Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 62.042
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

ti sebi kupi nekaj tečaj pravopisa,uštedit ćeš muke i nama i sebi

 

ili ako kupiš iPhone imaš aplikaciju na AppStore iPravopis pa uzmi i to

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

A oprosti na pravopisu... kada hoču pisati ispravno znam ... ali pišem na 1001 mjestu .... ema na facebooku ... em odgovaram na mailove... msn... i to na bug forumu komentira... pa u brzopletosti .. kada pišem stisnem naopako slova na tipkovnici ... znači prije stisnem slovo koje treba iči poslje pa ispane što ispane.

 

Ali dobar je ovaj forum i za to vježbati vi opomenete pa ja pokušavam biti precizniji!

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 22:34 (Zvjerkan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Simbamef kaže...

nema, prouci malo kako ios4 postize "multitasking" za third party aplikacije, to nije pravi multitasking, to je samo privid multitaskinga preko par api-a koje programi mogu pozivati

Mislim da imam pravo komentirati jer ga koristim za razliku od tebe. Svaki dan je sve više nadograđenih aplikacija. Za mjesec dva će svi biti spremni. Nije točno da samo neke rade multitasking već sve koje se obrade za iOS4.  Ako to nije multitasking onda ne znam što je.

jel ti uopce imas pojma kako radi "multitasking" na ios4?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

kanta bi, kanta ostao. ali da nije lijep, je!

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...

Ali sigurno oni nebi nešto zabrljali da ja nisam rekao da ču baš taj telefon kupiti ... jer uvjek kad ja huču nešto to ima nekakav proble... kao npr... htjeo sam prije godinu i pol SE w595 i ta serija koju sam ja kupio imala je problem sa foto senzorom i poklopcem baterija...

Jel te tjesi podatak da je meni nova Toyota prokisnjavala?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Commodore kaže...
Zvjerkan kaže...

Ali sigurno oni nebi nešto zabrljali da ja nisam rekao da ču baš taj telefon kupiti ... jer uvjek kad ja huču nešto to ima nekakav proble... kao npr... htjeo sam prije godinu i pol SE w595 i ta serija koju sam ja kupio imala je problem sa foto senzorom i poklopcem baterija...

Jel te tjesi podatak da je meni nova Toyota prokisnjavala?

 Molim ... dali se ti to šališ... što stvarno... vjerojatno da si dobio slom živaca kad si na novom auto imo problem...

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Da nema Applea bilo bi dosadno na ovim komentarima :-). Svaka Apple novost generira vise komentara od svih ostalih zajedno toga dana.

A sto se cetvorke tice, steta da se potkrao propust oko pada signala kod nekih - mada prema testovima (npr. T3.com) to nije rezultiralo propustanjem ili gubitkom poziva. Izgleda da su one zute tockice po ekranu ostaci kemikalije iz proizvodnog procesa i nestaju par dana po otvaranju iPhonea i izlaganja zraku. Ograniceni rokovima prebrzo su ih pakirali i tvar se nije stigla osusit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...

Jel te tjesi podatak da je meni nova Toyota prokisnjavala?

 Molim ... dali se ti to šališ... što stvarno... vjerojatno da si dobio slom živaca kad si na novom auto imo problem...

Ne salim se. Posto se proizvodi u Francuskoj morali su dodati dasak francuske kvalitete pa su zaboravili ugraditi brtvu ispod sajbe. Kad sam dosao na servis ovi su mi rekli da se tako sto nikad nije dogodilo, dali mi zamjenski auto i gorivo na njihov racun dok u ovom ne promjene apsolutno cijelu unutrasnjost (7 dana). Mislim da sam inzistirao da bi mi dali i novi auto. Uglavnom prva kisa i voda do gleznjeva. Od tada do danas (90 000 km) promjenio sam samo 1 zaruljicu. To ti je kad si qurceve srece. Kupim 23 incni monitor sa tocno onoliko mrtvih piksela koliko Samsung tolerira, Crkne mi hard sa jaaako bitnim podacima dan nakon isteka garancije, masina za ves takodjer.... i jos puno takvih situacija, ali sam jednom sletio u provaliju i zabio se u jedino stablo. Da ga nisam pogodio ne bi sad ovo pisao, pa ti ocjeni koliko sam sretan.

14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

evo vam apple hejteri,sa dobre,Hrvatske mreže,

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...

E pa ljudi pogledajte ovo malo pratite kad ga drži u ljevoj ruci i prekriva taj famozan dio iphona 4 ... kolko ja primječujem ne pomiče mu se signal uopče... radi sve najnormalnije!

 

3:20 :)

13 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Izgleda da rade na rjesenju problema sa signalom. Mislim da .Jobs ganja svoje inzinjere da rade dan i noc na tome (ako se sta da napravit...)

 

http://www.macrumors.com/2010/06/27/steve-jobs-on-iphone-4-signal-issue-stay-tuned/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

dajte ljudi da vam ja nesta kazem...taj novi iPhone je stvarno nesto najbolje sto se od smartphonea moglo dogodit....

i da sta vas to smeta ako ga ne mozes drzati u ruci, nije to da ga ne smijes tako drzat, nego ga ne smijes stisnut ko budala da izgubi signal...tko jos tako razgovara na mobitel??, niste valjda vi koji se bunite najveci noobovi kojima to smeta, jos kazete da su Appleovi prozvodi shrot, nemojte ih onda kupovat...

jos se rugate Appleovim proizvodima, a trenutno su najjača i najbogatija kompanija na svijetu???...

btw, imao sam iPhone i to je stvarno dobar i jako kvalitetno napravljen mobitel, i nije za seljake koji bi taj mobitel imali zbog sminke i nezz ja zbog cega jos...

to je uređaj za koristenje interneta(mail...)...ugl za poslovne ljude SA FUNKCIJOM TELEFONA...

znaci malo sad razmislite pa javite...mislim ovo je fkt smiesno.?!!Neodlučan

 

Moj PC  
1 8 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

dajte ljudi da vam ja nesta kazem...taj novi iPhone je stvarno nesto najbolje sto se od smartphonea moglo dogodit....

i da sta vas to smeta ako ga ne mozes drzati u ruci, nije to da ga ne smijes tako drzat, nego ga ne smijes stisnut ko budala da izgubi signal...tko jos tako razgovara na mobitel??, niste valjda vi koji se bunite najveci noobovi kojima to smeta, jos kazete da su Appleovi prozvodi shrot, nemojte ih onda kupovat...

jos se rugate Appleovim proizvodima, a trenutno su najjača i najbogatija kompanija na svijetu???(1)...

btw, imao sam iPhone i to je stvarno dobar i jako kvalitetno napravljen mobitel, i nije za seljake koji bi taj mobitel imali zbog sminke i nezz ja zbog cega jos...

to je uređaj za koristenje interneta(mail...)...ugl za poslovne ljude SA FUNKCIJOM TELEFONA(2)...

znaci malo sad razmislite pa javite...mislim ovo je fkt smiesno.?!!Neodlučan

 

(1)ti nisi normalan, kako mozes takvu glupost izvaliti i ostati ziv? Smijeh

(2)jel ti opisujes blackberry ili nokia e-series, jer znam da tu ne opisujes iphone?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

dobro skužili smo...aj fon nevalja i nećemo ga kupovat......i skup je

 ko da bi ga kupio i da imam love za njega

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

iPhone 4 je odlican napredni telefon, a svi pocetni problemi biti ce uskoro otklonjeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

daj lik procito sam sve i jedan clanak o Appleu i svim do sada napravljenim iPhone uređajima...btw nemoj se tak okolo pravit, jer ces se JAKO osramotit...

pazi malo sta pricas, i prouci malo Apple i iPhone uređaje...pa se javi nakon UČENJA...ja sam previse clanaka procitao da bi sad to sve znao i tvrdio drugacije nego VI OSTALI...

vi samo pricat kaj cujete okolo...i da iPhone i Appleovi uređaji SVI su skupi, ali su kvalitetni i traju dosta vremena za tu njihovu cijenu, a to sto smo mi u Hrvatskoj to je drugo...jer ce taj iphone u Americi kostat cca 500$ sto je nista za ono koliko dođe kod nas...

pripazi malo sta pricas...

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

i da noob iPhone je uređaj namjenjen za koristenje interneta i maila...btw znam sta pricam ali ti si malo pod gassom pa shuti malo...bolje bi ti bilo...Viče

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
mapir kaže...

iPhone 4 je odlican napredni telefon, a svi pocetni problemi biti ce uskoro otklonjeni.

dobro pa ti znaš. da mi sad ti to nisi rekao mislio bi da će povući iphone klik

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Praši se praši... Iza dobrog konja se praši!

Konkurencija je jednostavno jadna i nije im ni do koljena. Hebeš mobitele koji su bazirani na tuđim operativnim sistemima, tuđim procesorima, tuđem razvoju i na stotinama modela koji svaki može po nešto a svi skupa ne mogu ni pola što može iphon-e!

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
asdert kaže...

Praši se praši... Iza dobrog konja se praši!

Konkurencija je jednostavno jadna i nije im ni do koljena. Hebeš mobitele koji su bazirani na tuđim operativnim sistemima, tuđim procesorima, tuđem razvoju i na stotinama modela koji svaki može po nešto a svi skupa ne mogu ni pola što može iphon-e!

Gle iphone je dobar ali pretjeruješ kad kažeš da mu drugi nisu ni do koljena jer to nije istina.To što ti je tata kupio iphone ne znači da je najbolji. Kužiš?

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
15 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

daj lik procito sam sve i jedan clanak o Appleu i svim do sada napravljenim iPhone uređajima...btw nemoj se tak okolo pravit, jer ces se JAKO osramotit...

pazi malo sta pricas, i prouci malo Apple i iPhone uređaje...pa se javi nakon UČENJA...ja sam previse clanaka procitao da bi sad to sve znao i tvrdio drugacije nego VI OSTALI...

vi samo pricat kaj cujete okolo...i da iPhone i Appleovi uređaji SVI su skupi, ali su kvalitetni i traju dosta vremena za tu njihovu cijenu, a to sto smo mi u Hrvatskoj to je drugo...jer ce taj iphone u Americi kostat cca 500$ sto je nista za ono koliko dođe kod nas...

pripazi malo sta pricas...

 

 

 

 

hahahaha, uf sto si strasan, dok je takvih apple ne moze propasti Smijeh

al neka, pretpostavljam da ti je broj u imenu ili godina rodenja ili kvocjent inteligencije pa ti ne mogu nista zamjeriti Osmijeh

i ti uzivaj, i nemoj mi molim te spamati inbox Namigiva

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

daj lik procito sam sve i jedan clanak o Appleu i svim do sada napravljenim iPhone uređajima...btw nemoj se tak okolo pravit, jer ces se JAKO osramotit...

pazi malo sta pricas, i prouci malo Apple i iPhone uređaje...pa se javi nakon UČENJA...ja sam previse clanaka procitao da bi sad to sve znao i tvrdio drugacije nego VI OSTALI...

vi samo pricat kaj cujete okolo...i da iPhone i Appleovi uređaji SVI su skupi, ali su kvalitetni i traju dosta vremena za tu njihovu cijenu, a to sto smo mi u Hrvatskoj to je drugo...jer ce taj iphone u Americi kostat cca 500$ sto je nista za ono koliko dođe kod nas...

pripazi malo sta pricas...

 

 

 

 

uuuuuu čito si članke,sad bi ti reko kolko to vrijedi kaj si ti čito članke.praksa ti je nešto potpuno drugo.takvi poput tebe su mi najžešći

14 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Nitk oočito ovdje mozak ne koristi.Problem s gubitkom signala ovisi o mreži, tj provideru. Mislim da bi u testnoj fazi inače netko to primjetio. Ovo sa žutom bojom - pojavilo se na par komada i sad svi o tome.

 

Dečki iz MacKorisnika imaju jedan problem, još jedna osoba koju znam također te ekipa iz jedne tvrtke u Rijeci. Nitko nema problema.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
ukay1000 kaže...
Asdert, kad bi ostali proizvodjaci imali samo po jedan model mobitela kao Apple, vjeruj mi, iPhone nebi postojao. Btw, kolko mobitela proda jedna Nokia u godinu dana toliko Apple nije do sada prodao sve svoje iPhone otkad postoje. :)

Bravo! Nokia sa 150 modela godišnje i Apple s jednim. Izvrsna usporedba! Daj mozak uključi.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Kak se stavlja potpis??
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:18 (markocacic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Ako je tebi softver dobar sve 5, ja sam već u par tema rekao da mi je potpuno neintuitivan i da mi se nikako ne sviđa. A i vrlo je bugovit.

 

Oprosti, ali koliki je tebi IQ? Neintuitivan? Ne znam jesam li u zivotu vidio softver koji bi lakše i totalni moron mogao koristiti!

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Vjrovatno veci od tvog kad su njemu (a i meni) i svi ostali OS-ovi na mobilnim isto tako intuivni ako i iphone OS. Meni je recimo symbian isto tako intuitivan i logican i sve nadjem iz prve. 

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...

Oprosti, ali koliki je tebi IQ? Neintuitivan? Ne znam jesam li u zivotu vidio softver koji bi lakše i totalni moron mogao koristiti!

vidi se da ih rade za debile

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...

Oprosti, ali koliki je tebi IQ? Neintuitivan? Ne znam jesam li u zivotu vidio softver koji bi lakše i totalni moron mogao koristiti!

Hvala na uvredi. Mislio sam na to da ima nelogičnosti u sučelju i to što ga svaki moron može koristiti ne znači da je svakome ugodan za koristiti.

 

edit: moglo bi se reći da sam krivu riječ izabrao zapravo. logic ti je gore lijepo objasnio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 13:55 (Mirko935).
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Bigkix kaže...

Oprosti, ali koliki je tebi IQ? Neintuitivan? Ne znam jesam li u zivotu vidio softver koji bi lakše i totalni moron mogao koristiti!

Hvala na uvredi. Mislio sam na to da ima nelogičnosti u sučelju i to što ga svaki moron može koristiti ne znači da je svakome ugodan za koristiti.

funo....sad smo se weć poćeli svađati o njegovom softveru

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice