Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 61.877
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
ansha kaže...
Meni moj stize za 15ak dana ;)

Hoće ti Apple kao bonus dat mogućnost korištenja GSM signala ili ćeš to kupit naknadno? Belji se

14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zasto tebi mama kao bonus nije dala koristenje mozga? ;)))) sala mala...

Signal je bolji nego na starom iphoneu a s njim nikad problema pa nema straha.
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Sve su to gluposti koje pišu ljudi koji nikada nisu duže od 1 sata koristili iphone. 

 


    * No Flash support in the web browser

-ne koristim flash i samo mi smeta pri surfanju - reklama do reklame, a igrica imam koliko hoću

-brza potrošnja baterije i veliko opterećenje za Android koliko čitam - pazi da se ne opečeš 

-ako baš ne možeš bez flasha, napravi JAIL pa ga možeš imati iako ne vidim korist 

-filmove možete gledati na stranicama poput Megadownload itd.. - nemojte se dati zavarati od njihovih priča


    * No true multitasking for all applications

-od ponedjeljka su se počele nadograđivati aplikacije, a do 2 mjeseca će vjerojatno sve biti obrađene (ove koje su prilagođene rade u stvarnom multitaskingu


    * iOS4 for iPhone 3G has limited new feature set

-istina da su to ograničili, ali JAIL može omogućiti sve opcije kao i za 3GS (a što i očekivati za mobitel star 2 godine)


    * Poor performance on iPhone 3G

-ovo nije istina. pričitaj si komentare korisnika koji to demantiraju


    * No quick toggles for Wi-Fi, Bluetooth or 3G

-mislim stvarno 

-JAIL SB je to već od davno riješio i bolje je rješenje nego što ga imaju drugi mobiteli 


    * No social networking integration

-instaliraj si IM+ ili facebook (facebook je povezan i sa mailom, kalendarom i imenikom (što ćeš više) - a sada može raditi i u pozadini i biti stalno online


    * No info widgets on lockscreen or homescreen

-JAIL ako  baš trebaš, ali ne vidim potrebu - možda netko ovo treba


    * SMS tones are still not customizable

-JAIL


    * No mass mark emails as read

-ne znam na što s eovo odnosti, ali na ti možeš označiti više mailova i označiti ih kao pročitane (ovo je nešto krivo)


    * No proper file browser or access to the file system

-iFile (tko kaže da nema), a preko kompjutera ibrowser


    * No USB mass storage mode

-može i bez JAIL

-može i JAIL


    * No vibration feedback when touching the screen

-JAIL


    * No Bluetooth file transfers to other mobile phones

-djelomično točno jer se mogu prebacivati samo fotke i glazba + kontakti


    * Contacts lack a swipe-to-delete or mass delete feature

-JAIL


    * No SMS/MMS delivery notifications

-ne znam na što se odnosi (kako ne postoji upozorenje)


    * No smart dialing (but Spotlight is a somewhat of a substitute)

-odgovor u pitanju, ali ima i boljih


    * No DivX or XviD video support and no official third-party application to play that

-ovo je za sada jedino točno i slažem se


    * The whole iPhone is too dependent on iTunes - you cannot add the same type of content (video, photos, apps) to the phone from two computers, a regular file management interface would have been much better

-pogrešno djelomično (opet mora ići preko drugih programa

 

 

Kao što vidiš iphone ne može imati samo divx. Sve ostalo je glupost. Imam iphone i ipod touch već godinama. Kada se jailbreaka ne treba sve nanovo instalirati jer Rock ili cydia  pohrane na svoj server sve što si imao instalirano i samo treba kliknuti restore. - tako da kada si jednom skupiš bazu aplikacija više se ne trebaš brinuti

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
ansha kaže...
Zasto tebi mama kao bonus nije dala koristenje mozga? ;)))) sala mala...

Signal je bolji nego na starom iphoneu a s njim nikad problema pa nema straha.

Mama mi je rekla da sam prepametan i da zato smijem koristit samo pola mozga dok ne narastem Plač

 

Dobro, znaš Stevanove naputke? Ne smiješ, ni pod razno, držat mobitel u lijevoj ruci kao što ga drži 90% svijeta. Samo se ti drži Stevanovih naputaka i sve će biti u redu Namigiva

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Apocalypso kaže...

Kakvi videopozivi?mobovi to imaju odavno i to ovi dumb phonovi,a kamoli smartphonovi.U svakoj verziji samo neš poprave tek tolko da se proda,ušminkaju kučište i OS to je sve,potroše par milijuna na reklamu i svi gledaju i misle si uuuu kak to lijepo izgleda,mogo bi si ga kupit sigurno će bit u t-mobileu za 1kn.Komentar na to mi je omg shoot yourself.Može meni neko 3 dana govorit kak je to koristit ajfon,kak je na njemu sve ljepo i brzo,ne zanima me.Da mi ga neko da il bi mu ga šutnuo natrag u glavu il bi ga prodo i kupio si n900.

Zato je to tvoje mišljenje, a ima drugih ljudi koji  ipod i iphone ne bi mijenajli za plastičnjake.

14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Stevan je bog i batina i samo njemu vjerujem.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...
Apocalypso kaže...

Kakvi videopozivi?mobovi to imaju odavno i to ovi dumb phonovi,a kamoli smartphonovi.U svakoj verziji samo neš poprave tek tolko da se proda,ušminkaju kučište i OS to je sve,potroše par milijuna na reklamu i svi gledaju i misle si uuuu kak to lijepo izgleda,mogo bi si ga kupit sigurno će bit u t-mobileu za 1kn.Komentar na to mi je omg shoot yourself.Može meni neko 3 dana govorit kak je to koristit ajfon,kak je na njemu sve ljepo i brzo,ne zanima me.Da mi ga neko da il bi mu ga šutnuo natrag u glavu il bi ga prodo i kupio si n900.

Zato je to tvoje mišljenje, a ima drugih ljudi koji  ipod i iphone ne bi mijenajli za plastičnjake.

Daj si pogledaj malo od čeg su napravljeni ti mobovi.E66 je metalna,N9 anodizirani aluminij,Gdje ti vidiš plastiku.Meni to može past na pod il slučajno po asfaltu i niš mu neće bit,aj nek tebi slučajno taj ajfon padne,staklo je jako krhko,za razliku od metala ako se ne varam

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...


    * No true multitasking for all applications

-od ponedjeljka su se počele nadograđivati aplikacije, a do 2 mjeseca će vjerojatno sve biti obrađene (ove koje su prilagođene rade u stvarnom multitaskingu

 

 

 

 

ios4 nema pravi multitasking za third party aplikacije, samo par api-a koji poluuspjesno simuliraju multitasking

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Sad znam kako je Mati_Ivanovcu - kao Stevi Jobsu Smijeh

zakon
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

@Simbamef: Oni su recenzirali iOS4, ne jailbreakani iOS4. I ne možeš reći da mu ne fali većina ovih funkcija. Jailbreak rješava dio toga, ali opet... ako može Android imati sve to, zašto Apple mora glumit budalu i ne napravit taj iOS pošteno. Kako je moguće da je jailbreakani iOS bolji od Appleovog iOS-a a kod Applea sve funkcionira predivno out-of-the-box? Da dodam da out-of-the-box iPhone ne može apsolutno ništa dok ga se ne spoji s kompjuterom za razliku od svih drugih mobitela, još jedan pokazatelj debilizma Appleovog no neću ulazit u flame war.

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...
Simbamef kaže...


    * No true multitasking for all applications

-od ponedjeljka su se počele nadograđivati aplikacije, a do 2 mjeseca će vjerojatno sve biti obrađene (ove koje su prilagođene rade u stvarnom multitaskingu

 

 

 

 

ios4 nema pravi multitasking za third party aplikacije, samo par api-a koji poluuspjesno simuliraju multitasking

To nije istina. Mislim da sam malo više koristio iOS 4. Rade apliakcije koje sam skinuo sa App Store, a koje su već prilagođene za novi OS. Stare ne rade, ali i one će uskoro moći. To su sve one koje pokraj imena imaju oznaku +. 

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...

@Simbamef: Oni su recenzirali iOS4, ne jailbreakani iOS4. I ne možeš reći da mu ne fali većina ovih funkcija. Jailbreak rješava dio toga, ali opet... ako može Android imati sve to, zašto Apple mora glumit budalu i ne napravit taj iOS pošteno. Kako je moguće da je jailbreakani iOS bolji od Appleovog iOS-a a kod Applea sve funkcionira predivno out-of-the-box? Da dodam da out-of-the-box iPhone ne može apsolutno ništa dok ga se ne spoji s kompjuterom za razliku od svih drugih mobitela, još jedan pokazatelj debilizma Appleovog no neću ulazit u flame war.

Android nema ni pola mogućnosti JAIL iOSu. Nema govora o usporedbi jer android treba još kojih par godina da dođe na sadašnju razinu. Ja bi iphone isti čas prodao da ga ne mogu jailbreakati  - ali mogu. Možeš ti pisati što hoćeš, ali da imaš iphone ili makar ipod touch, složio bi se.   

16 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

http://www.engadget.com/2010/06/25/iphone-4-or-evo-4g-which-one-should-you-get/

 

meni se čini da iPhone gazi najjači telefon na tržištu koji zapravo i nije telefon nego tablet jer ni ne stane u džep. :D 

 

a na ove komentare šte reći nego psi laju a karavane prolaze ...

 

 

A.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 20:25 (artfull).
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Apocalypso kaže...

OFFTOPIC

 

flame wars continue

 

revenge of the apple fans

who are being shoot down by nokia death star

also known as

nokia n9

 

Dok ta Nokia izađe, Hrvatska će već biti u EU. :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...

Android nema ni pola mogućnosti JAIL iOSu. Nema govora o usporedbi jer android treba još kojih par godina da dođe na sadašnju razinu. Ja bi iphone isti čas prodao da ga ne mogu jailbreakati  - ali mogu. Možeš ti pisati što hoćeš, ali da imaš iphone ili makar ipod touch, složio bi se.   

Koristio sam i iPhone 3G i iPod Touch, ne znam koju generaciju. Točnije, iPhone koristim svaki dan tako da sam vrlo upoznat s njim. No nisam upoznat s Androidom, ali koliko vidim po internetima je vrlo dobar. Inače koristim WM 6.5.3, i ne znam što iPhone ima a da WM nema. Osim onog za Nike patike, no preživit ću bez toga Namigiva

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
artfull kaže...

http://www.engadget.com/2010/06/25/iphone-4-or-evo-4g-which-one-should-you-get/

 

meni se čini da iPhone gazi najjači telefon na tržištu koji zapravo i nije telefon nego tablet jer ni ne stane u džep. :D 

 

a na ove komentare šte reći nego psi laju a karavane prolaze ...

 

 

Nije tako ni loš EVO 4G (osim što je plastika), ali ipak Apple ima bolji OS i više apliakcija. Usporedite aplikacije za Android i Apple OS. Jedno je u 2D, a drugo u 3D. Vidjeti ćemo što kaže tržište, ali za sada mislim da EVo ima više problema sa hardwerom :)  

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Simbamef kaže...

Android nema ni pola mogućnosti JAIL iOSu. Nema govora o usporedbi jer android treba još kojih par godina da dođe na sadašnju razinu. Ja bi iphone isti čas prodao da ga ne mogu jailbreakati  - ali mogu. Možeš ti pisati što hoćeš, ali da imaš iphone ili makar ipod touch, složio bi se.   

Koristio sam i iPhone 3G i iPod Touch, ne znam koju generaciju. Točnije, iPhone koristim svaki dan tako da sam vrlo upoznat s njim. No nisam upoznat s Androidom, ali koliko vidim po internetima je vrlo dobar. Inače koristim WM 6.5.3, i ne znam što iPhone ima a da WM nema. Osim onog za Nike patike, no preživit ću bez toga Namigiva

Instaliraj IOS4 i napravi jail na iphone 3G pa mi se onda javi. Mislim da windowsi ne mogu konkurirati ni androidu.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...
Sve su to gluposti koje pišu ljudi koji nikada nisu duže od 1 sata koristili iphone. 

 


    * No Flash support in the web browser

-ne koristim flash i samo mi smeta pri surfanju - reklama do reklame, a igrica imam koliko hoću

-brza potrošnja baterije i veliko opterećenje za Android koliko čitam - pazi da se ne opečeš 

-ako baš ne možeš bez flasha, napravi JAIL pa ga možeš imati iako ne vidim korist 

-filmove možete gledati na stranicama poput Megadownload itd.. - nemojte se dati zavarati od njihovih priča


    * No true multitasking for all applications

-od ponedjeljka su se počele nadograđivati aplikacije, a do 2 mjeseca će vjerojatno sve biti obrađene (ove koje su prilagođene rade u stvarnom multitaskingu


    * iOS4 for iPhone 3G has limited new feature set

-istina da su to ograničili, ali JAIL može omogućiti sve opcije kao i za 3GS (a što i očekivati za mobitel star 2 godine)


    * Poor performance on iPhone 3G

-ovo nije istina. pričitaj si komentare korisnika koji to demantiraju


    * No quick toggles for Wi-Fi, Bluetooth or 3G

-mislim stvarno 

-JAIL SB je to već od davno riješio i bolje je rješenje nego što ga imaju drugi mobiteli 


    * No social networking integration

-instaliraj si IM+ ili facebook (facebook je povezan i sa mailom, kalendarom i imenikom (što ćeš više) - a sada može raditi i u pozadini i biti stalno online


    * No info widgets on lockscreen or homescreen

-JAIL ako  baš trebaš, ali ne vidim potrebu - možda netko ovo treba


    * SMS tones are still not customizable

-JAIL


    * No mass mark emails as read

-ne znam na što s eovo odnosti, ali na ti možeš označiti više mailova i označiti ih kao pročitane (ovo je nešto krivo)


    * No proper file browser or access to the file system

-iFile (tko kaže da nema), a preko kompjutera ibrowser


    * No USB mass storage mode

-može i bez JAIL

-može i JAIL


    * No vibration feedback when touching the screen

-JAIL


    * No Bluetooth file transfers to other mobile phones

-djelomično točno jer se mogu prebacivati samo fotke i glazba + kontakti


    * Contacts lack a swipe-to-delete or mass delete feature

-JAIL


    * No SMS/MMS delivery notifications

-ne znam na što se odnosi (kako ne postoji upozorenje)


    * No smart dialing (but Spotlight is a somewhat of a substitute)

-odgovor u pitanju, ali ima i boljih


    * No DivX or XviD video support and no official third-party application to play that

-ovo je za sada jedino točno i slažem se


    * The whole iPhone is too dependent on iTunes - you cannot add the same type of content (video, photos, apps) to the phone from two computers, a regular file management interface would have been much better

-pogrešno djelomično (opet mora ići preko drugih programa

 

 

Kao što vidiš iphone ne može imati samo divx. Sve ostalo je glupost. Imam iphone i ipod touch već godinama. Kada se jailbreaka ne treba sve nanovo instalirati jer Rock ili cydia  pohrane na svoj server sve što si imao instalirano i samo treba kliknuti restore. - tako da kada si jednom skupiš bazu aplikacija više se ne trebaš brinuti

 

 

 

Ček malo taj JAL..... to zapravo nije iPhone i nije Apple proizvod, jer ako će mo tako onda je svaki mobitel dobar, štos je u tome što nema sve out of box, več moraš otključavati što običan korisnik ni nezna da postoji.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...

Instaliraj IOS4 i napravi jail na iphone 3G pa mi se onda javi. Mislim da windowsi ne mogu konkurirati ni androidu.

Budem slijedeći tjedan ako će se ovom frendu dati, ali u međuvremenu budi dobar pa reci mi što to ima iPhone a da ja nemam na TP-u.

15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...
grimyHR kaže...
Simbamef kaže...


    * No true multitasking for all applications

-od ponedjeljka su se počele nadograđivati aplikacije, a do 2 mjeseca će vjerojatno sve biti obrađene (ove koje su prilagođene rade u stvarnom multitaskingu

 

 

 

 

ios4 nema pravi multitasking za third party aplikacije, samo par api-a koji poluuspjesno simuliraju multitasking

To nije istina. Mislim da sam malo više koristio iOS 4. Rade apliakcije koje sam skinuo sa App Store, a koje su već prilagođene za novi OS. Stare ne rade, ali i one će uskoro moći. To su sve one koje pokraj imena imaju oznaku +. 

to je istina, malo prouci o cemu pricas, to sta imas iluziju multitaskinga ne znaci da imas multitasking

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...

Nije tako ni loš EVO 4G (osim što je plastika), ali ipak Apple ima bolji OS i više apliakcija. Usporedite aplikacije za Android i Apple OS. Jedno je u 2D, a drugo u 3D. Vidjeti ćemo što kaže tržište, ali za sada mislim da EVo ima više problema sa hardwerom :)  

Evo se meni isto čini kao poveći fail od HTC-a, dosta greški u proizvodnji i ne sviđa mi se ovaj koncpet polu mob-polu tablet uređaj. Ali te nekužim u vezi aplikacija za android, što 2D a što 3D? 

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
grimyHR kaže...
to je istina, malo prouci o cemu pricas, to sta imas iluziju multitaskinga ne znaci da imas multitasking

 

Ajd da nacrtam -- Stare Aplikacije nisu pisane za multitasking na iOS-u jel ga nije bilo

              ---Nove Aplikacije ce bit pisane za multitasking na iOS-u jel ga sad ima.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 20:44 (bistri).
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
bistri kaže...
grimyHR kaže...
to je istina, malo prouci o cemu pricas, to sta imas iluziju multitaskinga ne znaci da imas multitasking

 

Ajd da nacrtam -- Stare Aplikacije nisu pisane za multitasking na iOS-u jel ga nije bilo

              ---Nove Aplikacije ce bit pisane za multitasking na iOS-u jel ga sad ima.

nema, prouci malo kako ios4 postize "multitasking" za third party aplikacije, to nije pravi multitasking, to je samo privid multitaskinga preko par api-a koje programi mogu pozivati

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
sasvim dovoljno. tako nekako radi i na androidu i na win 7 sad. Push notifikacije
trebaju doradu. Ovo ostalo je sasvim u redu za sad i za 3.5 incni ekran.
A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

nema, prouci malo kako ios4 postize "multitasking" za third party aplikacije, to nije pravi multitasking, to je samo privid multitaskinga preko par api-a koje programi mogu pozivati

Mislim da imam pravo komentirati jer ga koristim za razliku od tebe. Svaki dan je sve više nadograđenih aplikacija. Za mjesec dva će svi biti spremni. Nije točno da samo neke rade multitasking već sve koje se obrade za iOS4.  Ako to nije multitasking onda ne znam što je.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

E pa ljudi pogledajte ovo malo pratite kad ga drži u ljevoj ruci i prekriva taj famozan dio iphona 4 ... kolko ja primječujem ne pomiče mu se signal uopče... radi sve najnormalnije!

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...

E pa ljudi pogledajte ovo malo pratite kad ga drži u ljevoj ruci i prekriva taj famozan dio iphona 4 ... kolko ja primječujem ne pomiče mu se signal uopče... radi sve najnormalnije!

Pa nedogađa se to svima

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

E onda izgleda da tih par koji imaju takav proble... malo preuveličavaju... sve unboxinge i pokazivanja rad iphona 4 sam pregledo i nigdje gledajuči u signal nisam primjetio da mu nestaje osim kod tih što su namjerno snimili

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
ma sigurno postoji problem al stvar je u tome da on možda u manje od par posto slučajeva igra neku ulogu u normalnom korištenju. To je kad trazis nešto onda nades.

Svejedno mislim da će morati napraviti neku modifikaciju u kucistu, a i staklena leđa neznam još koliko je zahvalno. Telefon je prekrasan, bez dalnjeg, al opet su malo zabrijali sa form over function čini mi se.
A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ali sigurno oni nebi nešto zabrljali da ja nisam rekao da ču baš taj telefon kupiti ... jer uvjek kad ja huču nešto to ima nekakav proble... kao npr... htjeo sam prije godinu i pol SE w595 i ta serija koju sam ja kupio imala je problem sa foto senzorom i poklopcem baterija...

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice