje predugo jos jedan FAIL. Probaj koristit nokiju navigaciju pa bus vidio onda kaj znaci prava navigacija,a ne ovo smece.

Ovo za rutu i offline se slažem, ali ovo ostalo se varaš.

1. turn by turn ispravi rutu, isprobano. kad skrenem s zacrtane rute, ponudi mi drugu. to ti ne mogu dokazati , ali mogu ti dokazati ovo:

2. filtriranje rute

 

 

fail postaje kad nemaš mobilnu vezu na net. to se nadam da bude ispravljeno u budućnosti.

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Here Maps u Appleovom App Storeu

Da i ovo kaj ti imas je navigacija koju ja nemre otvorit zato jer nije dostupna u hrvatskoj. To nisam mogo koristiti niti na desiru,nexus s i sad na galaxy nexusu. Jedino ak imas neki custom rom ,ali takve stvari me ne interesiraju nit ne zelim gubit vrijeme na to jer sma previse platio telefon da bi jos i to morao raditi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Here Maps u Appleovom App Storeu
kach kaže...

Da i ovo kaj ti imas je navigacija koju ja nemre otvorit zato jer nije dostupna u hrvatskoj. To nisam mogo koristiti niti na desiru,nexus s i sad na galaxy nexusu. Jedino ak imas neki custom rom ,ali takve stvari me ne interesiraju nit ne zelim gubit vrijeme na to jer sma previse platio telefon da bi jos i to morao raditi.

da istina, ali ako već uspoređujemo gmaps i nokia navigaciju po mogućnostima, ja sam naveo da ima mogućnosti koje ti navodiš da nema.

 

a iskreno se nadam da će uskoro završit ta beta i da bude navigacija dostupna svima.

a koristim i google navigaciju i htc locations. i po meni bi bilo najbolje da se to dvoje spoji, jer locations imaju nekoliko stvari koje bi htio u gmapsu vidjet, a locationsu fali točnost koju ima gmaps.

 

a ja nikad nisam rekao da je nokia drive ( ili po novom here) smeće kao što ti tvrdiš za gmaps.

jedini minus koji trebaju ispravit je navigacije za sve, i offline mape.

hobi:moj-android.net
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice