F-35 Demon u slici i riječi

poruka: 27
|
čitano: 4.753
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "F-35 Demon u slici i riječi".
16 godina
protjeran
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Evo ga izgleda ko neki alien

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Mocno,mocno i mocno!Predobro izgleda a jos bolje mogucnosti ima.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Izgleda strašno moćno i impresivno ali čul sam negdje da Njemci imaju još bolje i naprednije avione, samo to ne ide u javnost.

Uostalom, svi se samo bave razvijanjem vrhunskog naouružanja u vrijeme svjetske krize (i bez nje) - čemu to?

Misle li opet zaratiti, ko se tu koga boji ili možda imaju svojevrsni tinejđerski moto - ja sam bolji od tebe :(

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 0:02 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi
Armor kaže...

Uostalom, svi se samo bave razvijanjem vrhunskog naouružanja u vrijeme svjetske krize (i bez nje) - čemu to?

 

 Moraš uzeti u obzir da što se vojna tehnika više razvija to se više i civilna razvija.Da bi napravio sofisticirano naoružanje moraš napraviti i sofisticirani hardware koji zadovoljava zahtjeve tog naoružanja što se tiće računalne strane,a sav taj hardware se uz neke male preinake može upotrijebiti za civilne potrebe.Tako da je u jednu ruku dobro što se sve više razvijaju ovako napredni lovci.
16 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Da je provozati ovakvu zvijer...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Znali netko koliko naft trosi ova neman ?

Commodore 64 64 KB RAM audio SID C64 OS: ROM BASIC CPU: MOS 6510, 1MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi
zzz kaže...

Znali netko koliko naft trosi ova neman ?

 Mislis visokooktnski kerozin
 A sta se dogodi kad se dva F-35 nadu na opozicijskim stranama u borbi...
Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 7:12 (bestia).
15 godina
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Ma to se Ameri prave frajeri, volio bih to vidjeti u funkciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi
bestia kaže...
  A sta se dogodi kad se dva F-35 nadu na opozicijskim stranama u borbi...
  a ništa, onda odlučuje skill, ili tehnički problemi hehe
iako teško da će ameri dozvolit da F-35 ili F-22 padnu u ruke potencijalnih suparnika
btw, kaciga (tj. cijeli sustav) ima dobre mogućnosti, al izgled mi je najjači, neko neinformiran bi reko da marsovci dolaze  Smijeh
potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Izgleda obećavajuće - nema dileme. Međutim takve stvari se jedino mogu realno testirati u onome za što su i namjenjene - u ratu!

Nadam se da neće biti prilike za to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

No još nemaju oružje za nlo-e Belji se! Čuo sam kako su jednom prilikom gađali nlo iznad njihovog teritorija sa svime i svačima, čak su ga i avioni vijali i nisu ga ni okrznuli jer je izbjegavo sve metke nenormalnom brzinom!

GameReport: http://max.tportal.hr/channel.aspx?channelId=23
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi
Armor kaže...

Izgleda strašno moćno i impresivno ali čul sam negdje da Njemci imaju još bolje i naprednije avione, samo to ne ide u javnost.

Uostalom, svi se samo bave razvijanjem vrhunskog naouružanja u vrijeme svjetske krize (i bez nje) - čemu to?

Misle li opet zaratiti, ko se tu koga boji ili možda imaju svojevrsni tinejđerski moto - ja sam bolji od tebe :(

 

 ima jedna stara latinska: "si vis pacem, para bellum" (ako želiš mir, pripremi se za rat)...

nije sve tako sivo, na kraju dobar dio te tehnologije se može iskoristit i za druge ciljeve...
15 godina
protjeran
offline
F-35 Demon u slici i riječi

zanima me istočni odgovor na ovo (koji je već napravljen, samo da ga objave..mmmm)

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Ono što je indikativno u članku je izjava kako zahvaljujući kacigi manevarske sposobnosti aviona više nisu toliko bitne. Radi se o umirivanju javnosti jer nove generacije ruskih lovaca imaju superiorne letačke performanse, čega su svi itekako svjesni. Zbog toga je teže prodati avione saveznicima, a i američka javnost je prilično frustrirana. Sada su krenuli malo u PR ofanzivu, kao ono s procesorima 'nije takt bitan...'.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 11:39 (Visak).
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
F-35 Demon u slici i riječi

točno to

inače su ruski avioni oduvijek bili sposobniji u zraku od zapadnjačkih (mislim na manevarske sposobnosti aviona, ostalo je do pilota)

još jedna plus rusima ide jer su jeftiniji

 

američka gamad je nama probala uvalit rabljeni f16 za cijenu su-29

lol veliki

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Nije li MiG-29 još od davnih dana imao nešto slično ovome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi
Korky kaže...

Nije li MiG-29 još od davnih dana imao nešto slično ovome?

 jest

samo nisu napuhivali ko ameri priču o super uber najboljem još nepostojećem avionu
www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire --> ddoxy
16 godina
protjeran
offline
F-35 Demon u slici i riječi

https://www.youtube.com/watch?v=A583c6yFhNo&NR=1

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi
Visak kaže...

Ono što je indikativno u članku je izjava kako zahvaljujući kacigi manevarske sposobnosti aviona više nisu toliko bitne. Radi se o umirivanju javnosti jer nove generacije ruskih lovaca imaju superiorne letačke performanse, čega su svi itekako svjesni. Zbog toga je teže prodati avione saveznicima, a i američka javnost je prilično frustrirana. Sada su krenuli malo u PR ofanzivu, kao ono s procesorima 'nije takt bitan...'.

 Tocno, ne samo ruski nego i evropski i kineski. 

Sve je to samo pissing contest, i Ameri kao uvijek vode, a nikog drugog nije briga. 
16 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Nijedan razvoj aviona nije išo glatko. Znam da se fincima par puta srušio avion koji su oni razvijali zato jer im se komp rušio. Mig-ovi isto imaju mane, koje su "pokrivene" niskom cijenom samog mig-a. No ono što ameri izvode sada, je slično onome što su radili prje vijetnaskog rata. Radili su svakakve hibride zrakoplova, jer su bili uvjereni da je doba bliskih sukoba završilo. Vrhunac takbog glupiranja je bio Thunderchief, nadzvučni bombarder kojem je uloga bila bacanje nuklearki sa niskih visina pri nadzvučnim brzinama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi

ma sve je to sr*nje...čim to preleti preko Srbije biti će srušeno...kao šta su srušili F117

 

Smijeh

What goes around, comes around!
16 godina
neaktivan
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi

Šalu na stranu, ali takve stvari se mogu testirati jedino u ratu! Mislim da bi odgovarajući test bio masivan zračni napad NATO pakta na Rusku Federaciju i to konkretno na Moskvu, Petersburg i ostale značajne centre. Iako bih volio znati kako bi reagirala PZO Moskve, mislim da je bolje da se takvi scenariji ne odvijaju ni danas, a niti u budućnosti.

15 godina
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Kad ovo pokazuju u javnost sigurno imaju i nesto jos naprednije.

Ameri puste miljarde dolara trose urazne skrivene (crne) projekte.Ja mislim da razne nlo letjelice sigurno prave ameri,rusi i druge vojske.

 

Commodore 64 64 KB RAM audio SID C64 OS: ROM BASIC CPU: MOS 6510, 1MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Ovo mi prehebeno :)

 

Inače me jako zanima vojna tehnologija koja se da danas primjenjuje i stvarno ovo mi je nevjerojatno. Čitao sam sve i svašta o novoj američkoj ptici, ali ovo za kacigu sam preskočio. Überzanimljivo :D

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: F-35 Demon u slici i riječi

Jeste primjetili kako u videu F35 rusi suhoje i kako suhoj rusi Eurofightera ( konkurencija F35) a F35 odnosi pobijedu...Vrhunska reklama Smijeh Al da je mocan stroj, to stoji...Uf da mi se provozat, ma da mi je samo kacigu ko modni dodatak imat Belji se

15 godina
protjeran
offline
F-35 Demon u slici i riječi

da mi je vidjet kak ga rusi...

to su samo reklame

i mr.proper pere zebre pa kaj

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword! my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
F-35 Demon u slici i riječi

Igračka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice